Gość: Tomek IP: *.ippt.gov.pl 07.03.01, 11:05 Chyłba to jest truddne pytanie dla wszystkich. Ja nie wiem, ile Wietnamczyków w polsce? co oni robią? Jak Polacy traktują ich? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: U Re: JAK WIETNAMCZYCY ŻYJĄ W POLSCE IP: *.man.polbox.pl 07.03.01, 17:16 w moim bloku mieszkają jacyś azjaci, cisi,mili i nie wadzą nikomu. Mnie tym bardziej Odpowiedz Link Zgłoś
grogreg Re: JAK WIETNAMCZYCY ŻYJĄ W POLSCE 08.03.01, 10:27 Szczecin. Robia dobre tanie rzarcie (sajgonki, pao dzy), placa podatki, sa mili - zyc nie umierac. A jak ich traktujemy? Ciezko sie przyzanc, ale roznie z tym bywa. Nie pisze o tych lysych popaprancach, kylko o "zwyklych" ludziach. Jak sie ktos wygladem wyroznia to juz jest na cenzurowanym. Moze z czasem sie to zmieni Odpowiedz Link Zgłoś