Dodaj do ulubionych

dobze ze kolorowych nie ma w polsce ale moga naplynac

IP: 212.244.180.* 28.05.01, 09:26
juz w tej chwili anglicy we swoim wlasnym kraju sa linczowania, kopani i
pomiatani przez bandy kolorowych, jak to jest napisane w artylule, mysle ze
dobze wreszcie sie stalo by tuszowac zbrodnie popelnione przez dzikich na
bialych, jeest to powazne ostrzezenie dla Polski. Jesli pozwolimy by kolorowi
osiedlali sie w Polsce to tez nas beda linczowac, byc, demolowac nasze miasta.
Przypomnijmy sobie jak to bylo z zydami. ucieki w 68 r. a wczesniej morderstwa,
gwa;ty i tortury. Polak we wlasnym kraju czol sie jak u jakis arabusow.
Nie nalezy do tego dopuscic !!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: tyu Re: dobze ze kolorowych nie ma w polsce ale moga naplynac IP: 157.158.68.* 29.05.01, 17:35
      Oj, Darku, i po coś ty tych "kolorowych" przywoził do Ameryki jako niewolników?
      Było robić w polu samemu!
      Pisał Mickiewicz "gwałt niech się gwałtem odciska..."
      Wolno Polakowi, wolno i Arabowi, czy Czarnemu, których wcześniej lali biali:
      poganiacze niewolników, biali Bwana w koloniach, czy współcześni skini. Myślę,
      że jeśli w Polsce będzie mniej Darków, to nie dorobimy się takich konfliktów
      rasowych i społecznych, jakie występują w b. mocarstwach kolonialnych.

      Piszesz: "Przypomnijmy sobie jak to bylo z zydami. ucieki w 68 r. a wczesniej
      morderstwa, gwa;ty i tortury."
      J a k i e morderstwa, gwałty i tortury masz na myśli? Czy te na Żydach,
      dokonywane t r o c h ę przed 1968 r., konkretnie w latach 1933-45? Chyba nie
      zachęcasz, by współcześni czyści rasowo aryjczycy wznowili je na "kolorowych"?
      • Gość: adolf Re: dobze ze kolorowych nie ma w polsce ale moga naplynac IP: *.tnt6.tpa2.da.uu.net 29.05.01, 18:04
        biez kurwa dzikich i pejasatych na rogi - a ty hanys morda w kubel bo i ciebie
        wezmiem - luju.
        adolf
        • Gość: tyu Re: do Adolfa (H.)? IP: 157.158.68.* 29.05.01, 18:09
          Ja nie hanys, ale twoje imię kogoś mi przypomina... To taka młodzieńcza
          fascynacja, czy coś więcej?
        • Gość: snajper Re: dobze ze kolorowych nie ma w polsce ale moga naplynac IP: 10.10.130.* / *.stoen.waw.pl 29.05.01, 18:49
          Coś z główką nie tak? Mama w dzieciństwie na beton upuściła? A może babcia
          okazała się z narodu wybranego i teraz nienawiść mebelki w głóce przestawia?
          • Gość: adolf Re: dobze ze kolorowych nie ma w polsce ale moga naplynac IP: *.tnt1.mia1.da.uu.net 29.05.01, 18:54
            snjper strzelaj w hanysa pejsatego
            • Gość: snajper Re: dobze ze kolorowych nie ma w polsce ale moga naplynac IP: 10.10.130.* / *.stoen.waw.pl 29.05.01, 19:06
              Wolałbym strzelać do antysemity adolfa, ale do kalek nie będę. Mam na myśli
              kalectwo umysłowe, bo fizyczna krzepa pewnie Ci dopisuje. Brak rozumu czymś
              trzeba przecież rekompesować.
              • Gość: adolf Re: do snajpera IP: *.tnt1.mia1.da.uu.net 29.05.01, 19:26
                skonczyles snajper? amunicji brak? na dzide kurwa ich. nie boj sie sraj to twoj
                kraj tylko rolki papieru do dupy nie zapomnij bo ci sie gowno przykleji.
                adolf
                • Gość: snajper Re: do snajpera IP: 10.10.130.* / *.stoen.waw.pl 29.05.01, 19:28
                  Czy ty już wszystkie ściany w sraczach zabazgrałeś ? Poszukaj jeszcze, na pewno
                  znajdziesz jeszcze trochę miejsca.
                  • Gość: adolf Re: do snajpera imbecyla IP: *.tnt1.mia1.da.uu.net 29.05.01, 19:37
                    ale strzelasz gownem atomowym, czy ty napewno nie masz za duzej sraki?
                    jestes pedalem? bo te kible i sciany ?
                    adolf
                    • Gość: snajper Re: do adolfa (przymiotniki niepotrzebne) IP: 10.10.130.* / *.stoen.waw.pl 29.05.01, 19:40
                      Nie. Staram się zachować twój poziom. Ale już mi się znudziło i wracam do
                      siebie. A ciebie zostawiam w gnoju, gdzie twoje miejsce. Dobrej zabawy.
                      • Gość: adolf Re: \snajper jest pedalem IP: *.tnt1.mia1.da.uu.net 29.05.01, 19:49
                        mozg tobie wysiadl? zaraz, ale przeciez ty go wogole nie masz. ty jestes nie
                        tylko pedalichem wstretnym ale slugusem zydowskim. sraj sraj to twoj kraj luju
                        pierdolony! zmien ksywe bo zdemaskuje cie wszedzie gdzie uslysze. pomiocie
                        kurewski obys zdech na wszawice tego roku a jeszcze lepiej dzisaij kurwo nie
                        slychana.
                        adolf
    • Gość: Zaius Durak? IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 29.05.01, 19:47
      Zamiast komentowac belkot Duraka (czy jak on tam sie podpisal), zwroce tylko
      uwage na jego ortografie. Bardzo charakterystyczna dla tzw. "polakapatrioty" z
      Jedwabnego rodem, tylko gdzie sie podzial ten typowy przecinek "k...a"?
      • Gość: tyu Re: Rozw.problemu Zaiusa IP: 157.158.68.* 30.05.01, 07:38
        Pożyczył Adolfowi. Ten ma ich nadmiar i w dużym wyborze. I to wszystko, co ma,
        bo łeb zostawił w kloace.
    • Gość: *** Re: dobze ze kolorowych nie ma w polsce ale moga naplynac IP: *.skierniewice.sdi.tpnet.pl 30.05.01, 12:16
      Nie ma raczej powodu do alarmu, bo na polskich ulicach wcale nie widac tlumow
      ludzi, ktorych nazywasz "kolorowymi". Widze co prawda duzo polaczkow (bo tak
      sie ich okresala w odroznieniu od Polakow) spod znaku Ferdka
      Kiepskiego. "Kolorowi" twoja III RP maja gleboko gdzies, jest ona dla nich
      tylko tranzytem na bogaty Zachod. Ale coz, jesli kompleksy gnaja cie do
      szukania za wszelka cene gorszych od siebie to jest to jakies
      usprawiedliwienie. Tylko zapamietaj sobie jedno: dla bogatych arogantow z
      Zachodu Polak niczym nie rozni sie od Murzyna, Pakistanczyka czy Chinczyka. I
      wlasnie anglicy sa znani (i austriacy) z wyjatkowej nieprzyjazni dla
      reprezentantow twojego narodu. A to, ze probujesz przeplunac nawet najgorsze
      ich szumowiny i tak nie sprawi, ze uznaja cie za swojego. Jedz do niemiec, to
      predko przekonasz sie jakie zdanie o Polakach maja na zachodzie.
      Poza tym nie bardzo wiem, jakich to krzywd doznali "biali" od "kolorowych".
      Moze dasz pare przykladow, zawsze przeciez warto sie dowiedziec czegos nowego.
      Swoja droga dziwi mnie genetyczny rasizm Polakow, nigdy nie mieliscie kolonii,
      wielu z was nie widzialo w zyciu "kolorowego", czy to tylko wrodzone polskie
      lizusostwo i kompleksy wzgledem Zachodu kaza brac wam od nich to co najgorsze.
      Samopoczucie narodu Polskiego jest marne, przemiany ustrojowe doprowadzily
      wlaciwie donikad, a w kazdym razie nie daly nawet 20% tego, co obiecywano (bo
      obiecywano zbyt wiele i nierealnie), kraj jest trawiony przez gigantyczna
      korupcje, elity polityczne zamiast byc elitami ciagnacymi panstwo i narod do
      gory, sa klikami zdemoralizowanych parweniuszy, po dwunastu latach nowego
      ustroju coraz trudniej zwalac wszystko na karb komuny, wylazi do ludzkiej
      swiadomosci (w kazdym razie tych troche inteligentniejszych), ze III RP
      wlasciwie do tej pory zyje z wyprzedazy tego, co zbudowal PRL i budzi sie
      niepokoj co bedzie dalej. Rosnie liczba bezrobotnych i biednych, znow stoja
      dluuuuugie kolejki po wizy emigracyjne. Po cichutku ale nieublaganie
      ograniczane sa prawa obywatelskie i nastepuje budowa panstwa teokratycznego (z
      natury swojej niedemokratycznego). W sytuacji takiego chaosu i niestabilnosci
      zawsze dyzurnym tematem jest rasizm i nacjonalizm, bo to tak przyjemnie, ze
      winni jestesmy nie my a jakis "czarnuch", zyd (tu wstawic cokolwiek w
      zaleznosci od sytuacji....).
      Tak wiec jestes typowym produktem sytuacji politycznej i "polsko-katolickiej"
      mentalnosci, wiec nawet nie ma sie co dziwic. Przykro tylko, ze frustracje
      odreagowujesz na Bogu ducha winnych ludziach, zamiast skierowac je przeciw tym,
      ktorzy naprawde sa winni calej sytuacji. Ale coz, wylazi druga cecha polaczka:
      tchorzostwo - na kolorowych mozna pomstowac bezkarnie, a wladza moze dac pala,
      albo ukarac jeszcze subtelniej, po kieszeni, strata pracy, urzednikiem. Wiec
      kopie sie tych, ktorzy nie moga sie bronic. Smutne i godne pogardy.
    • Gość: Róża Re: dobze ze kolorowych nie ma w polsce ale moga naplynac IP: 212.160.135.* 30.05.01, 12:27
      Pomijam agresywny charakter postu. Kiedyś Perła napisał o tym problemie w
      sposób kulturalny to też posypały się gromy. A prawda jest taka, że w Oldham
      sie biją kolorowi, czego w Polsce nie ma. I niech tak pozostanie.
      • Gość: bykk Re: dobze ze kolorowych nie ma w polsce ale moga naplynac IP: *.chello.pl 30.05.01, 12:49
        cze Róża, tak właśnie powinno zostać moim zdaniem
        po co wypisywać głupoty (III RP żyje z tego co zrobiła PRL)pisze porucznik(***)
        ze Skierniewic, jak to się ma do koloru skóry?
        pozdrowienia
      • Gość: snajper Re: dobze ze kolorowych nie ma w polsce ale moga naplynac IP: 10.10.130.* / *.stoen.waw.pl 30.05.01, 13:06
        A w Polsce biją się biali. Mnie jest naprawdę wszystko jedno czy dostanę
        bejsbolem od dresiarza - Polaka - katolika, od pejsatego Żyda, od Murzyna czy
        od skośnookiego żółtka. Pójdź na stadion piłkarski, tylko nie zapomnij założyć
        jakiegoś kolorowego szalika. Tam są sami biali, żadnego kolorowego. A potem
        napisz w jakimn szpitalu leżysz. Przyślę Ci czekoladki na osłodę losu.
        Pozdrawiam.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka