Gość: zandy Re: Dziś wyrok w sprawie lustracyjnej Oleksego IP: *.nibco.pl 22.12.04, 12:36 Myślę, że w tym żadnej tajemnicy. Dziwiłbym się gdyby było inaczej. Nie z tamtej, to sięgnięto pana O. z drugiej strony. Niciński swoje zrobił. Teraz będzie mógł odejść. Prawica osiągnęła częściowy cel. Jeden dzień i jaki owocny. Ustrzeleni Niezabitowska i Oleksy. Czekam, kiedy Kaczyński ustrzeli Tuska lub Jana M. R. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ManchUnit Re: Dziś wyrok w sprawie lustracyjnej Oleksego IP: *.aster.pl 22.12.04, 12:58 porownanie Oleksego z Tuskiem i Rokita pozwala przypuszczac ze zbyt wiele czasu spedzasz sluchajac radiamaryja.A Kaczynski niech sie raczej martwi by nie ustrzelil go Wachowski. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bor OLEKSY NA ZASŁUŻONĄ EMERYTURĘ! IP: 212.33.66.* 22.12.04, 12:37 Wysłać miglanca na ryby! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ~siostra genowefa do oporu aż się znudzi IP: *.bgz.pl / 193.108.194.* 22.12.04, 12:38 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zawiasa Re: Dziś wyrok w sprawie lustracyjnej Oleksego IP: *.238.122.237.adsl.inetia.pl 22.12.04, 12:38 Właściwa osoba na właściwym świerzo objętym stanowisku )) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ja Komusita był komunistom ? nieprawdopodobne!! IP: *.dami.pl 22.12.04, 12:39 Po co lustrują komuchów? Komuch to komuch. Jak go wybierają wyborcy tzn. że chcą komucha. Co innego tzw. solidaruch fałszywy (komunista donoszący na swoich Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KrzysztofKozlowski Re: Dziś wyrok w sprawie lustracyjnej Oleksego IP: 195.150.224.* 22.12.04, 12:42 A ilu takich siedzi w Wyborczej? Tylko Jego Eminancja AdaM TO WIE i dlatego jak walczyl i walczy przeciw lustracji i dekomunizacji. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Hogweed Re: Dziś wyrok w sprawie lustracyjnej Oleksego IP: *.crowley.pl 22.12.04, 12:42 Nareszcie Odpowiedz Link Zgłoś
janbezziemi Kosmiczna bzdura 22.12.04, 12:54 Sluchalem sedziego,jak refereowal,dlaczego.Kosmiczna bzdura, Dostaje sie przydzial do takiej czy innej formacji wojskowej i nie ma przepros. Rozkaz jest rozkazem. Nalezelismy do Ukladu Warszawskiego a nie do NATO,chyba niektorzy o tym zapomnieli.Ale co sie dziwic skoro zdrajce nieboszczyka Kuklinkiego czyni sie dzis bohaterem i daje jako wzor? Chyba czas emigrowac z takiej Polski,bo tu mozna oszalec przy tej powszechnej,niestety,glupocie,co widac i z opinii tu wyrazanych. Panie Marszałku,trzymac sie prosze! Madrych Polakow za wielu nie mamy.Smutek,ze musi Pan tyle przecierpiec przez zapackaną prawice,ktora niekiedy sama jest ubabrana. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ManchUnit Re: Kosmiczna bzdura IP: *.aster.pl 22.12.04, 13:21 Emigruj jak najszybciej!Najlepiej przez Bialorus do Koreii Pln.I nie zapomnij zabrac ze saba towarzyszy! Odpowiedz Link Zgłoś
janbezziemi Re: Kosmiczna bzdura 22.12.04, 13:34 "ManchUnit" - nie obrazaj klubu! Jesli -to wybralbym Szwecję,durniu! A ty zamknij jadaczke. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ManchUnit Re: Kosmiczna bzdura IP: *.aster.pl 22.12.04, 14:02 janbezziemi otrzyj piane z paszczy.Bronisz faceta ktory wybral wspolprace z komunizmem przy ktorym faszyzm ,jesli chodzi o liczbe pomordowanych ,to betka!A od klubu M.U. sie odstosunkuj.Naprawde myslisz ze w Szwecji cierpia na niedostatek kretynow? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: do machUNIT Re: Kosmiczna bzdura IP: *.ztpnet.pl 22.12.04, 16:21 Debilu walczylem o to zeby skonczyly sie czasy w ktorych obowiazywaly jedyne sluszne poglady.W KTORYCH BYLE JAKI DEBIL MOGL ZA INNE POGLADY WYGANIAC Z KRAJU.TY JESTES KOMUCHEM Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ManchUnit Re: Kosmiczna bzdura IP: *.aster.pl 22.12.04, 18:35 Po pierwsze:z kim ty esbeku walczyles ? Z zona czy ze swoja paranoja?Dalej: to ty bolszewiku zadeklarowales emigracjie!A moze lepiej by bylo zebys jednak wyjechal! Odpowiedz Link Zgłoś
oczapowski Re: Kosmiczna bzdura 22.12.04, 13:26 A emigruj i zabieraj ze soba te sld-owska szmate rowniez...Moze was zechca w Korei polnocnej... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ex Re: Kosmiczna bzdura IP: 217.98.64.* 22.12.04, 13:57 "chyba czas emigrować"sądząc po twoim rozumowaniu to tylko na Wschód!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ania Wynocha -do Związku Zdradzieckiego lub na Białoruś IP: *.chello.pl 22.12.04, 16:40 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marek Re: Kosmiczna bzdura IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.12.04, 16:51 Emigruj dzisiaj debilu Odpowiedz Link Zgłoś
kg4mvp Nie o to chodzi ze donosil, ale ze potem to zatail 22.12.04, 17:27 Twoja obrona oleksego mija sie ze stawianym mu zarzutem. Wiadomo jakie byly czasy i Oleksy robil co robil i nie o to chodzi. Chodzi o to ze potem sklamal o tym na zaprzysiezonym oswiadczeniu! Mogl napisac ze wspolpracowal, bo musial, czy cos takiego i wszystko bylo by ok. Ale on klamal i dlatego jest lustracyjnym klamca. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Obserwator Re: CACY! CACY! PAC PO GLACY! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.12.04, 15:00 ŁYSA GAŁA W KĄCIE STAŁA, PŁAKAŁA, ALE CAŁY CZAS KŁAMAŁA! No i co łysalku? Teraz to ci dopiero łyso. Jeśli masz choć za grosz honoru, to powinieneś raz na zawsze odejść od polityki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Taki jeden Re: Koniec OL.............. uzasad. sądu poraża IP: 80.48.122.* 22.12.04, 12:44 Wmawiał nam pobyt na kursie. A tu przez kilka lat kapował na kogo mógł i typował ludzi na agentów. A najlepsze, że nie spodziewał się, że dokumenty go obciążające zachowały się. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Biber Re: Dziś wyrok w sprawie lustracyjnej Oleksego IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.12.04, 12:47 Józek, jestem z Tobą niedaj się oszołomom, oni mogą naskoczyć na kant......Oszołomki ,a może zrobimy lustrację majątkową,łącznie z Wałęsą za niezapłacone podatki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jm Re: Dziś wyrok w sprawie lustracyjnej Oleksego IP: *.77.classcom.pl 22.12.04, 14:25 Biber odwiedz jak najszybciej swego lekarza rodzinnego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: miki Re: Dziś wyrok w sprawie lustracyjnej Oleksego IP: *.dip.t-dialin.net 22.12.04, 14:29 Lustracje majatkowa? Dobre.Chcesz wykonczyc sld? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: obserwator Re: Dziś wyrok w sprawie lustracyjnej Oleksego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.12.04, 12:49 Oleksy teraz może w Moskwie ze szpiegiem Ałganowem zagrać w tenisa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aneta Sory, ale ja już 5 lat temu można było przewidzieć IP: *.devs.futuro.pl 22.12.04, 12:54 ten scenariusz. No i dalej bezczelnie utrzymuje że jest bielutki jak śnieg. Co za zakłamanie i obłuda, kpiny z nas wszystkich i z organów sprawiedliwościh. Żenada, naprawdę żenada. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wiesiek Marszalek Sejmu marszalek Senatu to agenci KGB IP: *.dip.t-dialin.net 22.12.04, 16:09 Oleksy i Patusiak graja w jednej Lubiankowskiej Moskawa druzynie, nareszcie przyszedl czas na tych bandytow!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bacz W JOWie każdy przechodzi weryfikację indywidualnie IP: *.pl / 193.24.200.* 22.12.04, 12:56 W jednomandatowym okręgu wyborczym (JOW) każdy poseł jest oceniany indywidualnie i jeśli większość uzna Oleksego za najlepszego kandydata to zostanie posłem. Jak ma 10 czy 20% fanów to w JOW-ie ma raczej marne szanse. Przy ordynacji proporcjonalnej polityk tak często pokazywany w reżimowej telewizji jak Oleksy, jeśli tylko jego partia przeskoczy próg, ma praktycznie 100% pewne krzesło w Sejmie. W JOW-ie pokazywanie się w telewizji nie daje dużej przewagi nad pozostałymi kandydatami, bo w tak małym okręgu kandydaci się mogą przedstawić wyborcom przez media lokalne, spotkania, obecność na uroczystościach, zgromadzeniach, w zakładach pracy, a nawet w domach wyborców. www.jow.pl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 3gr Komandos Oleksy czyli Rambo IP: 202.62.100.* 22.12.04, 12:56 Ludzie! Oleksy "byl szkolony zeby w razie wojny byc przerzuconym na terytorium wroga"??? Przeciez to groteska, co ten wredny spasiony blazen wygaduje??? Jaki wywiad by go gdziekolwiek "przerzucal" i czym? Chyba dzwigiem! Oleksy kablowal na miejscu, bez zadnego przerzucania i za nalezy go za morde WRESZCIE usunac z polityki. Niech baluje prywatnie w nakradzionym dobrobycie. Oleksy - komunistyczny oligarcha, napchal sobie juz kieszenie, naudawal sie juz "Europejczyka". I wreszcie pora zeby poszedl do 100 (czerwonych) diablow i dal krasc nowym zlodziejom. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: DO 3gr Re: Komandos Oleksy czyli Rambo IP: *.ztpnet.pl 22.12.04, 16:28 a nie zauwazyles kretynku ze to bylo 30 lat temu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Stirlitz miał się poddać NATO i zjeść im wszystkie zapasy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.12.04, 03:18 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rupor I tak możecie mu naskoczyć IP: *.aster.pl / *.aster.pl 22.12.04, 12:59 To porządny człowiek i wybitny polityk, a że nie tak zinterpretował przepisy tej durnej ustawy? A który z was potrafi zawsze i wszędzie jednoznacznie zinterpretować przepisy prawa? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wlasciciel chlewni Jozef do chlewni! IP: 202.62.100.* 22.12.04, 13:03 Swinia z niego i to z tych naprawde duzych... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: TROJAN WSPÓŁPRACOWAŁ, BO MOGLI GO SZANTAŻOWAĆ IP: 62.233.171.* 22.12.04, 13:04 Wszyscy wiemy, że SB stosowało wymyślne sposoby, żeby kogokolwiek zwerbować do współpracy. Tutaj chciałbym przytoczyć jeden ciekawy fakt z życia. Józef Oleksy przez pewien czas życia chciał zostać księdzem. Jak wiadomo, księża byli w tamtych czasach niszczeni. Może dobrze zrobił, bo gdyby nie rzucił seminarium, podzieliłby on los i Popiełuszki i Wyszyńskiego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: journal Re: WSPÓŁPRACOWAŁ, BO MOGLI GO SZANTAŻOWAĆ IP: *.gdynia.mm.pl 22.12.04, 15:21 Jeśli jest tak jak mówisz to gdyby łysy miał swoją godnośc to nie pchał by się do sejmu po 89 roku (przewidując w odpowiednim czasie dzisiejszy wyrok). Na pewno Miller załatwił by mu ciepłą posadę dyrektora w jakimś ministerstwie i nie miałby dzisiaj takich kłopotów ... Albo mógłby PO PROSTU nie skłamać i dalej uprawiać politykę , ale jak widać trudno jest z prawdą na oczach prowadzić politykę przez PZPR-owską lewicę... następny do golenia będzie Jaskiernia i sprawa "automaty do gier" i przestańcie się już rozczulać nad mendami społecznymi w naszym kraju którym udowodniono winę... potrzebujecie sądu ostatecznego żeby w to uwierzyć ??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sm KLAMSTWO JEST KLAMSTWEM... IP: 217.17.35.* 22.12.04, 15:28 Nawet jesli go zmusili (w co nie wierze, bo bral za to pieniadze!), to powinien powiedziec, ze byl agentem, powiedziec dlaczego i jak do tego doszlo. Bezczelne klamanie i zatajanie faktow nie jest wytlumaczeniem. Olac to, ze byl agentem-kapusiem, ale dlaczego nie mial honoru, zeby to powiedziec spoleczenstwu, tylko bezczelnie klamal? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sm A ZE KSIEDZEM NIE ZOSTAL... IP: 217.17.35.* 22.12.04, 15:30 ...to bardzo dobrze. Bo pewnie by kapowal na wspolbraci... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jacek Bzdura, marszałek by nie skłamał!!! IP: 80.53.35.* 22.12.04, 13:04 Człowiek honoru - marszałek, premier, minister, przewodniczący, w końcu sekretarz wojewódzki. A tu jakieś gnojki robią z niego kłamczucha. I komu to służy? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: TROJAN CO DRUGI Z NICH BYŁ AGENTEM!!! IP: 62.233.171.* 22.12.04, 13:06 Przecież co druugi z nich był agentem SB. Przecież przez znajomości w kregach partyjno-ubeckich dzisiaj wrócili do władzy!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: journal A czy ty wiesz ... IP: *.gdynia.mm.pl 22.12.04, 15:00 ile prokuratorom zajęło czasu i pieniędzy(naszych), żeby znaleźć dowody na tego łobuza ??? Tylko dlatego że się nie przyznaje do winy i ciągle odwołuje ... zachowuje się jak przestępca bo ma pieniądze na obronę ... ale przeciez w pierdlu też wszyscy są niewinni ... teraz wszystko się wyjaśni w najbliższych dniach , kiedy odtajnią dowody na łysego ... może zmienisz zdanie wtedy ... Teraz już nie będzie przez nikogo kryty ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ANETA ZARAZ WYLĄDUJE W KLINICE NA SERCE IP: *.devs.futuro.pl 22.12.04, 13:04 Odpowiedz Link Zgłoś
pan_pndzelek >>>Naprawdę jest coraz ciekawiej... 22.12.04, 13:04 Naprawdę jest coraz ciekawiej... Niezabitoska, Oleksy, Maleszka... Kto dalej? Bo o jakimś "Fikusie" też mówili i o Drawiczu... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rolnik z Siedlec czy to dlatego wieprzowina tak DRASTYCZNIE IP: *.proxy.aol.com 22.12.04, 13:06 potaniala? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: asd I TAK JEST WCIAZ ZA DROGA IP: 212.182.14.* 23.12.04, 10:36 jej jakosc jest do dupy. Odpowiedz Link Zgłoś
konrad.frankowski Salem 2 22.12.04, 13:11 To, co dzieje się obecnie na scenie politycznej - szczególnie to obłudne wyszukiwnaie agentów i prześladowanie ich, zaczyna przypominać pokazowe procesy czarownic z Salem, czy też można dostrzec analogię to procesów stalinowskich, podczas, których drobne przewinienia rozdymano do rangi zbrodni przeciwko narodowi, preparowano dowody, tworzono opinie biegłych... Teraz nie ma najmniejszego znaczenia, kto kogo kiedy sprzdawał. Józef Olesky uchodzi za bardzo zręcznego polityka, polityka wykształconego, którego wiedza merytoryczna idzie w parze z wypowiedziami. Gruntowne wykształcenie, znajomość języków i nieposzlakowana opinia na międzynarodowej arenie politycznej czynią z niego bardzo dobrego kandydata na najwyższe funkcje państwowe. Ale nagonka trwa w najlepsze, łamiąc kariery i ludzi... Casus Małgorzaty Niezabitowskiej, Jerzego Jaskierni, Józefa Oleksego... IPN powinno zajmować się przede wszystkim badaniem zbrodni wojennych, a nie chęci przeżycia - tak bowiem odbieram współpracę polityków z SB. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 3gr Re: Salem 2. No nie. Co takiego??? IP: 202.62.100.* 22.12.04, 13:33 To nie zadne Salem, bo w Salem, czarownik Oleksy plonalby dlugo na wysokim stosie jako przestroga dla innych. To ladnie, ze znasz historie i tolerancyjny jestes, ale nie stosuj tego relatywizmu i chrzescijanskiego przebaczania do polityki, bo tu nie chodzi i jego zycie, ale wygodne stanowiska, pyche i apanaze (kase). Komuch, ktory kablowal nie powinien zajmowac stanowiska publicznego, bo nie reprezentuje norm moralnych porzadanych w normalnym spoleczenstwie. Polska sobie da SWIETNIE rade bez etatowych wspolpracownikow komunistycznego wywiadu wojskowego. Oleksy, bye, bye... Trzeba bylo nie kablowac, proste! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: AZ Re: Salem 2. No nie. Co takiego??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.12.04, 13:46 A niby dlaczego komunistyczny kapuś nie może być posłem? Polskie prawo tego nie zabrania. Jeśli ludzie wybiorą kapusia to ich parszywe prawo. Ale muszą wiedzieć o tym kogo wybierają - i tu Oleksy kłamał (według dzisiejszego wyroku) i za to kłamstwo powinien ponieść konsekwencje a nie za to, że współpracował z polskim bądź co bądź wywiadem. Co więcej jeśli skłamał raz to może kłamać dalej, więc nie powinno być 10-letniego zakazu pełnienia funkcji publicznych tylko dożywotni. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: an Re: Dziś wyrok w sprawie lustracyjnej Oleksego IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.12.04, 13:15 Pan Józef nie współpracował ponieważ służby te były mu ideowo obce. Przytaczane fakty świadczą jedynie o walce z tymi służbami poprzez wniknięcie w ich struktury i poznanie ich zainteresowań. Taka walka od środka, bo na ten przykład niejaki Bolek, czy inny Nowak walczył i od środka i od zewnątrz. Dlatego w końcu wspólnymi siłami udało się uciąć łeb hydrze. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: AZ Re: Dziś wyrok w sprawie lustracyjnej Oleksego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.12.04, 13:48 A pieniądze brał żeby jeszcze bardziej pognębić system... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: miś Re: i nie ustąpi przyspawany do stołka, bydle! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.12.04, 14:46 pluja mu w twarz a on mówi że deszcz pada. Był gadem donosicielem a robi z siebie męczennika. Paranoja, może mam mu wspołczuć? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: GC Re: Dziś wyrok w sprawie lustracyjnej Oleksego IP: 158.75.212.* 22.12.04, 13:17 Ciekawe, czy po ewentualnym wyroku sądu drugiej instancji podtrzymującym orzeczenie pierwszej isnstancji pan Oleksy odda kasę, którą od kilku ładnych lat zarabia będąc posłem. Ciągnie chłop to z naszych podatków a przy tym bezczelnie nas okłamywał. Powinien oddać, ale pewnie tak nie będzie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rupor Re: Dziś wyrok w sprawie lustracyjnej Oleksego IP: *.aster.pl / *.aster.pl 22.12.04, 13:19 Akurat sąd drugiej instancji już uchylił wyrok skazując i przekazał sprawę do ponownego rozpatrzenia. Prawica (a wiadomo przecież, że sędziowie sądu lustracyjnego są z prawicowej łapanki) się nie uczy i z uporem godnym lepszej sprawy powiela swoje stare błędy. Szkoda tylko, że cierpią na tym niewinni ludzie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jm Re: Dziś wyrok w sprawie lustracyjnej Oleksego IP: *.77.classcom.pl 22.12.04, 13:37 Drogi gościu portalu! Uwierz wreszcie, że Ziut Oleksy był świadonym, tajnym współpracownikiem sb, że fakt ten zataił (zakłamał się na śmierć być może ,że nawet przed samym sobą). Idąc w zaopartego Ziut Oleksy nadużywa procedury prawnej (płacimy na to my - Obywatele), kpi sobie ze zdrowego rozsądku a także z umiejętności myślenia i kojarzenia faktów. Ziut Oleksy obraża społeczeństwo polskie. Być może, że na jego wątpliwy wdzięk daje sie nabrać towarzyszka Katarzyna Piekarska. Nie da się natomiast nabrać nikt myślący. Dość już bałamucenia umęczonego społeczrństwa przez Ziuta Oleksego! Ziut Oleksy na śmietnik historii a nawet w zapomnienie! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rupor Re: Dziś wyrok w sprawie lustracyjnej Oleksego IP: *.aster.pl / *.aster.pl 22.12.04, 14:07 Mówiąc, że Oleksy był współpracownikiem SB (sic!), nawet nie zadajesz sobie trudu, żeby przeczytać artykuł w "Gazecie", o którym przeceż dyskutujemy. Czy wierzę Oleksemu? Wierzę, bo widzę, kim są jego przeciwnicy w tejh sprawie, wiem, jak się zachowuje sędzia Nizieński itp. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Schuja Re: Dziś wyrok w sprawie lustracyjnej Oleksego IP: *.dip0.t-ipconnect.de 22.12.04, 14:17 Ziut Oleksy obraża społeczeństwo polskie.Chlopie nie pisz spoleczenstwo, pisz dokladniej , po imieniu : polactwo. Spoleczenstwo jeszcze sie tam nie rozwinelo. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: DO DURNIA jm Re: Dziś wyrok w sprawie lustracyjnej Oleksego IP: *.ztpnet.pl 22.12.04, 16:38 dlaczego zabierasz glos w sprawie o ktorej nie masz pojecia .Gdybys nie byl tak glupi to wyczytal bys ze nie chodzi o zwiazkiz SB Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jm Re: Dziś wyrok w sprawie lustracyjnej Oleksego IP: *.classcom.pl / *.77.classcom.pl 22.12.04, 17:21 Poziom dyskusji w twoim wydaniu (gość portalu DO DURNIAjm) jest poniżej poziomu krawężnika, dlatego twoje chamstwo nie robi na mnie żadnego wrażenia. jeżeli dalej będziesz wypuszczał takie prymitywne teksty, to będę zmuszony zmienić portal, z ewidentną szkodą dla większości myślących i kulturalnych gości tego portalu. Tłumaczyć cię może jedynie nieuleczalne zakomuszenie wyniesione z czasów PRL, co pozbawiło cię kompletnie samokrytyki i samokontroli. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rafal Re: Dziś wyrok w sprawie lustracyjnej Oleksego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.12.04, 13:21 Gazeta kolejny raz dała ciała, w sprawie Niezabitowskiej to trzeba było się doszukiwac czegokolwiek - na WP i ONET były to newsy nr 1 a w sprawie Oleksego wielki Baner.Dla mnie sprawa Niezabbitowskiej jest napewno ważniejsza niż Oleksego. DLa mnie żenada, bez komentarza. Odpowiedz Link Zgłoś