jarekdo
11.10.05, 10:07
Witam.
Byłem na wystwie psów rasowych w ostatnią niedzielę w Zabrzu.
Bardzo dziwna to była wystawa, bo niektórzy moi znajomi mówią, że dziwnie
sędziowie oceniali.
W mojej grupie innym psom tylko tak zobaczono zęby i tak po prostu poklepali
i było OK.
U mnie sprawdzano to dziwnie dokładnie itk jak by szukano dziury w całym.
Oczywiście nie wygrałem.
U mojej znajomej pies który jest championem nie znalazł sie nawet na trzecim
miejscu.
Mam pytanie.
Czy raczej wygrywają zawodowi chodowcy, którzy są na każdej wystwie i
sędziowie znaja psy?
Czy spotkaliście się z podobnym postępowaniem?
Co sądzicie?
Dodam tylko, że była to moja trzecia wystawa ale tak niesprawiedliwa ocena
była w tym przypadku, chociaż na poprzedniej też wygrała pani z chodowli.
Proszę o opinie.
Pozdrawiam