Dodaj do ulubionych

studia w Pradze

06.01.10, 14:18

Witam,czy są tu może byli lub obecni studenci którzy uczą się w Pradze i mieli
Polską matura.

Obserwuj wątek
    • bruf Re: studia w Pradze 29.01.10, 00:57
      Ja jestem, mature zdawalam w Polsce, ale jeszcze zalapalam sie na stara. Potem
      zrobilam licencjata w Polsce i smignelam za poludniowa granice. Jakich
      informacji dokladnie potrzebujesz?
      • utrat Re: studia w Pradze 29.01.10, 08:44
        gdzie studiowalas w polsce i kiedy skonczylas? (pytam z ciekawosci)
        • bruf Re: studia w Pradze 30.01.10, 01:28
          Na UW, to bylo tak dawno, ze musialam spojrzec do CV, zeby sprawdzic (2006) wink
          • utrat Re: studia w Pradze 30.01.10, 10:05
            bo sie zastanawiam, czy sie nie znamy przypadkiem, ale raczej nie. ja skonczylem
            lic. w 2004.
            • bruf Re: studia w Pradze 31.01.10, 20:45
              Jezeli pozniej kontynuowales to moglismy chodzic razem na jakies "volitelne"
              zajecia (np. Gren, Molas itp.), ale znac sie raczej nie znamy.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka