Dodaj do ulubionych

Syf z malaria a nie parlament :O)

15.09.21, 15:43
>>
– Na dzień 31 grudnia 2020 roku z tytułu (wyborów) poniósł wydatki w kwocie 56 mln 450 tysięcy złotych, a wydatki te mogą wzrosnąć – skomentował Banaś. – Do dnia dzisiejszego Poczta Polska nie odzyskała kwoty 18 milionów 675 tysięcy złotych, natomiast Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych nie odzyskała kwoty 1 miliona 401 tysięcy złotych – podkreślił.
Następnie szef NIK poinformował, że analiza Izby dają podstawę do przygotowania zawiadomień o uzasadnionym podejrzeniu popełnienia przestępstw przez prezesów kontrolowanych spółek, a także premiera i niektórych ministrów.
– Pan Mateusz Morawiecki, prezes Rady Ministrów, zdaniem NIK, przekroczył swoje uprawnienia wydając polecenie Poczcie Polskiej i PWPW podjęcia realizacji czynności zmierzających do przeprowadzenia wyborów w trybie korespondencyjnym, zaś pan Michał Dworczyk, szef KPRM, nie dopełnił swoich obowiązków – oświadczył.
Czytaj także: Kłótnia na sejmowej komisji ws. szefa NIK. Banaś opuścił salę
Banaś przemawiał jednak do częściowo pustej sali, ponieważ posłowie PiS zdecydowali się ją opuścić gdy tylko prezes NIK rozpoczął przedstawienie informacji. >>

natemat.pl/373761,marian-banas-w-sejmie-zlozyl-informacje-ws-wyborow-kopertowych
Jak dla mnie to wychodzenie z sali, i przemawianie mowcow do pustych scian, jest skandalem nad skandalami. Po to obywatele wybieraja swych reprezentantow by ci obecni byli na obradach. Wszystko jedno czy ma to miejsce w Congresie czy w Sejmie.
Marzy mi sie by poprawka do obydwu konstytucji w mysl ktorej na sali obrad zawsze bedzie musiala przebywac przynajmniej polowa skladu kazdej z partii wchodzacych do parlamentu.
Obserwuj wątek
  • zdrapka33 Re: Syf z malaria a nie parlament :O) 15.09.21, 19:53
   [/i]Na marginesie. Podobne było DZIŚ zachowanie parlamentarzystów PiS w Parlamencie Europejskim. Przemówienia kilku z nich (nie po raz pierwszy) były kłamliwe, nie na temat, wręcz chamskie. Ci przedstawiciele PiS i całej Polski, nie po raz pierwszy, psują Polsce opinię.[/i]
   • benek231 Syf z malaria a nie parlament :O) 15.09.21, 20:30
    zdrapka33 napisał:

    > [/i]Na marginesie. Podobne było DZIŚ zachowanie parlamentarzystów PiS w Parlame
    > ncie Europejskim. Przemówienia kilku z nich (nie po raz pierwszy) były kłamliwe
    > , nie na temat, wręcz chamskie. Ci przedstawiciele PiS i całej Polski, nie po r
    > az pierwszy, psują Polsce opinię.[/i]

    **
    To opuszczanie posiedzen, wlacznie z demonstracyjnym wychodzeniem z sali obrad nie sluzy niczemu dobremu. Moim zdaniem tego rodzaju szczeniackie teatrzyki to oni moga sobie uskuteczniac w domu. Takie wychodzenie zdecydowanie obniza range parlamentu. Ponadto moj reprezentant czy nie moj ale powinien siedziec tam i wysluchac takze co nieprzyjemnego strona przeciwna ma do powiedzenia, zamiast wtykac sobie palce w uszy, bo tym wlasnie jest demonstracyjne opuszczanie sali. Ich zasrane ego guzik mnie obchodzi - tu chodzi o moj interes a nie o ego danego cymbala, ktory zdecydowal, ze nie bedzie sluchal co druga strona ma do powiedzenia. On jest tam od tego by sluchal, bez wzgledu na to jak bardzo cos mu sie nie podoba. On nie zostal po to wybrany by wysluchiwac samych przyjemnych historii.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka