b.wicia Re: :( 01.11.09, 19:00 też tak myślę(( do d...a jeszcze 2 lata temu byłam taka szczęśliwa... Odpowiedz Link
robert.83 Re: :( 01.11.09, 19:26 Jest taka akcja, że się ludzie do siebie przytulają za friko... Powinniśmy zrobić dyżury i pogotowie regionalne . Odpowiedz Link
kawamija Re: :( 01.11.09, 19:29 robert.83 napisał: > Jest taka akcja, że się ludzie do siebie przytulają za friko... > Powinniśmy zrobić dyżury i pogotowie regionalne . ....moge wziąść dyzur nocny od północy do 2:00............bo wtedy są takie moje godzinki.....chociażby na przytulanie za friko Odpowiedz Link
kawamija Re: :( 01.11.09, 20:50 Mappi sięgnę do Ciebie oj sięgnę.......tylko mam watpliwość czy to byłoby za friko....bo jak juz bym na Mazurach była....to nie zostać tam choc chwile dłużej ? nie popłynąć łodką ? nie napić się kawy patrząc na jezioro ? Odpowiedz Link
mappi Re: :( 01.11.09, 20:56 takie mi tu scenariusze serwujesz teraz...prawie w środku zimy no cierpieć teraz będę ....okrutnie no już się łzami zalałam prawie Odpowiedz Link
kawamija Re: :( 01.11.09, 20:53 Ech Robert wiesz, ze ja baba pracująca jestem i zadnej pracy się nie boję Odpowiedz Link
maria.van.wyngarden Re: :( 01.11.09, 19:35 hahaha dobre, dobre, ale ja oprocz przytulenia chce jeszcze czegos do jedzenia. W kuchni znalazlam tylko tunczyka i cztery banany...hmmm i co teraz?? Odpowiedz Link
mappi Re: :( 01.11.09, 19:44 pogotowie regionalne...no bardzo śmieszne sama siebie będę przytulać normalnie i to jeszcze za friko ech Odpowiedz Link
robert.83 Re: :( 01.11.09, 19:52 Możemy siatkę placówek i "terytoriów" oprzeć o połączenia PKP/PKS. Może przypadnie Ci jakiś choćby jeden przyjemny terapeuta. Odpowiedz Link
b.wicia Re: :( 01.11.09, 20:08 Wy tam w warszawie możecie się grupowo przytulać!!tyle Was tam jest z forum Odpowiedz Link
robert.83 Re: :( 01.11.09, 20:11 W Warszawie się nie "jest", w Warszawie się "nie mam czasu". Ja tak to widzę. Odpowiedz Link
siamese67 Re: :( 01.11.09, 19:50 Mogę podyżurować codziennie w godzinach 18-23. Region Polski północno-wschodniej. A dorywczo także w niektóre weekendy w stolicy. Mnie jest dość dużo, to obejmę swym zasięgiem spory kawałek... Kto chętny? Odpowiedz Link
mappi Re: :( 01.11.09, 19:55 region północno-wschodni....to ja się łapię jak najbardziej to ja się piszę..w kolejkę już ale na te połączenia PKP/PKS przyznam że też liczę będę potrzebować duuuuuuuuużo ciepła...w te zimowe wieczory Odpowiedz Link
robert.83 Re: :( 01.11.09, 20:31 Sorry, ale musisz liczyć na kobiety. Ja będę w weekend wyłączony. Odpowiedz Link
mappi Re: :( 01.11.09, 20:37 Robercie...coś Ci się ilość uśmiechów drastycznie zmniejszyła a może źle mi się wydaje Odpowiedz Link
robert.83 Re: :( 01.11.09, 20:43 To miłe, że zwracasz na to uwagę . To trochę skomplikowane wszystko... Ale nie martw się za mocno. Ten typ tak ma. Odpowiedz Link
mappi Re: :( 01.11.09, 20:49 ten typ tak ma ...rzadko a to już może być niepokojące ale bedzie dobrze...bo niby jak inaczej Odpowiedz Link
mortis74 Re: :( 01.11.09, 19:56 siamese67 napisała: Kto chętny? jakies zapisy na przyszly weekend ? Odpowiedz Link
siamese67 Re: :( 01.11.09, 20:01 No jasne - ale w niedzielę wieczorem. W sobotę grasuję w stolicy... Odpowiedz Link
b.wicia Re: :( 01.11.09, 19:53 pierwsze słyszę ale za friko...jak to brzmi..ale ja bym wolała tak z miłości jednak i też za friko Odpowiedz Link
robert.83 Re: :( 01.11.09, 19:58 Tam było z czystej empatii. Z chęci okazania sobie ciepła. Nie było mowy o miłości, ale... może to i jest jakaś forma miłości? Taka ludzko-niewymagająco-bezinteresownie-frikowa? Odpowiedz Link
siamese67 Re: :( 01.11.09, 20:00 hmmm - miłość do bliźniego swego? taka najprostsza? do drugiego człowieka? Odpowiedz Link
robert.83 Re: :( 01.11.09, 20:09 No jakoś takoś... Ale to nie było religijne. Studenciaki bez żadnej doktryny rozpropagowali to po całym świecie. Stali w mieście z tabliczką "free huggs". Odpowiedz Link
siamese67 Re: :( 01.11.09, 20:41 No wiem przecież, ale bliźni to nie tylko pojęcie religijne, czyż nie? Odpowiedz Link
siamese67 Re: :( 01.11.09, 20:57 A, no chyba żeby. Takie małe zaznaczenie... Generalnie bardzo mi się idea przytulania z empatii podoba. Jestem gotowa wcielać ją w życie choćby od jutra... Odpowiedz Link
claire.ampres Re: :( 01.11.09, 21:18 > Studenciaki bez żadnej doktryny rozpropagowali to po całym świecie. > Stali w mieście z tabliczką "free huggs". ech... wzbudzacie w człowieku (czyt. mnie) straszliwe tęsknoty. no jak tak można! Odpowiedz Link
maria.van.wyngarden Re: :( 01.11.09, 20:16 No dobra, to kto jest odpowiedzialny za poludnie kraju?? Odpowiedz Link
mortis74 Re: :( 01.11.09, 19:42 a z daleka kawa jestes bo taki dyzur potrzebny dzis jest Odpowiedz Link
kawamija Re: :( 01.11.09, 20:46 Z w-wy......ale na dzisiaj mam już teminarz zapełniony.... p.s. a jak mija Wam pierwsza noc .........z córką ? Odpowiedz Link
mortis74 Re: :( 01.11.09, 20:59 kawamija napisała: > p.s. a jak mija Wam pierwsza noc .........z córką ? mala poplakuje teskni za matka ona nie odbiera ani nie odpisuje na smsy zdaje sobie sprawe ze juz nie wroci to chyba tyle Odpowiedz Link
siamese67 Re: :( 01.11.09, 21:09 To akcję przytulania zacznij od natychmiast - od małej. Opowiedz jej coś fajnego na dobranoc. A ile ma lat? Odpowiedz Link
robert.83 Re: :( 01.11.09, 21:21 Daj jej czas zorientować się że coś też traci. Jak będziesz cały czas się narzucał to nigdy nie poczuje braku Ciebie. Jak będziesz jęczyduszą to tylko straci do Ciebie szacunek. Odpowiedz Link
kawamija Re: :( 01.11.09, 19:13 echh.....skoro smucisz się na forum samotnych to przyczyna Twego stanu nie jest trudna do odgadnięcia..... p.s. Juz to kiedyś Raf napisał, ale jakoś mi sie teraz skojarzyło.....coraz młodsi Tu przychodzą.....hmmm..... Odpowiedz Link
szaaliczek ech! 01.11.09, 20:08 I takim ładnym sposobem trzasnęliście chłopakowi zasmuczacza DD Brawo! Odpowiedz Link