olianka 09.03.09, 10:09 Dawniej częste było nadawanie imion z kalendarza. W myśl tej zasady robimy sobie taki właśnie kalendarz,w którym codziennie odnotowujemy DWA imiona - męskie i żeńskie, które nadalibyśmy, gdyby był przymus nadawania właśnie imion z kalendarza. Nawet jeśli nie będzie danego dnia imienia, które zachwycałoby nas, to z konieczności wybieramy jedno podchodzące najbardziej, zamiast szukać fajnych w okolicy. pl.wikipedia.org/wiki/9_marca Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ashton Re: Zabawa - 9 marca 09.03.09, 10:14 Katarzyna i Grzegorz - zresztą imiona mojego znajomego rodzeństwa (wyprawiają wspólną imprezę imieninową). Wielce konwencjonalna dziś jestem Odpowiedz Link Zgłoś
solveiga1 Re: Zabawa - 9 marca 09.03.09, 10:45 Franciszka i Grzegorz (z braku laku...) Odpowiedz Link Zgłoś
arisse.arisse Re: Zabawa - 9 marca 09.03.09, 12:06 Dominik i - z ciężkim sercem - Katarzyna Odpowiedz Link Zgłoś
asidoo Re: Zabawa - 9 marca 09.03.09, 13:40 Katarzyna i Grzegorz - imiona mojego najbliższego rodzeństwa ciotecznego. Odpowiedz Link Zgłoś