Dodaj do ulubionych

Jak tam na dzisiaj produkcja antysemitow?

12.02.05, 00:01
Czy dziala - - bo tu sami zainteresowani.. Czas leci, przyrost niby marny, ale
nie wiadomo kiedy sie poprawi i a nuz, bedzie ich wiecej niz wszystkich tych
co to wyssali z mlekiem...
Obserwuj wątek
    • biedronka24 Herr Dr Palnick juz na stanowisku 12.02.05, 00:04
      na tapecie bron razaca- Lesmian. O biedni poeci. Strzezcie sie. Nie wiecie jaki
      opryszek w dlon was kiedys wezmie po to by zrobic samolocik, ktorym wybije oko
      kolezance wink
      • marianna.rokita Re: Herr Dr Palnick juz na stanowisku 12.02.05, 00:06
        Ile masz kropek na pancerzu biedronko?
        bo mysle jednak,ze jestes stonka....

        rzucona na pola przez wrogie sily
        by biednych poetow wpedzic do mogily....
        • biedronka24 Biednych poetow 12.02.05, 00:08
          taka juz rola, ze wene przynosi im tylko niedola.

          Nie tu mialas kwitnac tylko tam.
          To je moje smile
      • the-end Ale ja dzisiaj tez na stanowisku, 12.02.05, 01:12
        Z ta produkcja antysemitow idzie im gorzej..
        Niejaki Wildstein zabral im zabawkesmile)
        I wytracil duuuuuzo amunicji, ba ja znam innych wspanialych ludzi pochodzenia
        zydowskiego ktorzy z ta nazwijmy to delikatnie opcja nie chca miec nic
        wspolnego.
        • biedronka24 No jasne 12.02.05, 01:19
          to polityka. Przed upadkiem systemu trzeba sie nachapac. Ostatnia szansa to
          prywatyzacje. Ludzie mowia - to juz niedlugosmile. Posluchaj Staszka - ale tego co
          spiewa. Mi pomagal rysowac.
          Musze pedzic bo jutro tez pracuje.
          Ale pelne zaskoczenie. Nie sadzilam ze tu zagladasz smile.
          Sciskam mocno i milego weekendu. Napisz czasem
          • the-end Re: No jasne 12.02.05, 01:23
            Zagladam sporadycznie, zreszta glownie foruma krajowa, gdzie czasami cos
            wrzuce, a napisze na stary adres?
            • biedronka24 wszystko stare :) 12.02.05, 01:24
              jak widzisz - kropkogabi pozazdroscil...
            • the-end Acha, czy nasz Gabrys przechodzil operacje? 12.02.05, 01:26
              Bo to ze UK to wielka sciema, to bylo wiadomo od dawna, ale teraz sobie
              przyszyla penisa jeszcze? Co sadzisz o tym?
              • biedronka24 nigdy nie mialam zaufania do 12.02.05, 01:30
                tego rodzaju kobiet, ktore podniecaja wulgaryzmy. Wlasciwie niewiele w zyciu
                takich widzialam i slyszalam - tzn kobiet o takich cechach. No i nie lubie
                przyszywania mi czyichs problemow i kompleksow. Reszta mnie nie bardzo obchodzi.
                Pewno komus do czegos sie przydaje bo inaczej nie umiem tego wytlumaczyc.
                Jutro nie wstane. Trzymaj sie cieplo.
                • the-end Napisze.. 12.02.05, 01:38
                  Ale nasza Gazetowa Miriam to jest zjawisko..
                  Ona chyba te genitalia zabrala nieznalskiej, w protescie przeciwko Wszy
                  polskiejsmile)
              • biedronka24 End- tak na dobranoc 12.02.05, 01:36
                czy niejaki Palnick vel trele morele tez ciebie zniszczyl? On tak ma- to ta
                szczypta. Nie przejmuj sie. Poza szczypta to wiele w nim tego czlowieczenstwa
                nie ma. Ba nawet checi do niego.. Dobrze ze sil ma malo bo trzeba byloby go
                zamknac w klatce dla ludojadow wink
                Mnie tez zapowiedzial zniszczenie. Do konca nie wiem czy chodzilo o to ze padl
                serwer w klinice czy tez o to, ze niejaki Gabi przypisywal mi nieskutecznie chec
                odmladzania sie. A to dobre.
                • the-end Poczytaj forum kraj... 12.02.05, 01:41
                  Na natrectwa jest tylko psychiatra, i nie ja pierwszy mu to powiedzialem...
                  W sumie szkoda go..
                  • biedronka24 Napisze Ci co o tym mysle 12.02.05, 01:47
                    ale szkoda Twojego czasu. Zachowaj go dla tych, ktorzy sa dla ciebie wazni. To
                    tu to pseudopoligon. Najwiecej na nim tych, ktorych w zyciu najmniej. Niewazne.
                    Mnie tez to troche czasu zabralo bo nie mam natury forumowiczki. Osmiornica jest
                    na swoim miejscu w polityce. To tutaj to tylko taka piaskownica dla Krzysiow...
                    • the-end Wiem o tym, 12.02.05, 01:56
                      Dlatego zadko tutaj, zwlaszcza ze grasuja tu GW kobity z penisamismile)
    • marianna.rokita Re: Jak tam na dzisiaj produkcja antysemitow? 12.02.05, 00:11
      oj biedronko zamiast forum odwiedz winnice
      tam moze pozjadasz swe ulubione mszyce...


    • kropekuk A PO CO antysemici skoro jest biedronka-idiotka? 12.02.05, 00:12

      • marianna.rokita Re: A PO CO antysemici skoro jest biedronka-idiot 12.02.05, 00:13
        Powiem ci jaka o biedronce krazy tutaj plotka
        ze gdyby jej mozg wsadzic to glowy mrowki....
        bylaby grzechotkasmile
        • biedronka24 Krowka glosno sie smiala 12.02.05, 00:17
          innym krowkom muczala, ale nie trzeba bylo oddzialow mrowek, by z wielkiej
          krowki zrobic paczke ...krowek
          Lub tez ciagutek jak kto woli, takich, od ktorych nic poza tym
          ze zab boli...
          • marianna.rokita Re: Krowka glosno sie smiala 12.02.05, 00:38
            Nie rozumiem Pani poezji
            byc moze rozum moj maly

            co Pani tak o Krowach?
            cos Pani w zyciu daly ?

            Zab Pania boli ? Jakies dziury czy na dziaslach cysty?
            Co ja poradze ze nie chodzi Pani do swego dentysty.

            A ze zegar szybko tyka
            ide zapytac o pani wiersz krytyka

            Krytyk 1:
            Och to jakies nieporozumienie.Czy to jakas mania?
            Widze,ze jej wiersz to czysta grafomania

            Krytyk 2 :
            Krowy, ciagutki i innych pie..wiele
            niech sie zainteresuja nia lepiej PEeSELE

            Krytyk 3
            Zadne Peesele. Niech kupi w kosciele najblizsza niedziele
            Tam benedictus za wiersz wyslany dostanie, ksiadz ja moze poglaska po chropawym
            kolanie....



            I tak chor krytykow na temat bzdeta plotl
            i sens twego wiersza z powierzchni Ziemi zmiotl...




            • biedronka24 Poezja to nie proza 12.02.05, 00:49
              rozum masz pewno jak wszyscy. Problem z siecia nerwowa.
              I dusza aktywisty.
              Jesli przestaniesz usilnie rozkladac, moze kiedys ja poczujesz, jesli nie
              nikt nie przeszkadza ci tkwic w bledzie. Tylko nie rozsiadaj sie w mozgach
              krytykow na grzedzie. Najlepszym krytykiem jest prawdziwy przyjaciel, wygladzony
              przez fale kawalek szkielka, zmurszaly czasem list, zlotobrazowy zapach
              swiatecznego ciasta, zdrowy kudlaty pies z lapami, lasy z komarami i radosny
              usmiech kogos kto nieczesto sie usmiecha.
              Czemu tego nie wiesz?
              A jesli wiesz- po co glupio probujesz?
              Klamstwem poezji nie zbudujesz. Ale i jej nie ocenisz.
        • kropekuk Hehehehe!!! 12.02.05, 00:17

          • biedronka24 A ile radosci szczerej 12.02.05, 00:23
            w tej duszy tak slowiczej.
            Jednakoz zbraklo jej podowczas gdy,
            Kropekuk z ´mrowka´ bral sie za lby
            I przy okazji kropkowego kwiku
            z przeoczenia wyniku
            zapomnial on byl...
            Ze jeszcze calkiem niedawno pisal o tym - ze ktos nie moze inaczej jak sie kogos
            czepiac. No a ze jest roznica miedzy czepianiem sie na wesolo a pogrobowa
            radoscia kropka to mysle nawet krowki zauwaza....
            • kropekuk Na biedronke, co sie 24 o POLOWE odmladza... 12.02.05, 00:44
              Z Czestochowy boza krowka
              Rymy raz skladala
              A ze mala krowki glowka
              To sie i zesrala...
              I smrod gowna krowki bozej
              Poszedl pod niebiosy,
              Az sie wszyscy aniolowie
              Darli w nieboglosy:
              "Co to cuchnie, co to smierdzi?
              Czy ktos tutaj pierdzi?"
              Nie, to tylko biedronka
              Gdy rymy skladala
              Tak sie bardzo wysilila.
              Ze sie i zesrala...
              • biedronka24 No tos sie wylozyl na calego 12.02.05, 00:54
                a wcale tego nie chcialam. Zycie ci dalo kopa.
                A wiec- do dziela. Skoro sobie zyczysz.
                1. Numer przy nicku jest totalnym przypadkiem. Nawet chwili zastanowienia w nim
                nie bylo. Pierwsza liczba jaka udalo mi sie wpisac. Inne byly chyba zajete - o
                ile pamietam.
                2. Do glowy w zyciu by mi nie przyszlo by w jakichkolwiek nickach czy danych
                ktore zapewniaja czy nie anonimowosc zamieszczac dane prawdziwe a juz tym
                bardziej kombinowanie nimi...
                Ale jak widac - zamilowanie do tego rodzaju przestepczosci nakazuje ci sadzic,
                ze wszyscy tak robia

                3. Fakty - jak moja znajomosc bulgarskiego, pozny doktorat i wiek znasz - bo ich
                nigdy nie ukrywalam. Jak to przy ploteczkach. Nie mialam powodu i kropa.

                Cos ty taki zgorzknialy biedaku? Czyzbys byl ´ciocia myszka´ Tomka?
                Przezyc nie mozesz ze ktos nie klamie jak ty?

                • biedronka24 Jedyne rymy jakie kropkowi byly wychodzily 12.02.05, 00:55
                  to takie na sry, wry, du i ku.
                  Stad kropkom bardzo podobaly sie biedne tuwimy, bo one choc bardzo chcialy
                  Nie zawsze wene mialy....
                  • biedronka24 36 jesli tak cie to boli 12.02.05, 01:04
                    czasem mysle ze duzo a czasem malo. Zapomnialas Gabrysiu? Wlasciwie niedawno
                    powinnas byla mi zyczenia zlozyc..
              • zagazowany.wyborczo Specjalnie dla ciebie, brodate babsko ;-) 12.02.05, 01:12
                forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=50&w=18025959&a=20516860
                • marianna.rokita Re: Specjalnie dla ciebie, brodate babsko ;-) 12.02.05, 01:15
                  zagazowany....
                  jak dam z buta...
                  to nie bedziesz miec tego marniuchnego fiuta...

                  byles na rekordzie, to tys byl ten ktoremu opadalo - tak bylo tak bylo!
                  ze pzreciez na ciebie Viagry tam nie starczylo !!!!

                  A taka miales ochote przeleciec kandydatki
                  ze zgubiles pozniej swoje liche szmatki

                  bo latal z marnym fiutkiem wywalonym na uda
                  liczac na to ze stanie, czyli liczac na cuda...
                  • biedronka24 Pomyslal by kto 12.02.05, 01:21
                    ze subtelna marysia z kitka,
                    rzuca czulszy wzrok na ´partnerow´ szatki,
                    niz wscieklejszy na konkurentki i kandydatki.
                    Hi, hi.
                  • zagazowany.wyborczo Hehehe, wąsatej maszkarze lampucera Sala 12.02.05, 01:21
                    w sukurs przybywa,
                    Czyżby jej zarostu zazdrościła, ta puszczalska recydywa?

                    wink)))))
      • biedronka24 No i przyleciala/l/lo k- kropek 12.02.05, 00:14
        k- ludz. I-kropek. I -z poczuciem humoru. I - nie idiota....
        Po co ty mnie czytasz jak ci tak to cisnienie sie podnosi od tego? Zaloz sobie
        karnecik przykrosci.. Sa juz tacy co maja...
        • kropekuk Po cholere toto zyje? Nie wiadomo nawet czy ma 12.02.05, 00:17
          szyje itd.
          • biedronka24 No tak 12.02.05, 00:20
            i co tu komentowac...
            Stad to uwielbienie dla Tuwima...

            Kropek nie lubil swojej kiecki, kropek mial szyje i nawet plecki
            Lecz wszystko pryslo dnia pewnego, gdy zlosc wstapila w umysl jego,
            Nieopisana,
            Nieokielznana
            Niesluszna
            i Niepohamowana.
            • biedronka24 Z bronka postronka 12.02.05, 00:26
              cieszy sie wronka,
              I duma ja rozpiera nieszczera.
              A za ta duma jakas Kinga,
              Hiszpanska cholera.
          • zagazowany.wyborczo GABRIELA, WON DO SWOJEGO GACHA! 12.02.05, 00:24
            • kropekuk To do Zapolskiej? Spozniles sie, tluku. Nie zyje! 12.02.05, 00:31

              • zagazowany.wyborczo Ogólże się w końcu paskudo! A kysz! 12.02.05, 00:32
                www.l-s-lowry.co.uk/womanwithbeard.jpg
                • kropekuk Fotka szanownej malzonki? Gratuluje... 12.02.05, 00:45

                  • zagazowany.wyborczo Nie kompromituj się BRODATA IDIOTKO i nie klikaj 12.02.05, 01:00
                    tyle na kosz bo to ci nic nie pomoże! MY TU MODERUJEMY WYBIÓRCZO, TY SPLEŚNIAŁA
                    FLĄDRO!! smile))))))
                    • patience Re: Nie kompromituj się BRODATA IDIOTKO i nie kli 12.02.05, 01:09
                      > tyle na kosz bo to ci nic nie pomoże! MY TU MODERUJEMY WYBIÓRCZO, TY
                      > SPLEŚNIAŁA FLĄDRO!! smile))))))

                      heheeeeeeeeee !
                      i tak pierwszy okupant przylaczyl sie do walecznych bojowników powstanczych o
                      wolnosc i demokracje!
                    • kropekuk ADMIN!!! Ten cuchnacy sie pod ciebie podszywa. 12.02.05, 01:30

                      • admin.tez.zagazowany spokojnie, prosze pani. ten ptaszek jest od nas. 12.02.05, 01:40
                        • patience A czym sie gazujecie, admini? 12.02.05, 01:42
                          Moze tak byscie sie podzielili, co?
                          • kropekuk Jak to czym? Ambra biedronki... 12.02.05, 01:45
                            forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=13&w=20515533&a=20516495
                            • patience Re: Jak to czym? Ambra biedronki... 12.02.05, 01:57
                              hehehe

                              forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=13&w=20515262&a=20517057
                        • kropekuk Srali muszki, hamerykanski smrodzie, srali muszki. 12.02.05, 01:48

                          • biedronka24 a jakie to zorientowane tu ambra tam hameryka... 12.02.05, 01:51
                            jest jeszcze Kafar. Antyantykatolik ostatnio- nie wiem ile razy trzeba bedzie
                            anty dodawac antynieantysemita, ale tylko z pozoru.
                            Rowniez milosnik poezji wink
                        • zagazowany.wyborczo O qrka. Idę spać :-))) 12.02.05, 01:54
                          • patience Re: O qrka. Idę spać :-))) Slusznie! 12.02.05, 01:58
                            Szeregowiec! Odmaszerowac.
                            smile
      • the-end Nie moge, nasza forumowa Miriam:))) 12.02.05, 01:03
        Gabryska z niby UK z penisem! To ty teraz facet jestes? No,no opowiedz cos o
        tym!
        • kropekuk Gabryska, Miriam, Palnick i KTO jeszcze, ty 12.02.05, 01:40
          WIELOSCIO BEZRORUMNYCH NICKOW? Wylaczam cie, smrodzie. Papapa!!!
          • biedronka24 no i dzienniczek przykrosci 12.02.05, 01:41
            hi, hi.
            Ciekawe czy to jest jakas terapia? smile
          • zagazowany.wyborczo Bezrozumna wąsaczko, idźże złóż swój kwadratowy 12.02.05, 01:43
            łeb w objęcia Orfeusza! Bo na twój spam to nawet Tebe jest uczulony!!!
            • kropekuk Gowno prawda - zlozyl mi onegdaj gratulacje! 12.02.05, 01:48

              • admin.tez.zagazowany ? 12.02.05, 01:53
                • biedronka24 Chodzilo pewnie o te meska ciaze ;) 12.02.05, 01:54
                  milych snow zycze. Nawet sie usmialam. No ale gdyby ktos naprawde chcial
                  zachowac w tajemnicy swoj wiek, albo to czym sie zajmuje, tudziez pochodzenie to
                  pewno by sie tak nie cieszyl...
                  • the-end A to ciekawe... 12.02.05, 02:00
                    Bo kropek czyli Gabrys z penisem panoszy sie wszedzie gdzie temat Wildsteina
                    sie przewija. Czy toto ma jakies specjalne zadania?
                    Moze to jaki TW z penisemsmile)
          • the-end O palnicku nie pisalem Miriam:)) 12.02.05, 01:44
            Ale mozesz wylaczyc, cala przyjemnosc po mojej stronie Gabrysku z GW!
            A jak sie czujesz z penisem teraz? Lepiej, czy tak samo zle?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka