Dodaj do ulubionych

Biaglass chce Białorusinów

20.05.04, 21:41
Jak zwykle polskie szkolnictwo i polityka pracy spełniły swoje zadania i
stanęły na wysokości powierzonego im owego szlachetnego zadania. Tak trzymać!
Obserwuj wątek
    • Gość: xxx Nich zyje Rzeczpospolita WieluNarodow!!!!!!! IP: *.crowley.pl 20.05.04, 22:59
      Bardzo dobrze zapraszamy!!!!!!!
    • Gość: ZZ Re: Biaglass chce Białorusinów IP: *.top.net.pl 21.05.04, 09:20
      To normalne, że czasami brakuje fachowców w kraju i poszukuje się ich za
      granicą. Czy jednak Białoruś jest najwłaściwszym miejscem do poszukiwania
      fachowców? W grę może wchodzić po prostu poszukiwanie tańszych niż Polacy
      pracowników.
      No, można mieć jeszcze pewne podejrzenia: zalegalizowanie pobytu dywersantów
      reżimu Łukaszenki. Wygląda to ciekawie w połączeniu z serią niedawnych
      zamieszek oraz zrzuceniem maski przez Leppera.
      • Gość: apteek Re: Biaglass chce Białorusinów IP: *.kjj.estpak.ee 21.05.04, 12:27
        niektorzy to maja v glowie poukladane
    • Gość: dorota A Łukaszkę na KO-wca IP: *.zemanhdf.pl / 62.148.89.* 21.05.04, 14:14
    • dutchman Re: Biaglass chce Białorusinów 21.05.04, 14:19
      A od kiedy wolno przy takim bezrobociu zatrudniac ludzi z zagranicy, a tym
      bardziej spoza UE ? Latwo isc na latwizne zamiast przeszkolic miejscowych,
      prawda ? Tak ma byc rozumiana solidarnosc w trudnych chwilach ?
      dutchman
      • Gość: Reader Biznes nie solidarnosc IP: *.mci.co.uk 21.05.04, 14:22
        Skoro nie ma hutnikow szkla to co ma zrobic firma majaca duzo zamowien?
        Zatrudnic szwaczki?
        • dutchman Re: Biznes nie solidarnosc 21.05.04, 16:42
          Gość portalu: Reader napisał(a):

          > Skoro nie ma hutnikow szkla to co ma zrobic firma majaca duzo zamowien?
          > Zatrudnic szwaczki?
          Dogadac sie z Urzedem Zatrudnienia i szybko przeszkolic sobie ludzi.
          dutchman

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka