Dodaj do ulubionych

Półfinał Miss Polski + Miss Polski Nastolatek 2013

01.07.13, 09:19
Miss Polski:
Ewelina x 3
Marta x 3
Anna x 3
Julita
Patrycja x 2
Katarzyna x 4
Natalia x 3
Martyna x 2
Olga
Klaudia x 4
Estera
Ada
Melissa (Melisa?)
Angelika x 2
Magdalena x 2
Monika x 4
Paulina x 3
Karolina x 2
Wiktoria
Joanna
Urszula
Izabela (Izabella ?) x 2
Kinga

Miss Polski Nastolatek
Monika (17 l)
Diana (16 l)
Izabella (18 l)
Karolina (17 l)
Natalia Julia (17 l)
Dominika (16 l)
Aleksandra (18 l)
Magdalena (15 l)
Daria (17 l)
Patrycja (16 l)
Angelika (17 l)
Dominika (17 l)
Katarzyna (17 l)
Żaneta (16 l)
Agata (17 l)
Magdalena (16 l)
Katarzyna (18 l)
Klaudia (18 l)
Adrianna (16 l)
Patrycja (17 l)
Wiktoria (16 l)
Kornelia (15 l)
Paulina (17 l)
Kinga (15 l)
Alicja (16 l)




Obserwuj wątek
    • gaudencja Re: Półfinał Miss Polski + Miss Polski Nastolatek 01.07.13, 13:03
      Największym zaskoczeniem była dla mnie Estera.
    • niwius Re: Półfinał Miss Polski + Miss Polski Nastolatek 01.07.13, 14:01
      Dość typowe imiona dla tego pokolenia. Melisa i Urszula rzadsze, ale się zdarzają. Tylko Kornelia mnie dziwi, bo to imię popularne wśród pokolenia mam tych dziewczyn i mam wrażenie, że sezonówka.
      • gaudencja Re: Półfinał Miss Polski + Miss Polski Nastolatek 01.07.13, 15:32
        Kornelia nie jest imieniem popularnym wśród pokolenia mam tych dziewczyn! Ono się zaczyna mniej więcej u obecnych 25-latek. Jestem z pokolenia mam miss Polski nastolatek i za moich czasów o Kornelii w ogóle się nie słyszało.
        • gaudencja Re: Półfinał Miss Polski + Miss Polski Nastolatek 01.07.13, 15:37
          gaudencja napisała:

          Jestem z pokolenia mam miss Polski
          > nastolatek*

          * z grubsza - z młodszej jego części.
        • niwius Re: Półfinał Miss Polski + Miss Polski Nastolatek 02.07.13, 13:02
          Cóż, nie znam ogólnokrajowych statystyk, oparłam się raczej na kobietach, które osobiście znam i spotykam. Mieszkam na Śląsku i wszystkie znane mi Kornelie są właśnie z pokolenia mam.
          • gaudencja Re: Półfinał Miss Polski + Miss Polski Nastolatek 02.07.13, 13:10
            Być może to była jakaś lokalna moda.
        • gazeta_mi_placi Re: Półfinał Miss Polski + Miss Polski Nastolatek 03.07.13, 09:27
          Ja znałam tylko jedną Kornelię i tylko na zasadzie, że wiedziałam że to kuzynka koleżanki.
          • abiela Re: Półfinał Miss Polski + Miss Polski Nastolatek 03.07.13, 12:32
            I ja na Śląsku znam kilka Kornelii, miałam jedną w klasie, jedna to kuzynka mojej mamy, więc pokolenia różne.
    • agjato Re: Półfinał Miss Polski + Miss Polski Nastolatek 01.07.13, 16:07
      Chyba, że się mieszka na Śląsku. Mam koleżankę Kornelię (jeszcze z dzieciństwa, córka dobrych znajomych moich rodziców), rocznik 1965. Druga koleżanka, dalsza, też Kornelia, mój rocznik, czyli lata siedemdziesiąte. I jeszcze ciocia mojej najlepszej przyjaciółki z podstawówki (urodzona na przełomie lat 50-tych i 60-tych) też Kornelia. Ale fakt, potem, w dalszych rocznikach nawet u nas to imię przestało być nadawane. Dopiero obecnie znów zaczyna się pojawiać.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Wybierz imię dla dziecka

Sprawdź co znaczą nasze imiona, skąd pochodzą, kto sławny je nosił lub nosi.