Gość: darek
IP: 212.244.180.*
28.05.01, 09:26
juz w tej chwili anglicy we swoim wlasnym kraju sa linczowania, kopani i
pomiatani przez bandy kolorowych, jak to jest napisane w artylule, mysle ze
dobze wreszcie sie stalo by tuszowac zbrodnie popelnione przez dzikich na
bialych, jeest to powazne ostrzezenie dla Polski. Jesli pozwolimy by kolorowi
osiedlali sie w Polsce to tez nas beda linczowac, byc, demolowac nasze miasta.
Przypomnijmy sobie jak to bylo z zydami. ucieki w 68 r. a wczesniej morderstwa,
gwa;ty i tortury. Polak we wlasnym kraju czol sie jak u jakis arabusow.
Nie nalezy do tego dopuscic !!!!