Potencjalną szansę na niezłą robotę w moim własnym chutorze (a on nieduży). Co prawda etap bardzo wstępny, ale... Rowerem można by spokojnie dojechać, a nawet piechotą iść. Czy po tylu latach porzucić stolicę (nieprzerwanie od pierwszej klasy liceum)? Niby tyle się tu dzieje, a niewiele z tego wynika. Miasto samotności. Zobaczymy.