Dodaj do ulubionych

To zapodam ja

06.06.11, 22:29
bo tak mnie naszlo, ze to dziwne, bo mimo, iz nic sie nie zmienia to jest dobrze. Tak zwyczajnie, codziennie, moze troche nudno, ale dobrze... I choc mogloby byc lepiej, to ogolnie jakos spokojnie. I tak mysle, ze moze to wystarczy? Moze to jest ten pulap, a ze wiecej nie bedzie?... Coz bywa i tak...
Przyzwyczajamy sie do naszego zycia? Czy, aby n apewno chcemy zmian? Czy moze nie prowokujemy ich, bo zburzylyby nasz poukladany, nawet, jesli nie tak, jakbysmy chcieli swiat?
Obserwuj wątek
    • gyubal_wahazar Re: To zapodam ja 06.06.11, 23:00
      Najbardziej rozczulają mnie gadki trenerów (hehe) enelpe (hehehe) czy jakiejś podobnej pralni mózgów, że jak sobie wmówimy dowolną mrzonkę to ją osiągniemy.

Myślenie chyba boli, bo ludzie tak często starają się je czymś zastąpić : religią, ideologią czy pseudofilozofią

www.youtube.com/watch?v=SNPhyvLT6xc
      • sebtrom Re: To zapodam ja 06.06.11, 23:03
        ja przepadam za amerykańskimi podrecznikami jak osiągnąc sukces, zywcem zerżnietymi z innego świata smile
        poczytałem parę
        i stwierdziłem, ze jednak u nas jest całkiem normalnie
        tam to dopiero jest przedziwnie smile
        • gyubal_wahazar Re: To zapodam ja 06.06.11, 23:11
          W 1-szej robocie, niedługo po wybuchu wolności, tłumaczyłem kiedyś wewnętrzne instrukcje zarządzania biurem i pracownikami przysyłane jeszcze faksem z usiech. Ubaw miałem po pachy, bo sporo było łudząco podobnych do tych, z czasów tow Wiesława et consortes.

Wierzyć mi się nie chciało, że ten kit ośmielą się komuś z Polaków pokazać. Ale gdzie tam, karmili nas tym miesiącami, czym (nie licząc grupki talibów) kompromitowali się w naszych oczach. Ehhh to były czasy smile
          • sebtrom Re: To zapodam ja 06.06.11, 23:24
            ja poczytałem parę
            i osłupiałem
            kobieta radziła jak być facetem smile
            kiedy jest chłopie a kiedy men
            wspomnienia
            był facetem jak poznał kobiete itp
            był chłopcem jak przeleciał kolegę, złapał hifa itp....
            no u nas jednak jakoś tak nirmalniej
      • oblocznosc Re: To zapodam ja 06.06.11, 23:10
        Negujesz amerykanskie wynalazki?smile Ilez to sie nasluchalam sposobow, jak osiagnac cel, zdobyc sukces, byc pieknym, mlodym, madrym i bogatym, albo jakos tak, przymiotniki sa dobrane zupelnie przypadkowo, acz swiadomie.
        Niemniej jednak wiele ludzi wierzy, ze wystarczy kilka szkolen, pare ksiazek i wszystko lezy u ich stopsmile Brrrr....

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka