biedronka24 12.02.05, 00:01 Czy dziala - - bo tu sami zainteresowani.. Czas leci, przyrost niby marny, ale nie wiadomo kiedy sie poprawi i a nuz, bedzie ich wiecej niz wszystkich tych co to wyssali z mlekiem... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
biedronka24 Herr Dr Palnick juz na stanowisku 12.02.05, 00:04 na tapecie bron razaca- Lesmian. O biedni poeci. Strzezcie sie. Nie wiecie jaki opryszek w dlon was kiedys wezmie po to by zrobic samolocik, ktorym wybije oko kolezance Odpowiedz Link Zgłoś
marianna.rokita Re: Herr Dr Palnick juz na stanowisku 12.02.05, 00:06 Ile masz kropek na pancerzu biedronko? bo mysle jednak,ze jestes stonka.... rzucona na pola przez wrogie sily by biednych poetow wpedzic do mogily.... Odpowiedz Link Zgłoś
biedronka24 Biednych poetow 12.02.05, 00:08 taka juz rola, ze wene przynosi im tylko niedola. Nie tu mialas kwitnac tylko tam. To je moje Odpowiedz Link Zgłoś
the-end Ale ja dzisiaj tez na stanowisku, 12.02.05, 01:12 Z ta produkcja antysemitow idzie im gorzej.. Niejaki Wildstein zabral im zabawke) I wytracil duuuuuzo amunicji, ba ja znam innych wspanialych ludzi pochodzenia zydowskiego ktorzy z ta nazwijmy to delikatnie opcja nie chca miec nic wspolnego. Odpowiedz Link Zgłoś
biedronka24 No jasne 12.02.05, 01:19 to polityka. Przed upadkiem systemu trzeba sie nachapac. Ostatnia szansa to prywatyzacje. Ludzie mowia - to juz niedlugo. Posluchaj Staszka - ale tego co spiewa. Mi pomagal rysowac. Musze pedzic bo jutro tez pracuje. Ale pelne zaskoczenie. Nie sadzilam ze tu zagladasz . Sciskam mocno i milego weekendu. Napisz czasem Odpowiedz Link Zgłoś
the-end Re: No jasne 12.02.05, 01:23 Zagladam sporadycznie, zreszta glownie foruma krajowa, gdzie czasami cos wrzuce, a napisze na stary adres? Odpowiedz Link Zgłoś
biedronka24 wszystko stare :) 12.02.05, 01:24 jak widzisz - kropkogabi pozazdroscil... Odpowiedz Link Zgłoś
the-end Acha, czy nasz Gabrys przechodzil operacje? 12.02.05, 01:26 Bo to ze UK to wielka sciema, to bylo wiadomo od dawna, ale teraz sobie przyszyla penisa jeszcze? Co sadzisz o tym? Odpowiedz Link Zgłoś
biedronka24 nigdy nie mialam zaufania do 12.02.05, 01:30 tego rodzaju kobiet, ktore podniecaja wulgaryzmy. Wlasciwie niewiele w zyciu takich widzialam i slyszalam - tzn kobiet o takich cechach. No i nie lubie przyszywania mi czyichs problemow i kompleksow. Reszta mnie nie bardzo obchodzi. Pewno komus do czegos sie przydaje bo inaczej nie umiem tego wytlumaczyc. Jutro nie wstane. Trzymaj sie cieplo. Odpowiedz Link Zgłoś
the-end Napisze.. 12.02.05, 01:38 Ale nasza Gazetowa Miriam to jest zjawisko.. Ona chyba te genitalia zabrala nieznalskiej, w protescie przeciwko Wszy polskiej) Odpowiedz Link Zgłoś
biedronka24 End- tak na dobranoc 12.02.05, 01:36 czy niejaki Palnick vel trele morele tez ciebie zniszczyl? On tak ma- to ta szczypta. Nie przejmuj sie. Poza szczypta to wiele w nim tego czlowieczenstwa nie ma. Ba nawet checi do niego.. Dobrze ze sil ma malo bo trzeba byloby go zamknac w klatce dla ludojadow Mnie tez zapowiedzial zniszczenie. Do konca nie wiem czy chodzilo o to ze padl serwer w klinice czy tez o to, ze niejaki Gabi przypisywal mi nieskutecznie chec odmladzania sie. A to dobre. Odpowiedz Link Zgłoś
the-end Poczytaj forum kraj... 12.02.05, 01:41 Na natrectwa jest tylko psychiatra, i nie ja pierwszy mu to powiedzialem... W sumie szkoda go.. Odpowiedz Link Zgłoś
biedronka24 Napisze Ci co o tym mysle 12.02.05, 01:47 ale szkoda Twojego czasu. Zachowaj go dla tych, ktorzy sa dla ciebie wazni. To tu to pseudopoligon. Najwiecej na nim tych, ktorych w zyciu najmniej. Niewazne. Mnie tez to troche czasu zabralo bo nie mam natury forumowiczki. Osmiornica jest na swoim miejscu w polityce. To tutaj to tylko taka piaskownica dla Krzysiow... Odpowiedz Link Zgłoś
the-end Wiem o tym, 12.02.05, 01:56 Dlatego zadko tutaj, zwlaszcza ze grasuja tu GW kobity z penisami) Odpowiedz Link Zgłoś
marianna.rokita Re: Jak tam na dzisiaj produkcja antysemitow? 12.02.05, 00:11 oj biedronko zamiast forum odwiedz winnice tam moze pozjadasz swe ulubione mszyce... Odpowiedz Link Zgłoś
marianna.rokita Re: A PO CO antysemici skoro jest biedronka-idiot 12.02.05, 00:13 Powiem ci jaka o biedronce krazy tutaj plotka ze gdyby jej mozg wsadzic to glowy mrowki.... bylaby grzechotka Odpowiedz Link Zgłoś
biedronka24 Krowka glosno sie smiala 12.02.05, 00:17 innym krowkom muczala, ale nie trzeba bylo oddzialow mrowek, by z wielkiej krowki zrobic paczke ...krowek Lub tez ciagutek jak kto woli, takich, od ktorych nic poza tym ze zab boli... Odpowiedz Link Zgłoś
marianna.rokita Re: Krowka glosno sie smiala 12.02.05, 00:38 Nie rozumiem Pani poezji byc moze rozum moj maly co Pani tak o Krowach? cos Pani w zyciu daly ? Zab Pania boli ? Jakies dziury czy na dziaslach cysty? Co ja poradze ze nie chodzi Pani do swego dentysty. A ze zegar szybko tyka ide zapytac o pani wiersz krytyka Krytyk 1: Och to jakies nieporozumienie.Czy to jakas mania? Widze,ze jej wiersz to czysta grafomania Krytyk 2 : Krowy, ciagutki i innych pie..wiele niech sie zainteresuja nia lepiej PEeSELE Krytyk 3 Zadne Peesele. Niech kupi w kosciele najblizsza niedziele Tam benedictus za wiersz wyslany dostanie, ksiadz ja moze poglaska po chropawym kolanie.... I tak chor krytykow na temat bzdeta plotl i sens twego wiersza z powierzchni Ziemi zmiotl... Odpowiedz Link Zgłoś
biedronka24 Poezja to nie proza 12.02.05, 00:49 rozum masz pewno jak wszyscy. Problem z siecia nerwowa. I dusza aktywisty. Jesli przestaniesz usilnie rozkladac, moze kiedys ja poczujesz, jesli nie nikt nie przeszkadza ci tkwic w bledzie. Tylko nie rozsiadaj sie w mozgach krytykow na grzedzie. Najlepszym krytykiem jest prawdziwy przyjaciel, wygladzony przez fale kawalek szkielka, zmurszaly czasem list, zlotobrazowy zapach swiatecznego ciasta, zdrowy kudlaty pies z lapami, lasy z komarami i radosny usmiech kogos kto nieczesto sie usmiecha. Czemu tego nie wiesz? A jesli wiesz- po co glupio probujesz? Klamstwem poezji nie zbudujesz. Ale i jej nie ocenisz. Odpowiedz Link Zgłoś
biedronka24 A ile radosci szczerej 12.02.05, 00:23 w tej duszy tak slowiczej. Jednakoz zbraklo jej podowczas gdy, Kropekuk z ´mrowka´ bral sie za lby I przy okazji kropkowego kwiku z przeoczenia wyniku zapomnial on byl... Ze jeszcze calkiem niedawno pisal o tym - ze ktos nie moze inaczej jak sie kogos czepiac. No a ze jest roznica miedzy czepianiem sie na wesolo a pogrobowa radoscia kropka to mysle nawet krowki zauwaza.... Odpowiedz Link Zgłoś
kropekuk Na biedronke, co sie 24 o POLOWE odmladza... 12.02.05, 00:44 Z Czestochowy boza krowka Rymy raz skladala A ze mala krowki glowka To sie i zesrala... I smrod gowna krowki bozej Poszedl pod niebiosy, Az sie wszyscy aniolowie Darli w nieboglosy: "Co to cuchnie, co to smierdzi? Czy ktos tutaj pierdzi?" Nie, to tylko biedronka Gdy rymy skladala Tak sie bardzo wysilila. Ze sie i zesrala... Odpowiedz Link Zgłoś
biedronka24 No tos sie wylozyl na calego 12.02.05, 00:54 a wcale tego nie chcialam. Zycie ci dalo kopa. A wiec- do dziela. Skoro sobie zyczysz. 1. Numer przy nicku jest totalnym przypadkiem. Nawet chwili zastanowienia w nim nie bylo. Pierwsza liczba jaka udalo mi sie wpisac. Inne byly chyba zajete - o ile pamietam. 2. Do glowy w zyciu by mi nie przyszlo by w jakichkolwiek nickach czy danych ktore zapewniaja czy nie anonimowosc zamieszczac dane prawdziwe a juz tym bardziej kombinowanie nimi... Ale jak widac - zamilowanie do tego rodzaju przestepczosci nakazuje ci sadzic, ze wszyscy tak robia 3. Fakty - jak moja znajomosc bulgarskiego, pozny doktorat i wiek znasz - bo ich nigdy nie ukrywalam. Jak to przy ploteczkach. Nie mialam powodu i kropa. Cos ty taki zgorzknialy biedaku? Czyzbys byl ´ciocia myszka´ Tomka? Przezyc nie mozesz ze ktos nie klamie jak ty? Odpowiedz Link Zgłoś
biedronka24 Jedyne rymy jakie kropkowi byly wychodzily 12.02.05, 00:55 to takie na sry, wry, du i ku. Stad kropkom bardzo podobaly sie biedne tuwimy, bo one choc bardzo chcialy Nie zawsze wene mialy.... Odpowiedz Link Zgłoś
biedronka24 36 jesli tak cie to boli 12.02.05, 01:04 czasem mysle ze duzo a czasem malo. Zapomnialas Gabrysiu? Wlasciwie niedawno powinnas byla mi zyczenia zlozyc.. Odpowiedz Link Zgłoś
zagazowany.wyborczo Specjalnie dla ciebie, brodate babsko ;-) 12.02.05, 01:12 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=50&w=18025959&a=20516860 Odpowiedz Link Zgłoś
marianna.rokita Re: Specjalnie dla ciebie, brodate babsko ;-) 12.02.05, 01:15 zagazowany.... jak dam z buta... to nie bedziesz miec tego marniuchnego fiuta... byles na rekordzie, to tys byl ten ktoremu opadalo - tak bylo tak bylo! ze pzreciez na ciebie Viagry tam nie starczylo !!!! A taka miales ochote przeleciec kandydatki ze zgubiles pozniej swoje liche szmatki bo latal z marnym fiutkiem wywalonym na uda liczac na to ze stanie, czyli liczac na cuda... Odpowiedz Link Zgłoś
biedronka24 Pomyslal by kto 12.02.05, 01:21 ze subtelna marysia z kitka, rzuca czulszy wzrok na ´partnerow´ szatki, niz wscieklejszy na konkurentki i kandydatki. Hi, hi. Odpowiedz Link Zgłoś
zagazowany.wyborczo Hehehe, wąsatej maszkarze lampucera Sala 12.02.05, 01:21 w sukurs przybywa, Czyżby jej zarostu zazdrościła, ta puszczalska recydywa? ))))) Odpowiedz Link Zgłoś
biedronka24 No i przyleciala/l/lo k- kropek 12.02.05, 00:14 k- ludz. I-kropek. I -z poczuciem humoru. I - nie idiota.... Po co ty mnie czytasz jak ci tak to cisnienie sie podnosi od tego? Zaloz sobie karnecik przykrosci.. Sa juz tacy co maja... Odpowiedz Link Zgłoś
kropekuk Po cholere toto zyje? Nie wiadomo nawet czy ma 12.02.05, 00:17 szyje itd. Odpowiedz Link Zgłoś
biedronka24 No tak 12.02.05, 00:20 i co tu komentowac... Stad to uwielbienie dla Tuwima... Kropek nie lubil swojej kiecki, kropek mial szyje i nawet plecki Lecz wszystko pryslo dnia pewnego, gdy zlosc wstapila w umysl jego, Nieopisana, Nieokielznana Niesluszna i Niepohamowana. Odpowiedz Link Zgłoś
biedronka24 Z bronka postronka 12.02.05, 00:26 cieszy sie wronka, I duma ja rozpiera nieszczera. A za ta duma jakas Kinga, Hiszpanska cholera. Odpowiedz Link Zgłoś
zagazowany.wyborczo Ogólże się w końcu paskudo! A kysz! 12.02.05, 00:32 www.l-s-lowry.co.uk/womanwithbeard.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
zagazowany.wyborczo Nie kompromituj się BRODATA IDIOTKO i nie klikaj 12.02.05, 01:00 tyle na kosz bo to ci nic nie pomoże! MY TU MODERUJEMY WYBIÓRCZO, TY SPLEŚNIAŁA FLĄDRO!! )))))) Odpowiedz Link Zgłoś
patience Re: Nie kompromituj się BRODATA IDIOTKO i nie kli 12.02.05, 01:09 > tyle na kosz bo to ci nic nie pomoże! MY TU MODERUJEMY WYBIÓRCZO, TY > SPLEŚNIAŁA FLĄDRO!! )))))) heheeeeeeeeee ! i tak pierwszy okupant przylaczyl sie do walecznych bojowników powstanczych o wolnosc i demokracje! Odpowiedz Link Zgłoś
admin.tez.zagazowany spokojnie, prosze pani. ten ptaszek jest od nas. 12.02.05, 01:40 Odpowiedz Link Zgłoś
patience A czym sie gazujecie, admini? 12.02.05, 01:42 Moze tak byscie sie podzielili, co? Odpowiedz Link Zgłoś
kropekuk Jak to czym? Ambra biedronki... 12.02.05, 01:45 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=13&w=20515533&a=20516495 Odpowiedz Link Zgłoś
patience Re: Jak to czym? Ambra biedronki... 12.02.05, 01:57 hehehe forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=13&w=20515262&a=20517057 Odpowiedz Link Zgłoś
biedronka24 a jakie to zorientowane tu ambra tam hameryka... 12.02.05, 01:51 jest jeszcze Kafar. Antyantykatolik ostatnio- nie wiem ile razy trzeba bedzie anty dodawac antynieantysemita, ale tylko z pozoru. Rowniez milosnik poezji Odpowiedz Link Zgłoś
patience Re: O qrka. Idę spać :-))) Slusznie! 12.02.05, 01:58 Szeregowiec! Odmaszerowac. Odpowiedz Link Zgłoś
the-end Nie moge, nasza forumowa Miriam:))) 12.02.05, 01:03 Gabryska z niby UK z penisem! To ty teraz facet jestes? No,no opowiedz cos o tym! Odpowiedz Link Zgłoś
kropekuk Gabryska, Miriam, Palnick i KTO jeszcze, ty 12.02.05, 01:40 WIELOSCIO BEZRORUMNYCH NICKOW? Wylaczam cie, smrodzie. Papapa!!! Odpowiedz Link Zgłoś
biedronka24 no i dzienniczek przykrosci 12.02.05, 01:41 hi, hi. Ciekawe czy to jest jakas terapia? Odpowiedz Link Zgłoś
zagazowany.wyborczo Bezrozumna wąsaczko, idźże złóż swój kwadratowy 12.02.05, 01:43 łeb w objęcia Orfeusza! Bo na twój spam to nawet Tebe jest uczulony!!! Odpowiedz Link Zgłoś
biedronka24 Chodzilo pewnie o te meska ciaze ;) 12.02.05, 01:54 milych snow zycze. Nawet sie usmialam. No ale gdyby ktos naprawde chcial zachowac w tajemnicy swoj wiek, albo to czym sie zajmuje, tudziez pochodzenie to pewno by sie tak nie cieszyl... Odpowiedz Link Zgłoś
the-end A to ciekawe... 12.02.05, 02:00 Bo kropek czyli Gabrys z penisem panoszy sie wszedzie gdzie temat Wildsteina sie przewija. Czy toto ma jakies specjalne zadania? Moze to jaki TW z penisem) Odpowiedz Link Zgłoś
the-end O palnicku nie pisalem Miriam:)) 12.02.05, 01:44 Ale mozesz wylaczyc, cala przyjemnosc po mojej stronie Gabrysku z GW! A jak sie czujesz z penisem teraz? Lepiej, czy tak samo zle? Odpowiedz Link Zgłoś