polski_francuz 01.04.11, 07:57 troche za duzo kalamburow ale niezly: www.polityka.pl/spoleczenstwo/felietony/1514466,1,specjalny-felieton-dla-polityki.read PF Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
hymenos Re: Świetny 01.04.11, 09:26 A nawet częściej. No Qrde, Tusk do polityki, Kaczynski do pisania felietonów. Odpowiedz Link Zgłoś
matelot Re: Świetny 01.04.11, 09:33 Data... data świetnie dobrana. Akurat materiał na pierwszego kwietnia. Założę się, że ktoś mu pomagał, że to praca zbiorowa. Odpowiedz Link Zgłoś
dachs Ty masz łeb, 01.04.11, 10:32 w ogóle nie zwróciłem uwagi na datę. Ale styl pieknie podebrany. Odpowiedz Link Zgłoś
wikul Śmierdzi na kilometr Wolskim ... 01.04.11, 11:21 ...Marcinem Wolskim. Zbieżność z językiem wolskim przypadkowa. Odpowiedz Link Zgłoś
wikul Re: Śmierdzi na kilometr Wolskim ... 01.04.11, 19:23 wikul napisał: > ...Marcinem Wolskim. Zbieżność z językiem wolskim przypadkowa. Zapomniałem ze Passent też potrafi pisać swietne teksty satyryczne. W każdym razie zgadłem że to nie mogł być Kaczynski, za głupi na to. Odpowiedz Link Zgłoś
hasz0 _____________Komu smierdzi na kilometr Wolskim ... 01.04.11, 19:27 NA ŚMIERĆ PREZYDENTA KACZYŃSKIEGO Mediom Prawdę mając na ustach, a kłamstwo w kieszeni, będąc zgodni ze stadem, z rozumem w konflikcie, dzisiaj lekko pobledli i trochę stropieni, jeśli chcecie coś zrobić, to przynajmniej milczcie! Nie potrzeba łez waszych , komplementów spóźnionych Waszej czerni, powagi, szkoda słów, nie ma co, dzisiaj chcemy zapomnieć wszystkie wasze androny wasze żarty i kpiny, wylewane przez szkło. Bo pamięta poeta, zapamięta też naród wasze jady sączone, bez ustanku dzien w dzień. Bez szacunku dla funkcji, dla symbolu, sztandaru... Karlejecie pętaki, rośnie zaś Jego cień! Od Okęcia przez centrum, tętnicami Warszawy. Alejami, Miodową i Krakowskim Przedmieściem jedzie kondukt żałobny, taki skromny choć krwawy. A kraj czuje - prezydent znowu jest w swoim mieście Jego wielkość doceni lud w mądrości zbiorowej. Nie potrzeba milczenia mącić fałszu mdłą nutą Na kolana łajdaki, sypać popiół na głowę Dziś możecie Go uczcić tylko wstydu minutą! Marcin Wolski Odpowiedz Link Zgłoś
wikul Re: Komu smierdzi na kilometr Wolski 01.04.11, 19:53 Coś pieknego,prawie jak to. RZEKA Mądrość Stalina, rzeka szeroka, w ciężkich turbinach przetacza wody, płynąc wysiewa pszenicę w tundrach, zalesia stepy, stawia ogrody. W gmachu imperium strop się ugina: pękła kolumna. Wstępuje z głębin mądrość Stalina, rzeka podskórna. Góry wysokie w kraju poety Mao Tse-Tunga - zgryzła opokę, panów zwaliła i nawodniła biedniackie grunta. Ludzie zbudzeni na ziemi swojej, łamią się chlebem, dzielą pokojem. Ty ich opływasz, rzeko rozumna, ty wiejesz zdrowiem, wiatrem urody; przebijasz góry rzeko podskórna, łączysz narody. Ważyk Adam Odpowiedz Link Zgłoś
rycho7 slabosc opozycji slaboscia panstwa 01.04.11, 09:54 dachs napisał: > Powinien co tydzień pisać. Uswiadamia, ze niezaleznie jak gleboko sie dokopiesz to i tak pukaja spod dna. Uczciwe jest, ze nie obiecuje aby pozniej go nie rozliczali z obietnic. Trzeba bedzie zaglosowac na PiS aby sie unicestwil albo Rzeczykatobolszewicka. Odpowiedz Link Zgłoś
polski_francuz Zgoda 01.04.11, 10:32 ale do wyksztalcenia elit zdolnych do rzadzenia trzeba czasu. Poczekajmy jeszcze troche. Gorzej jest jest ci co rzadza sa slabi. A tak to teraz wyglada w Niemczech. Angie slabuje a Westerwelle jest denny... PF Odpowiedz Link Zgłoś
polski_francuz Wyjasnilo sie 01.04.11, 19:02 to byla zydowska robota: www.polityka.pl/spoleczenstwo/felietony/1514466,1,felieton-na-1-kwietnia.read PF Odpowiedz Link Zgłoś
pan.scan Re: Wyjasnilo sie 01.04.11, 19:07 Czyli prezes nawet felietonów nie potrafi pisać. Smutne to. Odpowiedz Link Zgłoś
polski_francuz Re: Wyjasnilo sie 01.04.11, 19:13 Masz racje. Umiejetnosc patrzenia sie z humorem na samego siebie jest swiadectwem inteligencji. Pozdro PF Odpowiedz Link Zgłoś
hasz0 _______________Prima APrilisowy Rzont_____________ 01.04.11, 19:21 Mniecio Hasz pisze do śMniecia Scana: "Wytarzałeś sie w goownie, do orgazmu? Odpowiedz yebnięty gnojówkarzu zachycony skutecznoscią piqczych metod? CZYTAŁES (go) MENDO JEDNA RYNSZTOKOWA POPLECZNICZKO WREDOTY i OBLEWANIA POMYJAMI Polaków? ('piqcze rzygowiny'- wyj.#) Yebana (Faqowa) V kolumna". Odpowiedz Link Zgłoś