absztyfikant 01.07.10, 01:12 du z tym klaunem! www.youtube.com/watch?v=L-M2O34oKFk Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
wikul Re: A w PiS... 01.07.10, 18:22 absztyfikant napisał: > du z tym klaunem! > > www.youtube.com/watch?v=L-M2O34oKFk Zwolennikom to nie przeszkadza. Odpowiedz Link Zgłoś