abprall 10.01.05, 16:22 ...i dlaczego polski podatnik jest tą hucpą obciążony... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: piotrek Re: komu służy serial mydlany produkowany przez I IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.01.05, 16:37 abprall napisał: > ...i dlaczego polski podatnik jest tą hucpą obciążony... wątpię byś był polskim podatnikiem Odpowiedz Link Zgłoś
gini Kolego abprall 10.01.05, 16:41 Czy moglibyscie przystopowac troche z tym spamem?Czy moze jakas instytucja wyslala was specjalnie i macie wykonac norme zalozonych watkow? Jezeli to wasza praca, to nie przeszkadzam, ale poniewaz kolega jest tu od niedawna, chcialam laskawie zwroci uwage, ze nie ma tu obowiazku, zakladania 20 watkow dziennie, mozna sie wypowiadac i w innych watkach naprawde, bez uszczerbku na zdrowiu. Odpowiedz Link Zgłoś
abprall Re: Kolego abprall 10.01.05, 16:46 bardzo mi zalezy na polit-higieniczym życiu polusow..dlatego od czasu do czasu ( ab und zu) muszę ich opierdaalać... co ty myslisz ze was nie lubie ?..macie takiego pie..a, ze trudno was nie lubić... Odpowiedz Link Zgłoś
gini Re: Kolego abprall 10.01.05, 16:55 abprall napisał: > bardzo mi zalezy na polit-higieniczym życiu polusow..dlatego od czasu do czasu > ( ab und zu) muszę ich opierdaalać... co ty myslisz ze was nie lubie ?..macie > takiego pie..a, ze trudno was nie lubić... No wlasnie, od czasu do czasu i tak trzymac, bo co za duzo to nie zdrowo.Poza tym moze przyniesc efekty odmienne calkiem od oczekiwanych przez szanownego poli higieniste. Odpowiedz Link Zgłoś
hugo_w2 Re: komu służy serial mydlany produkowany przez I 10.01.05, 16:38 służy niefotogenicznym ,politycznym zgredom ktorzy chętnie ryja przed kamerą wystawiają...zakompleksiałe facety, ktorym prl-ska kariera nie starczyła... Odpowiedz Link Zgłoś