Gość: Wolny najmita
IP: *.248.nwc.net
07.05.04, 18:27
Ludność Europy zmniejsza się.
Unia Europejska mogłaby stać się mocarstwem silniejszym od USA, gdyż po 1
maja przybyło jej więcej ludzi.
Niestety, w 2050 Europa będzie miała połowę tej ludności co USA, a np. Włosi,
których obecny przyrost naturalny jest 1,2, wyginą zupełnie.
Żeby utrzymać biologiczne istnienie narodu, przyrost naturalny trzeba
utrzymać nie mniejszy niż 2,1.
We Francji w 2010 roku ilość emerytów będzie równa ilości pracujących.
(Jeżeli będzie bezrobocie, to emerytów będzie więcej.)
Spadkowi demograficznemu przeciwdziałać można tylko w dwa sposoby:
zwiększenie liczby urodzin, albo
imigrację.
Rozwiązanie imigracją należy skreślić, bo jest samobójcze.
Na więcej urodzin składa się wszystko, sposób bycia i życia, polityka,
ekonomia itd., ale ludzie w Europie stracili wiarę w Boga, stracili nadzieję.
Nie ma bojowników gotowych umrzeć za wiarę, za ojczyznę, za naród. Nie ma
wodza, nie ma polityków. Przeminęli - „echo mknie po lesie”. Są naganiacze
ludów.
We Francji opodatkowanie=socjalizm zniszczy kraj za kilka lat. Podatki na
utrzymanie polityki socjalistycznej sprawiły, że nie można tam wynająć
robotnika, fabrykę nie stać na robotnika.
Pracą najemną nie można dorobić się emerytury, bo zarobek zjadają nie
pracujący. Nie można też zapewnić sobie spokojnej starości indywidualnym
wzbogaceniem się za młodu i w wieku produkcyjnym.
Europa straciła swoją żywotność i przemija.
Przypomina to upadek Cesarstwa Rzymskiego. Ostatnią szansą Europy był faszyzm
i marzenie Hitlera o germańskiej Europie, w której niewolnicy mieliby
wszystkiego w bród, prócz wolności.
Gdyby Niemcy pokonały żydowskie Sowiety, to dzisiaj Europa by kwitła. A z
nią ludy Europy, bowiem po euforii zwycięstwem, Niemcy musiałyby zaludnić
bezbrzeżne stepy aż po Ural, a po walecznych hilterowcach nastaliby
budowniczowie „Pax Germana”.
Żywotność przesunęła się do Chin i Orientu. Czy spełni się przepowiednia
królowej Saby: „Żółta rasa zapanuje nad światem”?
Co roku Europa bardziej chyli się ku upadkowi. Nie pomogło Polakom „wejście”
do Unii, bo to budowanie zamków na lodzie. Nawet zjadanie subwencji przez
niektórych fortunnych wybranych nie uchroni narodu od ekonomicznego i
demograficznego upadku.
W przyszłym pokoleniu osadnicy żydowscy będą rządzić sie jak u siebie, a
Polacy, skurczeni do maksymalnie 15 milionów, zatopieni potopem nędzarzy-
innowierców z Orientu, będą im palestyńczykować.
USA jest przy obecnych kierunkach rozwoju jakby w pośrodku pomiędzy Europą a
Orientem, ale tylko do czasu kompletnego regresu, jeżeli bowiem utrzyma się
destruktywny trend socjalistyczny, zaczęty przez Partię Demokratyczną
(zdominowaną przez żydostwo) od 1962 roku, to w 2050 Chiny będą liczyły się
jako jedyne mocarstwo światowe.
Przyszłość nasza była w wierze w Boga. bo gdzie jest Bóg tam jest nadzieja i
tam jest wolność.
Czy Bóg opuścił Polaków, czy Polacy opuścili Boga?
_________________________________
Według kazania pastora Patricka Robertsona 6.5.2004 w CBN (Christian
Broadcasting Corporation).