morsk2 12.11.03, 15:11 Jeszcze nie wiem czy to będzie dziewczynka, ale gdyby - co myślicie o Wiktorii? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
astomi25 Re: Wiktoria? 12.11.03, 16:04 Czesc bardzo ladne imie ,ale nadajac je dziecku powinnnas wziac takze pod uwage jego popularnosc.Ostanio obok Julii i Aleksandry,jest jednym z najczesciej nadawanych imion w Polsce. pozdrawiam asia Odpowiedz Link Zgłoś
tradycja1 Re: Wiktoria? 12.11.03, 22:27 Podoba mi sie to imie ,ale fakt popularnosci przytlacza. Odpowiedz Link Zgłoś
itsola Re: Wiktoria? 12.11.03, 22:27 Witaj ! Ja nie bede sie rozpisywala,jestem tego samego zdania co moja poprzedniczka. Pozdr. Ola Odpowiedz Link Zgłoś
madziarek_edziecko Re: Wiktoria? 13.11.03, 10:33 Imię bardzo ładne i faktycznie dosyć popularne ostatnio. Pozdrawiam Madzia Odpowiedz Link Zgłoś
abiela Re: Wiktoria? 13.11.03, 10:36 Tak jak poprzedniczki nie zdecydowalabym sie na to imie, bo wkolo same Wiki. A poza tym mi sie nawet niespecjalnie podoba. Moze zamiast Wiktorii, przypadnie ci do gustu Nika? Znacyenie podobne a imie rzadsze, tylko nie wiem czy w Polsce moyzna zarejestrowac. Pozdrawiam z rana Ania Odpowiedz Link Zgłoś
ariana1 Re: Wiktoria? 13.11.03, 15:05 Mnie się nie podoba. No i za bardzo oklepane Odpowiedz Link Zgłoś