Gość: kainkas moja siostra miesiac temu urodziła Faustynkę:)) IP: 212.160.172.* 05.10.07, 13:32 Odpowiedz Link Zgłoś
zania77 Re: Imiona maluszków 2007 :) 05.10.07, 18:24 Josefinka mi sie podoba ale corka bedzie Carmen jak wam sie podoba. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: małakaja Faustynka IP: 212.160.172.* 08.10.07, 13:47 podoba mi sie... bardzo oryginalne nie znam takiej osoby... a jestem w ciaży i zastanowie sie nad tym imieniem.. dzieki kainkas Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ania Re: Syriusz 16.09.2007 IP: 82.146.225.* 08.10.07, 22:50 mamjulię chce=ę mariannę lub matyldę? Odpowiedz Link Zgłoś
pstrag_patelniowy Re: Imiona maluszków 2007 :) 16.10.07, 01:48 Rafaela bo to jedyna zenska wersja od imienia mojego meza Odpowiedz Link Zgłoś
nullka78 Re: Imiona maluszków 2007 :) 16.10.07, 08:50 10.10 koleżanka urodziła Filipka Odpowiedz Link Zgłoś
agi40 Re: Imiona maluszków 2007 :) 16.10.07, 14:36 jeszcze we wrześniu Malwina oraz Pola. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aedo Re: Imiona maluszków 2007 :) IP: *.mtnet.com.pl 19.10.07, 10:30 17.10. urodził się Michał Odpowiedz Link Zgłoś
konstantynka Re: Imiona maluszków 2007 :) 22.10.07, 19:39 Dopisuję urodzonego 12 września 07 mojego Fryderyka Ignacego )) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: Imiona maluszków 2007 :) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.10.07, 13:27 Oliwier Cyprian ur 14.04.2007 Odpowiedz Link Zgłoś
olianka Re: Imiona maluszków 2007 :) 23.10.07, 20:43 Kacperek, dwa tygodnie temu. Odpowiedz Link Zgłoś
dorcia_j Re: Imiona maluszków 2007 :) 28.10.07, 22:11 A u nas 22.02.07 urodził się Szymon Michał Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
olianka Re: Imiona maluszków 2007 :) 29.10.07, 14:53 Koleżanka urodziła Antosia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: orvokki Re: Imiona maluszków 2007 :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.11.07, 13:17 12. października urodził się Sergiusz Maciej. Odpowiedz Link Zgłoś
majarzeszow Re: Imiona maluszków 2007 :) 07.11.07, 15:44 31 pazdziernika urodzila sie Ida Petra. a miala byc Idalia, ale jednak stanelo na Idzie. maja i Odpowiedz Link Zgłoś
gaudencja Re: Imiona maluszków 2007 :) 07.11.07, 20:57 Gratuluję! A skąd ta zmiana? Odpowiedz Link Zgłoś
majarzeszow Re: Imiona maluszków 2007 :) 08.11.07, 16:00 maz sie uparl a ja mu pozwolilam maja i Odpowiedz Link Zgłoś
imbirka Re: Imiona maluszków 2007 :) 09.11.07, 22:46 4.11. urodził się Stanisław Apolinary, brat Antonii. Odpowiedz Link Zgłoś
gaudencja Re: Imiona maluszków 2007 :) 09.11.07, 23:50 Jestem pod wrażeniem drugiego imienia!! Odpowiedz Link Zgłoś
imbirka Re: Imiona maluszków 2007 :) 10.11.07, 15:30 Apolinary to po naszym nieżyjącym Dziadku, rocznik 1900, w rodzinie używaliśmy zdrobnienia Polek, i tak też niektórzy mówią do Stasia (inna wersja - DJ Polek ). Odpowiedz Link Zgłoś
mal_art Re: Imiona maluszków 2007 :) 14.11.07, 17:08 10.11 Alicja Urszula Na naszym forum listopadowym są lub wkrótce będą maluszki o następujących ciekawych imionach: Olga, Jadwiga, Hanna, Tyberiusz, Iwo, Roland, Bruno... Alicje jak na razie mamy trzy, Julie dwie, kilku Kubusiów. Statystyka dopiero się tworzy. Odpowiedz Link Zgłoś
anita.anita80 Re: Imiona maluszków 2007 :) 17.11.07, 20:10 dzisiaj o 13:50 urodziła się JULITA (moja siostrzenica) Odpowiedz Link Zgłoś
bazylia_am 15.11.07 17.11.07, 21:35 Nasza trzecia, najmłodsza córeczka - Nadzieja Zofia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: moniś Re: Imiona maluszków 2007 :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.11.07, 16:21 a ja słyszałam imię Remigiusz (zdrobnienie:Remuś Remek) bardzo śliczne imię i orginalne a dla dziewczynki Eunika. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: barcellona Szymon i Grzegorz - listopadowe chłopaki IP: *.kolornet.pl 26.11.07, 21:47 Odpowiedz Link Zgłoś
agusia.rw Kostek 29.11.07, 10:54 Co myślicie o imieniu Konstanty zdrobniale Kostek. Odpowiedz Link Zgłoś
gaudencja Re: Imiona maluszków 2007 :) 23.12.07, 10:32 3 miesiące temu urodził sie Krzyś. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anita Re: Imiona maluszków 2007 :) IP: *.chello.pl 24.12.07, 08:08 14 grudnia w Warszawie urodził się Maksymilian Odpowiedz Link Zgłoś
zyrafka1973 Re: Imiona maluszków 2007 :) 28.12.07, 12:35 Wczoraj (27.12.07) koleżanka urodziła piękną Ewę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Magdalena Re: Imiona maluszków 2007 :) IP: *.dip0.t-ipconnect.de 28.12.07, 21:08 Julian Vincent(drugie imie po dziadku)ur.21.11.07 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: barcellona Pola urodzona w pierwszy dzień świat:) IP: *.mtnet.com.pl 27.12.07, 14:41 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: :) Kacper i Nadia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.12.07, 18:03 Kacper- 08.06 Nadia- 07.06 Odpowiedz Link Zgłoś
pleonka Re: Imiona maluszków 2007 :) 01.02.08, 21:40 3 listopada urodziłam córeczkę Emilię Karolinę Odpowiedz Link Zgłoś