superspec Partia Republikańska 26.05.12, 12:13 Lider Reince Priebus.Słyszałeś o nim? pl.wikipedia.org/wiki/Partia_Republika%C5%84ska_%28USA%29 Odpowiedz Link Zgłoś
sz0k No jak to - PO przecież 26.05.12, 13:36 Demokratyczna, obywatelska partia, równych sobie członków. Odpowiedz Link Zgłoś
piq owszem, są równi,... 26.05.12, 14:13 ...ale też jednocześnie to raczej drobne członki. Odpowiedz Link Zgłoś