madziurex 23.06.04, 19:51 Kto wie, jaka jest niemiecka forma imienia Lew? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
boniedydy Re: Pytanie o Lwa 23.06.04, 21:50 madziurex napisała: > Kto wie, jaka jest niemiecka forma imienia Lew? Podobno Leo? Odpowiedz Link Zgłoś
abiela Re: Pytanie o Lwa 24.06.04, 11:18 Leo jest bardzo popularne nawet ostatnio, poodbnie jak Leon. A. Odpowiedz Link Zgłoś
itsola Re: Pytanie o Lwa 27.06.04, 12:04 Czesc ! Tak jak juz moje poprzedniczki napisaly jest to LEO-ostatnio nawet tutaj bardzo popularne imie. pa Ola Odpowiedz Link Zgłoś