Dodaj do ulubionych

Kaczyński pohańbił pamięć tych wszystkich AKowców

04.07.10, 22:57
i ludzi podziemia, którzy zginęli męczeńską śmiercią w kazamatach UB i NKWD.

CytatKandydat PiS wspomniał też Lecha Kaczyńskiego i inne ofiary katastrofy
smoleńskiej z 10 kwietnia. W tym kontekście podkreślił, że to z "ich
męczeńskiej śmierci wyrósł ruch", który doprowadził do jego
dzisiejszego wyniku wyborczego.


W Polsce musiało się rzeczywiście bardzo dużo zmienić, że połowa Polaków
przestała szanować swoich bohaterów.
Obserwuj wątek
    • hordol prrzestan juz pie...c o kaczynskim 04.07.10, 22:58
      teraz jest komorowski
      • snajper55 Re: prrzestan juz pie...c o kaczynskim 05.07.10, 09:46
        hordol napisała:

        > teraz jest komorowski

        A co, Kaczyński zniknął ?

        S.
    • gini Rea fe borsuk 04.07.10, 23:00
      znowu baka pusciles
      • gini borsuk masze bonusa od gini 04.07.10, 23:03
        i przy okazji od Hiacynta z ciemnogroduhttps://www.obrazky.pl/obrazky/borsuk-po-godzinach-625-OBRAZKY.PL.jpg
        • dachs Re: borsuk masze bonusa od gini 04.07.10, 23:05
          To Ty Giniuchna na tej fotce? Dobrze wyszłaś nawet z tyłu
          • gini Re: borsuk masze bonusa od gini 04.07.10, 23:09
            dachs napisał:

            > To Ty Giniuchna na tej fotce? Dobrze wyszłaś nawet z tyłu

            co ty borsiu,nie rozpoznales sie, ale w twoim wieku,to
            zrozumiale)))))))
      • benek231 Ten typ tak ma :O) 04.07.10, 23:12
        ze tylko baki potrafi puszczac. Bo wprawdzie z rodziny borsukow, ale on jednak
        skunks.


        gini napisała:

        > znowu baka pusciles
        • gini Re: Ten typ tak ma :O) 04.07.10, 23:16
          benek231 napisał:

          > ze tylko baki potrafi puszczac. Bo wprawdzie z rodziny borsukow,
          ale on jednak
          > skunks.
          >
          >co racja to racja Krzychu.
          > gini napisała:
          >
          > > znowu baka pusciles
          • benek231 Re: Ten typ tak ma :O) 04.07.10, 23:33
            Swoja droga ta jego fotka jest dowodem na to jaki naprawde paskudny, tfu, stwor
            kryje sie pod tym przebraniem. surprised)
    • g-48 Re: Kaczyński pohańbił pamięć tych wszystkich AKo 04.07.10, 23:02
      Cos ci sie po...lo po czytaniu"Faktow i mitow" dlatego dzisiaj
      bedziesz spal w kuchni:
      katowice.gazeta.pl/katowice/1,35019,8099065,Wyborcze_podzialy___Dzisiaj__kochanie__spisz_w_kuchni_.html
      • gini Ja tam dziadkow rozumie 04.07.10, 23:04
        w twoim wieku, to wszystko mozliwe.
      • dachs Dzieki za link :) 04.07.10, 23:10
        CytatGłosowała na Kaczyńskiego, bo samolot spadł - wyjaśnił nam mąż.

        Durniej juz naprawdę się nie da
        • gini cholera obrazki pokickalam 04.07.10, 23:12
          www.dinosoria.com/insectes/morpion.jpg" border="0" alt="https://t2.gstatic.com/images? q=tbn:21Kyt5nMqmVbTM:www.dinosoria.com/insectes/morpion.jpg">


          jaki ty borsuk zwykla morpion
          • dachs Re: cholera obrazki pokickalam 04.07.10, 23:18
            gini napisała:

            A argumenty jakieś masz? Np. Mogłabyś wyjaśnić co rozumiesz pod "męczęńską śmiercią?
            Bo jeżeli śmierć w wypadku samolotowym jest męczeńska, to jaką śmiercią
            zginął ksiądz Popiełuszko?
            Jaką generał Nil?
            Jaką rotmistrz Pilecki?
            • gini Re: cholera obrazki pokickalam 04.07.10, 23:24
              dachs napisał:

              > gini napisała:
              >
              > A argumenty jakieś masz? Np. Mogłabyś wyjaśnić co rozumiesz pod
              "męczęńską śmie
              > rcią?
              > Bo jeżeli śmierć w wypadku samolotowym jest męczeńska, to
              jaką śmiercią
              > zginął ksiądz Popiełuszko?
              > Jaką generał Nil?
              > Jaką rotmistrz Pilecki?
              >

              najpierw wytlumacz ,co cierpieli ludzie w tym wypadku samolotowym.

              uwazasz moze, ze nie cierpieli,a ich rodziny nie cierpia?
              dawaj mam czas, uwazaj bo szczanik sie pogniewa o holokaust.
              ponoc Zydzi cierpieli najwiecej












              zydzi cierpielinajwiecej.
              >
              >
              • dachs Re: cholera obrazki pokickalam 04.07.10, 23:38
                gini napisała:


                > najpierw wytlumacz ,co cierpieli ludzie w tym wypadku samolotowym.

                Dobrze, wytłumaczę Ci.
                Prawdopodobnie dopiero w ostatnich sekundach zorientowali się, że grozi im
                niebezpieczeństwo. Jeżeli w ogóle się zorientowali.
                Zakładam, że tak. Poczuli wielki strach i rozpacz. To trwało kilka sekund,
                Napewno krócej, niż w wypadku samoloty francuskiego który spadał jak kamień z
                wysokości 10,5 kilometra. Pasażerów tego samolotu nikt nie nazywał męczennikami.
                Potem trzask i cisza. Zginęli na miejscu. W takich wypadkach rodziny pocieszają
                się, że nie cierpieli długo.

                > uwazasz moze, ze nie cierpieli,a ich rodziny nie cierpia?

                Uważam, że ich rodziny cierpią, że oni się bali, Strach też jest cierpieniem.
                Ale ani męczeństwem, ani bohaterstwem.
                Odpowiedziałem Ci.
                Obiecałaś mi odpowiedż. Proszę teraz Ciebie, dotrzymaj słowa.
                Jeżeli pasażerowie samolotu do Smoleńska zginęli smiercią męczeńską to jaką
                śmiercia zginęli ksiąd Popiełuszko, generał Nil, rotmistrz Pilecki i setki
                opozycjonistów, mordowanych powoli i okrutnie w piwnicach UB?
              • hasz0 _____męczęńską z pwodu zmiany statusu na Turystów! 04.07.10, 23:38
                czyli użytym narzędziem zwiększającym prawdopodobieństwo było
                zakłamanie - jeżeli z10.04.2010 była dpesza z Moskwy
                że Polka moze przejac sledztwo...info z TVP1 w tym momencie
                .....TO?????????

                • gini Re: _____męczęńską z pwodu zmiany statusu na Tury 04.07.10, 23:46
                  hasz0 napisał:

                  > czyli użytym narzędziem zwiększającym prawdopodobieństwo było
                  > zakłamanie - jeżeli z10.04.2010 była dpesza z Moskwy
                  > że Polka moze przejac sledztwo...info z TVP1 w tym momencie
                  > .....TO?????????



                  dawaj Haszu, jak za dawnych czasow,ja slaba kobitka sobie sama
                  rady .widzisz jak sie toto rozplenilo.
                  www.youtube.com/watch?v=xZb3jJE8pYM
              • felicia Nieporozumienie semantyczne, Gini 05.07.10, 09:03
                gini napisała:

                >
                > najpierw wytlumacz ,co cierpieli ludzie w tym wypadku samolotowym.
                >
                > uwazasz moze, ze nie cierpieli,a ich rodziny nie cierpia?

                Droga Gini, "męczeńska śmierć" nie oznacza, że się ludzie męczyli,
                czyli cierpieli. Przemyśl, za czym Borsuk się ujmuje. Też jesteś za
                tym.
                F.
                • gini Re: Nieporozumienie semantyczne, Gini 05.07.10, 09:39
                  felicia napisała:

                  > gini napisała:
                  >
                  > >
                  > > najpierw wytlumacz ,co cierpieli ludzie w tym wypadku
                  samolotowym.
                  > >
                  > > uwazasz moze, ze nie cierpieli,a ich rodziny nie cierpia?
                  >
                  > Droga Gini, "męczeńska śmierć" nie oznacza, że się ludzie
                  męczyli,
                  > czyli cierpieli. Przemyśl, za czym Borsuk się ujmuje. Też jesteś
                  za
                  > tym.
                  > F.

                  Felicjo,a skad mozesz wiedziec czy sie meczyli czy nie?przeczytaj
                  co napisalam wyzej, o pilotach, jestesmy zywymi ludzmiskad
                  mozemywiedziec cokto czuje gdy umiera?
                  Ja akurat interesowalam sie katastrofa,duzo czytalam i sie z
                  borsukiem nie zgadzam.
                  Byc moze zle dobrane slowo, ale toco zaserwowal borsuk o obrazaniu
                  AK,Nila itd..to jest brudna zagrywka.
                  Pozdrawiam Felicjo
    • dachs Może i macie rację 04.07.10, 23:08
      Księżnicze Dianie która też zginęła męczeńską śmiercią, ludzie do dziś składaja
      kwiaty.
    • jaceq Re: Kaczyński pohańbił pamięć tych wszystkich AKo 04.07.10, 23:14
      > męczeńskiej śmierci wyrósł ruch"

      To się wpisuje w minę Jarosława bezpośrednio po katastrofie. Mina głosiła: "uch,
      żesz =+*&%#@!%^*! Zamordowaliście mi brata! Wymordowaliście mi pół pisu!" Mina
      ta wyraźnie adresowana była do Tuska i PO. Służalcy typu Głupiegojasia
      Pospieszalskiego byli na posterunku. Ciekawe, czy Kaczor, kiedy mówił "polegli",
      miał też na myśli P. Szmajdzińskiego i P. Jarugę-Nowacką.
    • wikul Re: Kaczyński pohańbił pamięć tych wszystkich AKo 04.07.10, 23:31
      On sie tym nie przejmuje, jego wyznawcy uwierzą we wszystko. Jego
      wyznawcy to w ogromnej wiekszości Wolacy w stylu Gini i Hasza,
      gotowi spijać miód z ust Wodza, a innych utopili by w szambie.
      • gini Jak juz piszeszoi Nilu 04.07.10, 23:33
        To masz bonusik

        List otwarty Pani Marii Fieldorf-Czarskiej, córki gen.
        ”Nila”, do premiera Donalda Tuska
        Wydarzenia - Aktualności

        ŚRODA, 16 CZERWCA 2010 16:00 ŹRÓDŁO/AUTOR MARIA FIELDORF-CZARSKA
        Share

        97
        Maria Fieldorf-Czarska
        córka gen. bryg. Augusta Emila Fieldorfa ”Nila”- szefa Kedywu
        Komendy Głównej AK



        Do Pana Donalda Tuska
        Premiera Rządu Rzeczypospolitej Polskiej





        Szanowny Panie Premierze,


        to jest drugi list, który do Pana piszę. Sądzę, że i tym razem,
        tak jak poprzedni, pozostanie bez odpowiedzi. Niech więc to będzie
        list otwarty.

        W pierwszym liście, pisanym 15 grudnia 2007 roku, niedługo po
        wyborach parlamentarnych i sformowaniu przez Pana rządu, prosiłam,
        by nie niszczył Pan tego, co było dobre w czasach premiera
        Jarosława Kaczyńskiego – tylko dlatego, że zostało zainicjowane
        przez jego rząd. Prosiłam, by ograniczył się Pan do poprawienia
        tego, co poprawy wymaga. Niestety, było inaczej.


        Teraz proszę, by wpłynął Pan na swojego przyjaciela, marszałka
        Sejmu Bronisława Komorowskiego, kandydata na Prezydenta
        Rzeczypospolitej Polskiej, aby nie ośmieszał Polaków swoimi
        fatalnymi, nieprzemyślanymi wypowiedziami. Zdaję sobie sprawę, że
        jesteśmy tylko ludźmi i możemy popełniać gafy. Co innego jednak
        gafa, a co innego bezmyślna i szkodząca Polsce zapowiedź
        nierespektowania umów sojuszniczych z partnerami z NATO albo
        zdumiewające wywody na temat wpływu eksploatacji gazu łupkowego na
        polski krajobraz. Przykładów można by podać więcej, na pewno są
        Panu dobrze znane. To nie przystoi, by człowiek tak słabo
        zorientowany w żywotnych dla państwa sprawach kandydował na tak
        ważny urząd. Jest Pan za to odpowiedzialny.


        Panie Premierze, Polska nie jest zabawką. Proszę, aby Pan głęboko
        przemyślał obecną sytuację. Należę do ludzi, którzy zawsze są
        lojalni wobec swojego rządu i w razie potrzeby bronią go –
        zwłaszcza w kontaktach z ludźmi z innych krajów. Jednak ta
        lojalność została wystawiona na ciężką próbę. Czy rząd, który nie
        potrafi zabezpieczyć lotu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej i
        wielu innych ważnych dla kraju osób a potem nie potrafi przejąć
        inicjatywy w nieudolnie prowadzonym śledztwie, mogę jeszcze uważać
        za mój rząd? Czy rząd, który na skutek lekkomyślnych cięć w
        budżecie i zaniechania realizacji ważnych dla kraju projektów,
        m.in. śp. Grażyny Gęsickiej, naraża tysiące Polaków na cierpienia
        i utratę dorobku ich życia podczas niekontrolowanych powodzi – ma
        nam coś jeszcze do zaoferowania?


        Panie Premierze, czas na męskie decyzje! Wierzę, że podejmie je
        Pan w najbliższym czasie, bo przecież liczy się tylko Polska, a
        nie ambicje nasze i naszych partyjnych przyjaciół.

        Życzę Panu odwagi.
        • gini dziadek borsuk 04.07.10, 23:40
          pamietaj o tym,ze hiacynt z ciemnogrodu, mnie troche
          podksztalcil)))))
          teraz ma zastepstwo, w osobce gini ciemnogrodzianki..
          www.youtube.com/watch?v=xZb3jJE8pYM
        • dachs Re: Jak juz piszeszoi Nilu 04.07.10, 23:52
          Córka gen. Nila ma prawo domagać sie od rządu czego chce.
          Ale i ona nic nie pisze o męczeńskiej śmierci pasażerów. Ona wie dobrze co to jest.
          Naprawdę jest różnica między katownią UB, a prezydenckim zamolotem.
          Hiacynt, na którego się tu powołujesz - wiedział by to.
          • hasz0 _____a depesza?____a dbałość o wykrycie? 04.07.10, 23:56

            bolszewiku! My po bolszewicku nie PO-wierzamy Putinowi
            ...swojej POwinnosci! esteś aż takim DURAKIEM?
            • hasz0 ____________dziś katownie wyglądają inaczej 04.07.10, 23:57
              zoszczędzają kul
              • hasz0 intencje zaś te same -patrz życzenia czołowych PO 04.07.10, 23:58

                lityków...głuchyś? slepyś? Kto używa jezyka kata? jeżeli nie kaT?
                • hasz0 ___karfa...słowo zabija 04.07.10, 23:59

          • gini Re: Jak juz piszeszoi Nilu 05.07.10, 00:05
            dachs napisał:

            > Córka gen. Nila ma prawo domagać sie od rządu czego chce.


            A czego Ona sie domaga,by Polska przestala byc zabawka, ja tez
            sie tego domagam.

            > Ale i ona nic nie pisze o męczeńskiej śmierci pasażerów. Ona wie
            dobrze co to j
            > est.
            >

            a skad tywiesz coona wie, jakies info prosze, dzwonila do
            ciebie?

            Naprawdę jest różnica między katownią UB, a prezydenckim
            zamolotem.
            > Hiacynt, na którego się tu powołujesz - wiedział by to.
            >
            Hiacynt, wie dokladnie,ze smierc, i cierpienie,to jest smierc i
            cierpienie.
            czytales moze w stenogramach, ostatnie slowa pilotow?
            o urwa, o ku... mieli smierc przed oczami, powiedz mi skad wiesz
            co czuli, co czula reszta pasazerow.zginelo 96 osob,co czula kazda
            z nich umierajac.
      • hasz0 w szambie Ty ch...u topiliście mnie do spółki załga 04.07.10, 23:40

        ny chamie!!!!!!!!!
        • hasz0 teraz udajecie, ze to PiS zaczął lżyć piczy gnojku 04.07.10, 23:46

          aferalne hieny cmantarne. "Bolszewik"...kto mnie tak wyzwał...?
          Załgany Chamie przewrotny?...Moczar...kto? popapraniec? Kto?

          Goebels KTO?


          _____Gnojki zaklamane ..może ja?
          • dachs Re: teraz udajecie, ze to PiS zaczął lżyć piczy g 04.07.10, 23:56
            hasz0 napisał:

            >
            > aferalne hieny cmantarne. "Bolszewik"...kto mnie tak wyzwał...?
            > Załgany Chamie przewrotny?...Moczar...kto? popapraniec? Kto?
            >
            > Goebels KTO?

            Do "bolszwika" się przyznaję. I będę przy tym dalej trwał. smile
            I nie zwracaj się do mnie w liczbie mnogiej. Ja nie jestem Twój towarzysz
            sekretarz. smile
            Możesz mówić "dziadku", tak jak Gini. To ładne i sympatyczne.
            • hasz0 schamiałeś wzorujacsiepiqczo-piqczu na wieluguruPO 05.07.10, 00:02

              I KTOŚ CI MUSI TO NAPiSać!!!!!!
              • wikul Re: schamiałeś wzorujacsiepiqczo-piqczu na wielug 05.07.10, 00:08
                Nie spamuj, schamiały durniu, ile razy ci trzeba powtarzać.
                • hasz0 odpowiedzszczerzekto 1szy wyzywał od 3#- 5 latPiS? 05.07.10, 00:11

            • benek231 Zaloz sobie w koncu te rybki.... :O) 05.07.10, 00:09
              dachs napisał:

              Możesz mówić "dziadku", tak jak Gini. To ładne i sympatyczne.


              *Niewatpliwie wink Zwlaszcza gdy sie jest dziadkiem do gry w brydza. smile)))
              • gini Re: Zaloz sobie w koncu te rybki.... :O) 05.07.10, 00:14
                benek231 napisał:

                > dachs napisał:
                >
                > Możesz mówić "dziadku", tak jak Gini. To ładne i sympatyczne.
                >
                >
                > *Niewatpliwie wink Zwlaszcza gdy sie jest dziadkiem do gry w
                brydza. smile)))

                Krzysiek, Ty mnie przestan rozsmieszac
    • rycho7 dywersja na zapleczu frontu Aliantow 05.07.10, 05:50
      dachs napisał:

      > Kaczyński pohańbił pamięć tych wszystkich AKowcow i ludzi
      > podziemia, którzy zginęli męczeńską śmiercią w kazamatach UB i NKWD.

      Ostatnio na zapleczu NATO aresztowano bohaterow z FSB. Kiedy zaczales ich szanowac?

      Ja rozumiem, ze jak nuworysz kochasz swoja nowa Ojczyzne ale przeoczyles
      wstydliwosc milosci do nazistow. Twoi "bohaterowie" walczyli po stronie
      nazistow. Obiektywnie. Przeciw Aliantom.
      • mate_lot Dachs na poczucie misji, że... 05.07.10, 07:55
        ... pospolituje się kretynką i oszołomem?
        A w ogóle to dziwne sojusze dało się zaobserwować smile
        • hasz0 Gursztyn:chce prawdy o Smoleńsku najgłupszyzPiS-u 05.07.10, 08:22
          i najagresywniejszy czyli Jacek Kurski z Prezesem.

          ________________Brzmi groźnie!@

          _____________CHCA PRAWDY wtóruje mu inny Poprawny w TP3
          w PiSiackiej TV wraz z "isiackim" redaktorem z Rp...


          jak ja to słyszę.......to IQ mi blednie.....
          forum.gazeta.pl/forum/w,13,113767800,113770795,_Sobiesiaki_maliniaki_Misiaki_Sawickie_i_buraki.html
        • marudna.menda Re: Dachs na poczucie misji, że... 05.07.10, 08:41
          mate_lot napisał:

          > ... pospolituje się kretynką i oszołomem?
          > A w ogóle to dziwne sojusze dało się zaobserwować smile

          A nawet bardzo dziwne, ale, jak mowi powiedzonko: dziwne,ale prawdziwe.wink)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka