IP: 213.199.192.* 13.06.03, 20:15
Złamałem się i postanowiłem zabrać głos w dyskusji, złamałem się jak
dowiedziałem się że przewodnicząca Stowarzyszenia 3/5/7 została Alicja
Baranowska, no to już jakieś jaja.

1. Alicja Baranowska to jak wiadomo także Maria Tuhan /nie tylko z ONETU/
2. Alicja Baraniowska jakieś trzy no może cztery lata temu była na praktyce w
PRIII. Była taka miernotą, że mimo dobrych chęci Jola Kucharska musiała ją
wreszcie wywalić. No nie dało sie trzymać kogoś kto do dziennikarstwa nie
miał kompletnie smykałki. Alicjo rozumiem twoje rozgoryczenie, ale gdy teraz
krytykujesz radio i wymądrzasz sie jako znawczyni mediów to zwykła żenada.
3. Musze jednak przyznać że twój pobyt długo wspomonaliśmy, ale z zupełnie
innych powodów, które z przyzwoitości zmilczę.
4. Potem Pani Alicji ktoś załatwił terminowanie we Wprost, wiem zresztą kto i
wcale tego nie potępiam. Alicja pisze teksty, no w sumie pięć przez prawie
dwa lata, ale co to za teksty to już sami zobaczcie w archiwum
Wprost /szczególnie polecam WIELKIE SMAROWANIE/, współpracuje także przy
tekstach innych dziennikarzy, a wy jako znawcy dziennikarstwa wiecie zapewne
co to znaczy.
5. Alicjo ucz się zawodu, pisz teksty a jak kiedyś zostaniesz dziennikarzem
to będziesz mogła prowadzić dyskusje na te tematy, tymczasem pisz tak jak
inni co ci się podoba, a co nie bo do tego każdy ma prawo. Wylecz sie z
kompleksu Programu Trzeciego i żyj własnym życiem.
6. Nie chwal się że wiesz co się mówi w TRÓJCE, co myślą dziennikarze, co im
się podoba a co nie, nie pouczaj ich, że uczciweie byłoby odejść z TRUJKI, bo
Ciebie wywalili z PROGRAMU TRZECIEGO.

pozdro MAX

Obserwuj wątek
    • Gość: Teresa Do max'a IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.06.03, 20:45
      Gość portalu: max napisał(a):

> Złamałem się i postanowiłem zabrać głos w dyskusji.

Na złamanie, najlepsza porada specjalisty.Jeśli jesteś facetem to
      współczuję,chociaż mówi się, że plotki to domena kobiet i zniewieściałych macho.
    • Gość: obi do maxa IP: *.icpnet.pl 13.06.03, 21:05
      Ze swoimi zdolnościami to się zapisz tam:

www.cia.gov/employment/index.html

ewentualnie do Archiwum X lub na Baker Street.
      powodzenia :-))))) detektywie...

I jeszcze - to już "off topic": co takiego ci się nie podoba w tekście o
      smarowaniu? Ja, gdy widzę dwudziestoletnią (góra!) panienkę reklamującą
      koniecznośc stosowania kremu na zmarszczki, no to mnie litość bierze...
    • quont Re: tuhanka 14.06.03, 11:47
      Bosz... ale się szmaciarstwo zalęgło ostatnio na forum.
      Żeby już w donosy sie bawić?
      I to tak bzdurne? tak bezsensowne?
      Już tak wam brak argumentów, trUjkowicze?
      Żałosne.
      A to nam się rozbiło zarzuty...
    • Gość: max Re: tuhanka IP: 195.94.218.* 14.06.03, 19:03
      Co jest Tuhanka, wyjechałaś na wieś, czy poprostu trudno pogodzić się że ktoś
      może coś napisać o tobie. Sama tego chciałaś, teraz jako przewodnicząca
      Stowarzyszenia jesteś osobą publiczną, a nie musiałaś. Teraz bedziemy pisać
      listy o twojej działalności do twoich szefów, prazydenta, pramiera i do twojego
      przyjaciela Jula /dla niewtajemniczonych Julo to Juliusz Braun/. Pytałem
      ministra o ciebie, nie mógł sobie przypomnieć, troche to dziwne?

• Gość: Teresa Re: max spadaj stąd frajerze IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.06.03, 14:35

> Ale ty nie odejdziesz, bo nie możesz, sam napisz młodzież dlaczego!!!!

Czy ty max nie możesz się powstrzymać od aluzji, zgodnie z zasadą, że kto ma
              inne zdanie niż ty, to należy mu dołożyć ? Wierzę, że jesteś z samej góry a
              więc b.dobrze poinformowany, ale nas tym nie zachwycisz a wręcz przeciwnie
              tylko "zniesmaczysz".
              • Gość: max Re: max spadaj stąd frajerze IP: 213.199.192.* 16.06.03, 20:46
                Gość portalu: Teresa napisał(a):

> Gość portalu: max napisał(a):
                >
                > > Ale ty nie odejdziesz, bo nie możesz, sam napisz młodzież dlaczego!!!!
                >
                > Czy ty max nie możesz się powstrzymać od aluzji, zgodnie z zasadą, że kto ma
                > inne zdanie niż ty, to należy mu dołożyć ? Wierzę, że jesteś z samej góry a
                > więc b.dobrze poinformowany, ale nas tym nie zachwycisz a wręcz przeciwnie
                > tylko "zniesmaczysz".

Koniec z aluzjami: Noc muzycznych pejzarzy - 5/6.06.2003 - prowadzi Piotr
                Kosiński, zagrał 38 piosenek, 35 utworów można znależć na płytach wykonawców
                których Cd można kupić w internetowym sklepie wydawnictwa Rock-serwis!!! Kto
                jest właścicielem wydawnictwa Rock-serwis??? Piotr Kosiński!!!!
                No ale o co chodzi wszystko jest OK, przecież super audycja, super muzyka i
                super pieniędze!!! Nie rzucaj kamieniem, bo sam możesz nim dostać!!! I TAK CO
                TYDZIEŃ, TAK CO PIĄTEK, I LISTY Z PROTESTAMI, I ZUS, SKARBÓWKA I TAK DALEJ!!!
                • Gość: Teresa Re: max spadaj stąd frajerze IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.06.03, 21:29

> Gość portalu: Teresa napisał(a):
                  >
                  > > Gość portalu: max napisał(a):
                  > >
                  > > > Ale ty nie odejdziesz, bo nie możesz, sam napisz młodzież dlaczego!!!
                  > !
                  > >
                  > > Czy ty max nie możesz się powstrzymać od aluzji, zgodnie z zasadą, że kto
                  > ma
                  > > inne zdanie niż ty, to należy mu dołożyć ? Wierzę, że jesteś z samej góry
                  > a
                  > > więc b.dobrze poinformowany, ale nas tym nie zachwycisz a wręcz przeciwnie
                  >
                  > > tylko "zniesmaczysz".
                  >
                  > Koniec z aluzjami: Noc muzycznych pejzarzy - 5/6.06.2003 - prowadzi Piotr
                  > Kosiński, zagrał 38 piosenek, 35 utworów można znależć na płytach wykonawców
                  > których Cd można kupić w internetowym sklepie wydawnictwa Rock-serwis!!! Kto
                  > jest właścicielem wydawnictwa Rock-serwis??? Piotr Kosiński!!!!
                  > No ale o co chodzi wszystko jest OK, przecież super audycja, super muzyka i
                  > super pieniędze!!! Nie rzucaj kamieniem, bo sam możesz nim dostać!!! I TAK CO
                  > TYDZIEŃ, TAK CO PIĄTEK, I LISTY Z PROTESTAMI, I ZUS, SKARBÓWKA I TAK DALEJ!!!

Max, aleś mnie ubawił i jednocześnie wiem jakim małostkowym jesteś
                  człowieczkiem, więc o to chodziło.P.Kosiński prowadzi działalność gospodarczą
                  człowieku i ma prawo wydawać płyty, a pupilek p.K reklamuje płytę oficjalnie
                  na stronie Trójki i co myślisz , że nie bierze za to pieniędzy. Biedny maxie
                  brakuje Ci elementarnej wiedzy na temat biznesu i w swoim zacietrzewieniu
                  dokładasz nawet swoim redakcyjnym kolegom "I ZUS, SKARBÓWKA ", ależ się
                  uśmiałam. Nie wiem co Ty tam robisz w tym radiu, ale nie zabieraj głosu w
                  sprawach o których nie masz zielonego pojęcia.
                • Gość: Lesiek Re: max spadaj stąd frajerze IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.06.03, 22:50
                  Max Amerykę odkrył, jestem pod wrażeniem.

Piotr Kosiński jest jednym z najwybitniejszych znawców rocka progresywnego i
                  gatunków pokrewnych w Polsce. Jest również właścicielem firmy Rock-Serwis,
                  zajmującą się promocją takiej muzyki. Firma istnieje od lat kilkunastu i wiedzą
                  o niej wszyscy, którzy się muzyką w Polsce interesują. Także władze RMF FM,
                  które jedenaście lat temu zaprosiły go do prowadzenia audycji w swoim radiu, i
                  Piotr Kaczkowski, który zaprosił go do Trójki.

Max sugeruje, że Kosiak gra np. Anekdoten w celu zrobienia reklamy Rock-
                  Serwisowi. Nie, Maksie. Kosiak gra Anekdoten, bo jest to ważny zespół, jeden z
                  najważniejszych wśród nowej fali rocka progresywnego. Tak jak grał np. ostatnią
                  płytę Camel, która akurat w dystrybucji RS _nie była_.

• Gość: Kosiak Re: max spadaj stąd frajerze IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.06.03, 14:37
                  Oj Szanowny Panie, ulatwiajac Ci dalsza analize...w sklepie internetowym "Rock-
                  Serwis", ktorego rzeczywiscie jestem wlascicielem, mozna kupic WSZYSTKIE plyty
                  majace swoich dystrybutorow w Polsce, czyli okolo 40000 tytulow nie liczac
                  muzyki klasycznej. Zglebiajac temat - w KAZDYM programie gram oklo 100%
                  tytulow, ktore mozna znalezc w ww. sklepie. Ale idac jeszcze dalej, wdzieczny
                  jestem niezmiernie w imieniu wlasnym i wszelkich innych sklepow muzycznych, ze
                  kilkuset (?) moich kolegow po fachu tez gra prawie 100% muzyki, ktorą mozna
                  kupic w naszych sklepach.
                  • Gość: max Re: max spadaj stąd frajerze IP: 195.94.218.* 18.06.03, 21:47
                    Gość portalu: Kosiak napisał(a):

> Oj Szanowny Panie, ulatwiajac Ci dalsza analize...w sklepie
                    internetowym "Rock-
                    > Serwis", ktorego rzeczywiscie jestem wlascicielem, mozna kupic WSZYSTKIE
                    plyty
                    > majace swoich dystrybutorow w Polsce, czyli okolo 40000 tytulow nie liczac
                    > muzyki klasycznej. Zglebiajac temat - w KAZDYM programie gram oklo 100%
                    > tytulow, ktore mozna znalezc w ww. sklepie. Ale idac jeszcze dalej, wdzieczny
                    > jestem niezmiernie w imieniu wlasnym i wszelkich innych sklepow muzycznych,
                    ze
                    > kilkuset (?) moich kolegow po fachu tez gra prawie 100% muzyki, ktorą mozna
                    > kupic w naszych sklepach.

Nie zauważyłeś, że kilkuset twoich kolegów nie prowadzi własnego sklepu, więc
                    nie czerpie bezpośrednich korzyści z tego że gra te a nie inne piosenki???
                    A Quidam to kto wydał??? Rock-serwis to kto czerpie zyski ze sprzedarzy tej
                    płyty??? Może ja??? Nie ! Na wskroś uczciwy Piotr Kosiński!!! Niech Sytner
                    założy sklep z rowerami, a co!
                    • Gość: Kosiak Re: max spadaj stąd frajerze IP: *.debniki.sdi.tpnet.pl 18.06.03, 23:06
                      1) Quidam mial wydac Warner, ale nie wydal do czego wydatnie przyczynil sie
                      pewien ceniony redaktor muzyczny, gdy kontrakt czekal na ostateczny podpis...
                      2) Quidam poki co nie przynosi zyskow, jezeli chodzi o sprzedaz w kraju, bo za
                      granica owszem, ale tam chyba moc Trojki nie siega?
                      3) Gram w swoim programie Quidam nie czesciej, powiem wiecej duzo rzadziej (!),
                      niz inni inne polskie zespoly w swoich
                      4) Dalsza polemike uznam za stosowna gdy Szanowny Pan sie przedstawi
                      • Gość: Teresa Re: max spadaj stąd frajerze IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.06.03, 23:21

> 1) Quidam mial wydac Warner, ale nie wydal do czego wydatnie przyczynil sie
                        > pewien ceniony redaktor muzyczny, gdy kontrakt czekal na ostateczny podpis...
                        > 2) Quidam poki co nie przynosi zyskow, jezeli chodzi o sprzedaz w kraju, bo
                        za
                        > granica owszem, ale tam chyba moc Trojki nie siega?
                        > 3) Gram w swoim programie Quidam nie czesciej, powiem wiecej duzo rzadziej
                        (!),
                        >
                        > niz inni inne polskie zespoly w swoich
                        > 4) Dalsza polemike uznam za stosowna gdy Szanowny Pan sie przedstawi

Panie Piotrze, proszę p.Maxowi nic nie tłumaczyć, bo i tak nic z tego nie
                        zrozumie.Wyuczył się jakiejś lekcji i sam nie wie, co mówi i nie rozumie
                        również Pana. A Quidam jest, moim zdaniem , za mało.

pozdrawiam
                      • Gość: obi zagadka - i wszystko jasne...(?) IP: *.icpnet.pl 18.06.03, 23:36

> 1) Quidam mial wydac Warner, ale nie wydal do czego wydatnie przyczynil sie
                        > pewien ceniony redaktor muzyczny, gdy kontrakt czekal na ostateczny podpis...

A jaki zespół podpisał kontrakt z Warnerem i to w dodatku aż na 4 płyty?

> 3) Gram w swoim programie Quidam nie czesciej, powiem wiecej duzo rzadziej
                        >(!), niz inni inne polskie zespoly w swoich

A jaki zespół był do obłędu ogrywany (i bywa nadal) w niektórych audycjach
                        i "brylował" nawet na plujliście męcząc słuchaczy po kilkadziesiąt razy
                        dziennie?

"To są pytania, na które nie oczekuję odpowiedzi. Ja te odpowiedzi znam." -
                        mawiał kapitan Wagner w "CK Dezerterach".

Aczkolwiek to niczego nie przesądza...
                        • Gość: Szaman Re: zagadka - i wszystko jasne...(?) IP: *.tele2.pl 19.06.03, 10:17
                          Gość portalu: obi napisał(a):

> Gość portalu: Kosiak napisał(a):
                          >
                          > > 1) Quidam mial wydac Warner, ale nie wydal do czego
                          wydatnie przyczynil si
                          > e
                          > > pewien ceniony redaktor muzyczny, gdy kontrakt czekal
                          na ostateczny podpis
                          > ...
                          >
                          > A jaki zespół podpisał kontrakt z Warnerem i to w
                          dodatku aż na 4 płyty?
                          >
                          > > 3) Gram w swoim programie Quidam nie czesciej, powiem
                          wiecej duzo rzadziej
                          >
                          > >(!), niz inni inne polskie zespoly w swoich
                          >
                          > A jaki zespół był do obłędu ogrywany (i bywa nadal) w
                          niektórych audycjach
                          > i "brylował" nawet na plujliście męcząc słuchaczy po
                          kilkadziesiąt razy
                          > dziennie?
                          >
                          > "To są pytania, na które nie oczekuję odpowiedzi. Ja te
                          odpowiedzi znam." -
                          > mawiał kapitan Wagner w "CK Dezerterach".
                          >
                          > Aczkolwiek to niczego nie przesądza...

Ja to bym zapytal czy to prawda, ze szwagier Pawla
                          Kostrzewy gra w zespole Myslovitz.
                • Gość: koliber Re: max spadaj stąd frajerze IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 19.06.03, 18:26

> Koniec z aluzjami: Noc muzycznych pejzarzy - 5/6.06.2003 - prowadzi Piotr
                  > Kosiński, zagrał 38 piosenek, 35 utworów można znależć na płytach wykonawców
                  > których Cd można kupić w internetowym sklepie wydawnictwa Rock-serwis!!! Kto
                  > jest właścicielem wydawnictwa Rock-serwis??? Piotr Kosiński!!!!
                  > No ale o co chodzi wszystko jest OK, przecież super audycja, super muzyka i
                  > super pieniędze!!! Nie rzucaj kamieniem, bo sam możesz nim dostać!!! I TAK CO
                  > TYDZIEŃ, TAK CO PIĄTEK, I LISTY Z PROTESTAMI, I ZUS, SKARBÓWKA I TAK DALEJ!!!
                  Po tym poscie odpowiem jak dawniej ostro.
                  Żal Ci, że nie umiesz prowadzić tak dobrych audycji jak Piotr Kośiński, że nie
                  prowadzisz działalności gospodarczej, że nie sprzedajesz płyt, że nie
                  organizujesz koncerów, że nie masz rzeszy wiernych słuchaczy.
                  Żal Ci że nie zostałeś niczego prezesem. Zwykła ludzka zawiść.
                  Bo jesteś miernotą, zerem. Podaj swoje dane, to odszczekam część określeń, gdy
                  skojarzę Twojego nicka z dorobkiem zawodowym.
                  A na razie jesteś po prostu szmatą.
                  Z pogardą dla maxa
                  Koliber
                  P.S. Kosiak nie przejmuj się. Graj dalej.
            • Gość: Kosiak Re: max spadaj stąd frajerze IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.06.03, 14:31
              Rzeczywiscie nie moge. Mialem juz kilka razy taki zamiar, ale akurat wtedy
              nagle pojawiło się kilka maili lub przyszło kilka takich listow, ze sie
              wzruszyłem i porzuciłem pierwotny zamiar...po prostu. I wciaz chce mi zie
              jezdzic z Krakowa i grac pomiedzy 2 i 6 nad ranem, choc nie ukrywam, ze nie
              rozumiem dlaczego to akurat musza byc takie godziny. Jezdze jednak i gram DLA
              SLUCHACZY, bo oni sa dla mnie najwazniejsi. Nie wiem czy jestes w stanie to
              zrozumiec, natomiast nadal nie zauwazylem nigdzie Twojego imienia i nazwiska
              pod wpisem.
    • Gość: koliber Re: tuhanka IP: 149.156.12.* 14.06.03, 22:52
      Maksiu!
      Forum internetowe osadza się na anonimowości i każdy może
      pisać pod takim nickiem jaki mu pasuje.
      Pozostałych bredni nie będę komentował.
      A Drogi Maksiu, czy Ty pracujesz (pracowałeś w PR III)?
      I nagraj jingiel- pośmiejemy się
      Bez specjalnego poważania
      Koliber

• Gość: Lesiek Re: tuhanka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.06.03, 09:01
        Pewnie wszyscy wychodzą z założenia, że z donosami się nie polemizuje.

Pomijając masę złośliwości, przytyków i aluzji, realna treść tego donosu
        brzmi: "Tuhanka nie ma moralnego prawa oceniać zamiany Trójki w Trujkę, skoro
        sama kiedyś była na stażu w Trójce". Tylko jakoś trudno doszukać się związku
        między jednym a drugim. Czy Tuhanka krytykowała gdzieś Jolantę Kucharską? Może
        jakiś cytacik? Nie. Tuhanka nie jest pewnym znanym dziennikarzem zajmującym się
        jazzem w pewnym bardzo ważnym dzienniku. O swoich lepszych kolegach z Trójki
        (tak, z Trójki) wypowiadała się z wielkim uznaniem. Teoryjka "rozgoryczenia" i
        prywatnej zemsty brzmi może atrakcyjnie (i zapewne zgodnie z Waszym sposobem
        myślenia), szkoda tylko, że do faktów nie pasuje.

Przypominam zresztą, że protest nie dotyczył jakichś personalnych ambicji i
        ocen. Protest dotyczył eliminowania z PR3 kultury, edukacji, poważnej
        publicystyki. Rozgoryczenie? Tak. Wszyscy czuliśmy rozgoryczenie, że najlepszy
        eter w kraju zamienia się na radiowy chłam. A poza Tuhanką nikt z nas nigdy z
        PR3 nie współpracował.

• Gość: Lesiek Re: tuhanka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.06.03, 16:10

> Ona nie ma tu żadnych kolegów, koleś zrozum to, to jedna z kilkudziesięciu
            > praktykantek które przewineły się przez radio, ale była cienka i wypadła.

Po pierwsze: nie jestem Twoim kolesiem.
            Po drugie: rozumiem to i nie wydaje mi się, żeby Tuhanka kiedykolwiek udawała,
            żeby było inaczej, że była jakąś ważną postacią w Trójce. Nie, to właśnie Ty
            usiłujesz sugerować, że jej zaangażowanie w protest przeciwko komercjalizacji
            PR3 jest czymś w rodzaju osobistego rewanżu.

• Gość: Teresa Re: tuhanka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.06.03, 14:23
        Gość portalu: reot napisał(a):

> warte zauwazenia, ze nikt nie polemizuje z trescia listu maksa.
        > ciesze sie, ze sie wreszcie ktos przylozyl, i to merytorycznie, tej
        > pretensjonalnej babie, jaka jest tuhanka.
        > reot

A było coś merytorycznego, może wytłumaczysz, bo widocznie nie rozumiem
        prostego tekstu, który dla mnie jest rodem z targowiska, a dla ciebie godzien
        dyskusji merytorycznej.
    • Gość: minimax Re: tuhanka IP: 195.245.217.* 15.06.03, 10:58
      Z wielka radoscia, my - wszyscy anonimowi pracownicy dzisiejszej Trojki, z
      wielka ulga takze przyjelismy fakt, ze ktos wreszcie powiedzial prawde o
      radiowej dzialalnosci p. Alicji Baranowskiej (vel Marii Tuhan). Nikt z nas
      jednak nie neguje prawa do tego, by ujscie kompleksow znalezc w internetowym
      forum pt. "Radio". Bedziemy sie temu przygladac z coraz wieksza radoscia

- Anonimowi dziennikarze d. Programu Trzeciego, w tym Ci, zgromadzeni w starej
      redakcji p. Alicji:))
    • Gość: Szaman Re: tuhanka IP: 217.153.152.* 15.06.03, 11:00
      Maxiu pewnie Cie zskocze, ale dodam jeszcze cos, co
      ostatnio odkrylem, do Twoich nowosci. Otoz, jak sie
      okazuje, prawdopodobnie Bolesla Prus wcale nie nazywal
      sie Prusem, tylko Aleksandrem Glowackim!!!

(Pozdrowienia dla pani z Public Relations, ktora niestety
      juz nie bywa na tym forum, a szkoda, bo miala fajowe
      ksywki i urocza byla; milo bylo popatrec z jakim
      zacietrzewieniem stuka w te klawisze w swoim poiku)
        • Gość: Szaman Re: tuhanka IP: 217.153.152.* 15.06.03, 11:21
          Powiedzialem tylko tyle, moze w nieco zawoalowany sposob,
          ze wywazasz otwarte drzwi... Co teraz robi pani
          Agnieszka? A Co robi pan Igor Blahut, ktorego taki jedn
          szef wywalil nie tylko z trojki, ale i potem podkladal mu
          swinie w radiu parlament?

Maxiu, nie powiedziales nic nowego, a reszte ze strachu
          przemilczales. Co o ma byc, serwis informacyjny trUjki???
            • Gość: Szaman Re: tuhanka IP: 217.153.152.* 15.06.03, 11:30
              Gość portalu: minimax napisał(a):

> Juz spiesze - nasz kolega Igor pracuje teraz w jednej z
              telewizji. Calkiem
              > dobrze mu placa. Srednio teskni za radiem, choc my za
              nim bardzo. Po pani
              > Agnieszce ni sladu, ni slychu:)

Jak zescie go tak tak potraktowali obywatelu, to ja sie
              mu nie dziwie. A za pania Agnieszke, teraz Maksiu robi?
              Co to, degradacja? Cieniutka zreszta ta gadka Maksia.
              Ciagle nic nowego. Puste slowa i zero tresci. A taka
              sensacja byc miala... Jaciekrece - typowe radio publiczne.
              • Gość: minimax Re: tuhanka IP: 195.245.217.* 15.06.03, 11:40
                Czy chcesz, zebym Ci powiedzial, dlaczego Igor, pracujacy w mojej redakcji, byl
                przez wielu nielubiany? Nie zrobie tego. A dlaczego stracil prace? Niech powie
                ktos z gory. I prosze, skonczmy juz z p. Agnieszka. Ciszej nad ta trumna...
                • Gość: Szaman Re: tuhanka IP: 217.153.152.* 15.06.03, 11:43

> Czy chcesz, zebym Ci powiedzial, dlaczego Igor,
                  pracujacy w mojej redakcji, byl
                  >
                  > przez wielu nielubiany? Nie zrobie tego. A dlaczego
                  stracil prace? Niech powie
                  > ktos z gory. I prosze, skonczmy juz z p. Agnieszka.
                  Ciszej nad ta trumna...

Oj, Maksiu, wszyscy wiemy, ze to wlasnie Igor byl
                  lubiany, a Ty Maksiu nie. Dosc tej gadki. Skoro juz widze
                  kim jestes, wstyd mi, ze w ogole sie do Ciebie odezwalem.
                    • Gość: Szaman Re: tuhanka IP: 217.153.152.* 15.06.03, 11:54

> Sztuka jest nie przenosic wszystkiego na relacji
                      osobiste. A uczucie wstydu? No
                      >
                      > coz, dosc wymierne.

Cienki argument. Tak jak i Ty, Maksiu. Cienki jak duupa
                      weza. Koniec tej gadki, bo naprawde sie brzydze.
                      • Gość: minimax Re: tuhanka IP: 195.245.217.* 15.06.03, 11:57
                        Drogi Szamanie,
                        wybacz, ale nie odwdziecze sie epitetem. Po prostu nie wypada. Moze to i forum,
                        moze i mozna wszystko powiedziec, moze i wiesz wszystko najlepiej, moze i
                        jestes nieomyslny, moze i jestes wspanialomyslny, moze masz we wszystkim racje,
                        moze nie dostrzegasz, ze inni moga myslec inaczej, moze po prostu nie masz daru
                        zrozumienia, ale faktycznie skonczmy juz, bo teraz juz wiem, ze powinienes sie
                        wstydzic za to, co mowisz.
                        • Gość: Szaman Re: tuhanka IP: 217.153.152.* 15.06.03, 12:01

> Drogi Szamanie,
                          > wybacz, ale nie odwdziecze sie epitetem. Po prostu nie
                          wypada. Moze to i forum,
                          >
                          > moze i mozna wszystko powiedziec, moze i wiesz wszystko
                          najlepiej, moze i
                          > jestes nieomyslny, moze i jestes wspanialomyslny, moze
                          masz we wszystkim racje,
                          >
                          > moze nie dostrzegasz, ze inni moga myslec inaczej, moze
                          po prostu nie masz daru
                          >
                          > zrozumienia, ale faktycznie skonczmy juz, bo teraz juz
                          wiem, ze powinienes sie
                          > wstydzic za to, co mowisz.

Wide, ze zaczynas rozumiec o co chodzi. Ja sie wstydze
                          tego, ze do Ciebie mowie, a nie tego co mowie. A
                          stwierdzenie, zes cienki, to w kontekscie tego co
                          powiedziales teraz o Igorze i tego, co mu zrobiles, jest
                          tylko uprzejmoscia z mojej strony.
                    • Gość: koliber Re: tuhanka IP: 149.156.12.* 15.06.03, 12:19
                      Wiem jaka, ale chciałem żebyś Ty o tym powiedział.
                      Natomiast ja chciałbym wiedzieć kim Ty jesteś.
                      I czy piszesz z własnej inicjatywy czy z inspiracji (np. omc mgr geniusza radia
                      Fijałkowskiego kóry reaktywował a potem zniszczył Tetrzyk Zielone Oko,
                      osobiście pilnował by Muzyczna poczta UKF była taka badziewna jak jest;
                      czy może mistrza drugiego planu Banacha.
                      Naprawdę współczuję Ci że masz takich szefów.
                      Rozumiem, że się ich boisz.
                      Ale tak się podlizywać, a fuj.
                      • Gość: minimax Re: tuhanka IP: 195.245.217.* 15.06.03, 12:21
                        Nie podlizuje sie nikomu. To po pierwsze. Po drugie wszystkie argumenty
                        dotyczace wygladu anteny powinienes kierowac nie do mnie i obaj do wiemy.
                        Mysle, ze to mozesz zrozumiec. Swojej zolci nie musisz wylewac na mnie, bo
                        wydaje mi sie, ze po prostu na to nie zasluguje. Ale to moze tylko moje zdanie.
                        Aha, i nie mysl, ze to wolanie o litosc. Nie, nie, to po prostu ludzka
                        przyzwoitosc.
                        • Gość: koliber Re: tuhanka IP: 149.156.12.* 15.06.03, 12:30
                          Nie wylewam na Ciebie żółci, nie obarczam Ciebie winą za kształt anteny.
                          Szkoda tylko, że nikt z osób odpowiedzialnych za kształt anteny nie przejmuje
                          się głosami i ekspertów.
                          Pozdr.
                          A tuhanki możesz nie mówić, tylko po co obrażać.
                          • Gość: minimax Re: tuhanka IP: 195.245.217.* 15.06.03, 12:35
                            No wlasnie, po co obrazac? Chce juz isc spac, ale Ci odpowiem, prosze - nie
                            ustosunkowywuj sie juz - obrazac nie zamierzam, oczywiscie nie jestem maxem z
                            gory watku tylko minimaxem, ale wiem, ze max ma racje w tym, co mowi. I wiedza
                            to chyba wszyscy, ktorzy pamietaja, tak jak ja, czasy praktyk Alicji (Tuhanki)
                            w radiu. Powiedzialem juz - walac w gore, uderzacie posrednio w nas, nie myslac
                            o tym, co my myslimy. To niesprawiedliwe, traktowac nas wszystkich jako jedna
                            masa. Ale masa tez ma prawo glosu. I pewnie wkrotce wieksza ilosc moich kolegow
                            z redkacji, ktorzy pamietaja Alicje, skorzysta z tego prawa.
                        • Gość: Szaman Re: tuhanka IP: 217.153.152.* 15.06.03, 12:34

> Nie podlizuje sie nikomu. To po pierwsze. Po drugie
                          wszystkie argumenty
                          > dotyczace wygladu anteny powinienes kierowac nie do
                          mnie i obaj do wiemy.
                          > Mysle, ze to mozesz zrozumiec. Swojej zolci nie musisz
                          wylewac na mnie, bo
                          > wydaje mi sie, ze po prostu na to nie zasluguje. Ale to
                          moze tylko moje zdanie.
                          >
                          > Aha, i nie mysl, ze to wolanie o litosc. Nie, nie, to
                          po prostu ludzka
                          > przyzwoitosc.

Zalozyles ten nieprzyzwooity watek i masz czelnosc mowic
                          o tym na co nie zaslugujesz?
                          • Gość: max Re: tuhanka IP: *.intertop.pl 15.06.03, 13:36
                            Szaman chłopie, przeczytaj te wątki, co pisaliście o niedzwiedziu o kostrzewie
                            o innych nie wspomne. Wtedy było uczciwie, bez epitetów, kim chłopcze jesteś
                            żeby się mądrować, przedstaw się to pogadamy
                            • Gość: Teresa Re: tuhanka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.06.03, 15:47

> Szaman chłopie, przeczytaj te wątki, co pisaliście o niedzwiedziu o
                              kostrzewie

Wypraszam sobie uogólnienia, dla mnie Niedźwiecki to ktoś naprawdę wyjątkowy i
                              proszę nie wrzucać wszystkich i wszytkiego do jednego worka a najlepiej to
                              czytać Panie Max , czytać i jeszcze rozumieć, jeśli już wyciąga Pan armaty. A
                              Kostrzewy nie lubię i już, bo mam takie prawo nie lubić go i nie słuchać a
                              dlaczego ..... ,to nie zamierzam się powtarzać.Zanim jednak zaczęłam go nie
                              lubić, musiałam trochę posłuchać.
                              • Gość: max Re: tuhanka IP: 213.199.192.* 16.06.03, 20:24
                                Tereso, sama lepiej czytaj co tu piszą, bo to pewnie nie ty, ale kto z
                                nanonimowych internautów ma prawo oceniac Niedzwiedzia jako człowieka, a taki
                                temat tu się przewijał, co wy o nimwiecie, jakie macie prawo pisać o nim jako
                                człowieku??? Żadnego prawa nie macie!!!
                                • Gość: Teresa Re: tuhanka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.06.03, 21:04

> Tereso, sama lepiej czytaj co tu piszą, bo to pewnie nie ty, ale kto z
                                  > nanonimowych internautów ma prawo oceniac Niedzwiedzia jako człowieka, a taki
                                  > temat tu się przewijał, co wy o nimwiecie, jakie macie prawo pisać o nim jako
                                  > człowieku??? Żadnego prawa nie macie!!!

max, czytam i wiem , co się tu pisze i nie zamierzam z Tobą polemizować, ale
                                  proszę nie uogólniać. Myślę także, że p.Marek sam się obroni swoją postawą oraz
                                  talentem i nie potrzebuje takich, jak Ty adwokatów, którzy rzekomo w jego
                                  obronie wypisują kalumnie.Nie rozmumiem też co ma wspólnego atak na Tuhankę
                                  właśnie z nim.Myślę jednak , że ma to więcej wspólnego z innymi "aktorami"
                                  Jeśli jednak nie rozumiesz, jaka jest różnica między tym o czym niektórzy
                                  pisali nawet o p.Marku oraz tym , co Ty napisałeś o Tuhance to współczuję.Dałeś
                                  popis niewybrednego ataku w najgorszym stylu, którego niestety nie widziałam
                                  na tym forum.Twój kolega, "po nocnej zmianie" :) był bardziej powściągliwy, ale
                                  też mi się już nie podoba.Zrozum max,to co napisałaliście o Tuhance było po
                                  prostu obrzydliwe i niegodne mężczyzn ("uganiała się za kolegami,kwiaty dla
                                  kowala" fuj, cóż z Was za faceci?
                                • Gość: Filip Max sklerotyk IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 17.06.03, 15:21

> Tereso, sama lepiej czytaj co tu piszą, bo to pewnie nie ty, ale kto z
                                  > nanonimowych internautów ma prawo oceniac Niedzwiedzia jako człowieka, a taki
                                  > temat tu się przewijał, co wy o nimwiecie, jakie macie prawo pisać o nim jako
                                  > człowieku??? Żadnego prawa nie macie!!!

Ja do Pana Niedźwieckiego osobiście nic nie mam i nigdy go nie atakowałem.
                                  Ale Max zapomina, że kiedyś sam przyznał sobie prawo "do robienia jaj z
                                  każdego, kogo chce".
                                  Ciekawe też, dlaczego Max tak usilnie chce ludziom "zabierać prawo do (...)", a
                                  sam sobie je przyznaje do wszystkiego, do czego chce. A może tak na niego
                                  podziałała piosenka "Jestem Bogiem", że w to uwierzył???

Hej, Max, a może Ci przypomnieć, co pisałeś (z domeny acn.waw.pl) w wątku
                                  dotyczącym reklamy "Dzień pierwszej komórki". Pllecam Ci przeanalizowanie
                                  zwłaszcza dwóch/trzech ostatnich Twoich własnych zdań:

Autor: Gość: max IP: *.acn.waw.pl
                                  Data: 12-05-2003 14:24
                                  --------------------------------------------------------------------------------
                                  Nie możecie ścierpieć dwóch rzeczy; 1. Tego,że ktos może mieć inne niż wy
                                  poglądy i inaczej pewne sprawy widzieć. To co dla was jest świętością dla kogoś
                                  innego może w ogóle nią nie być. Nie macie żadanego obiektywnego prawa do
                                  decydowania o tym czy cos jest święte czy nie.

2. Po raz kolejny sprawdza się
                                  powiedzenie,ze najbardziej boli prawda. Dostajecie furii bo patrząc na ten spot
                                  widziecie tak naprawdę siebie samych , swoje rodziny i sąsiadów. A prawda - jak
                                  mawia geniusz Karpat poseł Ziobro - bywa bolesna. A ,że ktoś na waszym
                                  debilizmie chce jeszcze zbić kasę...to musi boleć jeszcze bardziej

No cóż ale to wszystko wyłącznie wasz problem bo ja mam to głęboko w dupie.
                                  Polska to wolny kraj i na szczęscie mogę sobie robić jaja do woli z tego z
                                  czego ( z kogo ) zechcę. pa
                                  • Gość: Teresa Re: Max sklerotyk IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.06.03, 15:59
                                    Gość portalu: Filip napisał(a):

A ,że ktoś na waszym
                                    > debilizmie chce jeszcze zbić kasę...to musi boleć jeszcze bardziej

Tak , tak Filipie i to jest właśnie to, pracować na etacie "lotnych brygad" i
                                    załatwiać nie swoje interesy, to bardzo bolesne, chociaż "debilizm"
                                    zastąpiłabym np.gestami wiernopoddańczymi.To pierwsze jest chorobą a to drugie
                                    postawą.
                                      • Gość: Teresa Re: kwestia formalna IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.06.03, 17:17
                                        Gość portalu: Filip napisał(a):

> Chcę tylko zaznaczyć, aby nie było żadnych wąpliwości, że to co wyżej
                                        cytowałaś
                                        >
                                        > Tereso, to jest wypowiedź Maxa z innego wątku, a nie moja. Ja ją tu tylko
                                        > wkleiłem w pewnym celu.
                                        > F.

Dziekuję z sprostowanie, ale komentarz jest aktualny.Widać Max jest pełen
                                        sprzeczności i nie bardzo wie co mówi, czasem można się z nim nawet zgodzić.
                                    • Gość: Teresa Re: Max sklerotyk IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.06.03, 17:30

> Gość portalu: Filip napisał(a):
                                      >
                                      > A ,że ktoś na waszym
                                      > > debilizmie chce jeszcze zbić kasę...to musi boleć jeszcze bardziej
                                      >
                                      > Tak , tak Filipie i to jest właśnie to, pracować na etacie "lotnych brygad" i
                                      > załatwiać nie swoje interesy, to bardzo bolesne, chociaż "debilizm"
                                      > zastąpiłabym np.gestami wiernopoddańczymi.To pierwsze jest chorobą a to
                                      drugie
                                      > postawą.

PS.sprostowanie :napisał to max, a Filip zacytował, więc komentarz dla maxa z
                                      wykorzystaniem jego,jakże głębokich przemyśleń.
    • Gość: minimax Re: tuhanka IP: 195.245.217.* 15.06.03, 11:09
      I jeszcze, zeby nie bylo watpliwosci - dzisiejsi pracownicy Trojki byli takze
      pracownikami d. Programu Trzeciego. Wszyscy mamy do dzialanosci p. Alicji
      stosunek jednoznaczny, pamietamy jej uganianie sie po korytarzach za niektorymi
      kolegami, zenujace wypowiedzi na kolegiach. Do tej pory siedzielismy cicho, bo
      podobno p. Alicja walczyla o powrot starego radia. Starego radia juz nie
      bedzie. Pani Alicja okazala sie slaba wojowniczka. Teraz my mozemy powalczyc i
      powyciagac kwiatki pani Alicji z czasow, kiedy kierownikiem Redakcji Zd3 byla
      Jolanta Kucharska. Bedzie to slodka zemsta za te wszystkie obelgi wieszane
      przez Marie Tuhan oraz jej poplecznikow na naszych kolegach. Moze teraz pora na
      to, bysmy przeszli do kontrofensywy? Oczywiscie niewiele wiemy o pozostalych
      osobach, wiemy za to duzo (i pamietamy!!!) o Alicji B. Bo sposrod Panstwa takze
      ona chwali sie tym, ze wie o nas najwiecej. To co, p. Alicjo, moze na poczatek
      o red. Sianeckim (d. Program III, dzis TVN)??? Nie, my nie bedziemy tacy. Nas
      wychowano w starej dobrej Trojce, do ktorej Pani nie udalo sie wedrzec (ku
      chwale anteny!). Wiecej takich Alicji, a kazda akcja okaze sie niewypalem.
      Anonimowi serdecznie pozdrawiaja!
          • Gość: koliber Re: tuhanka IP: 149.156.12.* 15.06.03, 11:31
            Ciebie nie nauczyli bo obrażasz.
            My w większosci krytykujemy, bo zniszczono atmosferę i klimat PR III.
            Rządzi towarzysz Szmaciak.
            To nie jest moje radio. A że kilkunastu audycji słucham mimo fatalnej oprawy jinglowej-bo jestem obiektywny i
            prezenterzy niektórzy potrafią mimo dyrektyw odgórnych trzymać poziom.
            • Gość: minimax Re: tuhanka IP: 195.245.217.* 15.06.03, 11:34
              Mnie nauczyli, ja nie obrazam. Zauwazam tez taki "trynd" (chyba wiadomo, skad
              to, prawda? Byla kiedys taka kultowa audycja o 13-tej, wicie, nie?), ze
              najlatwiej zarzucic komus obrazanie. A przeciez nikt nie mysli o tym, ze Wy
              kogos mozecie nieslusznie urazic. Najprosciej wysnuc wlasne wnioski i huzia!
              Was nie interesuje, ze ludzi wewnatrz cos moze zabolec. Wy walicie po
              nazwiskach kryjac sie za nickami. My nic o Was nie wiemy. Bardzo fair jest to
              gra. Godna sluchaczy starej dobrej Trojki. Ciekawe, kto Was tego nauczyl w
              tamtych dobrych latach?
          • Gość: Szaman Re: tuhanka IP: 217.153.152.* 15.06.03, 11:32

> Czym innym jest krytyka, czym innym obrazanie ludzi.
            Tego wlasnie uczyli nas w
            > d. Pr. III. Jak umiec to odroznic.

Widac, ze Maksiu pojetny uczen. Znaczy sie obraza Maksiu
            z premedytacja? Hehe, znaczy sie USILUJE obrazic. A
            Maksiu teraz w pracy? Bo ja chcialem przypomniec, ze za
            mje pieniadze Maksiu pracuje.
              • Gość: Teresa Re: tuhanka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.06.03, 11:41

> Nie, Maksiu, nie w pracy teraz. Maksiu wolne ma w niedziele. Po nocy jest.

Maksiu, czy Ty po tej przepracowanej nocy pracujesz na cztery ręce ? O 11.36
                pojawiły się Twoje dwa komentarze, zdolny z Ciebie człowiek i to po nie
                przespanej nocy ?
                • Gość: minimax Re: tuhanka IP: 195.245.217.* 15.06.03, 11:43
                  Pani Tereso, juz Pani odpowiadam.
                  Taki to zawod, ze cas pracy nie jest regulowany, a po nocnym dyzurze dosc
                  ciezko zasnac od razu. Wstalem o 18. Mysle, ze Pani ma lepiej niz ja. Moze Pani
                  spac regularnie. Kawa od 4 ciagle trzyma... Pozdrawiam cieplo.
                  • Gość: Teresa Re: tuhanka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.06.03, 11:46

> Pani Tereso, juz Pani odpowiadam.
                    > Taki to zawod, ze cas pracy nie jest regulowany, a po nocnym dyzurze dosc
                    > ciezko zasnac od razu. Wstalem o 18. Mysle, ze Pani ma lepiej niz ja. Moze
                    Pani
                    >
                    > spac regularnie. Kawa od 4 ciagle trzyma... Pozdrawiam cieplo.

W dalszym ciagu nie otrzymałam odpowiedzi dot.godz.11.36 a czas pracy mam
                    również nie regulowany , jak zwykle w tzw.wolnym zawodzie, więc znam ten ból.

• Gość: Teresa Re: tuhanka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.06.03, 12:00

> Bardzo Pania przepraszam, ze nie odpowiedzialem. Prawdopodobnie - niestety,
                        nie
                        >
                        > znam sie - moj komputer wysyla tzw. posty dosc wolno. A moze dwa naraz?
                        > Przepraszam, nie potrafie sie ustosunkowac. Zalaczam cieple pozdrowienia.

Ja w to nie wierzę, ale może się na tym nie znam, żeby w tym samym czasie i w
                        dwóch różnych miejscach? Wredny komputer, nie ma co.
                        • Gość: Confi Re: tuhanka IP: 193.108.206.* 17.06.03, 07:24
                          Max, masz rację. Słuchacze! Nie czepialiście się tylko oferty programowej,
                          zawartości treści czy muzyki na antenie Trójki. Pisaliście wszyscy, łącznie z
                          Panią Tuhanką o ludziach. Wymienialiście nazwiska - to Wam można, bo to osoby
                          publiczne. Ale pisać i rozwodzić się nad życiem prywatnym to lekkie przegięcie.
                          Widać, zabrakło Wam wiedzy o radiu, zabrakło Wam argumentów. Przecież
                          najłatwiej pisać o drugim człowieku. Pisać ŹLE! Wam sprawia przykrość, jak ktoś
                          pisze o zerowym warsztacie "radiowym" Pani Alicji z tygodnika Wprost, jak pisze
                          się o jej życiu, niewiedzy o radiu, kontaktach z "Julem", czy z "przyjaciółką"
                          Kasią Kolendą (polecam forum na Onet.pl). A mnie wkurzało, gdy pisaliście o
                          dziennikarzach Trójki. Ludzie, dziennikarz też człowiek, ma żonę, męża, dzieci,
                          rodziców, przyjaciół! Ciekawe, jak czuła się Pani Katarzyna Stoparczyk, Pan
                          Piotr Łodej, czy Paweł Kostrzewa gdy czytali o sobie, lub słyszeli
                          od "życzliwych", co się o nich wypisuje, do kogo się ich porównuje. Wtedy było
                          wspaniale, "byle mocniej", "byle więcej". Teraz jest źle, bo wyszła prawda o
                          Alisi, biednej i zmarnowanej przez tych, którzy się z Wami nie zgadzają.
                          Chcecie etyki? Sami bądźcie etyczni!
                    • Gość: Teresa Re: tuhanka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.06.03, 11:57

> Gość portalu: minimax napisał(a):
                      >
                      > > Pani Tereso, juz Pani odpowiadam.
                      > > Taki to zawod, ze cas pracy nie jest regulowany, a po nocnym dyzurze dosc
                      > > ciezko zasnac od razu. Wstalem o 18. Mysle, ze Pani ma lepiej niz ja. Moze
                      >
                      > Pani
                      > >
                      > > spac regularnie. Kawa od 4 ciagle trzyma... Pozdrawiam cieplo.
                      >
                      > W dalszym ciagu nie otrzymałam odpowiedzi dot.godz.11.36 a czas pracy mam
                      > również nie regulowany , jak zwykle w tzw.wolnym zawodzie, więc znam ten ból.
                      >
                      PS.Pan w nocy pracuje, bo taka służba a ja czekam na programy , bo do 16.00
                      radia nie daje się słuchać, ale w powiązaniu z charakterem mojej pracy oraz
                      ludźmi, którzy wtedy mają swoje audycje ma sens i nie jest wielkim poświęceniem.
                            • Gość: Teresa Re: tuhanka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.06.03, 12:18

> Szkoda tylko, ze tak malo sluchaczy w nocy. Za to jacy wyprobowani. Mam
                              > nadzieje cicha, ze jest Pani jednym z nich:)

Gdyby nie starzy trójkowicze, w nocy nie mielibyście nikogo i nic się nie robi,
                              żeby doszli nowi.Teoria "słupków słuchalności" zemści się kiedyś, bo ileż można
                              wydawać na nagrody w różnej maści konkursach i przyciągać przypadkowego
                              słuchacza.Wygląda na to , że nikt nie myśli o tych, który wybiorą Trójkę
                              świadomie ze względu na jakość.
                          • Gość: minimax Re: tuhanka IP: 195.245.217.* 15.06.03, 12:18
                            Pani Tereso,
                            poniewaz - mimo, ze mozemy sie roznic w ocenie i odbiorze pewnych rzeczy -
                            okazala sie Pani byc mi tu osoba najbardziej przychylna, bardzo Pani dziekuje
                            za wymiane opinii. I klade sie spac juz, kawa powoli "puszcza" (przepraszam za
                            kolokwializm, mam nadzieje, ze nie urazam). Chetnie jeszcze kiedys porozmawiam
                            z Pania,
                            i wiem, ze zaraz - gdy juz znikne - pojawia sie slowa "frajer" itp. ze strony
                            innych. Chce, zeby Pani wiedziala nie dbam o to. Niezaleznie od tego, ile
                            pelnych slow w odpowiedzi na moje puste tu padnie.
                            Serdecznie Pania pozdrawiam.
                            • Gość: Teresa do minimaxa IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.06.03, 13:06
                              Uważam za obrzydliwe pisanie o Tuhance i podawanie jakichkolwiek informacji o
                              jej pracy jako praktykantki, bo wiadomo na czym taka praktyka polega a fakt, że
                              Pan brał udział w tym ataku jest mocno obciążający.Do Was moi "pobratymcy" mam
                              prośbę , żebyśmy sami nie stosowali takich samych metod i udowodnili, że
                              komentarzy typu "frajer" tu nie będzie.Proszę tylko o małą refleksję i
                              zastanowienie się, czy konkretni dziennikarze mają możliwość prowadzenia
                              audycji wg swoich pomysłów, myślę o tych którzy są na etacie w radiu a nie o
                              tzw."wolnych strzelcach". Łatwo jest siedzieć za klawiaturą i przestawiać
                              pionki na szachownicy.Ciekawa jestem , czy w swojej pracy macie taką wolną rękę
                              i jesteście w stanie przeciwstawiać się swoim szefom, czyba że sami nimi
                              jesteście.Proponuję więc "małe zawieszenie broni" i skupienie się na
                              meritum.Ktoś tu pisał , że mogą nie akceptować poleceń swoich przełożonych, ale
                              czy ten ktoś może z czystym sumieniem powiedzieć, że kiedykolwiek tak postąpił
                              czy musiał kiedykolwiek wybierać? Musimy pamiętać, że dla niektórych
                              prezenterów to radio to cała rodzina, życie i wszystko co najważniejsze.
                              Pozdrawiam wszystkich i mam nadzieję, że zostanę własciwie zrozumiana, bo jeśli
                              nie to znikam stąd.
        • Gość: agata Re: Wszyscy jesteście siebie warci. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.04.04, 11:27
          Przeczytałam prawie wszystkie wypowiedzi w tym wątku, choć przyznam że dotrzeć
          do końca przez ten stek wyzwisk to nie lada sztuka. Może jednak nie powinnam
          niczego i nikogo krytykować bo zaraz mi sie oberwie, a jeśli nie znajdą sie
          merytoryczne zastrzeżenia, to zawsze ktoś mi dołoży za przekręcenie jakiegoś
          słówka lub jakąkolwiek inną bzdurę-bo na takim poziomie(w 90%) opiera sie ta
          dyskusja. Jak rozumiem większość wypowiadających się tu osób pracuje lub
          pracowało w Trójce. Nie rozumiem zatem tej hipokryzji, mijacie sie na korytarzu
          z uśmiechem na ustach a potem w domowym zaciszu obsmarowujecie sie na forum
          internetowym. To nawet nie jest żałosne, to po prostu przykre.Czy nie
          powinniście zamiast tego starać się raczej współpracować, robić coś razem dla
          wspólnej sprawy, gracie przecież w jednej drużynie..Skoro tak narzekacie na
          zmiany w Trójce to może podyskutujcie na forum( jesli juz internetowa forma
          przekazu jest Wam tak bliska) o tym co zrobić żeby Wasze radio miało lepszą
          słuchalność, zamiast skupiać sie na ciągłym opluwaniu szefostwa i
          współpracowników. Nie żal Wam energii, którą na to tracicie...
          Może przemawia przeze mnie młodzieńczy idealizm i zapał, charakterystyczny dla
          osób,które dopiero zaczynają w danej dziedzinie. Niemniej jednak nie mieści mi
          się w głowie jak można oczerniać w taki sposób kogoś z kim się pracuje lub
          pracowało.
    • Gość: max Re: tuhanka IP: *.intertop.pl 15.06.03, 13:28
      Oto i znów ja, ale poszło, minimax dzieki, choć nie wiem kim jesteś.
      Kochani co jest, sami to anonimowo a max i minimax to już powinni z nazwiska,
      sami się przedstawcie i napiszcie co robicie, sprawdzimy czy nie mają w tym
      udziału publiczne pieniądze. Jak nie to wasza sprawa, jeśli jednak tak to
      ocenimy waszą pracę, poznacie wtedy smak jak każdy anonimowy buc może o was
      napisać co chce.
      • Gość: Szaman Re: tuhanka IP: 217.153.152.* 15.06.03, 14:06

> Oto i znów ja, ale poszło, minimax dzieki, choć nie
        wiem kim jesteś.
        > Kochani co jest, sami to anonimowo a max i minimax to
        już powinni z nazwiska,
        > sami się przedstawcie i napiszcie co robicie,
        sprawdzimy czy nie mają w tym
        > udziału publiczne pieniądze. Jak nie to wasza sprawa,
        jeśli jednak tak to
        > ocenimy waszą pracę, poznacie wtedy smak jak każdy
        anonimowy buc może o was
        > napisać co chce.

Tak Maksiu, powinienes sie przedstawic, skoro startujesz
        z radia i sie na radio powolujesz.
            • Gość: max Re: tuhanka IP: 195.94.218.* 18.06.03, 22:05
              Gość portalu: Szaman napisał(a):

> Gość portalu: max napisał(a):
              >
              > > Szaman bohaterze ty się przedstaw, ale ty nie możesz
              > się przedstawić!
              > > Dlaczego? Niech wam sam powie!!!
              >
              > Tak, masz racje. Poddaje sie. Nazywam sie E. Smolar.

Szaman, ja wiem ja ty się nazywasz, i wiem dlaczego się nie przedstawiasz, to
              wojna o rząd dusz, jak się pokazuje twarz to pokazuje sie prawdziwe intencje,
              ja to wiem i tyllko dlatego się nie przedstawiam.
              • Gość: Szaman Re: tuhanka IP: *.tele2.pl 19.06.03, 10:24

> Gość portalu: Szaman napisał(a):
                >
                > > Gość portalu: max napisał(a):
                > >
                > > > Szaman bohaterze ty się przedstaw, ale ty nie możesz
                > > się przedstawić!
                > > > Dlaczego? Niech wam sam powie!!!
                > >
                > > Tak, masz racje. Poddaje sie. Nazywam sie E. Smolar.
                >
                > Szaman, ja wiem ja ty się nazywasz, i wiem dlaczego się
                nie przedstawiasz, to
                > wojna o rząd dusz, jak się pokazuje twarz to pokazuje
                sie prawdziwe intencje,
                > ja to wiem i tyllko dlatego się nie przedstawiam.

Nudny jestes. Nazywam sie Szaman Falarek i jestem
                redaktorem naczelnym Podziemnego Pisma Tajniak
                (www.tajniak.pl). Nazwisko mojego ojca nic Ci nie
                powie, wiec milcz. Jak chcesz mnie poznac osobiscie, to
                zapraszam, na pogawedke na kanale ircowym #trojka, jak
                Cie polubie, to sie i moze spotkamy na piwie. Nie bede na
                forum kontynuowal przekomarzania sie z Toba.
      • Gość: Lesiek Re: tuhanka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.06.03, 14:55

> Oto i znów ja, ale poszło, minimax dzieki, choć nie wiem kim jesteś.
        > Kochani co jest, sami to anonimowo a max i minimax to już powinni z nazwiska,
        > sami się przedstawcie i napiszcie co robicie, sprawdzimy czy nie mają w tym
        > udziału publiczne pieniądze. Jak nie to wasza sprawa, jeśli jednak tak to
        > ocenimy waszą pracę, poznacie wtedy smak jak każdy anonimowy buc może o was
        > napisać co chce.

Albo posłać donosik komu chce, bo tak naprawdę pewnie o to w tym chodzi. W tym
        jesteście świetni. Sami codziennie oceniacie, osądzacie, nie ponosząc żadnej
        odpowiedzialności za te Wasze osądy. Ale jeśli ktoś napisze przypadkiem coś o
        Was, zostaje "anonimowym bucem" - nawet jeżeli podpisuje to imieniem i
        nazwiskiem.
      • Gość: Jaszyn Re: tuhanka IP: *.zgora.dialog.net.pl 16.06.03, 16:38
        Max-ty jesteś zwykły łobuz,Jarka zmusiłeś do przedstawiania się,sam tego nie
        zrobiłes.Konwerscje z toba nalezy zakończyc zwłszcza,że jestes chyba -
        Laskowski,typek ,kóry mi zabrał radio,bo to było kiedys dobre radio,ty i tobie
        podobni zrobili z tego taki sam poziom jak Big broder,powodzenia,nie licz na
        polemikę z mojej strony ,bo jej nie będzie.