Dodaj do ulubionych

Dziś wyrok w sprawie lustracyjnej Oleksego

    • Gość: zandy Re: Dziś wyrok w sprawie lustracyjnej Oleksego IP: *.nibco.pl 22.12.04, 12:36
      Myślę, że w tym żadnej tajemnicy. Dziwiłbym się gdyby było inaczej. Nie z
      tamtej, to sięgnięto pana O. z drugiej strony. Niciński swoje zrobił. Teraz
      będzie mógł odejść. Prawica osiągnęła częściowy cel. Jeden dzień i jaki owocny.
      Ustrzeleni Niezabitowska i Oleksy. Czekam, kiedy Kaczyński ustrzeli Tuska lub
      Jana M. R.
      • Gość: ManchUnit Re: Dziś wyrok w sprawie lustracyjnej Oleksego IP: *.aster.pl 22.12.04, 12:58
        porownanie Oleksego z Tuskiem i Rokita pozwala przypuszczac ze zbyt wiele czasu
        spedzasz sluchajac radiamaryja.A Kaczynski niech sie raczej martwi by nie
        ustrzelil go Wachowski.
    • Gość: bor OLEKSY NA ZASŁUŻONĄ EMERYTURĘ! IP: 212.33.66.* 22.12.04, 12:37
      Wysłać miglanca na ryby!
    • Gość: ~siostra genowefa do oporu aż się znudzi IP: *.bgz.pl / 193.108.194.* 22.12.04, 12:38
    • Gość: zawiasa Re: Dziś wyrok w sprawie lustracyjnej Oleksego IP: *.238.122.237.adsl.inetia.pl 22.12.04, 12:38
      Właściwa osoba na właściwym świerzo objętym stanowisku smile))
    • Gość: Ja Komusita był komunistom ? nieprawdopodobne!! IP: *.dami.pl 22.12.04, 12:39
      Po co lustrują komuchów? Komuch to komuch. Jak go wybierają wyborcy tzn. że
      chcą komucha.
      Co innego tzw. solidaruch fałszywy (komunista donoszący na swoich
    • Gość: KrzysztofKozlowski Re: Dziś wyrok w sprawie lustracyjnej Oleksego IP: 195.150.224.* 22.12.04, 12:42
      A ilu takich siedzi w Wyborczej? Tylko Jego Eminancja AdaM TO WIE i dlatego jak walczyl i walczy przeciw lustracji i dekomunizacji.
    • Gość: Hogweed Re: Dziś wyrok w sprawie lustracyjnej Oleksego IP: *.crowley.pl 22.12.04, 12:42
      Nareszcie
      • janbezziemi Kosmiczna bzdura 22.12.04, 12:54
        Sluchalem sedziego,jak refereowal,dlaczego.Kosmiczna bzdura, Dostaje sie
        przydzial do takiej czy innej formacji wojskowej i nie ma przepros. Rozkaz jest
        rozkazem. Nalezelismy do Ukladu Warszawskiego a nie do NATO,chyba niektorzy o
        tym zapomnieli.Ale co sie dziwic skoro zdrajce nieboszczyka Kuklinkiego czyni
        sie dzis bohaterem i daje jako wzor? Chyba czas emigrowac z takiej Polski,bo tu
        mozna oszalec przy tej powszechnej,niestety,glupocie,co widac i z opinii tu
        wyrazanych. Panie Marszałku,trzymac sie prosze! Madrych Polakow za wielu nie
        mamy.Smutek,ze musi Pan tyle przecierpiec przez zapackaną prawice,ktora
        niekiedy sama jest ubabrana.
        • Gość: ManchUnit Re: Kosmiczna bzdura IP: *.aster.pl 22.12.04, 13:21
          Emigruj jak najszybciej!Najlepiej przez Bialorus do Koreii Pln.I nie zapomnij
          zabrac ze saba towarzyszy!
          • janbezziemi Re: Kosmiczna bzdura 22.12.04, 13:34
            "ManchUnit" - nie obrazaj klubu! Jesli -to wybralbym Szwecję,durniu! A ty
            zamknij jadaczke.
            • Gość: ManchUnit Re: Kosmiczna bzdura IP: *.aster.pl 22.12.04, 14:02
              janbezziemi otrzyj piane z paszczy.Bronisz faceta ktory wybral wspolprace z
              komunizmem przy ktorym faszyzm ,jesli chodzi o liczbe pomordowanych ,to betka!A
              od klubu M.U. sie odstosunkuj.Naprawde myslisz ze w Szwecji cierpia na
              niedostatek kretynow?
          • Gość: do machUNIT Re: Kosmiczna bzdura IP: *.ztpnet.pl 22.12.04, 16:21
            Debilu walczylem o to zeby skonczyly sie czasy w ktorych obowiazywaly jedyne
            sluszne poglady.W KTORYCH BYLE JAKI DEBIL MOGL ZA INNE POGLADY WYGANIAC Z
            KRAJU.TY JESTES KOMUCHEM
            • Gość: ManchUnit Re: Kosmiczna bzdura IP: *.aster.pl 22.12.04, 18:35
              Po pierwsze:z kim ty esbeku walczyles ? Z zona czy ze swoja paranoja?Dalej: to
              ty bolszewiku zadeklarowales emigracjie!A moze lepiej by bylo zebys jednak
              wyjechal!
        • oczapowski Re: Kosmiczna bzdura 22.12.04, 13:26
          A emigruj i zabieraj ze soba te sld-owska szmate rowniez...Moze was zechca w
          Korei polnocnej...
        • Gość: ex Re: Kosmiczna bzdura IP: 217.98.64.* 22.12.04, 13:57
          "chyba czas emigrować"sądząc po twoim rozumowaniu to tylko na Wschód!!!
        • Gość: Ania Wynocha -do Związku Zdradzieckiego lub na Białoruś IP: *.chello.pl 22.12.04, 16:40
        • Gość: Marek Re: Kosmiczna bzdura IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.12.04, 16:51
          Emigruj dzisiaj debilu
        • kg4mvp Nie o to chodzi ze donosil, ale ze potem to zatail 22.12.04, 17:27
          Twoja obrona oleksego mija sie ze stawianym mu zarzutem. Wiadomo jakie byly
          czasy i Oleksy robil co robil i nie o to chodzi. Chodzi o to ze potem sklamal o
          tym na zaprzysiezonym oswiadczeniu! Mogl napisac ze wspolpracowal, bo musial,
          czy cos takiego i wszystko bylo by ok. Ale on klamal i dlatego jest
          lustracyjnym klamca.
    • Gość: sos CACY! CACY! PAC PO GLACY! IP: 212.33.66.* 22.12.04, 12:43
      • Gość: Obserwator Re: CACY! CACY! PAC PO GLACY! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.12.04, 15:00
        ŁYSA GAŁA W KĄCIE STAŁA,
        PŁAKAŁA, ALE CAŁY CZAS KŁAMAŁA!
        No i co łysalku? Teraz to ci dopiero łyso. Jeśli masz choć za grosz honoru, to
        powinieneś raz na zawsze odejść od polityki.
    • Gość: Taki jeden Re: Koniec OL.............. uzasad. sądu poraża IP: 80.48.122.* 22.12.04, 12:44
      Wmawiał nam pobyt na kursie. A tu przez kilka lat kapował na kogo mógł i typował
      ludzi na agentów. A najlepsze, że nie spodziewał się, że dokumenty go
      obciążające zachowały się.
    • Gość: Biber Re: Dziś wyrok w sprawie lustracyjnej Oleksego IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.12.04, 12:47
      Józek, jestem z Tobą niedaj się oszołomom, oni mogą naskoczyć na
      kant......Oszołomki ,a może zrobimy lustrację majątkową,łącznie z Wałęsą za
      niezapłacone podatki.
      • Gość: jm Re: Dziś wyrok w sprawie lustracyjnej Oleksego IP: *.77.classcom.pl 22.12.04, 14:25
        Biber odwiedz jak najszybciej swego lekarza rodzinnego.
      • Gość: miki Re: Dziś wyrok w sprawie lustracyjnej Oleksego IP: *.dip.t-dialin.net 22.12.04, 14:29
        Lustracje majatkowa? Dobre.Chcesz wykonczyc sld?
    • Gość: obserwator Re: Dziś wyrok w sprawie lustracyjnej Oleksego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.12.04, 12:49
      Oleksy teraz może w Moskwie ze szpiegiem Ałganowem zagrać w tenisa.
    • Gość: aneta Sory, ale ja już 5 lat temu można było przewidzieć IP: *.devs.futuro.pl 22.12.04, 12:54
      ten scenariusz. No i dalej bezczelnie utrzymuje że jest bielutki jak śnieg. Co
      za zakłamanie i obłuda, kpiny z nas wszystkich i z organów sprawiedliwościh.
      Żenada, naprawdę żenada.
      • Gość: wiesiek Marszalek Sejmu marszalek Senatu to agenci KGB IP: *.dip.t-dialin.net 22.12.04, 16:09
        Oleksy i Patusiak graja w jednej Lubiankowskiej Moskawa druzynie, nareszcie
        przyszedl czas na tych bandytow!!!!
    • Gość: Bacz W JOWie każdy przechodzi weryfikację indywidualnie IP: *.pl / 193.24.200.* 22.12.04, 12:56
      W jednomandatowym okręgu wyborczym (JOW) każdy poseł jest
      oceniany indywidualnie i jeśli większość uzna Oleksego
      za najlepszego kandydata to zostanie posłem. Jak
      ma 10 czy 20% fanów to w JOW-ie ma raczej marne szanse.

      Przy ordynacji proporcjonalnej polityk tak często pokazywany
      w reżimowej telewizji jak Oleksy, jeśli tylko jego partia
      przeskoczy próg, ma praktycznie 100% pewne krzesło w Sejmie.

      W JOW-ie pokazywanie się w telewizji nie daje dużej przewagi
      nad pozostałymi kandydatami, bo w tak małym okręgu
      kandydaci się mogą przedstawić wyborcom przez
      media lokalne, spotkania, obecność na uroczystościach,
      zgromadzeniach, w zakładach pracy, a nawet w domach wyborców.

      www.jow.pl
    • Gość: 3gr Komandos Oleksy czyli Rambo IP: 202.62.100.* 22.12.04, 12:56
      Ludzie! Oleksy "byl szkolony zeby w razie wojny byc przerzuconym na terytorium
      wroga"??? Przeciez to groteska, co ten wredny spasiony blazen wygaduje??? Jaki
      wywiad by go gdziekolwiek "przerzucal" i czym? Chyba dzwigiem! Oleksy kablowal
      na miejscu, bez zadnego przerzucania i za nalezy go za morde WRESZCIE usunac z
      polityki. Niech baluje prywatnie w nakradzionym dobrobycie.
      Oleksy - komunistyczny oligarcha, napchal sobie juz kieszenie, naudawal sie
      juz "Europejczyka". I wreszcie pora zeby poszedl do 100 (czerwonych) diablow i
      dal krasc nowym zlodziejom.
      • Gość: DO 3gr Re: Komandos Oleksy czyli Rambo IP: *.ztpnet.pl 22.12.04, 16:28
        a nie zauwazyles kretynku ze to bylo 30 lat temu
        • Gość: Stirlitz miał się poddać NATO i zjeść im wszystkie zapasy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.12.04, 03:18
    • Gość: rupor I tak możecie mu naskoczyć IP: *.aster.pl / *.aster.pl 22.12.04, 12:59
      To porządny człowiek i wybitny polityk, a że nie tak zinterpretował przepisy
      tej durnej ustawy? A który z was potrafi zawsze i wszędzie jednoznacznie
      zinterpretować przepisy prawa?
    • Gość: Wlasciciel chlewni Jozef do chlewni! IP: 202.62.100.* 22.12.04, 13:03
      Swinia z niego i to z tych naprawde duzych...
    • Gość: TROJAN WSPÓŁPRACOWAŁ, BO MOGLI GO SZANTAŻOWAĆ IP: 62.233.171.* 22.12.04, 13:04
      Wszyscy wiemy, że SB stosowało wymyślne sposoby, żeby kogokolwiek zwerbować do
      współpracy. Tutaj chciałbym przytoczyć jeden ciekawy fakt z życia. Józef Oleksy
      przez pewien czas życia chciał zostać księdzem. Jak wiadomo, księża byli w
      tamtych czasach niszczeni. Może dobrze zrobił, bo gdyby nie rzucił seminarium,
      podzieliłby on los i Popiełuszki i Wyszyńskiego.
      • Gość: journal Re: WSPÓŁPRACOWAŁ, BO MOGLI GO SZANTAŻOWAĆ IP: *.gdynia.mm.pl 22.12.04, 15:21
        Jeśli jest tak jak mówisz to gdyby łysy miał swoją godnośc to nie pchał by się
        do sejmu po 89 roku (przewidując w odpowiednim czasie dzisiejszy wyrok). Na
        pewno Miller załatwił by mu ciepłą posadę dyrektora w jakimś ministerstwie i
        nie miałby dzisiaj takich kłopotów ...

        Albo mógłby PO PROSTU nie skłamać i dalej uprawiać politykę , ale jak widać
        trudno jest z prawdą na oczach prowadzić politykę przez PZPR-owską lewicę...

        następny do golenia będzie Jaskiernia i sprawa "automaty do gier" i przestańcie
        się już rozczulać nad mendami społecznymi w naszym kraju którym udowodniono
        winę...

        potrzebujecie sądu ostatecznego żeby w to uwierzyć ???
      • Gość: sm KLAMSTWO JEST KLAMSTWEM... IP: 217.17.35.* 22.12.04, 15:28
        Nawet jesli go zmusili (w co nie wierze, bo bral za to pieniadze!), to powinien
        powiedziec, ze byl agentem, powiedziec dlaczego i jak do tego doszlo.
        Bezczelne klamanie i zatajanie faktow nie jest wytlumaczeniem. Olac to, ze byl
        agentem-kapusiem, ale dlaczego nie mial honoru, zeby to powiedziec
        spoleczenstwu, tylko bezczelnie klamal?
      • Gość: sm A ZE KSIEDZEM NIE ZOSTAL... IP: 217.17.35.* 22.12.04, 15:30
        ...to bardzo dobrze. Bo pewnie by kapowal na wspolbraci...
    • Gość: Jacek Bzdura, marszałek by nie skłamał!!! IP: 80.53.35.* 22.12.04, 13:04
      Człowiek honoru - marszałek, premier, minister, przewodniczący, w końcu
      sekretarz wojewódzki. A tu jakieś gnojki robią z niego kłamczucha. I komu to
      służy?
      • Gość: TROJAN CO DRUGI Z NICH BYŁ AGENTEM!!! IP: 62.233.171.* 22.12.04, 13:06
        Przecież co druugi z nich był agentem SB. Przecież przez znajomości w kregach
        partyjno-ubeckich dzisiaj wrócili do władzy!!!!
      • Gość: journal A czy ty wiesz ... IP: *.gdynia.mm.pl 22.12.04, 15:00
        ile prokuratorom zajęło czasu i pieniędzy(naszych), żeby znaleźć dowody na tego
        łobuza ??? Tylko dlatego że się nie przyznaje do winy i ciągle odwołuje ...
        zachowuje się jak przestępca bo ma pieniądze na obronę ... ale przeciez w
        pierdlu też wszyscy są niewinni ...

        teraz wszystko się wyjaśni w najbliższych dniach , kiedy odtajnią dowody na
        łysego ... może zmienisz zdanie wtedy ...

        Teraz już nie będzie przez nikogo kryty ...
    • Gość: ANETA ZARAZ WYLĄDUJE W KLINICE NA SERCE IP: *.devs.futuro.pl 22.12.04, 13:04
    • pan_pndzelek >>>Naprawdę jest coraz ciekawiej... 22.12.04, 13:04
      Naprawdę jest coraz ciekawiej... Niezabitoska, Oleksy, Maleszka... Kto dalej?
      Bo o jakimś "Fikusie" też mówili i o Drawiczu...
    • Gość: rolnik z Siedlec czy to dlatego wieprzowina tak DRASTYCZNIE IP: *.proxy.aol.com 22.12.04, 13:06
      potaniala?
      • Gość: asd I TAK JEST WCIAZ ZA DROGA IP: 212.182.14.* 23.12.04, 10:36
        jej jakosc jest do dupy.
    • konrad.frankowski Salem 2 22.12.04, 13:11
      To, co dzieje się obecnie na scenie politycznej - szczególnie to obłudne
      wyszukiwnaie agentów i prześladowanie ich, zaczyna przypominać pokazowe procesy
      czarownic z Salem, czy też można dostrzec analogię to procesów stalinowskich,
      podczas, których drobne przewinienia rozdymano do rangi zbrodni przeciwko
      narodowi, preparowano dowody, tworzono opinie biegłych...
      Teraz nie ma najmniejszego znaczenia, kto kogo kiedy sprzdawał. Józef Olesky
      uchodzi za bardzo zręcznego polityka, polityka wykształconego, którego wiedza
      merytoryczna idzie w parze z wypowiedziami. Gruntowne wykształcenie, znajomość
      języków i nieposzlakowana opinia na międzynarodowej arenie politycznej czynią z
      niego bardzo dobrego kandydata na najwyższe funkcje państwowe.
      Ale nagonka trwa w najlepsze, łamiąc kariery i ludzi... Casus Małgorzaty
      Niezabitowskiej, Jerzego Jaskierni, Józefa Oleksego...
      IPN powinno zajmować się przede wszystkim badaniem zbrodni wojennych, a nie
      chęci przeżycia - tak bowiem odbieram współpracę polityków z SB.
      • Gość: wet HOLA! BRONISZ S...SYNA! IP: 212.33.66.* 22.12.04, 13:14
      • Gość: 3gr Re: Salem 2. No nie. Co takiego??? IP: 202.62.100.* 22.12.04, 13:33
        To nie zadne Salem, bo w Salem, czarownik Oleksy plonalby dlugo na wysokim
        stosie jako przestroga dla innych. To ladnie, ze znasz historie i tolerancyjny
        jestes, ale nie stosuj tego relatywizmu i chrzescijanskiego przebaczania do
        polityki, bo tu nie chodzi i jego zycie, ale wygodne stanowiska, pyche i
        apanaze (kase).
        Komuch, ktory kablowal nie powinien zajmowac stanowiska publicznego, bo nie
        reprezentuje norm moralnych porzadanych w normalnym spoleczenstwie. Polska
        sobie da SWIETNIE rade bez etatowych wspolpracownikow komunistycznego wywiadu
        wojskowego. Oleksy, bye, bye... Trzeba bylo nie kablowac, proste!
        • Gość: AZ Re: Salem 2. No nie. Co takiego??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.12.04, 13:46
          A niby dlaczego komunistyczny kapuś nie może być posłem? Polskie prawo tego nie
          zabrania. Jeśli ludzie wybiorą kapusia to ich parszywe prawo. Ale muszą
          wiedzieć o tym kogo wybierają - i tu Oleksy kłamał (według dzisiejszego wyroku)
          i za to kłamstwo powinien ponieść konsekwencje a nie za to, że współpracował z
          polskim bądź co bądź wywiadem. Co więcej jeśli skłamał raz to może kłamać
          dalej, więc nie powinno być 10-letniego zakazu pełnienia funkcji publicznych
          tylko dożywotni.
    • Gość: an Re: Dziś wyrok w sprawie lustracyjnej Oleksego IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.12.04, 13:15
      Pan Józef nie współpracował ponieważ służby te były mu ideowo obce. Przytaczane
      fakty świadczą jedynie o walce z tymi służbami poprzez wniknięcie w ich
      struktury i poznanie ich zainteresowań. Taka walka od środka, bo na ten przykład
      niejaki Bolek, czy inny Nowak walczył i od środka i od zewnątrz. Dlatego w
      końcu wspólnymi siłami udało się uciąć łeb hydrze.
      • Gość: AZ Re: Dziś wyrok w sprawie lustracyjnej Oleksego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.12.04, 13:48
        A pieniądze brał żeby jeszcze bardziej pognębić system...
      • Gość: miś Re: i nie ustąpi przyspawany do stołka, bydle! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.12.04, 14:46
        pluja mu w twarz a on mówi że deszcz pada. Był gadem donosicielem a robi z
        siebie męczennika. Paranoja, może mam mu wspołczuć?
    • Gość: GC Re: Dziś wyrok w sprawie lustracyjnej Oleksego IP: 158.75.212.* 22.12.04, 13:17
      Ciekawe, czy po ewentualnym wyroku sądu drugiej instancji podtrzymującym
      orzeczenie pierwszej isnstancji pan Oleksy odda kasę, którą od kilku ładnych
      lat zarabia będąc posłem. Ciągnie chłop to z naszych podatków a przy tym
      bezczelnie nas okłamywał. Powinien oddać, ale pewnie tak nie będzie...
      • Gość: rupor Re: Dziś wyrok w sprawie lustracyjnej Oleksego IP: *.aster.pl / *.aster.pl 22.12.04, 13:19
        Akurat sąd drugiej instancji już uchylił wyrok skazując i przekazał sprawę do
        ponownego rozpatrzenia. Prawica (a wiadomo przecież, że sędziowie sądu
        lustracyjnego są z prawicowej łapanki) się nie uczy i z uporem godnym lepszej
        sprawy powiela swoje stare błędy. Szkoda tylko, że cierpią na tym niewinni
        ludzie.
        • Gość: jm Re: Dziś wyrok w sprawie lustracyjnej Oleksego IP: *.77.classcom.pl 22.12.04, 13:37
          Drogi gościu portalu! Uwierz wreszcie, że Ziut Oleksy był świadonym, tajnym
          współpracownikiem sb, że fakt ten zataił (zakłamał się na śmierć być może ,że
          nawet przed samym sobą). Idąc w zaopartego Ziut Oleksy nadużywa procedury
          prawnej (płacimy na to my - Obywatele), kpi sobie ze zdrowego rozsądku a także
          z umiejętności myślenia i kojarzenia faktów. Ziut Oleksy obraża społeczeństwo
          polskie. Być może, że na jego wątpliwy wdzięk daje sie nabrać towarzyszka
          Katarzyna Piekarska. Nie da się natomiast nabrać nikt myślący. Dość już
          bałamucenia umęczonego społeczrństwa przez Ziuta Oleksego! Ziut Oleksy na
          śmietnik historii a nawet w zapomnienie!
          • Gość: rupor Re: Dziś wyrok w sprawie lustracyjnej Oleksego IP: *.aster.pl / *.aster.pl 22.12.04, 14:07
            Mówiąc, że Oleksy był współpracownikiem SB (sic!), nawet nie zadajesz sobie
            trudu, żeby przeczytać artykuł w "Gazecie", o którym przeceż dyskutujemy. Czy
            wierzę Oleksemu? Wierzę, bo widzę, kim są jego przeciwnicy w tejh sprawie,
            wiem, jak się zachowuje sędzia Nizieński itp.
          • Gość: Schuja Re: Dziś wyrok w sprawie lustracyjnej Oleksego IP: *.dip0.t-ipconnect.de 22.12.04, 14:17
            Ziut Oleksy obraża społeczeństwo polskie.Chlopie nie pisz spoleczenstwo, pisz
            dokladniej , po imieniu : polactwo. Spoleczenstwo jeszcze sie tam nie rozwinelo.
          • Gość: DO DURNIA jm Re: Dziś wyrok w sprawie lustracyjnej Oleksego IP: *.ztpnet.pl 22.12.04, 16:38
            dlaczego zabierasz glos w sprawie o ktorej nie masz pojecia .Gdybys nie byl tak
            glupi to wyczytal bys ze nie chodzi o zwiazkiz SB
            • Gość: jm Re: Dziś wyrok w sprawie lustracyjnej Oleksego IP: *.classcom.pl / *.77.classcom.pl 22.12.04, 17:21
              Poziom dyskusji w twoim wydaniu (gość portalu DO DURNIAjm) jest poniżej poziomu
              krawężnika, dlatego twoje chamstwo nie robi na mnie żadnego wrażenia. jeżeli
              dalej będziesz wypuszczał takie prymitywne teksty, to będę zmuszony zmienić
              portal, z ewidentną szkodą dla większości myślących i kulturalnych gości tego
              portalu. Tłumaczyć cię może jedynie nieuleczalne zakomuszenie wyniesione z
              czasów PRL, co pozbawiło cię kompletnie samokrytyki i samokontroli.
    • Gość: rafal Re: Dziś wyrok w sprawie lustracyjnej Oleksego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.12.04, 13:21
      Gazeta kolejny raz dała ciała, w sprawie Niezabitowskiej to trzeba było się
      doszukiwac czegokolwiek - na WP i ONET były to newsy nr 1 a w sprawie Oleksego
      wielki Baner.Dla mnie sprawa Niezabbitowskiej jest napewno ważniejsza niż
      Oleksego. DLa mnie żenada, bez komentarza.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka