Dodaj do ulubionych

Dlaczego polskie partie

25.05.12, 09:56
są takie wodzowskie?
Obserwuj wątek
    • snajper55 Wymienisz niewodzowskie? /nt 25.05.12, 22:21
      S.
      • superspec Partia Republikańska 26.05.12, 12:13
        Lider Reince Priebus.Słyszałeś o nim?
        pl.wikipedia.org/wiki/Partia_Republika%C5%84ska_%28USA%29
      • sz0k No jak to - PO przecież 26.05.12, 13:36
        Demokratyczna, obywatelska partia, równych sobie członków.
        • piq owszem, są równi,... 26.05.12, 14:13
          ...ale też jednocześnie to raczej drobne członki.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka