IP: *.olsztyn.sdi.tpnet.pl 07.01.04, 11:02
Wydaje mi się że jesteś starą panną, gadasz głupoty i niemasz nic lepszego do
roboty niż wymiślanie głupich postów
Obserwuj wątek
    • Gość: ............. czyżby twój pierwszy. IP: *.olsztyn.sdi.tpnet.pl 07.01.04, 11:10
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=13&w=4081318&a=4127271
      • d_nutka Re: czyżby twój pierwszy. 07.01.04, 11:15
        Gość portalu: ............. napisał(a):

        > forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=13&w=4081318&a=4127271

        to nie mój nick choć pisze się tak samo

        jestem logowaną d_nutką i nie mieszkam w Krakowie
        oczywiście to co napisałam nie jest żadnym dowodem, że krakowska d_nutka to nie
        ja
        ja wiem już od dawna, ze z krakowskiego IP nadaje jakaś też d_nutka
        trudno
        zmiana nicka na inny i tak by nie zabezpiczyła mnie przed podróbkami

        d_nutka

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka