aniab1311 Re: Czy Poszukujący znaleźli przyjaźń, miłość...? 31.10.08, 08:28 Znalazłam raz miłosć w sieci, ale... najwyraźniej była ona jednostronna ale cóż - jego strata- tak? ))) Ja wierzę, że net jest bardzo dobrym miejscem żeby zawrzeć fajne i wartościowe znajomości ) Na niefajnych ludzi też też można trafić, ale myslę że warto podjąć to ryzyko ) Odpowiedz Link
anirat Re: Czy Poszukujący znaleźli przyjaźń, miłość...? 31.10.08, 08:32 Miłości nie znalazłam. Na razie wszystko przede mną. Znalazłam kilku wspaniałych znajomych, z którymi nigdy bycm się nie spotkała, gdyby nie siec. Wspaniały wynalzek i dobrze, ze jest Niczego nie załuje z kilkoma osobami spotkałam się w realu i było fajnie. Złedoświadczenia tez mam, ale jest ich zdecydowanie mniej. Odpowiedz Link
aga.andro Re: Czy Poszukujący znaleźli przyjaźń, miłość...? 31.10.08, 08:44 Zostałam znaleziona w sieci - niestety na krótko Kilku dobrych znajomych znalazło mnie, kilku znalazłam sobie sama W czasie bardzo dla mnie trudnym znalazłam potrzebne wsparcie - w kimś wyłącznie netowym Znalazłam nawet jednego "wroga" - na niego zawsze można liczyć,kiedy człowiek ma ochotę się pokłócić Podsumowując - dużo fajnych ludzi, którzy są ze mną wciąż - niektórzy już realni, niektórzy tylko wirtualni- ale wszyscy potrzebni Odpowiedz Link
t.drk no cóż 31.10.08, 09:52 ja raczej miłości nie szukam w sieci.. choć nigdy nic nie wiadomo.. ale bardzo ciekawych ludzi poznałem za pośrednictwem neta, a niektorzy sa wspaniali...szkoda ze troce daleko mieszkają... choc kilku poznałem w realu i zdania nie zmieniłem. no ale jak kumpel z neta mowi "braciszku"...to chyba dobrze, co nie? Odpowiedz Link
falcon777 Re: Czy Poszukujący znaleźli przyjaźń, miłość...? 31.10.08, 10:02 Moim zdaniem w sieci nie szuka sie miłości ani przyjaźni, tylko raczej fajnych ZNAJOMOŚCI, które potem, w realu, mogą się w nie przeistoczyć. Sądze ,że raczej trudno poznać człowieka tylko czytając to co pisze :-,)aczkolwiek, można poznać ogólne do świata nastawianie. Podobno słowa to tylko 7% tego co naprawdę komunikujemy. Reszta komunikowana jest "tym czymś", od czego zależą "prawdziwe" relacje. Nasza wyobraźnia ma tendencje do idealizowania świata, albo wręcz przeciwnie, do jego deprecjonowania. Dlatego szukanie partnera/partnerki w sieci może skonczyc sie rozczarowaniem. Odpowiedz Link
anirat Re: Czy Poszukujący znaleźli przyjaźń, miłość...? 31.10.08, 10:23 Wszystko prawda Odpowiedz Link
czarny-bataher Re: Czy Poszukujący znaleźli przyjaźń, miłość...? 31.10.08, 10:30 TAK. W Strefie Ludzi z Wartościami. Rok temu. Związek trwa do tej pory i jest nam razem ze sobą coraz lepiej. A wcześniej było mi ciężko. Miałem problem z nawiązywaniem znajomości. Sieć pomogła mi wykonać ten pierwszy krok. Potem było już łatwiej. Dzięki tej miłości uwierzyłem w siebie i sam siebie nie poznaje. To niezwykłe, jak bardzo miłość może zmienić człowieka. Nie zniechęcajcie się, zróbcie ten pierwszy krok, choćby przez sieć. Odpowiedz Link
aniab1311 Re: Czy Poszukujący znaleźli przyjaźń, miłość...? 31.10.08, 10:36 Tak też czynimy ) Odpowiedz Link
anirat Re: Czy Poszukujący znaleźli przyjaźń, miłość...? 31.10.08, 11:08 Dziękuje Ci za ten post Chyba jest taki wpis potrzebny. Odpowiedz Link
salsa13 Re: Czy Poszukujący znaleźli przyjaźń, miłość...? 31.10.08, 10:56 moja przygoda z forum.gazeta.pl trwa od 2005 roku, wcześniej używałam innego nicka Pznałam wiele osób, pisałam i dostawałam dużo wiadomości, tak jak w życiu realnym z częścią z tych osób utrzymuję kontakty nadal. Z dużą grupą tych osób poznałam się w świecie rzeczywistym, mam swoją "grupę śląską", z którą uskuteczniamy różne imprezki. Cieszę się, że poznałam te osoby Przyjaźnie moje... znalazłam dunkę i sarri - wiem, że ta przyjaźń przetrwa wszystko i DZIĘKUJĘ DZIEWCZYNY, ŻE JESTEŚCIE, choć faktycznie macie ze mną pół świata mnie też Ktoś znalazł i też nazywał swoim przyjacielem... ale ja,jeśli Kogoś uważam za przyjaciela, to mam powody aby tak uważać i jest to decyzja na całe życie, bo tak naprawdę nie można wszystkich nazywać przyjaciółmi. Przyjaciół takich prawdziwych, sprawdzonych w najtrudniejszych momentach naszego życia ma się kilku. Przyjaciel nie zawiedzie nigdy. Szkoda, że niektórzy są tylko wtedy przyjaciółmi, gdy sami mają problemy... jednak ja skoro tą przyjaźń przyjęłam i dałam swoją w zamian to ta przyjaźń jest dana na całe życie!!! Jak się będzie źle działo to pukać! O każdej porze dnia i nocy. ŚMIAŁO i pamiętajmy: Nikt nie jest bezużyteczny na świecie, jeśli pomaga w trudnościach komukolwiek innemu. no to taki elaboracik sobie napisałam Odpowiedz Link
t.drk salsa 31.10.08, 11:00 Salsa... pieknie i prawdziwie napisałas!! szacuneczek Ja "przyjacielu" powiedziałem SWIADOMIE, do kilku tylko osób, i to po dłuzszym zastanowieniu.... ale chyba sie nie pomyliłem..wiedzą, ze jak coś...to JA JESTEM. Odpowiedz Link
salsa13 Re: salsa 31.10.08, 11:02 t.drk dziękuję miałam to już dawno napisać lubię czytać Twoje posty Odpowiedz Link
salsa13 Re: t.drk 31.10.08, 11:32 t.drk napisał: > salsa !!! Ty- moje posty lubisz? czemu? bo swojsko piszesz a dodatkowo chyba lubisz zamki i ruiny a to moja pasja Odpowiedz Link
t.drk Aniab 31.10.08, 11:29 Aniab.. masz 3 takie osoby... no ja tez niewiele więcej...niby mało.... a jednak.... bo tu jakość jest ważniejsza niz ilość... )) Odpowiedz Link
dunka76 Re: salsa 31.10.08, 12:31 Miło być taką wyróżnioną. No już za tydzień znowu wsiadam do mojego ulubionego pociągu. Już się cieszę Ja na forum weszłam w lutym, bo ubiegłoroczna zima dała mi się wyjątkowo we znaki. Zabrakło realności w moim życiu i zawiodłam sie na przyjaciołach. Zostawili mnie, kiedy byłam na zakręcie. I pomogli ludzie z netu, nie tylko z forum. Wchodząc na forum, nie miałam planów uskuteczniać realności. Chciałam się tylko wygadać, móc porozmawiać nawet wirtualnie. Ja znalazłam forum, a na forum znalazły mnie wiadome już dziewczyny. Uskuteczniłam też jeszcze znajomość z Gapuchną i wiem, że ta znajomość przetrwa. Widzę, że sens mojego bycia na forum to właśnie poznanie tych osób. Odpowiedz Link
aniab1311 Re: salsa 31.10.08, 12:36 Podoba mi sieto co napisałaś ) chciałabym kiedyś móc napisać coś podobnego... no może oprócz tego że przyjaciele mnie opuścili.. ) Odpowiedz Link
dorti-one Re: Czy Poszukujący znaleźli przyjaźń, miłość...? 02.11.08, 00:35 Czy Poszukujący znaleźli przyjaźń..... nie ... miłość...? nie ....krótko i na temat. Odpowiedz Link
ann.0 Re: Dziękuję za posty :) 31.10.08, 19:48 Przyjaźń rozpoczęta w sieci też może byc wierna i trwała- wszystko zależy od Nas. To my decydujemy, czy jest to dla Nas ważne uczucie czy tylko gra. Jeśli w sieci bawimy się uczuciami i traktujemy człowieka przedmiotowo, to równiez tacy jesteśmy w rzeczywistym świecie.Jeśli jest w nas wrażliwość, to nie ma znaczenia czy szczerość i zaufanie ma swój początek w realu czy na necie. Mam podobne doświadczenia do Waszych-też przyjaźnię się z osobą, którą poznałam przez Interenet-to dobra i wypróbowana przyjaźń. Odpowiedz Link
krzychlater Re: Dziękuję za posty :) 31.10.08, 20:17 Dla mnie net to tylko rozczarowanie i gdybym znalazł miłość to z chęcią bym go porzuci żeby jej nie utrącić. Czytając posty innych nie wiem czy cieszyć się z szczęścia innych czy wpadać w depresje. Odpowiedz Link
ann.0 Re: Dziękuję za posty :) 31.10.08, 20:48 A przyjaźń w sieci nie istnieje? Krzyś? Na necie tylko poszukujesz Miłości? Ktoś ma mądre słowa zapisane w sygnaturce: " Wszystko zaczyna się od przyaźni...."-uśmiechnij się . Odpowiedz Link
krzychlater Re: Dziękuję za posty :) 31.10.08, 20:55 ann.0 napisała: > A przyjaźń w sieci nie istnieje? Krzyś? > Na necie tylko poszukujesz Miłości? > Ktoś ma mądre słowa zapisane w sygnaturce: " Wszystko zaczyna się od > przyaźni...."-uśmiechnij się . Słowa, słowa, słowa pisane są tak piękne jak ulotne i łatwo się rozpadają, gdy ogień pochłonie książkę, w której zostały napisane. A czy jest cos bardziej wartego szukania niż miłość a jak nie miłość to przynajmniej partnerki, kumpla, najlepszego przyjaciela! Uśmiechnij się – tego mi nie brak, ale dlaczego słowa określające to są zbyt brutalne do zacytowania tego tu. Odpowiedz Link
ann.0 Re: Dziękuję za posty :) 31.10.08, 21:07 Każde słowo może utracić swe znaczenie-czy jest pisane czy wypowiedziane... Każdy z Nas szuka dobrej rozmowy,miłego słowa, przyjaźni- i m.in. dlatego jesteśmy tu -na tym forum i nic w tym złego, że próbujemy usmiechnąć się do siebie.... Odpowiedz Link
t.drk moi mili 31.10.08, 21:52 moi mili, mam przyjcioł z neta i chyba to nie jest nic dziwnego? bo jest tak: przypadkowo sobie poklikuje.... na poczatku jestem anonimowy i przez to łatwiej mi mowic o tym co mi lezy na sercu, na wątrobie..wiec juz na poczatku otwieram sie przed kims, a bywa ze po takim sobie klikaniu... przychodzi kolejne i koolejne i z czasem poznaję osobę kim jest itd. a w zyciu realnym ..najpierw poznaje kogos, a dopiero z czasem moge sie przed kims otworzyć, być szczerym.. w sumie to skoro zawiodłem sie na kims kogo znałem w realnym świecie, to chyba jak rozczaruje mnie ktos z wirtualnego tylko swiata.. to na jedno wyjdzie. niestety nie ma na to reguły.Ryzyko zaufania zawsze jest.. albo ktos to doceni i uszanuje, albo nie.. Boże, pomóż, abym nie stracił tych przyjaźni, ktore mam... i pozwól- niech trwają... i dzięki za tych ludzi. Odpowiedz Link
falcon777 Re: Dziękuję za posty :) 02.11.08, 00:51 >Czytając posty innych nie wiem czy cieszyć się z > szczęścia innych czy wpadać w depresje Skoro juz masz takie opcje do wyboru to mam nadzieje, że wybierzesz lepszą z nich Odpowiedz Link
dorti-one Re: Dziękuję za posty :) 02.11.08, 08:15 falcon777 napisał: > >Czytając posty innych nie wiem czy cieszyć się z > > szczęścia innych czy wpadać w depresje > > Skoro juz masz takie opcje do wyboru to mam nadzieje, że wybierzesz > lepszą z nich To ja mam takie pytanie : ile można cieszyć się szczęściem innych ? Jest jakaś norma ? a potem cieszymy się własnym ? pytań znalazło by się jeszcze parę ale po co pytać ? na pytania retoryczne nie ma odpowiedzi.... egoistyczne i samolubne ale co z tego....widać gdzieś w głębi siedzi taki samolub Ale tak życzę miłego dnia Odpowiedz Link
krzychlater Re: Dziękuję za posty :) 02.11.08, 10:47 Wybieram trzecią opcje ignoruje wszystko i zostaje jak czysta nie zapisana kartka. Odpowiedz Link
ann.0 Re: Dziękuję za posty :) 02.11.08, 11:54 Krzyś, trzymamy wszyscy kciuki, abyś zapisał same dobre doświadczenia , tylko nie zapomnij wymazać tych starych.... Odpowiedz Link
gapuchna Re: Dziękuję za posty :) 02.11.08, 12:06 Dorotko, co się dzieje? Ty! Taka optymistka???????????? Odpowiedz Link
dorti-one Re: Dziękuję za posty :) 03.11.08, 17:01 gapuchna napisała: > Dorotko, co się dzieje? > Ty! Taka optymistka???????????? hmmm... moze i jestem gdzieś tam w głębi optymistka... ale Gapuchna ileż można? czasmai mam chyba już dość takiego optymizmu. Wszelkie święta dają mi taki nastrój, że co tu gadac....nie będę pisać co się robi człowiekowi w środku Odpowiedz Link
hesse.1 Re: Czy Poszukujący znaleźli przyjaźń, miłość...? 31.10.08, 23:20 aniitkaa14.wrzuta.pl/audio/hYUA9lnJZq/ - Odpowiedz Link
ann.0 Re: Czy Poszukujący znaleźli przyjaźń, miłość...? 01.11.08, 12:45 wujekbrzydal.wrzuta.pl/audio/67h8U5SCBA/sdm_-_02_-_wedrowka_zycie_jest_czlowieka Odpowiedz Link