Dodaj do ulubionych

Mam pytanko

09.08.04, 15:30
żyjemy w erze pokoju
po co Europie jakiekolwiek wojska?
zresztą Europie nic się nie stanie przez następne 1000000000000000000000000
lat
chronią nas umowy międzynarodowe
jak i pokojowe nastawienie reszty świata
nie należy się przejmować
Koreą Płn
Rosją
Chinami
Afryką
a nawet
Bliskim Wschodem

w razie czego ropę wyprodukujemy sobie sami
w laboratoriach

popierajmy każdą demokrację w imie pokoju i obrony praw człowieka
prawdziwym zagrożeniem są dyktatorskie rządy Izraela i USA oraz Wielkiej
Brytanii i Polski
popierajmy pokojową politykę wyborczą w Izraelu i ... Hiszpanii

Prawda to li fałsz?

Pozdrawiam
adas

Obserwuj wątek
    • a.adas Przykład UE nowomowy. Jak u Busha, nie - gorzej 10.08.04, 11:10
      Misja Unii Europejskiej, która udała się do sudańskiego Darfuru, nie
      stwierdziła zaistnienia ludobójstwa - powiedział w poniedziałek Pieter Feith,
      doradca szefa unijnej dyplomacji Javiera Solany. - Widoczne jest szeroko
      zakrojone, ciche i powolne mordowanie oraz palenie wiosek



      serwisy.gazeta.pl/swiat/1,34174,2220377.html
    • pereop Re: Mam pytanko 10.08.04, 12:05
      a.adas napisał:

      > żyjemy w erze pokoju
      co rozumiesz przez pojęcie pokoju - mówisz o całym świecie? - świat nie żyję w
      pokoju...niestety

      > po co Europie jakiekolwiek wojska?
      tak samo jak po co potrzebne są reszcie świata

      > zresztą Europie nic się nie stanie przez następne 1000000000000000000000000
      > lat

      za tyle lat to słońce po tym jak stanie się supernovą spopieli i europę i
      resztę świata wink) - biedna europa

      > chronią nas umowy międzynarodowe
      chronią ale 100% żadna umowa nie gwarantuje niczego - przypomnij sobię historię
      świata

      > jak i pokojowe nastawienie reszty świata
      generalnie tak - choć niestety znajdują się jednostki które mają inne zdanie

      > nie należy się przejmować
      > Koreą Płn
      > Rosją
      > Chinami
      > Afryką
      > a nawet
      > Bliskim Wschodem

      należy się przejmować każdym ale nie wpadać w paranoję

      > w razie czego ropę wyprodukujemy sobie sami
      > w laboratoriach

      i co jeszcze

      > popierajmy każdą demokrację w imie pokoju i obrony praw człowieka
      > prawdziwym zagrożeniem są dyktatorskie rządy Izraela i USA oraz Wielkiej
      > Brytanii i Polski


      kurcze Polska jest w 4 najważniejszych państw świata i dyktujemy światu nasze
      warunki
      > popierajmy pokojową politykę wyborczą w Izraelu i ... Hiszpanii

      ??
    • Gość: popieram. Nie potrzebujemy wojsk europejskich. IP: 200.83.0.* 10.08.04, 12:15
      Mamy Gini:

      fotm.rotten.com/fotm/i-cant-breathe.html

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka