Dodaj do ulubionych

mam też dla l*ki lek na rusyfilis

21.11.12, 12:35
należy go oglądać do skutku
youtu.be/AXz4P6EpX3s
po sieci krąży wiele filmików o ryskich drogach lecz ten jakoś tak celnie oddaje istotę radzieckiej duszy z jej bezgraniczną pogardą dla życia. To zresztą jest bardzo charakterystyczne dla mocno zapóźnionych cywilizacyjnie krajów.
Obserwuj wątek
    • xiazeluka Debilom się wydaje, że wypadki samochodowe... 21.11.12, 12:56
      ...zdarzają się jedynie w Rosji:

      www.youtube.com/watch?v=Ia6Cg8CN2Hk
      • 7em o naiwności! 21.11.12, 13:22
        gdybym faktycznie wynalazł lek na rysyfilis już na etapie badań klinicznych na szczurach dostałbym Nobla.
        • xiazeluka Nie załamuj się 21.11.12, 13:25
          Może podczas swoich badań klinicznych idkryjesz przypadkiem, niczym Fleming, szczepionkę na pisrzączkę.
      • wikul Re: Debilom się wydaje, że wypadki samochodowe... 21.11.12, 14:28
        xiazeluka napisała:

        > ...zdarzają się jedynie w Rosji:

        Owszem zadarzają sie wszędzie. Nie wszędzie jednak wożą pół stodoły na dachu samochodu osobowego.
        P.S. A w Polsce wielu ludzi jest przekonanych że przewożenie Prezydenta z PiS wyklucza jakikolwiek wypadek.
        • jaceq Re: Debilom się wydaje, że wypadki samochodowe... 22.11.12, 19:44
          wikul napisał:

          > Owszem zadarzają sie wszędzie. Nie wszędzie jednak wożą pół stodoły na dachu sa
          > mochodu osobowego.

          Może i nie wszędzie, ale w Polsce wożą. Wożą nawet krowy maluchami.

          Oglądając materiał, miałem wrażenie, że większość pokazanych sytuacji już widziałem, w Polsce. Z pewnością nie zawsze kierowcami byli Polacy (mamy np. słynnych Litwinów i Łotyszy prowadzących 40-tonowe maszyny do zabijania), niemniej polski kierowca potrafi nie mniej!

          Taki np. niemiecki zresztą też potrafi:

          https://i.wp.pl/a/f/jpeg/28612/wegry_kolej_katastrofa.jpeg
    • perla bo to się robi tak właśnie 21.11.12, 14:59
      www.youtube.com/watch?v=_VoWiIK2TWM
      • 7em 7em 22.11.12, 03:44
        im dalej na wschód tym gorzej?
        z południem już nie takie oczywiste
        w Egipcie poleciało na zbity pysk 2 ministrów gdy autokar wpadł pod pociąg
        u nas Tuszczenka awansował wszystkich odpowiedzialnych za "wypadek komunikacyjny" nad Smoleńskiem.
        • jaceq Re: 7em 22.11.12, 19:27
          > u nas Tuszczenka awansował wszystkich odpowiedzialnych za "wypadek komunikacyjn
          > y" nad Smoleńskiem.

          Chyba coś krzaczysz. Wszystkich? Pośmiertnie ich awansował?
          • 7em Re: 7em 22.11.12, 23:56
            wszystkich żywych i platfusianych urzedników małostkowy czerwony pająku.
            • snajper55 Re: 7em 23.11.12, 03:33
              7em napisał:

              > wszystkich żywych i platfusianych urzedników małostkowy czerwony pająku.

              Pisałeś coś o odpowiedzialnych za katastrofę. Odpowiedzialni polegli pod Smoleńskiem w bohaterskiej walce z rozsądkiem i prawami fizyki. Rozsądek zwyciężyli, ale z prawami fizyki wygrać już im się nie udało.

              S.
              • 7em Litwinienko 23.11.12, 11:27
                też skubany czuł ten znany i charakterystyczny posmak polonu w herbacie ale kozaczył to ma za swoje, nie?
    • 7em czy to też 26.11.12, 11:47
      jest normalne wśród Białych Ludzi?
      youtu.be/Kjj-1L6qeOc
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka