smolan1 06.01.10, 14:18 Witam,czy są tu może byli lub obecni studenci którzy uczą się w Pradze i mieli Polską matura. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
bruf Re: studia w Pradze 29.01.10, 00:57 Ja jestem, mature zdawalam w Polsce, ale jeszcze zalapalam sie na stara. Potem zrobilam licencjata w Polsce i smignelam za poludniowa granice. Jakich informacji dokladnie potrzebujesz? Odpowiedz Link
utrat Re: studia w Pradze 29.01.10, 08:44 gdzie studiowalas w polsce i kiedy skonczylas? (pytam z ciekawosci) Odpowiedz Link
bruf Re: studia w Pradze 30.01.10, 01:28 Na UW, to bylo tak dawno, ze musialam spojrzec do CV, zeby sprawdzic (2006) Odpowiedz Link
utrat Re: studia w Pradze 30.01.10, 10:05 bo sie zastanawiam, czy sie nie znamy przypadkiem, ale raczej nie. ja skonczylem lic. w 2004. Odpowiedz Link
bruf Re: studia w Pradze 31.01.10, 20:45 Jezeli pozniej kontynuowales to moglismy chodzic razem na jakies "volitelne" zajecia (np. Gren, Molas itp.), ale znac sie raczej nie znamy. Odpowiedz Link