Dodaj do ulubionych

Jacek Parol: Patrioty :O)

09.01.20, 18:37
2020-01-06


Patriotyzm to jest poważna sprawa. Patriotyzm to oczywiście miłość do husarzy, orła w koronie, małego powstańca i wszystkiego tego, w co nie wierzą lemingi. Ale nie tylko.

To również szereg innych ważnych cech, przymiotów i zasad, którymi musi się kierować Polak Patriota, by stanowić przedmurze chrześcijańskie dla lewackiej Europy. Zasady te, bogu dziękować, patriota ma szanse poznać i zapamiętać dzięki autorytetom moralnym, etycznym, gospodarczym i politycznym w służbie kościoła i PiS. Wszystkiego, co ważne dowie się z ambon, publicznej telewizji i współczesnych szturmerów

Uporządkujmy zatem.

Gender.
Prawdziwa rodzina to chłopak i dziewczyna. Chłopak może dziewczynę bić i poniewierać. To mieści się tradycyjnym modelu, a gender temu zagraża. Najlepiej jakby mieszkali w Zakopanem. Tam walka z przemocą jest urzędowo zabroniona.

W tradycyjnym modelu rodziny nie mieszczą się też wdowy, matki samotnie wychowujące, rodziny paczworkowe, pary jednopłciowe, ludzie z wyboru i z powodów losowych żyjący bez żony i męża. Jednym słowem większość społeczeństwa.

Strzelanie w sylwestra. Oczywiście nie w Sylwestra, bo Sylwester mógłby oddać. Strzelać należy w sylwestra rano, w nocy i w Nowy Rok. W Nowy Rok rano strzelają ci patrioci, którym wódka nie pozwoliła dotrwać do północy. Argumenty psiarzy są patriotom obce, bo psy srają na chodniki i można w nie wejść adidasem albo glanem. Poza tym człowiek ma czynić sobie ziemię poddaną więc strzela, kiedy chce i w co chce.
À propos strzelania. Patriota jest myśliwym albo chociaż ceni, rozumie i lajkuje myśliwych. Szczególnie ceni zdjęcia dzieci z martwą zwierzyną. Zabijanie zwierząt kształtuje stalowy charakter patrioty, uczy dzieci obrony przed ciapatymi gwałcicielami, trzebi chorujące na ptasią grypę dziki i w ogóle jest męskim sportem dla twardzieli.

Ekologizm. Patriota poza strzelaniem do dzikich zwierząt i w sylwestra chętnie też popiera wycinkę lasów, import węgla z Rosji, budowę elektrociepłowni na węgiel. Wszystkie te bzdury o ociepleniu, braku powietrza do oddychania, segregacji śmieci to lewactwo, ekologizm i mięczactwo. W ramach patriotyzmu dopuszczalne jest ściąganie po Polski śmieci z całego świata i rabunkowa gospodarka drzewna. Patriota pali śmieciami w domu. Po ostatnich wypowiedziach Jędraszewskiego patriota rozważa dawanie na tace śmieci i wyrzucanie odpadków z budowy bezpośrednio na teren parafii.

Religijność. Patriota jest religijny. Religię trzeba czcić i szanować. Oczywiście tylko religię katolicką. Wartością jest wiara, a nie ekumenizm. W ramach tej wiary patriota akceptuje największą na świecie zorganizowaną siatkę pedofilską, bezkarność księży, dotacje dla Rydzyka, wtrącanie się episkopatu w każdy aspekt funkcjonowania Państwa. Patriota akceptuje oddanie zarządzania Państwem w ręce ekipy mieszanej, złożonej z wiernych poddanych i funkcjonariuszy państwa Watykan.

Uwaga. Patriota nie akceptuje Franciszka Papieża. Papież Franciszek jest ciałem obcym, lewackim, zbyt krytycznym wobec kościoła i trzeba go przeczekać. Można się modlić o szybkie odejście do domu Pana.

Polityka historyczna. Patriota czci zwycięstwo Powstania Warszawskiego, chociaż poprawnych dat rozpoczęcia i zakończenia nie pamięta. Wie, że Dmowski z Piłsudskim wspólnie walczyli o wielką Polskę. Sobieski rozbił ciapatych pod Wiedniem i za to Europa do dziś powinna nam być wdzięczna. Patriota nie akceptuje pseudo wywodów o Polakach szabrownikach, szmalcownikach, folksdojczach. Najważniejszym wydarzeniem historycznym na równi z Wiedniem jest dla patrioty wybór Polaka Papieża i zamach Smoleński.

Patriota nie toleruje obcych, gejów, LGBT, Ukraińców, rozwodników. Ruskich, żydów, Niemców, rowerzystów, ekologów, nauczycieli, sędziów, Tokarczuk, tefałenów i gazety wyborczej. Patriota toleruje tylko swoich. Inni są pseudo i łże.
Patriota nie godzi się na in vitro, antykoncepcję, aborcję, lekcje tolerancji, marsze zboczeńców, tęczę, historię w wersji niepatriotycznej.
I ciekawostka. Zwróćcie uwagę, że patriota nie potrafi sklecić dwóch zdań bez trzech błędów. Patriotyczny komentarz bez chociażby jednego błędu to zapewne żart.

Wygląda na to, że polski Patriota jest tchórzem i mięczakiem. Boi się w zasadzie wszystkiego. Wszystko go dotyka i boli, Szczególnie łatwo obrazić jego uczucia religijne.


Nie czujecie się patriotami według tych wytycznych, prawda?

Dzisiejszy patriotyzm w wersji narodowo katolickiej to oferta dla mas ludu pracującego miast i wsi sprzed pięciu dekad. Sentyment do tych czasów widać i czuć przecież w działaniach grupy rekonstrukcyjnej PRL nazywanej czasem żartobliwie naszym Rządem.

studioopinii.pl/archiwa/196447
Z czego wynika, m.in., ze patriota nie jest Kretyn gdyz nie robi ortograficznych bledow. Poza tym, jest patriota w 100 procentach.
Obserwuj wątek
   • dachs Re: Jacek Parol: Patrioty :O) 10.01.20, 05:17
    xiazeluka napisała:

    > Coraz głupsze te wklejki. Na stare lata można Kretynowi52 zaimponować byle czym

    Daj spokój. Zadał sobie chłop trudu. Nie łatwo było znaleźć większego kretyna niż on sam.
    --
    Bóg wygnał wprawdzie człowieka z raju, ale w dobroci swojej dał mu za to psa.
    • xiazeluka Re: Jacek Parol: Patrioty :O) 10.01.20, 06:51
     Mła martwi fakt, że Kretyn52 coraz szybciej upodabnia się do Kserokopiarki. Mózg Kretynowi52 parcieje, coraz trudniej mu składać samodzielnie słówka w zdania, a jeszcze trudniej nadawać tym wypoconym zdaniom sens. Dlatego tak chętnie kseruje makulaturę.

     --
     Blog reakcyjny: Predator XL - ostateczny łowca komuchów
  • benek231 Podsumowal was Parol wybornie, wy Patrioty :O) 10.01.20, 15:35
   od siedmiu bolesci. To stad ta wasza reakcja nadetych szczyli.

   Kopiuje to co mi sie podoba - co jakos odzwierciedla i moje poglady. Po co mam sie meczyc skoro od dawna nie mam partnerow do dyskusji, bo ich po kolei pozniechecaliscie, wy antydemokratyczne gowna. Zbyt delikatni i ambitni byli. I ponad mozliwosc wspolpracowania ze mna. Oraz nazbyt naiwni, choc z wami nie ma dyskusji.
   Ale ja przeczekam i doczekam lepszych czasow. Dla mnie to wy jestescie palanteria, Szkopie. Antydemokratyczna, zalgana, podla, i glupia palanteria.

   • oleg3 Re: Podsumowal was Parol wybornie, wy Patrioty :O 10.01.20, 16:01
    Krzysiu,
    nawet Wyborcza ustami usńskiego guru próbuje korygować kurs na nacjonalizm. A ty, centrokonserwatysta w Partii Demokratycznej, dalej wyśmiewasz patriotyzm. To gorzej niż zbrodnia! To błąd. Wygooglaj sobie kogo cytowałem.

    wyborcza.pl/naszaeuropa/7,168189,24750277,francis-fukuyama-naszym-swiatem-rzadzi-poczucie-zranionej-godnosci.html


    --
    "Małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny, rodzina, macierzyństwo i rodzicielstwo znajdują się pod ochroną i opieką Rzeczypospolitej Polskiej"
    18 art. Konstytucji
    • benek231 Podsumowal was Parol wybornie, wy Patrioty :O) 11.01.20, 05:51
     oleg3 napisał:

     > Krzysiu,
     > nawet Wyborcza ustami usńskiego guru próbuje korygować kurs na nacjonalizm. A t
     > y, centrokonserwatysta w Partii Demokratycznej, dalej wyśmiewasz patriotyzm.
     **
     A ja nadal odrozniam patriotyzm od nacjonalizmu - ten pierwszy nie musi biegac w uniformie, czworkami i z hajlowaniem.
     Tacy jak ja sa bardzo oporni na militaryzowanie.
     • oleg3 Re: Podsumowal was Parol wybornie, wy Patrioty :O 11.01.20, 08:49
      benek231 napisał:

      > A ja nadal odrozniam patriotyzm od nacjonalizmu
      No to gratuluję! Lewacy (a ty przecież jesteś konserwatystą!) tego nie potrafią i na wszelki wypadek postulują likwidację wspólnoty narodowej. Ty pewnie nie masz nic przeciw istnieniu tej wspólnoty?      --
      "Nie ma feminizmu bez weganizmu!!!"
      Sylwia Spurek, europoseł Wiosny

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka