15.08.11, 02:08
wpadłam na czat, mam prv jontek czy jakis taki podobny nick, ja jak to ja, zwyczajnie o zyciu, a on pieprzyc się chcial......
Obserwuj wątek
    • coelka Re: czaaad 15.08.11, 03:45
      olalalalaaa napisała:

> wpadłam na czat, mam prv jontek czy jakis taki podobny nick, ja jak to ja, zwyc
      > zajnie o zyciu, a on pieprzyc się chcial......
      Na czacie to normalka tam 90 procent takich ludzi, szczególnie po nocach, tez wpadłam tam kilka razy i bardzo szybko wypadłam ,, nawet na czacie fizyka a póxniej fatasy było seks, seks
      • coelka Re: czaaad 15.08.11, 19:19
        gyubal_wahazar napisał:

> Co za zdziczenie i zezwierzęcenie ! Jakiś zaburzony zwyrodnialec !! Brak słów ;
        > )
        Hihi, gubuś, tez tak właśnie pomyśłałam i wypadłam z tamtąd bo wiesz zwyrodnialcy są nieobliczalni jescze by mnie duzic zacżał podczas a to dla mnie za duże ekstremum jest. Pozatym na czacie o seksie to wiadomoz czeego sie spodziewac, ale na czcie o ksiazkach fantasy takie cus, kwiatak taki do kozuszka, i to na pewno jakis kretacz był bo gdyby nie był to by ładnie piał o wrózkach i czarnoksieznikach jak sie ucza w szkole dla czarodziei a szkolach dla czarodziei seks jest zakazany , ponieważ przytepia zmysł czarów i moc sie szybciej wypalasmile.8)
        • madalenka25 Re: czaaad 15.08.11, 19:24
          no po takiej reklamie to i ja wlazłam na ten czat ale jakoś go przereklamowaliście wink
          na czacie o seksie - rozmawiałam na temat sytuacji gospodarczej Polski, potem o motoryzacji ale nic o seksie crying
          • coelka Re: czaaad 15.08.11, 19:29
            Albo to ty masz szczescie albo ja zalezy od której strony na to patrzec !!!
            Jeśli jestem w domu i piszę na komputerze wnioskuje,że żyję. Chociaż ostatnio dochodzę do wniosku,że takie wnioskowanie może być wielce mylące.
          • coelka Re: czaaad 15.08.11, 19:30
            Moze nei dopadł cię zwyrodnialę ,a le przynajmniej masz pewnosć ,ze cie dusic nie zacznie w trakcie a to zapewnia ciagłośc zycia.
            • gyubal_wahazar Re: czaaad 15.08.11, 19:46
              Co Wy z tym duszeniem ? Przecież każdy rasowy, starannie odchowany i wszechstronnie wykształcony zwyrodnialec wie, że z uduszonej samiczki pożytek żaden, bo do figli niezdatna.

A jak jakoś nietuzinkowo do tego zaburzony, to nim przejdzie do konsumpcji, do 2 w nocy o tzw życiu albo fantasy będzie nudził, aż dziewczyna wszelką nadzieję porzuci. Nieletka dziewczyńska dola, ehhh nieletka

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka