Dodaj do ulubionych

Hallo Hallo?

25.09.09, 09:34
Ekhm... Dzień dobry wszystkim. Tu mówi Wasz kapitansmile.

Lecimy na wysokości "piątek -weekendu początek", planowany czas
podróży: "miłego dnia życzęwink". Pogoda jest dobra, turbulencje
przewidujemy tylko w klasie biznes do godziny 17:00.

Personel pokładowy jest do Państwa usług. Za chwilę zaczniemy serwis
posiłków i napojów.

/i tu wjeżdża ciacho z kawą/

Ziuppp...
https://static-
p3.fotolia.com/jpg/00/04/65/42/400_F_4654234_0KZuUoZ4Qyy4LACkThTfR0s0
Ipe1WCLM.jpg
Obserwuj wątek
    • ane-tal Re: Hallo Hallo? 25.09.09, 09:42
      Witaj Kapitanie smile
    • salsa13 Re: Hallo Hallo? 25.09.09, 09:53
      ello
      dzisiaj chyba też jest dobry dzieńwink
      więc poproszę zestawik i dolocik na dziką grecką wysepkę...
    • ugly_bad Re: Hallo Hallo? 25.09.09, 09:54
      a ja mam dzisiaj urlop i jestem cała happy wink
      ale jak bym dostała takie ciacho...
      i to jeszcze od Kapitana... wink
      • w_jak_wruda Re: Hallo Hallo? 25.09.09, 10:38
        A do jakich uslug jest personel ;-P? Czy moglby np.: przykryc mnie
        kocykiem i przypilnowac spokojnej drzemki wink?
        • robert.83 Re: Hallo Hallo? 25.09.09, 10:45
          Oczywiście. Przykrywanie kocykiem to specjalność naszych Liniismile.

          Obawiam się jednak, że nie będzie możliwe przeworzenie wibratora w
          bagażu podręcznym. Przykro mi, takie mamy regulacje wewnętrzne. W
          razie palących pilnych... kwestii... proszę wezwać stewarda.

          W ramach rekompensaty umieścimy Pania na ogoniesmile.
          • w_jak_wruda Re: Hallo Hallo? 25.09.09, 11:04
            Ojej sad. Ale ja sie nie rozstaje z rzeczami osobistego uzytku ;-P.
            Zreszta no nie wiem, w ogonie to jakos mi sie zle kojarzy, ze tak na
            ostatku ;-P?
            • robert.83 Re: Hallo Hallo? 25.09.09, 11:20
              Lot na ogonie to tylko sugestia. Rzecz jasna, dostosujemy się do
              Pani preferencji. Po prostu nie każdej osobie odpowiada podniebna
              podróż z całą tą maszynerią tak... z tyłu... Kiedy lata się z przodu
              drgania są wyraźniejsze a prędkość wznoszenia może powodować lekkie
              zawroty głowy a na pewno problemy z koncentracją. Tak jak mówiłem -
              jest to rzecz gustu i z pewnością jesteśmy w stanie zaoferować coś
              co spełni Pani potrzeby gwarantując komfort i relaks w locie.
    • tapatik Teraz sobie wyobraź... 25.09.09, 11:29
      W poniedziałek jadę w delegację. Nad morze. Nasze. Wracam w środę.
      A w czwartek biorę długi urlop. I wracam do pracy 19 października...
      3 tygodnie opierdalania się.

      Życie jest piękne big_grin
      • robert.83 Re: Teraz sobie wyobraź... 25.09.09, 11:33
        I dobrze Ci taksmile.

        Ja zamierzam nie pojawiać się od poniedziałku. Zamierzam też nie
        odbierać telefonów.
        • ane-tal Re: Teraz sobie wyobraź... 25.09.09, 12:12
          a na Forum Kapitan zaglądnie?
          • robert.83 Re: Teraz sobie wyobraź... 25.09.09, 14:02
            Zaglądnę. W ograniczonym zakresie, ale na pewno się nie
            powstrzymamsmile.
            • ane-tal Re: Teraz sobie wyobraź... 25.09.09, 14:10
              smile to dobrze
              • robert.83 Re: Teraz sobie wyobraź... 25.09.09, 14:29
                Zastanawiam się... Mam wrażenie, że za dużo się tu wypisuję.
                Niedługo zacznę odpisywać na własne postysmile.
                • ane-tal Re: Teraz sobie wyobraź... 25.09.09, 14:34
                  Robercie nie za dużo- jest dobrze- chyba nigdy Twój post nie został
                  pozostawiony sam sobie smile Jest OK- lubię Cie czytać smile
                • tapatik Re: Teraz sobie wyobraź... 25.09.09, 14:56
                  robert.83 napisał:

                  > Zastanawiam się... Mam wrażenie, że za dużo się tu wypisuję.
                  > Niedługo zacznę odpisywać na własne postysmile.

                  Proszę mi tutaj nie marudzić.
    • aglajaaa a morze... 25.09.09, 12:48
      A morze... jest najpiękniejsze jesienią...
      A może... jeśli ktoś ma ochotę... to małe spotkanie "forumowe" nad morzem(?)

      Tak banalnie, nad naszym Bałtykiem... pamiętacie, że jesienią "nad Bałtyk przyjeżdżają z reguły frajerzy, plastikowe lalki, faceci z dużym karkiem, biedni studenci w kraciastych koszulach, stare panny, schorowani renciści, stare małżeństwa z gromadą wrzeszczących bachorów i otyli niemcy z byłego NRD"
      Ja mogę robić za starą pannę i frajerabig_grin
      Sorki, ale nie mogłam sie powstrzymać, by to wkleić...

      Przepraszam Robert, że Ci znów psuję wątek czy wykorzystuję na własne potrzeby... możesz mnie skrzyczeć... ale z (!) wink
      • ugly_bad ;) 25.09.09, 12:55
        ja kocham morze...
        ja chcę nad morze...
        • aglajaaa Re: ;) 25.09.09, 12:56
          To chooo(!)

          Odliczam... jedna chętnawink
          • blue_bear Re: ;) 25.09.09, 13:01
            aglajaaa napisała:

            > To chooo(!)
            >
            > Odliczam... jedna chętnawink
            >



            też się zgłaszam wink
      • robert.83 Re: a morze... 25.09.09, 13:32
        Nie będę krzyczałsmile. Przecież to fajny pomysłsmile.
      • tapatik Re: a morze... 25.09.09, 14:11
        aglajaaa napisała:

        > A morze... jest najpiękniejsze jesienią...
        > A może... jeśli ktoś ma ochotę... to małe spotkanie "forumowe"
        > nad morzem(?)

        Masz na myśli Bałtyk? Będę tam od poniedziałku do środy.
        • aglajaaa Re: a morze... 25.09.09, 14:44
          Wiem, czytałam... Ty byłeś niejako natchnieniem na to spotkanie nad morzemwink
          Tapatik, może zostań nad morzem do weekendu... Widzisz, nawet Robert przyznał,
          że fajny pomysłsmile

          Jak na razie widzę dwie osoby chętne: Monika i blue_bear...
          Mam nadzieję, że ktoś jeszcze będzie...
          Kołobrzeg 3 października (ewentualnie 10 października) może być(?)
          Domek letniskowy nie dalej niż pół kilometra od morza...
          Miejsce na wieczorne ognisko...
          Więcej nie piszę, bo mnie poniesiewink
          • blue_bear Re: a morze... 25.09.09, 15:05
            mnie pasuje...
            • aglajaaa Re: a morze... 25.09.09, 15:11
              supersmile
          • tapatik Re: a morze... 25.09.09, 15:10
            Zaraz. A skąd Ty jesteś?
            • aglajaaa Re: a morze... 25.09.09, 15:12
              A jakie to ma znaczenie(?)
              Nie z Kołobrzeguwink
          • robert.83 Re: a morze... 25.09.09, 18:27

            "Widzisz, nawet Robert przyznał, że fajny pomysłsmile"

            Ouć!smile To ja taki hamulcowy jestem?big_grin
            Przecież ze mną jak z dzieckiemwink*.

            Mało tego. Chętnie bym się podłączył... ale nie wiem jeszcze czy to
            wykonalne (z mojej strony). A Bałtyk chciałbym bardzo znów zobaczyć.
            Domek, spacer, ognisko... brzmi bajecznie niezależnie od pory roku i
            pogody.
    • rumunska_ksiezniczka Re: Hallo Hallo? 25.09.09, 13:21
      piękny komplecik - filiżanka i spodeczek, mniamuśna zawartość wink
      miłego łikendu wszystkim wink
      • w_jak_wruda Re: Hallo Hallo? 25.09.09, 15:00
        Budze sie z drzemki, a tu Baltyk ;-P. Nie lepiej Karaiby ;-D?
        • aglajaaa Re: Hallo Hallo? 25.09.09, 15:09
          Wruda... właśnie, że Bałtyk... bo wiesz.. podobno nasz Bałtyk jest taki banalny,
          nie na topie i w ogóle beeewink no i dobrze.. nie musimy iść z duchem czasu i
          sprawdzać co jest w modziewink
          A Bałtyk jesienią(?) To już całkowita "porażka" big_grin i o to właśnie chodzismile
          suuuuuuper może być
          • w_jak_wruda Re: Hallo Hallo? 25.09.09, 15:23
            To chyba wolalabym Baltyk zima big_grin. W sztormowa pogode ;-D
            • mappi Re: Hallo Hallo? 25.09.09, 18:40
              ej....ja też chce nad bałtyk!!!!!

              będę tam w przyszły piątek...więc jakby to spotkanie nasze (?) doszło do
              skutku...to się mogę nawet zapisać...na listę oczekujących

              a co reszta na to?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka