Dodaj do ulubionych

A w PiS...

01.07.10, 01:12
du z tym klaunem!

www.youtube.com/watch?v=L-M2O34oKFk
Obserwuj wątek
    • wikul Re: A w PiS... 01.07.10, 18:22
      absztyfikant napisał:

      > du z tym klaunem!
      >
      > www.youtube.com/watch?v=L-M2O34oKFk


      Zwolennikom to nie przeszkadza.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka