gunka2 13.06.05, 20:18 pl.wikipedia.org/wiki/Gorazd Mnie sie dosc podoba. A Wam? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
gaudencja Re: Gorazd 13.06.05, 20:26 Mi wcale! "Gorazda" to bardzo popularne w Rosji słowo oznaczające "dużo", używane w konstrukcjach "dużo bardziej", "dużo lepiej", i tylko z tym mi się to imię kojarzy. Nigdy zresztą nie lubiłam brzmienia tego słowa. Podciągam wątek, w którym było wiecej opinii. Odpowiedz Link Zgłoś