tapatik 31.05.13, 11:07 Masz maila, który czeka na Twoją odpowiedź. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ame_belge34 Re: Witaminko 31.05.13, 14:59 Gwen... proszę jaki Pan dobrze poinformowany Odpowiedz Link
marta-inna Re: Witaminko 31.05.13, 15:01 Tak mi się wydaje, że Gwen jest jedną z osób, które najdokładniej śledzą losy naszej forumowej trzódki. Odpowiedz Link
ame_belge34 Re: Witaminko 31.05.13, 15:03 ale zeby tak od razu język na widok publiczny wystawiać wstyd ! Odpowiedz Link
ame_belge34 Re: Witaminko 31.05.13, 15:05 i kręgosłup sie trzyma ... fiu fiu ...pozazdrościc Odpowiedz Link
ame_belge34 Re: Witaminko 31.05.13, 15:09 [b]blue_velvett napisała: > Jakieś konkretne ćwiczenia preferujesz? toz ja o tym samym pomyslałam Odpowiedz Link
blue_velvett Re: Witaminko 31.05.13, 15:13 Zaimponowałeś mi Po tym poznać mężczyznę... ile górek pokona... I to w niesprzyjających okolicznościach... Odpowiedz Link
blue_velvett Re: Witaminko 31.05.13, 15:20 Blue czasami myśli też głową... i akurat teraz chodziło mi o to, że w życiu nie zawsze mamy lekko i z górki, a czasami trzeba jeszcze taki dodatkowy "rower" pchać... szkoda, że i u Ciebie mam opinię pustej erotomanki... Odpowiedz Link
czarny.onyks Re: Witaminko 31.05.13, 15:31 się nie martw Blue...nie jesteś sama w tym klubie Odpowiedz Link
hashimotka88 Re: Witaminko 31.05.13, 22:25 hmmm a ja się ostatnio tak zastanawiałam nad swoimi literkami... co one w sobie kryją bo nawet przede mną coś chowają Zdarzały mi się dziwne watki typu: "Moja ulubiona pozycja", "inne łoże", "Dopadł mnie" ale... ja pisałam normalne treści a literki dziwną postać przybierały i podtekstu nabierały. Co nie było moim świadomym zamiarem , chyba nie no na pewno (mylę się w zeznaniach) bo już sama siebie nie czaję... Także może i ja stoję w przedsionku Waszego klubu. Dobra... przecież to nie ja. A z resztą kto mnie tam wie Odpowiedz Link
tapatik Re: Witaminko 01.06.13, 14:17 blue_velvett napisała: > szkoda, że i u Ciebie mam opinię pustej erotomanki... Dlaczego "pustej"? Ja bym raczej powiedział "pełna wdzięku kobieta". Odpowiedz Link
tapatik Re: Witaminko 01.06.13, 14:23 Prośba skierowana do jednej osoby, odpowiedzi od tej osoby nie ma, a wątek zaczyna gonić tasiemca. Co ja się z Wami mam. Odpowiedz Link
pzkpfw-vi-b-konigstiger Re: Witaminko 01.06.13, 14:28 no a czego innego się spodziewałeś po forumie? wszyscy chcą pomóc przecież... Odpowiedz Link
witamina_b12 Re: Witaminko 02.06.13, 16:42 nie było mnie, ale już wróciłam to przeczytam i sie ten no ustosunkuję Odpowiedz Link