12.11.03, 15:11
Jeszcze nie wiem czy to będzie dziewczynka, ale gdyby - co myślicie o
Wiktorii?
Obserwuj wątek
    • astomi25 Re: Wiktoria? 12.11.03, 16:04
      Czesc

      bardzo ladne imie ,ale nadajac je dziecku powinnnas wziac takze pod uwage jego
      popularnosc.Ostanio obok Julii i Aleksandry,jest jednym z najczesciej
      nadawanych imion w Polsce.

      pozdrawiam
      asia
      • tradycja1 Re: Wiktoria? 12.11.03, 22:27

        Podoba mi sie to imie ,ale fakt popularnosci przytlacza.
    • itsola Re: Wiktoria? 12.11.03, 22:27
      Witaj !
      Ja nie bede sie rozpisywala,jestem tego samego zdania co moja poprzedniczka.
      Pozdr. Ola
    • madziarek_edziecko Re: Wiktoria? 13.11.03, 10:33
      Imię bardzo ładne i faktycznie dosyć popularne ostatnio.
      Pozdrawiam
      Madzia
    • abiela Re: Wiktoria? 13.11.03, 10:36
      Tak jak poprzedniczki nie zdecydowalabym
      sie na to imie, bo wkolo same Wiki. A poza
      tym mi sie nawet niespecjalnie podoba.
      Moze zamiast Wiktorii, przypadnie ci do gustu
      Nika? Znacyenie podobne a imie rzadsze, tylko
      nie wiem czy w Polsce moyzna zarejestrowac.

      Pozdrawiam z rana
      Ania
    • ariana1 Re: Wiktoria? 13.11.03, 15:05
      Mnie się nie podoba. No i za bardzo oklepane sad

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Wybierz imię dla dziecka

Sprawdź co znaczą nasze imiona, skąd pochodzą, kto sławny je nosił lub nosi.