a.adas
09.08.04, 15:30
żyjemy w erze pokoju
po co Europie jakiekolwiek wojska?
zresztą Europie nic się nie stanie przez następne 1000000000000000000000000
lat
chronią nas umowy międzynarodowe
jak i pokojowe nastawienie reszty świata
nie należy się przejmować
Koreą Płn
Rosją
Chinami
Afryką
a nawet
Bliskim Wschodem
w razie czego ropę wyprodukujemy sobie sami
w laboratoriach
popierajmy każdą demokrację w imie pokoju i obrony praw człowieka
prawdziwym zagrożeniem są dyktatorskie rządy Izraela i USA oraz Wielkiej
Brytanii i Polski
popierajmy pokojową politykę wyborczą w Izraelu i ... Hiszpanii
Prawda to li fałsz?
Pozdrawiam
adas