01.11.09, 17:14
Obserwuj wątek
    • robert.83 Re: :( 01.11.09, 18:46
      Tia...
      • b.wicia Re: :( 01.11.09, 19:00
        też tak myślęcrying(( do d...cryinga jeszcze 2 lata temu byłam taka szczęśliwa...
        • robert.83 Re: :( 01.11.09, 19:26
          Jest taka akcja, że się ludzie do siebie przytulają za frikosmile...
          Powinniśmy zrobić dyżury i pogotowie regionalne wink.
          • kawamija Re: :( 01.11.09, 19:29
            robert.83 napisał:

            > Jest taka akcja, że się ludzie do siebie przytulają za frikosmile...
            > Powinniśmy zrobić dyżury i pogotowie regionalne wink.

            ....moge wziąść dyzur nocny od północy do 2:00............bo wtedy
            są takie moje godzinki.....chociażby na przytulanie za friko big_grinbig_grin
            • mappi Re: :( 01.11.09, 19:45
              Kawa a do mnie sięgniesz????
              choćby i paznokciem smile
              • kawamija Re: :( 01.11.09, 20:50

                Mappi sięgnę do Ciebie oj sięgnę.......tylko mam watpliwość czy to
                byłoby za friko....bo jak juz bym na Mazurach była....to nie zostać
                tam choc chwile dłużej ? nie popłynąć łodką ? nie napić się kawy
                patrząc na jezioro ? smile
                • mappi Re: :( 01.11.09, 20:56
                  takie mi tu scenariusze serwujesz teraz...prawie w środku zimy

                  no cierpieć teraz będę ....okrutnie

                  no już się łzami zalałam
                  smile
                  prawie
                  • siamese67 Re: :( 01.11.09, 21:10
                    Nie płakaj, Mappi, nie płakaj...
            • robert.83 Re: :( 01.11.09, 19:46
              Ale będziesz miała w tych godzinach roboty, Kawunia smile
              • kawamija Re: :( 01.11.09, 20:53

                Ech Robert wiesz, ze ja baba pracująca jestem i zadnej pracy się nie
                boję big_grinbig_grin
          • maria.van.wyngarden Re: :( 01.11.09, 19:35
            hahaha dobre, dobre, ale ja oprocz przytulenia chce jeszcze czegos
            do jedzenia. W kuchni znalazlam tylko tunczyka i cztery
            banany...hmmm i co teraz??big_grin
          • mappi Re: :( 01.11.09, 19:44
            pogotowie regionalne...no bardzo śmieszne
            sama siebie będę przytulać normalnie
            i to jeszcze za friko
            ech
            wink
            • robert.83 Re: :( 01.11.09, 19:52
              Możemy siatkę placówek i "terytoriów" oprzeć o połączenia PKP/PKS. Może przypadnie Ci jakiś choćby jeden przyjemny terapeutasmile.
              • b.wicia Re: :( 01.11.09, 20:08
                Wy tam w warszawie możecie się grupowo przytulać!!tyle Was tam jest z forumtongue_out
                • robert.83 Re: :( 01.11.09, 20:11
                  W Warszawie się nie "jest", w Warszawie się "nie mam czasu".
                  Ja tak to widzę.
          • siamese67 Re: :( 01.11.09, 19:50
            Mogę podyżurować codziennie w godzinach 18-23. Region Polski północno-wschodniej. A dorywczo także w niektóre weekendy w stolicy. Mnie jest dość dużo, to obejmę swym zasięgiem spory kawałek... Kto chętny? wink
            • mappi Re: :( 01.11.09, 19:55
              region północno-wschodni....to ja się łapię jak najbardziej smile

              to ja się piszę..w kolejkę już

              ale na te połączenia PKP/PKS przyznam że też liczę smile

              będę potrzebować duuuuuuuuużo ciepła...w te zimowe wieczory
              smile
              • siamese67 Re: :( 01.11.09, 20:02
                Łap się, na razie kolejka nieduża, jak widać...
                • mortis74 Re: :( 01.11.09, 20:16
                  no to 7 listopad tak po 18 srodmiescie
                  komu pasuje ?
                  • robert.83 Re: :( 01.11.09, 20:31
                    Sorry, ale musisz liczyć na kobiety. Ja będę w weekend wyłączony.
                    • mappi Re: :( 01.11.09, 20:37
                      Robercie...coś Ci się ilość uśmiechów drastycznie zmniejszyła

                      a może źle mi się wydaje
                      wink
                      • robert.83 Re: :( 01.11.09, 20:43
                        To miłe, że zwracasz na to uwagę smile. To trochę skomplikowane wszystko... Ale nie martw się za mocno. Ten typ tak ma.
                        • mappi Re: :( 01.11.09, 20:49
                          ten typ tak ma





                          ...rzadko

                          a to już może być niepokojące smile

                          ale bedzie dobrze...bo niby jak inaczej smile
            • mortis74 Re: :( 01.11.09, 19:56
              siamese67 napisała:
              Kto chętny? wink
              jakies zapisy na przyszly weekend ?
              • siamese67 Re: :( 01.11.09, 20:01
                No jasne - ale w niedzielę wieczorem. W sobotę grasuję w stolicy...
          • b.wicia Re: :( 01.11.09, 19:53
            pierwsze słyszętongue_out ale za friko...jak to brzmi..winkale ja bym wolała tak z miłości
            jednakuncertain i też za frikosmile
            • robert.83 Re: :( 01.11.09, 19:58
              Tam było z czystej empatii. Z chęci okazania sobie ciepła. Nie było mowy o
              miłości, ale... może to i jest jakaś forma miłości? Taka
              ludzko-niewymagająco-bezinteresownie-frikowa?smile
              • siamese67 Re: :( 01.11.09, 20:00
                hmmm - miłość do bliźniego swego? taka najprostsza? do drugiego człowieka?
                • robert.83 Re: :( 01.11.09, 20:09
                  No jakoś takoś... Ale to nie było religijne. Studenciaki bez żadnej doktryny
                  rozpropagowali to po całym świecie. Stali w mieście z tabliczką "free huggs".
                  • siamese67 Re: :( 01.11.09, 20:41
                    No wiem przecież, ale bliźni to nie tylko pojęcie religijne, czyż nie?
                    • robert.83 Re: :( 01.11.09, 20:44
                      Ja wiem, że Ty wiesz. Tak sobie tylko zaznaczyłem.
                      • siamese67 Re: :( 01.11.09, 20:57
                        A, no chyba żeby. Takie małe zaznaczenie...
                        Generalnie bardzo mi się idea przytulania z empatii podoba. Jestem gotowa wcielać ją w życie choćby od jutra...
                  • claire.ampres Re: :( 01.11.09, 21:18
                    > Studenciaki bez żadnej doktryny rozpropagowali to po całym świecie. > Stali w
                    mieście z tabliczką "free huggs".

                    ech... wzbudzacie w człowieku (czyt. mnie) straszliwe tęsknoty. no jak tak można!
                    wink
          • maria.van.wyngarden Re: :( 01.11.09, 20:16
            No dobra, to kto jest odpowiedzialny za poludnie kraju??
      • mortis74 Re: :( 01.11.09, 19:42
        a z daleka kawa jestes bo taki dyzur potrzebny dzis jest
        • kawamija Re: :( 01.11.09, 20:46

          Z w-wy......ale na dzisiaj mam już teminarz zapełniony....big_grinbig_grin

          p.s. a jak mija Wam pierwsza noc .........z córką ?
          • mortis74 Re: :( 01.11.09, 20:59
            kawamija napisała:
            > p.s. a jak mija Wam pierwsza noc .........z córką ?

            mala poplakuje teskni za matka
            ona nie odbiera ani nie odpisuje na smsy
            zdaje sobie sprawe ze juz nie wroci
            to chyba tyle
            • siamese67 Re: :( 01.11.09, 21:09
              To akcję przytulania zacznij od natychmiast - od małej. Opowiedz jej coś fajnego na dobranoc.
              A ile ma lat?
            • robert.83 Re: :( 01.11.09, 21:21
              Daj jej czas zorientować się że coś też traci. Jak będziesz cały czas się narzucał to nigdy nie poczuje braku Ciebie. Jak będziesz jęczyduszą to tylko straci do Ciebie szacunek.
    • jasmine2006 Re: :( 01.11.09, 19:09
      Jesienne nastroje...
    • maria.van.wyngarden Re: :( 01.11.09, 19:11
      Zgadzam sie...
    • kawamija Re: :( 01.11.09, 19:13

      echh.....skoro smucisz się na forum samotnych to przyczyna Twego
      stanu nie jest trudna do odgadnięcia.....

      p.s. Juz to kiedyś Raf napisał, ale jakoś mi sie teraz
      skojarzyło.....coraz młodsi Tu przychodzą.....hmmm.....sad
    • szaaliczek ech! 01.11.09, 20:08
      I takim ładnym sposobem trzasnęliście chłopakowi zasmuczacza big_grinDD

      Brawo! smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka