polski_francuz
08.11.15, 08:28
Polske w ruinie, emigracje, zlodziei z PO, zarazliwych uchodzcow...Dostali wladze i wcale sie nie spiesza do jej przejecia.
Dlaczego? Pewnie dlatego, ze wiedza ze wiele obietnic bylo bez pokrycia. Po drugie, przy wladzy jednoosobowej szefuncio musi miec czas by sprawy przemyslec, a to zabiera czas.
Prezydent pokazuje ze jest niestety marionetka i tchorzy przed uczestnictwem w szczycie europejskim w/s uchodzcow. Jakos nie chce rozwijac epidemiologicznej strony uchodzcow tak inteligentnie podniesionej przez szefuncia.
Zaczynam czuc te wladze. Mysla podobnie co w poprzednim wydaniu. Ale dzialac beda ostrozniej. Albo tez nie beda dzialac w ogole.
Jasna sprawa, ze jak sie nic nie robi to sie bledow nie popelnia i zachowuje sie czyste rece.
PF