06.04.15, 09:30
Oglądając wczoraj tv natrafiłam na panią która ma na imię Nelina (ma polskie korzenie, a mieszka na stałe w Kazachstanie). Co sądzicie o tym imieniu??? Ile osób nosi takie imię w Polsce???
Imię niezbyt w moim guście, ale nie najgorzej brzmi, bo można fajnie zdrabniać Neolinka, Neosia, Olincia
Obserwuj wątek
    • dolcevita007 Re: Neolina 06.04.15, 13:05
      Nie podoba mi sie .
    • olinininka Re: Neolina 06.04.15, 13:42
      *** Neolina a nie Nelina (w treści postu zrobiłam błąd)
    • dalenia Re: Neolina 07.04.15, 14:00
      A nie była to przypadkiem Neonila? To takie wschodnie imię. Neolina nie podoba mi się, bo brzmi dla mnie właśnie jak przekręcona Neonila.
      • olinininka Re: Neolina 11.04.15, 09:34
        Niestety nie. W opisie było imię Neolina i nazwisko (chyba że był błąd w treści opisu).
    • florianne Re: Neolina 12.04.15, 20:47
      Nie podoba mi się, wolę Neonilę . W słowniku K. Rymuta nie ma żadnej Neoliny.
      • gaudencja Re: Neolina 01.05.15, 14:01
        Myślę, ze to przekręcona Neonila.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Wybierz imię dla dziecka

Sprawdź co znaczą nasze imiona, skąd pochodzą, kto sławny je nosił lub nosi.