gaudencja 08.08.09, 10:01 Dawniej częste było nadawanie imion z kalendarza. W myśl tej zasady robimy sobie taki właśnie kalendarz, w którym codziennie odnotowujemy DWA imiona - męskie i żeńskie, które nadalibyśmy, gdyby był przymus nadawania imion z kalendarza. Nawet jeśli nie będzie danego dnia imienia, które by nas zachwycało, to z konieczności wybieramy jedno pasujące najbardziej, zamiast szukać fajnych w okolicy. pl.wikipedia.org/wiki/8_sierpnia Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
gaudencja Re: Zabawa 8 sierpnia 08.08.09, 10:03 Bonifacja i Niegosław, oba z dużą przyjemnością. Odpowiedz Link Zgłoś
aneladgam Re: Zabawa 8 sierpnia 08.08.09, 10:07 Cyprian i - z wielkim niesmakiem Joanna Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aislogam Re: Zabawa 8 sierpnia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.08.09, 11:03 Miron... chętnie. Joanna... może być. Odpowiedz Link Zgłoś
dalenia Re: Zabawa 8 sierpnia 08.08.09, 12:48 Mirona - z ogromnym zaciekawieniem i Cyprian Odpowiedz Link Zgłoś