Dodaj do ulubionych

Czy jest w Polsce jakaś faszystowska partia?

22.07.10, 21:53

Chętnie bym zagłosował. Ale wydaje się, że wszystkie w sejmie należą
do wersji narodowo-socjalistycznych. Zero prawdopodobieństwa
długowzroczności Salazara. Opcja goździkową potraktowałbym natomiast
odpowiednim inkwizycyjnym stosem...

wyborcza.biz/biznes/1,100896,8166574,Zmarly_dyktator_Portugalii_Salazar_mial_nosa_do_interesow.html
Obserwuj wątek
    • rycho7 watpliwosci definicyjne 23.07.10, 10:12
      qwardian napisał:

      > Re: Czy jest w Polsce jakaś faszystowska partia?
      >
      > do wersji narodowo-socjalistycznych.

      Czy moge domniemac, ze lakniesz wersji internacjonalistycznej antysocjalistycznej?

      Tego typu rozwiazanie bylo praktykowae bezpartyjnie przed Lutrem.

      Obelzywie nazwano to pozniej papizmem. Mozesz glosowac za nimi na tace. Dowolnie
      czesto. Sa jeszcze urny w lokalach wyborczych: na swiece, na remont dachu, na
      "biednych".
    • rycho7 Komunistyczna Partia Chin 23.07.10, 11:40
      qwardian napisał:

      > Re: Czy jest w Polsce jakaś faszystowska partia?

      Po zapoznaniu sie z tekstem artykulu stwierdzilem, ze Twoje wymagania zaspokaja
      Podstawowa Organizacja Partyjna w Ambasadzie Chin w Warszawie. Zlota maja
      jeszcze wiecej ton.

      Na przywislan nie radze liczyc. Zapoznaj sie z historia monet na tym terytorium.
      Kosmiczne nieporozumienie ekonomiczne.

      Portugalczycy to zeglarze, kupcy. Przywislanie wierza w dawanie na tace.
      • qwardian Re: Komunistyczna Partia Chin 23.07.10, 19:31
        rycho7 napisał:

        > Po zapoznaniu sie z tekstem artykulu stwierdzilem, ze Twoje
        wymagania zaspokaja Podstawowa Organizacja Partyjna w Ambasadzie
        Chin w Warszawie. Zlota maja jeszcze wiecej ton.


        W małej czerwonej książeczce nie ma nic o złocie i faszyźmie. A w
        pomaoistowskich Chinach tego sporo...
    • polski_francuz Czyli nacjonal-socjalistyczna? 23.07.10, 17:07
      Powiedzmy, ze socjalistyczne to sa wszystkie partie mniej czy bardziej. Z
      rozwinieciem nacjonalizmu czyli rasizmu sa trudnosci bo mniejszosci narodowych
      nie ma a sasiedzi z zachodu i poludnia sobie lepiej daja rade. Ci polnocno
      wschodni tez.

      Nie ma wobec kogo miec poczucia rasistowskiej wyzszosci...

      PF
      • qwardian Re: Czyli nacjonal-socjalistyczna? 23.07.10, 19:50

        Faszyści mają przeważnie karnację lekko przybrązowioną, bardzo
        atrakcyjną. Problem w tym, że jako lewicowcy tracą ten złoty blask.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka