gini
01.02.05, 09:05
Swojego czasu, Helga proponowala tutaj by FA przeksztalcic w
kaszalota.Kazdemu dac nozyczki , by kazdy byl adminem i wycinal co chcial.
Wtedy to nie przeszlo.
Dzis Tebe oznajmil, ze zmiany planowano od grudnia.Uczestnikow FA,
poinformowano dopiero na kilka dni przed ich wprowadzeniem i to w dodatku w
lykend, wiadomo, ze wtedy ludzi jest mniej, na dodatek Tebe upchnal te
wiadomosc w tasiemcowym watku na FOM.
Postawiono warunek, ze trzeba koniecznie zmienic nazwe , wiec zmieniono, na
taka jaka sobie zyczyla faworyta Tebe Pati czyli patience .
Ni z gruszki ni z pietruszki zjawil sie byly kaszalociarz monopol, ktory
wciskal tu kit, ze akaunet to najlepszy watek na FA, poparla go kaszalotka
Ada o8 (wielbicielka kretyna 52 )i jakas stara nowa, czarna owca.
Zamiast nozyczek dostali kosze i guziczki , to i dobrze, moze w ogole
zmiencie sobie jeszcze te nazwe na smietnik, pasuje do tych koszy jak ulal.