olinininka 06.04.15, 09:30 Oglądając wczoraj tv natrafiłam na panią która ma na imię Nelina (ma polskie korzenie, a mieszka na stałe w Kazachstanie). Co sądzicie o tym imieniu??? Ile osób nosi takie imię w Polsce??? Imię niezbyt w moim guście, ale nie najgorzej brzmi, bo można fajnie zdrabniać Neolinka, Neosia, Olincia Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
olinininka Re: Neolina 06.04.15, 13:42 *** Neolina a nie Nelina (w treści postu zrobiłam błąd) Odpowiedz Link Zgłoś
dalenia Re: Neolina 07.04.15, 14:00 A nie była to przypadkiem Neonila? To takie wschodnie imię. Neolina nie podoba mi się, bo brzmi dla mnie właśnie jak przekręcona Neonila. Odpowiedz Link Zgłoś
olinininka Re: Neolina 11.04.15, 09:34 Niestety nie. W opisie było imię Neolina i nazwisko (chyba że był błąd w treści opisu). Odpowiedz Link Zgłoś
florianne Re: Neolina 12.04.15, 20:47 Nie podoba mi się, wolę Neonilę . W słowniku K. Rymuta nie ma żadnej Neoliny. Odpowiedz Link Zgłoś