11.06.13, 23:08
2 pytania
1. czy spisz? smile
2. Masz chwilke?
Obserwuj wątek
    • slayerhood-ka Re: Lesher 11.06.13, 23:33
      No to d...a
    • slayerhood-ka Re: Lesher 11.06.13, 23:47
      Daj Lesku znac jak bedziesz juz chyba jutro bo pewnie spisz bo mam sprawe na tel dosyc pilną, nie komputerową smile...niestety smile to co zawsze
      • lesher Re: Lesher 12.06.13, 00:07
        Nie, jeszcze nie śpię.
        Kurde no pod prysznic nawet się wyjść nie da wink
        • slayerhood-ka Re: Lesher 12.06.13, 00:08
          moge dzis dzwonic czy jutro lepiej?
          • slayerhood-ka Re: Lesher 12.06.13, 00:51
            Normalnie aniołem jesteś smile
            szkoda tylko, że nie masz takiej władzy takiej jak na forum - nad przepisami mnie interesującymi big_grin
            dziękuję baaaaaaaardzo big_grin
            • tapatik Re: Lesher 12.06.13, 09:36
              Aniołem?
              Co Wyście robili pod tym prysznicem?
              • slayerhood-ka Re: Lesher 12.06.13, 09:40
                Myliśmy skrzydła big_grin
                • lesher Re: Lesher 12.06.13, 11:04
                  Ja to tam myłem ząbki grzecznie smile
                  Proszę plotek nie rozsiewać wink
                  • slayerhood-ka Re: Lesher 12.06.13, 11:11
                    lesher napisał:

                    > Ja to tam myłem ząbki grzecznie smile
                    > Proszę plotek nie rozsiewać wink

                    faceci....i juz się wypiera big_grin
            • lesher Re: Lesher 12.06.13, 10:36
              > Normalnie aniołem jesteś smile
              Jeżeli kiedykolwiek nim byłem, to mocno podupadłem big_grin
              • slayerhood-ka Re: Lesher 12.06.13, 10:49
                Alez Ty pie...isz
                ja takich ludzi jak Ty nie spotykam często i wiem co mówię!!
                • lesher Re: Lesher 12.06.13, 11:03
                  Każdy z nas jest "indywidualnym projektem" - takiego jak ja to nie spotkasz nigdzie, bo jestem unikalny, a sklonować się nie dam!
                  • slayerhood-ka Re: Lesher 12.06.13, 11:12
                    Ale może kiedys geny powielisz wiec muszę mojego mlodego z twoim potomkiem zapoznac smile
                    • lesher Re: Lesher 12.06.13, 11:28
                      Uuu, to już cały ciąg założeń:
                      1. Po pierwsze potomek będzie,
                      2. Po drugie będzie to dziewczyna, albo - alternatywnie - i Twój i mój potomek musiałby gustować w facetach,
                      3. Rozumiem, że bratem i siostrą nie mają nawet szansy zostać - no dobra, niech będzie, biorę to na klatę big_grin
    • slayerhood-ka Re: Lesher 12.06.13, 20:39
      gwen75 napisał:

      > lesher napisał:
      >
      > > 3. Rozumiem, że bratem i siostrą nie mają nawet szansy zostać - no dobra
      > , niech
      > > będzie, biorę to na klatę big_grin
      >
      > Może źle rozumiesz big_grin

      zauważ Gwen, że nasz Anioł zadał to trzecie pytanie w przestrzeń i sam na nie odpowiedział, nie dając mi szans....inaczej mówiąc zasugerował czy dal do zrozumienia, że takowe szanse nie istnieją sad I to ja to musze przyjac na klate big_grin
    • slayerhood-ka Re: Lesher 12.06.13, 21:11
      To niech mnie szybko bada bo latka leca i się jeszcze pochoruje big_grin
    • lesher Re: Lesher 13.06.13, 00:24
      No patrz, a mówili mi żeby kolejnego kwita robić i doktorem zostać!
      Mógłbym wtedy badać!

      No ale co zrobić - lenistwo zwyciężyło... i jest lipa.
      • slayerhood-ka Re: Lesher 13.06.13, 01:07
        Co tam....mozesz mnie badac bez dyplomu big_grin big_grin

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka