31.05.13, 11:07
Masz maila, który czeka na Twoją odpowiedź. big_grin
Obserwuj wątek
    • ame_belge34 Re: Witaminko 31.05.13, 14:59
      Gwen... proszę jaki Pan dobrze poinformowany wink
      • marta-inna Re: Witaminko 31.05.13, 15:01
        Tak mi się wydaje, że Gwen jest jedną z osób, które najdokładniej śledzą losy naszej forumowej trzódki.
    • ame_belge34 Re: Witaminko 31.05.13, 15:03
      ale zeby tak od razu język na widok publiczny wystawiać wink wstyd ! big_grin
    • blue_velvett Re: Witaminko 31.05.13, 15:04
      Czyli troski nie przyginają do dołu?winktongue_out
      • ame_belge34 Re: Witaminko 31.05.13, 15:05
        i kręgosłup sie trzyma ... fiu fiu ...pozazdrościc wink
    • ame_belge34 Re: Witaminko 31.05.13, 15:07
      jak sie wysusy to sie wykrusy wink
    • blue_velvett Re: Witaminko 31.05.13, 15:07
      Jakieś konkretne ćwiczenia preferujesz?wink
      • ame_belge34 Re: Witaminko 31.05.13, 15:09
        [b]blue_velvett napisała:

        > Jakieś konkretne ćwiczenia preferujesz?wink

        toz ja o tym samym pomyslałam big_grin
    • ame_belge34 Re: Witaminko 31.05.13, 15:08
      jakieś maratony zaliczone ? wink
    • ame_belge34 Re: Witaminko 31.05.13, 15:13
      No proszę ... zuch chłopak !!! big_grin
    • blue_velvett Re: Witaminko 31.05.13, 15:13
      Zaimponowałeś mismile Po tym poznać mężczyznę... ile górek pokona...wink I to w niesprzyjających okolicznościach...tongue_out
      • ame_belge34 Re: Witaminko 31.05.13, 15:19
        blue, jakie Ty górki miałaś na myśli ? wink
    • blue_velvett Re: Witaminko 31.05.13, 15:20
      Blue czasami myśli też głową... i akurat teraz chodziło mi o to, że w życiu nie zawsze mamy lekko i z górki, a czasami trzeba jeszcze taki dodatkowy "rower" pchać... szkoda, że i u Ciebie mam opinię pustej erotomanki...
      • czarny.onyks Re: Witaminko 31.05.13, 15:31
        się nie martw Blue...nie jesteś sama w tym klubie tongue_out
        • hashimotka88 Re: Witaminko 31.05.13, 22:25
          hmmm a ja się ostatnio tak zastanawiałam nad swoimi literkami...
          co one w sobie kryją bo nawet przede mną coś chowają big_grin
          Zdarzały mi się dziwne watki typu: "Moja ulubiona pozycja", "inne łoże", "Dopadł mnie"
          ale... ja pisałam normalne treści a literki dziwną postać przybierały i podtekstu nabierały. Co nie było moim świadomym zamiarem , chyba big_grin nie no na pewno (mylę się w zeznaniach) bo już sama siebie nie czaję...
          Także może i ja stoję w przedsionku Waszego klubu. Dobra... przecież to nie ja. A z resztą kto mnie tam wie wink
      • tapatik Re: Witaminko 01.06.13, 14:17
        blue_velvett napisała:

        > szkoda, że i u Ciebie mam opinię pustej erotomanki...

        Dlaczego "pustej"?
        Ja bym raczej powiedział "pełna wdzięku kobieta".
    • tapatik Re: Witaminko 01.06.13, 14:23
      Prośba skierowana do jednej osoby, odpowiedzi od tej osoby nie ma, a wątek zaczyna gonić tasiemca.
      Co ja się z Wami mam.
      • pzkpfw-vi-b-konigstiger Re: Witaminko 01.06.13, 14:28
        no a czego innego się spodziewałeś po forumie?
        wszyscy chcą pomóc przecież...
        wink
    • witamina_b12 Re: Witaminko 02.06.13, 16:42
      nie było mnie, ale już wróciłam
      to przeczytam i sie ten no ustosunkuję tongue_out

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka