13.06.05, 20:18
pl.wikipedia.org/wiki/Gorazd
Mnie sie dosc podoba. A Wam?
Obserwuj wątek
    • gaudencja Re: Gorazd 13.06.05, 20:26
      Mi wcale! "Gorazda" to bardzo popularne w Rosji słowo oznaczające "dużo",
      używane w konstrukcjach "dużo bardziej", "dużo lepiej", i tylko z tym mi się to
      imię kojarzy. Nigdy zresztą nie lubiłam brzmienia tego słowa. Podciągam wątek,
      w którym było wiecej opinii.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Wybierz imię dla dziecka

Sprawdź co znaczą nasze imiona, skąd pochodzą, kto sławny je nosił lub nosi.