slayerhood-ka 11.06.13, 23:08 2 pytania 1. czy spisz? 2. Masz chwilke? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
slayerhood-ka Re: Lesher 11.06.13, 23:47 Daj Lesku znac jak bedziesz juz chyba jutro bo pewnie spisz bo mam sprawe na tel dosyc pilną, nie komputerową ...niestety to co zawsze Odpowiedz Link
lesher Re: Lesher 12.06.13, 00:07 Nie, jeszcze nie śpię. Kurde no pod prysznic nawet się wyjść nie da Odpowiedz Link
slayerhood-ka Re: Lesher 12.06.13, 00:51 Normalnie aniołem jesteś szkoda tylko, że nie masz takiej władzy takiej jak na forum - nad przepisami mnie interesującymi dziękuję baaaaaaaardzo Odpowiedz Link
lesher Re: Lesher 12.06.13, 11:04 Ja to tam myłem ząbki grzecznie Proszę plotek nie rozsiewać Odpowiedz Link
slayerhood-ka Re: Lesher 12.06.13, 11:11 lesher napisał: > Ja to tam myłem ząbki grzecznie > Proszę plotek nie rozsiewać faceci....i juz się wypiera Odpowiedz Link
lesher Re: Lesher 12.06.13, 10:36 > Normalnie aniołem jesteś Jeżeli kiedykolwiek nim byłem, to mocno podupadłem Odpowiedz Link
slayerhood-ka Re: Lesher 12.06.13, 10:49 Alez Ty pie...isz ja takich ludzi jak Ty nie spotykam często i wiem co mówię!! Odpowiedz Link
lesher Re: Lesher 12.06.13, 11:03 Każdy z nas jest "indywidualnym projektem" - takiego jak ja to nie spotkasz nigdzie, bo jestem unikalny, a sklonować się nie dam! Odpowiedz Link
slayerhood-ka Re: Lesher 12.06.13, 11:12 Ale może kiedys geny powielisz wiec muszę mojego mlodego z twoim potomkiem zapoznac Odpowiedz Link
lesher Re: Lesher 12.06.13, 11:28 Uuu, to już cały ciąg założeń: 1. Po pierwsze potomek będzie, 2. Po drugie będzie to dziewczyna, albo - alternatywnie - i Twój i mój potomek musiałby gustować w facetach, 3. Rozumiem, że bratem i siostrą nie mają nawet szansy zostać - no dobra, niech będzie, biorę to na klatę Odpowiedz Link
slayerhood-ka Re: Lesher 12.06.13, 20:39 gwen75 napisał: > lesher napisał: > > > 3. Rozumiem, że bratem i siostrą nie mają nawet szansy zostać - no dobra > , niech > > będzie, biorę to na klatę > > Może źle rozumiesz zauważ Gwen, że nasz Anioł zadał to trzecie pytanie w przestrzeń i sam na nie odpowiedział, nie dając mi szans....inaczej mówiąc zasugerował czy dal do zrozumienia, że takowe szanse nie istnieją I to ja to musze przyjac na klate Odpowiedz Link
slayerhood-ka Re: Lesher 12.06.13, 21:11 To niech mnie szybko bada bo latka leca i się jeszcze pochoruje Odpowiedz Link
lesher Re: Lesher 13.06.13, 00:24 No patrz, a mówili mi żeby kolejnego kwita robić i doktorem zostać! Mógłbym wtedy badać! No ale co zrobić - lenistwo zwyciężyło... i jest lipa. Odpowiedz Link