Dodaj do ulubionych

Oryginalne imię dla ...pieska (fotka)

06.06.07, 09:48
Moderatorki mam nadzieję się nie obrażą,że tu pisze,ale Wy macie super
pomysły,więc może znajdę inspiracjesmile
Oto ten jamniczek-a raczej jamniczka:
www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/297b273b7ba58e39.html
czekam na Wasze pomysły,im więcej tym lepiejsmile
Obserwuj wątek
    • Gość: bagulec Re: Oryginalne imię dla ...pieska (fotka) IP: *.bulldogdsl.com 06.06.07, 11:05
      sliczna smile pomyslu na imie narazie brak uncertain
      • Gość: cynta Re: Oryginalne imię dla ...pieska (fotka) IP: *.dsl.rcsntx.swbell.net 06.06.07, 12:56
        Faktycznie sliczna: w.g. mnie dlugie imie, im dluzsze tym lepsze ale nienadawane
        typu Hermenegilda, no i mozna skrocic do Hermia, moze tez byc Pafnucja albo
        Anabella ale ta ostatnia na pograniczu bo moze ktos nadac, Bibianna tez taka...
        daj znac co wybierzesz...
        • agesa Re: Oryginalne imię dla ...pieska (fotka) 06.06.07, 13:05
          Słodziutka - więc "MILKA".
          • ibulka Re: Oryginalne imię dla ...pieska (fotka) 08.06.07, 18:33
            ale cudna niuniulka smile)

            może Luśka?
            Lusia dla szczeniaczka jest wg mnie fajnym imieniem, a jak piesek podrośnie, to
            można użyć innej formy smile

            daj znać co wybrałaś! smile
          • iskierka40 cyntia 08.06.07, 20:01

    • Gość: nataloosia:) Re: Oryginalne imię dla ...pieska (fotka) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.06.07, 15:57
      Proponuje Lola... smile
    • tami46 Re: Oryginalne imię dla ...pieska (fotka) 06.06.07, 16:39
      Cudna!Prpoonuję imię Balbinka.
    • anilia Re: Oryginalne imię dla ...pieska (fotka) 06.06.07, 17:22
      Cudna smile...może Bietka?
      • iskierka40 pussty? 08.06.07, 20:02

      • iskierka40 pussy 08.06.07, 20:02

        • ibulka Re: pussy 08.06.07, 21:34
          czy to aby nie jest ci.pka...? o___O
          • iskierka40 Re: pussy 09.06.07, 15:46
            ibulka napisała:

            > czy to aby nie jest ci.pka...? o___O
            >
            >

            tak to znaczy cipkasmile
            • ibulka Re: pussy 09.06.07, 16:36
              iskierka40 napisała:

              > ibulka napisała:
              >
              > > czy to aby nie jest ci.pka...? o___O
              > >
              > >
              >
              > tak to znaczy cipkasmile

              nazwałabyś psa cipka...? ;|
    • nilgau Re: Oryginalne imię dla ...pieska (fotka) 06.06.07, 19:56
      jeśli to jamnik szorstkowłosy - na razie szczoty nie widać - to będzie miał
      krzaczaste brwi - dlatego proponuję: Fridasmile
      • lotka76 Re: Oryginalne imię dla ...pieska (fotka) 06.06.07, 20:01
        ja rwniez jestm za frida!
        • shilla01 Re: Oryginalne imię dla ...pieska (fotka) 06.06.07, 20:39
          Ponieważ nie napisałaś czy preferujesz imiona "ludzkie" czy typowo zwierzęce
          pozwole sobie zaproponować Ci następujące :

          Asta
          Aida
          Anika
          Banita
          Etna
          Edna
          Kundzia
          Chloe
          Dula
          Helga
          Irma
          Juda
          Kaja
          Leila
          Mira
          Mimi
          Taisa
          Taida
          Tekla
          Uma
          Ula
          Wanda
    • orvokki Re: Oryginalne imię dla ...pieska (fotka) 06.06.07, 21:11
      Dla jamniczki: Nitka :o)
      Znałam też jamniczkę Kundegundę, skracaną na Kundzię :o)
      • Gość: ankaiw Re: Oryginalne imię dla ...pieska (fotka) IP: *.elpos.net 06.06.07, 21:40
        Nitka jest rewelacyjna smile
        • hovawartka Re: Oryginalne imię dla ...pieska (fotka) 06.06.07, 22:30
          jeśli to ma byc piesek małej Emmy to Muszka! od emmuszkismile
          M.
          • ibulka Re: Oryginalne imię dla ...pieska (fotka) 08.06.07, 18:37
            hovawartka napisała:

            > jeśli to ma byc piesek małej Emmy to Muszka! od emmuszkismile
            > M.

            o tak, znam jedną Muszkę i to cudna psina smile
            Muszka pasuje.
    • minerwamcg Re: Oryginalne imię dla ...pieska (fotka) 07.06.07, 00:10
      Gdyby była facetem, zaproponowałabym imię Agapit smile
    • Gość: Suzan Re: Oryginalne imię dla ...pieska (fotka) IP: *.smstv.pl 07.06.07, 00:46
      Ja mogę zaproponować
      dejzi
      mejsi
      luna
      nanda
      laila
      lady
    • Gość: essi Re: Oryginalne imię dla ...pieska (fotka) IP: *.smrw.lodz.pl 07.06.07, 09:58
      GOBIsmile))
      Suri
      Inka
      Cirilla-czyli Ciri
      Petronela
      Neda
      Rosa
      Finka
      Tess
      Nana
      Neska
      Wega
      Zoja
    • penelina Re: Oryginalne imię dla ...pieska (fotka) 07.06.07, 23:10
      Słodki psiak wink


      Hmm ... biorąc pod uwagę kolor jej uszu - nazwij ją może Pliska ? big_grinDD
    • eluch_a Re: Oryginalne imię dla ...pieska (fotka) 08.06.07, 01:28
      Toskania, w skrócie Toska lub Tośka,
    • asidoo Re: Oryginalne imię dla ...pieska (fotka) 08.06.07, 16:28
      Może Uchatka albo Rysia?
    • Gość: g.a.d. Re: Oryginalne imię dla ...pieska (fotka) IP: *.leuk.ses-americom.net 08.06.07, 16:28
      jakby to byl pies to dobre byloby Kiler
      • minerwamcg Re: Oryginalne imię dla ...pieska (fotka) 08.06.07, 16:32
        Kiler to rzeczywiście znakomite imię dla jamnika. Podobnie jak Pimpuś dla doga.
        • Gość: g.a.d. Re: Oryginalne imię dla ...pieska (fotka) IP: *.leuk.ses-americom.net 08.06.07, 16:40
          smile
          • ibulka Re: Oryginalne imię dla ...pieska (fotka) 08.06.07, 18:42
            Luśka - moja propozycja smile

            poza tym z wątku podobają mi się też imiona Frida, Muszka i Tośka smile


            a co do imion, które 'nie pasują' do wielkości psa: znam bernardyna Pimpusia,
            suczkę owczarka podhalańskiego - Łapkę i małżeństwo wiekowych ratlerków: Tasaka
            i Siekierę smile



            a ludzkie imiona psów? spotkaliście się?
            ja znam wyżlicę Kasię i dostojnego dobermana Sebast

            iana smile)
            • mamaemmy Dzięĸuje bardzo za inspiracje:) 09.06.07, 11:44
              Kazde imię niemal próbowałam,ale mimo,ze podobało mi się kilkanaście fajnych-
              ale do niej nie pasujesad
              W końcu wołam do niej Lulu smile))
              Córki Ludmiły vel Ludwisi raczej mieć nie mogę,więc skrót Lulu (uuwielbiam go!)
              moge wykorzystać dla niejsmile)

              Jeszcze raz przepraszam za skorzystanie forum o imionach ludzkich do celow
              psich smile

              pozdrawiam wszystkich smile
              • ibulka Re: Dzięĸuje bardzo za inspiracje:) 09.06.07, 16:37
                cudowna Lulu smile)

                przesłodka jest.
                • shilla01 Re: Dzięĸuje bardzo za inspiracje:) 09.06.07, 18:04
                  Lula, Lulka , Luśka może smile
                  Myślę ,że wybór trafiony

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Wybierz imię dla dziecka

Sprawdź co znaczą nasze imiona, skąd pochodzą, kto sławny je nosił lub nosi.