sasser.g 20.05.04, 21:41 Jak zwykle polskie szkolnictwo i polityka pracy spełniły swoje zadania i stanęły na wysokości powierzonego im owego szlachetnego zadania. Tak trzymać! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: xxx Nich zyje Rzeczpospolita WieluNarodow!!!!!!! IP: *.crowley.pl 20.05.04, 22:59 Bardzo dobrze zapraszamy!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ZZ Re: Biaglass chce Białorusinów IP: *.top.net.pl 21.05.04, 09:20 To normalne, że czasami brakuje fachowców w kraju i poszukuje się ich za granicą. Czy jednak Białoruś jest najwłaściwszym miejscem do poszukiwania fachowców? W grę może wchodzić po prostu poszukiwanie tańszych niż Polacy pracowników. No, można mieć jeszcze pewne podejrzenia: zalegalizowanie pobytu dywersantów reżimu Łukaszenki. Wygląda to ciekawie w połączeniu z serią niedawnych zamieszek oraz zrzuceniem maski przez Leppera. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: apteek Re: Biaglass chce Białorusinów IP: *.kjj.estpak.ee 21.05.04, 12:27 niektorzy to maja v glowie poukladane Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dorota A Łukaszkę na KO-wca IP: *.zemanhdf.pl / 62.148.89.* 21.05.04, 14:14 Odpowiedz Link Zgłoś
dutchman Re: Biaglass chce Białorusinów 21.05.04, 14:19 A od kiedy wolno przy takim bezrobociu zatrudniac ludzi z zagranicy, a tym bardziej spoza UE ? Latwo isc na latwizne zamiast przeszkolic miejscowych, prawda ? Tak ma byc rozumiana solidarnosc w trudnych chwilach ? dutchman Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Reader Biznes nie solidarnosc IP: *.mci.co.uk 21.05.04, 14:22 Skoro nie ma hutnikow szkla to co ma zrobic firma majaca duzo zamowien? Zatrudnic szwaczki? Odpowiedz Link Zgłoś
dutchman Re: Biznes nie solidarnosc 21.05.04, 16:42 Gość portalu: Reader napisał(a): > Skoro nie ma hutnikow szkla to co ma zrobic firma majaca duzo zamowien? > Zatrudnic szwaczki? Dogadac sie z Urzedem Zatrudnienia i szybko przeszkolic sobie ludzi. dutchman Odpowiedz Link Zgłoś