Dodaj do ulubionych

Obstawiamy 2

14.11.21, 17:56
Informacja z pierwszych stron,, gazet,,
Anna Dereszowska została mama nie zdradziła płci jakie imiona obstawiacie dla 3 pociechy? Ma już syna Maksymiliana i córkę Lene z pierwszego związku. Nazwisko Duniak

Moja pierwsza myśl to Tymoteusz a dla dziewczynki Anastazja

A teraz Agnieszka Hyzy Prawdopodobnie urodziła synka ma już córkę Martę teraz obstawiam coś znanego tradycyjnego może Bartłomiej lub Adam a jak dziewczynka to może Ewa

A Wy co obstawiacie?
Obserwuj wątek
    • katarzynkaa Re: Obstawiamy 2 14.11.21, 21:14
      Anna Dereszowska - może Aniela, Łucja, Hania, Laura? Ignacy, Miłosz dla chłopca.
      Ta druga pani - może Mateusz? Często rodzice nazywają parki tymi samymi imionami. Albo dzieci tej samej płci.
    • polik17 Re: Obstawiamy 2 15.11.21, 15:49
      To ja w pierwszym przypadku obstawiam Maję, Nadię (mimo, że średnio brzmi z nazwiskiem, mam wrażenie, że często nie bierze się go pod uwagę przy wyborze imienia😅), Blankę, Amelię, może Pole? smile Jakoś nasuwają mi się same krótkie imiona. A dla chłopca moja pierwsza myśl to Szymon i właśnie Miłosz big_grin
      W drugim przypadku od razu przyszła mi do głowy Anna, Maria (chociaż Marta i Maria to trochę zbyt podobnie😂), może Helenka, Zosia też smile A jeśli syn to obstawiam Krzysztofa, Piotra, Wojciecha, Grzegorza lub Tomasza big_grin

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Wybierz imię dla dziecka

Sprawdź co znaczą nasze imiona, skąd pochodzą, kto sławny je nosił lub nosi.