mamaemmy 06.06.07, 09:48 Moderatorki mam nadzieję się nie obrażą,że tu pisze,ale Wy macie super pomysły,więc może znajdę inspiracje Oto ten jamniczek-a raczej jamniczka: www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/297b273b7ba58e39.html czekam na Wasze pomysły,im więcej tym lepiej Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: bagulec Re: Oryginalne imię dla ...pieska (fotka) IP: *.bulldogdsl.com 06.06.07, 11:05 sliczna pomyslu na imie narazie brak Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cynta Re: Oryginalne imię dla ...pieska (fotka) IP: *.dsl.rcsntx.swbell.net 06.06.07, 12:56 Faktycznie sliczna: w.g. mnie dlugie imie, im dluzsze tym lepsze ale nienadawane typu Hermenegilda, no i mozna skrocic do Hermia, moze tez byc Pafnucja albo Anabella ale ta ostatnia na pograniczu bo moze ktos nadac, Bibianna tez taka... daj znac co wybierzesz... Odpowiedz Link Zgłoś
agesa Re: Oryginalne imię dla ...pieska (fotka) 06.06.07, 13:05 Słodziutka - więc "MILKA". Odpowiedz Link Zgłoś
ibulka Re: Oryginalne imię dla ...pieska (fotka) 08.06.07, 18:33 ale cudna niuniulka ) może Luśka? Lusia dla szczeniaczka jest wg mnie fajnym imieniem, a jak piesek podrośnie, to można użyć innej formy daj znać co wybrałaś! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nataloosia:) Re: Oryginalne imię dla ...pieska (fotka) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.06.07, 15:57 Proponuje Lola... Odpowiedz Link Zgłoś
tami46 Re: Oryginalne imię dla ...pieska (fotka) 06.06.07, 16:39 Cudna!Prpoonuję imię Balbinka. Odpowiedz Link Zgłoś
anilia Re: Oryginalne imię dla ...pieska (fotka) 06.06.07, 17:22 Cudna ...może Bietka? Odpowiedz Link Zgłoś
iskierka40 Re: pussy 09.06.07, 15:46 ibulka napisała: > czy to aby nie jest ci.pka...? o___O > > tak to znaczy cipka Odpowiedz Link Zgłoś
ibulka Re: pussy 09.06.07, 16:36 iskierka40 napisała: > ibulka napisała: > > > czy to aby nie jest ci.pka...? o___O > > > > > > tak to znaczy cipka nazwałabyś psa cipka...? ;| Odpowiedz Link Zgłoś
nilgau Re: Oryginalne imię dla ...pieska (fotka) 06.06.07, 19:56 jeśli to jamnik szorstkowłosy - na razie szczoty nie widać - to będzie miał krzaczaste brwi - dlatego proponuję: Frida Odpowiedz Link Zgłoś
lotka76 Re: Oryginalne imię dla ...pieska (fotka) 06.06.07, 20:01 ja rwniez jestm za frida! Odpowiedz Link Zgłoś
shilla01 Re: Oryginalne imię dla ...pieska (fotka) 06.06.07, 20:39 Ponieważ nie napisałaś czy preferujesz imiona "ludzkie" czy typowo zwierzęce pozwole sobie zaproponować Ci następujące : Asta Aida Anika Banita Etna Edna Kundzia Chloe Dula Helga Irma Juda Kaja Leila Mira Mimi Taisa Taida Tekla Uma Ula Wanda Odpowiedz Link Zgłoś
orvokki Re: Oryginalne imię dla ...pieska (fotka) 06.06.07, 21:11 Dla jamniczki: Nitka :o) Znałam też jamniczkę Kundegundę, skracaną na Kundzię :o) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ankaiw Re: Oryginalne imię dla ...pieska (fotka) IP: *.elpos.net 06.06.07, 21:40 Nitka jest rewelacyjna Odpowiedz Link Zgłoś
hovawartka Re: Oryginalne imię dla ...pieska (fotka) 06.06.07, 22:30 jeśli to ma byc piesek małej Emmy to Muszka! od emmuszki M. Odpowiedz Link Zgłoś
ibulka Re: Oryginalne imię dla ...pieska (fotka) 08.06.07, 18:37 hovawartka napisała: > jeśli to ma byc piesek małej Emmy to Muszka! od emmuszki > M. o tak, znam jedną Muszkę i to cudna psina Muszka pasuje. Odpowiedz Link Zgłoś
minerwamcg Re: Oryginalne imię dla ...pieska (fotka) 07.06.07, 00:10 Gdyby była facetem, zaproponowałabym imię Agapit Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Suzan Re: Oryginalne imię dla ...pieska (fotka) IP: *.smstv.pl 07.06.07, 00:46 Ja mogę zaproponować dejzi mejsi luna nanda laila lady Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: essi Re: Oryginalne imię dla ...pieska (fotka) IP: *.smrw.lodz.pl 07.06.07, 09:58 GOBI)) Suri Inka Cirilla-czyli Ciri Petronela Neda Rosa Finka Tess Nana Neska Wega Zoja Odpowiedz Link Zgłoś
penelina Re: Oryginalne imię dla ...pieska (fotka) 07.06.07, 23:10 Słodki psiak Hmm ... biorąc pod uwagę kolor jej uszu - nazwij ją może Pliska ? DD Odpowiedz Link Zgłoś
eluch_a Re: Oryginalne imię dla ...pieska (fotka) 08.06.07, 01:28 Toskania, w skrócie Toska lub Tośka, Odpowiedz Link Zgłoś
asidoo Re: Oryginalne imię dla ...pieska (fotka) 08.06.07, 16:28 Może Uchatka albo Rysia? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: g.a.d. Re: Oryginalne imię dla ...pieska (fotka) IP: *.leuk.ses-americom.net 08.06.07, 16:28 jakby to byl pies to dobre byloby Kiler Odpowiedz Link Zgłoś
minerwamcg Re: Oryginalne imię dla ...pieska (fotka) 08.06.07, 16:32 Kiler to rzeczywiście znakomite imię dla jamnika. Podobnie jak Pimpuś dla doga. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: g.a.d. Re: Oryginalne imię dla ...pieska (fotka) IP: *.leuk.ses-americom.net 08.06.07, 16:40 Odpowiedz Link Zgłoś
ibulka Re: Oryginalne imię dla ...pieska (fotka) 08.06.07, 18:42 Luśka - moja propozycja poza tym z wątku podobają mi się też imiona Frida, Muszka i Tośka a co do imion, które 'nie pasują' do wielkości psa: znam bernardyna Pimpusia, suczkę owczarka podhalańskiego - Łapkę i małżeństwo wiekowych ratlerków: Tasaka i Siekierę a ludzkie imiona psów? spotkaliście się? ja znam wyżlicę Kasię i dostojnego dobermana Sebast iana ) Odpowiedz Link Zgłoś
mamaemmy Dzięĸuje bardzo za inspiracje:) 09.06.07, 11:44 Kazde imię niemal próbowałam,ale mimo,ze podobało mi się kilkanaście fajnych- ale do niej nie pasuje W końcu wołam do niej Lulu )) Córki Ludmiły vel Ludwisi raczej mieć nie mogę,więc skrót Lulu (uuwielbiam go!) moge wykorzystać dla niej) Jeszcze raz przepraszam za skorzystanie forum o imionach ludzkich do celow psich pozdrawiam wszystkich Odpowiedz Link Zgłoś
ibulka Re: Dzięĸuje bardzo za inspiracje:) 09.06.07, 16:37 cudowna Lulu ) przesłodka jest. Odpowiedz Link Zgłoś
shilla01 Re: Dzięĸuje bardzo za inspiracje:) 09.06.07, 18:04 Lula, Lulka , Luśka może Myślę ,że wybór trafiony Odpowiedz Link Zgłoś