Gość: .............. IP: *.olsztyn.sdi.tpnet.pl 07.01.04, 11:02 Wydaje mi się że jesteś starą panną, gadasz głupoty i niemasz nic lepszego do roboty niż wymiślanie głupich postów Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ............. czyżby twój pierwszy. IP: *.olsztyn.sdi.tpnet.pl 07.01.04, 11:10 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=13&w=4081318&a=4127271 Odpowiedz Link Zgłoś
d_nutka Re: czyżby twój pierwszy. 07.01.04, 11:15 Gość portalu: ............. napisał(a): > forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=13&w=4081318&a=4127271 to nie mój nick choć pisze się tak samo jestem logowaną d_nutką i nie mieszkam w Krakowie oczywiście to co napisałam nie jest żadnym dowodem, że krakowska d_nutka to nie ja ja wiem już od dawna, ze z krakowskiego IP nadaje jakaś też d_nutka trudno zmiana nicka na inny i tak by nie zabezpiczyła mnie przed podróbkami d_nutka Odpowiedz Link Zgłoś