starywro-bel
24.12.16, 17:06
Po wyparciu rebeliantow muzulmanskich finansowanych i zbrojonych przez USA i Izrael
Aleppo tetni ostatkami zycia.
Jeszcze nim pierwsza gwiazdka zabłyśnie,
zanim świątecznie, pięknie ubrani
siądziemy razem, ciesząc się sobą
pomyślmy o tych, którzy są sami.
Bo czasem życie tak postanowi,
żeby zostawić na sam ostatek
kogoś, kto wszystkich bliskich już stracił...
... może w prezencie od nas opłatek?
(wiadomo tylko ze autorem jest Zofia.)
www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz%2Faleppo-tlumy-ludzi-swietuja-foto-video