Dodaj do ulubionych

Imiona maluszków 2007 :)

    • Gość: kainkas moja siostra miesiac temu urodziła Faustynkę:)) IP: 212.160.172.* 05.10.07, 13:32
    • Gość: Aga Joanna !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.10.07, 14:05
      • Gość: Dee Wiktoria IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.10.07, 15:22
        Córka znajomej.
    • zania77 Re: Imiona maluszków 2007 :) 05.10.07, 18:24
      Josefinka mi sie podoba ale corka bedzie Carmen jak wam sie podoba.
      • Gość: małakaja Faustynka IP: 212.160.172.* 08.10.07, 13:47
        podoba mi sie... bardzo oryginalne nie znam takiej osoby... a jestem
        w ciaży i zastanowie sie nad tym imieniem.. dzieki kainkas
    • sudestra Syriusz 16.09.2007 08.10.07, 21:30
      • Gość: ania Re: Syriusz 16.09.2007 IP: 82.146.225.* 08.10.07, 22:50
        mamjulię chce=ę mariannę lub matyldę?

    • pstrag_patelniowy Re: Imiona maluszków 2007 :) 16.10.07, 01:48
      Rafaela bo to jedyna zenska wersja od imienia mojego meza smile
      • nullka78 Re: Imiona maluszków 2007 :) 16.10.07, 08:50
        10.10 koleżanka urodziła Filipka
        • agi40 Re: Imiona maluszków 2007 :) 16.10.07, 14:36
          jeszcze we wrześniu Malwina oraz Pola.
    • Gość: barcellona Jaś X 2 i Hania IP: *.kolornet.pl 18.10.07, 20:50
    • Gość: aedo Re: Imiona maluszków 2007 :) IP: *.mtnet.com.pl 19.10.07, 10:30
      17.10. urodził się Michał
      • agi40 Re: Imiona maluszków 2007 :) 20.10.07, 17:27
        Franek
        • survvivve Milana ma juz 2 latka ;) 22.10.07, 15:55
          Milana
    • konstantynka Re: Imiona maluszków 2007 :) 22.10.07, 19:39
      Dopisuję urodzonego 12 września 07 mojego Fryderyka Ignacego smile))
      • Gość: gość Re: Imiona maluszków 2007 :) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.10.07, 13:27
        Oliwier Cyprian ur 14.04.2007
        • olianka Re: Imiona maluszków 2007 :) 23.10.07, 20:43
          Kacperek, dwa tygodnie temu.
    • inesitaa Kalina Anna 24.10.07, 11:31
      Jeszcze we wrzesniu w Szczecinie
    • dorcia_j Re: Imiona maluszków 2007 :) 28.10.07, 22:11
      A u nas 22.02.07 urodził się Szymon Michał smile

      Pozdrawiam
      • olianka Re: Imiona maluszków 2007 :) 29.10.07, 14:53
        Koleżanka urodziła Antosia.
        • Gość: orvokki Re: Imiona maluszków 2007 :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.11.07, 13:17
          12. października urodził się Sergiusz Maciej.
        • olianka Re: Imiona maluszków 2007 :) 11.11.07, 16:38
          Martynka u kolegi.
    • majarzeszow Re: Imiona maluszków 2007 :) 07.11.07, 15:44
      31 pazdziernika urodzila sie Ida Petra.
      a miala byc Idalia, ale jednak stanelo na Idzie.

      maja i
      • gaudencja Re: Imiona maluszków 2007 :) 07.11.07, 20:57
        Gratuluję! A skąd ta zmiana? smile
        • majarzeszow Re: Imiona maluszków 2007 :) 08.11.07, 16:00
          maz sie uparl smile a ja mu pozwolilam smile

          maja i
    • imbirka Re: Imiona maluszków 2007 :) 09.11.07, 22:46
      4.11. urodził się Stanisław Apolinary, brat Antonii.
      • gaudencja Re: Imiona maluszków 2007 :) 09.11.07, 23:50
        Jestem pod wrażeniem drugiego imienia!!
        • imbirka Re: Imiona maluszków 2007 :) 10.11.07, 15:30
          Apolinary to po naszym nieżyjącym Dziadku, rocznik 1900, w rodzinie używaliśmy
          zdrobnienia Polek, i tak też niektórzy mówią do Stasia (inna wersja - DJ Polek
          smile ).
    • mal_art Re: Imiona maluszków 2007 :) 14.11.07, 17:08
      10.11 Alicja Urszula
      Na naszym forum listopadowym są lub wkrótce będą maluszki o następujących
      ciekawych imionach: Olga, Jadwiga, Hanna, Tyberiusz, Iwo, Roland, Bruno...
      Alicje jak na razie mamy trzy, Julie dwie, kilku Kubusiów. Statystyka dopiero
      się tworzy.
    • abiela Emilia 12.11 14.11.07, 22:24

    • i.reszka Re: Imiona maluszków 2007 :) 16.11.07, 20:45
      Synek Kubuś
      • anita.anita80 Re: Imiona maluszków 2007 :) 17.11.07, 20:10
        dzisiaj o 13:50 urodziła się JULITA (moja siostrzenica)
        • bazylia_am 15.11.07 17.11.07, 21:35
          Nasza trzecia, najmłodsza córeczka - Nadzieja Zofia smile
    • Gość: moniś Re: Imiona maluszków 2007 :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.11.07, 16:21
      a ja słyszałam imię Remigiusz (zdrobnienie:Remuś Remek) bardzo
      śliczne imię i orginalne a dla dziewczynki Eunika.
    • Gość: barcellona Szymon i Grzegorz - listopadowe chłopaki IP: *.kolornet.pl 26.11.07, 21:47
      • agusia.rw Kostek 29.11.07, 10:54
        Co myślicie o imieniu Konstanty zdrobniale Kostek.
        • gaudencja Re: Kostek 29.11.07, 21:05
          MSZ jest super.
          • lotka76 Teobald Walter ( 06.12.07) 07.12.07, 17:30

            • abiela 6.12 Wanda Emilia 07.12.07, 18:17

    • abiela 2.12 Jonasz 09.12.07, 21:09

    • shilla01 Tymuś 14.12.07, 11:10
      u znajomych smile
    • gaudencja Re: Imiona maluszków 2007 :) 23.12.07, 10:32
      3 miesiące temu urodził sie Krzyś.
      • Gość: anita Re: Imiona maluszków 2007 :) IP: *.chello.pl 24.12.07, 08:08
        14 grudnia w Warszawie urodził się Maksymilian
        • zyrafka1973 Re: Imiona maluszków 2007 :) 28.12.07, 12:35
          Wczoraj (27.12.07) koleżanka urodziła piękną Ewę.
          • Gość: Magdalena Re: Imiona maluszków 2007 :) IP: *.dip0.t-ipconnect.de 28.12.07, 21:08
            Julian Vincent(drugie imie po dziadku)ur.21.11.07
      • Gość: barcellona Pola urodzona w pierwszy dzień świat:) IP: *.mtnet.com.pl 27.12.07, 14:41
        • Gość: :) Kacper i Nadia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.12.07, 18:03
          Kacper- 08.06
          Nadia- 07.06
    • pleonka Re: Imiona maluszków 2007 :) 01.02.08, 21:40
      3 listopada urodziłam córeczkę Emilię Karolinę
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Wybierz imię dla dziecka

Sprawdź co znaczą nasze imiona, skąd pochodzą, kto sławny je nosił lub nosi.