Dodaj do ulubionych

Czechy to chory kraj

06.04.11, 10:28
Kolejny przykład chorego czeskiego państwa:

Czeski sąd skazał mnie zaocznie na 4 miesiące pozbawienia wolności w zawieszeniu na rok bez prawa do obrony, bez dowodów i mimo tego, że nie przyznałem się do popełnienia przestępstwa. Chodziło o rzekome przestępstwo 30 zniszczonych zamków na Wydziale Filologii Uniwersytetu Masaryka w Brnie.

W tym chorym kraju można z każdego zrobić bandytę. Mam dowód, że to pracownicy Wydziału Filologii zniszczyli zamki (jeśli to w ogóle miało miejsce) lecz co z tego, kiedy komisarz prowadzący sprawę, prokurator i sędzia są absolwentami Uniwersytetu Masaryka.

Unikajcie tej bananowej, skorumpowanej republiki.

------------------------------------------------------------------------------
Jeśli chce pan napisać słownik czesko-polski, to musi pan znać język prasłowiański - doktor Roman Madecki (Uniwersytet Masaryka w Brnie) podczas egzaminu na studia doktoranckie.
Obserwuj wątek
    • kanapony Re: Czechy to chory kraj 06.04.11, 10:46
      > W tym chorym kraju można z każdego zrobić bandytę. Mam dowód, że to pracownicy
      > Wydziału Filologii zniszczyli zamki (jeśli to w ogóle miało miejsce) lecz co z
      > tego, kiedy komisarz prowadzący sprawę, prokurator i sędzia są absolwentami Uni
      > wersytetu Masaryka.

coś mi tu nie pasuje... skoro masz dowód, żepracownicy Wydziału zniszczyli zamki - to znaczy, że to zrobili (dowód to dowód)
      ale linijkę dalej piszesz "jeśli to wogóle miało miejsce"...?

gdzie w tym logika?
      • sieczu2010 Re: Czechy to chory kraj 06.04.11, 11:04
        Problem w tym, że nikt tych rzekomo zniszczonych 30 zamków nie widział. Dlatego przypuszczam, że to całe zajście Wydział Filologii po prostu wymyślił. Jeśli zniszczenie rzeczywiście miało miejsce, to jestem w stanie udowodnić, że to sami pracownicy zniszczyli zamki. To niespodzianka, więc nie mogę ujawnić szczegółów.

Jeśli chce pan napisać słownik czesko-polski, to musi pan znać język prasłowiański - doktor Roman Madecki (Uniwersytet Masaryka w Brnie) podczas egzaminu na studia doktoranckie.
    • wislok1 Taa, jasne 06.04.11, 22:53
      Najpierw
      na swojej stronie internetowej chwaliłeś się zemstą
      na znienawidzonych Czechach, praownikach uniwersttetu Masaryka
      i to opisywałeś,
      a teraz płaczesz, że ci za to dali wyrok.

Przekroczyłeś wszelkie granice głupoty i jeszcze masz pretensje

• sieczu2010 Re: Taa, jasne 07.04.11, 07:02
        Chwaliłem się, że się mściłem, mszczę i będę się mścić. I co z tego? Mogę sobie pisać, że wywołam III wojnę światową. Napisałem gdzieś, że między 06:00 6.1.2011 a 8:00 7.1.2011 zniszczyłem 30 zamków? Chyba nie umiesz czytać, podobnie jak komisarz, prokurator i jakiś śmieszny sędzia (wszyscy są absolwentami Uniwersytetu Masaryka), który skazuje człowieka bez procesu i bez prawa do obrony. Dla mnie to jest niepojęte, że w tej bananowej republice wyroki zapadają zaocznie. Typowy kraj dla przestępców z tytułami naukowymi.

• neni_zac Re: Taa, jasne 07.04.11, 15:08
          wez sie w garsc. nie pisz ze skonczysz na ulicy tylko znajac jezyki idz do pracy. zarob na siebie i wtedy rozwin dzialalnosc gospodarcza. w Krakowie potrzebuja z jezykami.

z tresci ktore pisales a pozniej usunales z strony swiadczylo ze cos zrobiles, "pachnaca niespodzianke" itp. reszte nawet jak nie zrobiles to przypieli do Ciebie.

Bylo nie wygadywac na swoich zajeciach tego co piszesz na forum i swojej stronie to bys spokojnie dokonczyl studia, znalazl prace, uczyl po swojemu.

jak pojdziesz do jakiejs pracy to nie swiruj jak umisz tylko siedz i rób. nie wygaduj ze szef jest idiota i ze wbije ci noz w plecy.

i juz nie uzalaj sie nad soba tylko zacznij przegladac portale internetowe. z zdolnosciami jezykowymi zarobisz wiecej niz nauczyciel.
          • sieczu2010 Re: Taa, jasne 07.04.11, 18:14
            Cześć Krzysiu,

Ja tych treści nie usuwam. Po prostu system CMS obsługuje ileś tam znaków na jednej stronie i potem stare same się kasują. Pisałem o "pachnącym upominku". Ja się cieszę, że przypisują mi wszystko. Dzięki temu długo mnie popamiętają. Chętnie ich ośmieszę w sądzie, ale nie wiedziałem, że w tym kraju skazuje się człowieka bez procesu.

• wislok1 Re: Taa, jasne 07.04.11, 18:54
              Sieczu, ja ci kiedyś pisałem, że zemsta jest dla frajerów.
              I miałem rację.

Odpuść sobie, bo za twoje wpisy o pracownikach uniwerku
              możesz mieć jeszcze proces cywilny. Nie jeden

Zabierz się do roboty, bo inaczej niedobrze to widzę.
    • gambriunus1 Re: Czechy to chory kraj 07.04.11, 15:37
      Mozna nie lubic Czechow i czeskiego kraju, jednak u ciebie podejrzewam jakas obsesje, ktora w polaczeniu z tymi negatywnymi odczuciami moze byc bardzo niebezpieczna, przede wszystkim dla Ciebie. Wez sie w garsc chlopie smile popatrz na to wszystko optymistyczniej i nawet sie usmiechnij - to tylko pepiki smile
      • sieczu2010 Re: Czechy to chory kraj 13.04.11, 20:07
        Uśmiechnąć się? Rozpowszechniają plotki, wrabiają w przestępstwa, naklejają na uczelni wielkie plakaty z moim zdjęciem, na których jest napisane, że policja prowadzi śledztwo w sprawie MOICH ataków na majątek i pracowników wydziału. Głupi studenci wyobrażają sobie bandytę goniącego z siekierą po uczelni, tymczasem wielkie ataki na pracowników to kupa i jakieś śmierdzące ryby w szafach. Sprawcy nie ustalono, ale oni już wydali wyrok. Paranoja. A potem poszedłem na policję złożyć zawiadomienie o tych plakatach, to policjant na moich oczach podarł zgłoszenie. Jeszcze sąd skazuje mnie bez procesu. Powalony kraj.

Jeśli chce pan napisać słownik czesko-polski, to musi pan znać język prasłowiański - doktor Roman Madecki (Uniwersytet Masaryka w Brnie) podczas egzaminu na studia doktoranckie
    • e-ftalo Re: Czechy to chory kraj 12.04.11, 12:19
      Jeśli w zawieszeniu na rok,to masz dużo czasu na apelację i na otraskę z zarzutów.A jak się nie obronisz,to się ukryjesz gdzieś i olejesz ten ich wyrok,znajdziesz dobrą pracę i ty będziesz górą. Nie trzeba dramatyzować,tylko wziąc się w garść.
      Łączę się w nadzieji że jakoś sie pozbierasz po tym wszystkim
      • sieczu2010 Re: Czechy to chory kraj 12.04.11, 16:48
        Na odwołanie miałem tylko 8 dni, ale już następnego dnia to wysłałem. Nie mogę doczekać się rozprawy, bowiem mam parę ciekawych rzeczy, dzięki którym mogę ośmieszyć oskarżenie. Nie wyobrażam sobie jednak, jak można kogoś skazać bez procesu i bez prawa do obrony. W Czechach to jednak normalne. Jeśli sędzia będzie neutralny, to wygram na 100%. Jak nie, to przynajmniej na rozprawie będzie sporo dobrej zabawy.

• daghda.irish.pub Re: Czechy to chory kraj 12.04.11, 12:27
      Ooo, co widzę - pan Dariusz Sieczkowski dostał po łapach za dosłownie złosliwe trolowanie w rzeczywistości? Brnieńskie wróble ćwierkaja, że ludzie z uniwerku zbieraja sie by wytoczyć Panu proces za wpisy o pracnownikach MU.

Pies dotkliwie pogryzł właściciela - tenże ostatni go ukarał. Wszystko ma swoje granice. A jak się ma mocne dowody, to mozna walczyć. Z tym, że samemu to raczej ciężko będzie...
      • sieczu2010 Re: Czechy to chory kraj 12.04.11, 16:57
        Wszystko fajnie, tylko skazali mnie bez żadnego procesu. To hańba na skalę światową. Zobaczymy, jacy będą cwani po rozprawie. Problem tylko w tym, że sędzia też jest absolwentem Uniwersytetu Masaryka.

Dzięki za info o szykowanym procesie. Ja też szykuję 3 procesy. Za te plakaty z moim wizerunkiem to się chyba nie wypłacą. A to dopiero początek zabawy.

• gambriunus1 Re: Czechy to chory kraj 12.04.11, 17:16
          A po co ci ta cala zabawa?smile nie szkoda ci czasu, kasy? po co sie zacietrzewiasz w sprawie ktora moza spokojnie zapomniec i zajac sie czyms konstruktywnym. To tylko ty dolewasz oliwy do ognia, opamietaj sie!smile
          • wislok1 Re: Czechy to chory kraj 12.04.11, 23:11
            Sieczu się nie opamięta. Zapomnij.

Jak znam życie sąd musiał mieć 100% dowody, żeby go skazać.
            Tylko Sieczu z wrodzonej skromności nie raczy się z nami nimi podzielić.

Cóż, uwielbia prowokować, a potem płacze
            • sieczu2010 Re: Czechy to chory kraj 13.04.11, 07:27
              Nie miał żadnych dowodów. Po prostu zrobili pokazówkę chcąc po raz kolejny zademonstrować siłę i bezkarność Uniwersytetu Masaryka.

----------------------------------------------------------------------------
              • wislok1 Re: Czechy to chory kraj 13.04.11, 18:44
                Sieczu, litości.
                Jeśli nawet wszyscy sędziowie i prokuratorzy w Brnie skończyli Masaryka,
                to ty też skończyłeś
                i twoje argumenty każdy sąd wyższej instancji wyśmieje.
                Musieli mieć mocne dowody, bo inaczej każdy sąd w takich sprawach uniewinnia.
                • sieczu2010 Re: Czechy to chory kraj 13.04.11, 20:00
                  > Jeśli nawet wszyscy sędziowie i prokuratorzy w Brnie skończyli Masaryka,
                  > to ty też skończyłeś

Nie ukończyłem. Oblali mnie za referat o wartości 10% jednej oceny. Trzy lata studiów + jeden nieudany rok na bałtystyce i nie mam nic.

> Musieli mieć mocne dowody, bo inaczej każdy sąd w takich sprawach uniewinnia.

Nie mogą mieć dowodów, bo ja tego nie zrobiłem. Mają tylko poszlaki. Na policji wszystko wyjaśniłem, a i tak mnie skazali. Typowa pokazówka, żeby zastraszyć niepokornych studentów. To ja mam dowody i ujawnię je na rozprawie.

Jeśli chce pan napisać słownik czesko-polski, to musi pan znać język prasłowiański - doktor Roman Madecki (Uniwersytet Masaryka w Brnie) podczas egzaminu na studia doktoranckie

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka