Dodaj do ulubionych

A to Polska wlasnie....?

18.06.05, 06:44
Oto efekty wzmacniania nienawisci wzgledem homoseksualistow przez radykalna
prawice i fanatykow z LPR...... sad((( Przyklad zawsze idzie z gory.
Dzieki decyzji Kaczynskiego popieranej przez LPR i obliczonym na target
wyborczy haslom propagujacym i wzmagajacym nienawisc do homoseksualistow
dzieje sie wlasnie tak :

Kto strzelał do homoseksualistów zrodlo GW.

es 17-06-2005, ostatnia aktualizacja 17-06-2005 20:45

W czwartek w centrum Katowic pod lokalem, w którym spotykają się geje i
lesbijki, postrzelono dwie osoby. - Wyszłam z koleżanką się przewietrzyć i
nagle ktoś do mnie strzelił. Poczułam piekący ból - opowiada Marzena R. - Za
chwilę okazało się, że kolega obok też został postrzelony. Właściciel lokalu
wezwał policję i pogotowie. Okazało się, że strzelano śrutem. Mnie się nic
poważnego nie stało, bo miałam grube spodnie, ale koledze śrut utkwił w
ramieniu i trzeba było go usunąć. Policja szuka strzelca.
Obserwuj wątek
    • hymen Re: A to Polska wlasnie....? 18.06.05, 14:38
      marianna.rokita napisała:

      > Oto efekty wzmacniania nienawisci wzgledem homoseksualistow przez radykalna
      > prawice i fanatykow z LPR...... sad((( Przyklad zawsze idzie z gory.
      > Dzieki decyzji Kaczynskiego popieranej przez LPR i obliczonym na target
      > wyborczy haslom propagujacym i wzmagajacym nienawisc do homoseksualistow
      > dzieje sie wlasnie tak :
      >
      > Kto strzelał do homoseksualistów zrodlo GW.
      >
      > es 17-06-2005, ostatnia aktualizacja 17-06-2005 20:45
      >
      > W czwartek w centrum Katowic pod lokalem, w którym spotykają się geje i
      > lesbijki, postrzelono dwie osoby. - Wyszłam z koleżanką się przewietrzyć i
      > nagle ktoś do mnie strzelił. Poczułam piekący ból - opowiada Marzena R. - Za
      > chwilę okazało się, że kolega obok też został postrzelony. Właściciel lokalu
      > wezwał policję i pogotowie. Okazało się, że strzelano śrutem. Mnie się nic
      > poważnego nie stało, bo miałam grube spodnie, ale koledze śrut utkwił w
      > ramieniu i trzeba było go usunąć. Policja szuka strzelca.
      >

      Skąd wiesz Jeni, że to nie efekt nachalnej propagandy progejowskiej? Skutki źle
      prowadzonej, nachalnej propagandy zwykle takie są. Poza tym, nie wiesz, kto
      strzelał.
      • allegro.con.brio Re: A to Polska wlasnie....? 19.06.05, 13:02
        hymen napisał:

        > Poza tym, nie wiesz, kto strzelał.

        Oni 'wnioskują' więc 'wiedzą'. Poza tym, piszą w GW że jest dyskryminacja i
        nietolerancja, więc jest.

    • atp1 Re: A to Polska wlasnie....? 18.06.05, 14:47
      Zyd Rokita jako wrog Polakow oczywiscie bedzie popieral pedalow
      i tysiace innych zboczen jak: nekrofilia,pociag do zwierzat(zapomnialem
      naukowej nazwy), narcyzm, pedofilizm,gerontofilizm(pociag do starcow) i
      setki innych. Czym bardziej Polacy beda zboczeni tym lepiej dla Rokity
      i jego koszerných, odebrac narodowi kulture i stare obyczaje znaczy
      to takim narodem sterowac, to jest iich cel!!!

      ps. nekrofilia to "stosunek z trupami". Sam Rokita to on jest wierzacy
      ale w inny sposob(judaizm), tam takich zboczen nie toleruja, ale
      chetnie widza to u Gojow.
      • wesoly33 Re: A to Polska wlasnie....? 19.06.05, 04:23
        a moze to strzelal jaki zawiedziony kochanek ?
        a moze poprosili znajomego co by do nich niegroznie strzelil
        a oni beda uchodzic za meczennikow ?

        co tam Polska w izraelu jeden zyd zabil drugiego Zyda (rabina)
        • kropekuk PO COS SIE POD TEGO ZBOCZKA PODWIAZAL? 19.06.05, 05:41
          A jesli chodzi o ow zamach, to 1) para mi wyglada na sponsorke i jej pet-boy
          (jestes z US, a wiec wiesz o co mi chodzi); tego typu oryginaly lubia bywac w
          klubach, takze i gejowskich
          2) podejrzewam, ze jednak ktos chcial "pedalom przypietrzyc", ale CZEMU
          strzelal do pary roznoplciowej, to chyba sam Pan Bog wie. Chyba...Chyba, ze ta
          sponsorka wygladala jak...Camilla Parkerwink
      • rycho7 atp1 reklamuje swoja przypadlowsc 19.06.05, 12:16
        atp1 napisał:

        > narcyzm
    • allegro.con.brio Re: A to Polska wlasnie....? 19.06.05, 12:56
      marianna.rokita napisała:

      > W czwartek w centrum Katowic pod lokalem, w którym spotykają się geje i
      > lesbijki, postrzelono dwie osoby.

      A co to, tylko pedały tam przesiadują? Druga sprawa:

      "Oto efekty wzmacniania nienawisci wzgledem homoseksualistow przez radykalna
      prawice i fanatykow z LPR...... sad((("

      idiotyczny wniosek. Pedałki obnoszące się swoim zboczeniem są wystarczająco
      irytujący, by gonić to dziadostwo bez potrzeby "wzmacniania nienawiści przez
      radykalną prawicę". Do czego zmierzam, nikt lepiej nie zniechęca, a może nawet
      nie "wzmacnia nienawiści wzlgędem homoseksualistów" jak same pedały. I ich
      spedalone, dławiące się polityczną poprawnością, czerwone towarzystwo.
      • amigosan Na 'garbach' pedałów po władze? 19.06.05, 14:10
        Żenada.
        Mozliwe tylko w zaściankowym, przesiaknietym katolicyzmem społeczenstwie.
        • wikul Na 'garbach' pedałów po szczyt głupoty ? 19.06.05, 17:08
          amigosan napisała:

          > Żenada.
          > Mozliwe tylko w zaściankowym, przesiaknietym katolicyzmem społeczenstwie.


          Rzeczywiście zaścianek. W postepowych cywilizacjach do pedałów strzelają ostrą
          amunicją zabijając. Zwłaszcza do przywódców partyjnych.
    • wikul Re: A to Polska wlasnie....? 19.06.05, 16:59
      Ktoś cię trzyma w Polsce ? J.S.M. ? Przeflancuj sie do Oregonu. Tom ci zrobi
      promocję. Będziesz biła kolejne rekordy. Może Tom weźmie też udział.
      P.S. Czy homoseksualiści mają teraz jakieś oznaczenia widoczne z daleka ?
      • marianna.rokita Re: A to Polska wlasnie....? 19.06.05, 17:07
        Wikul, sama sie trzymam smile
        Nie zlosc sie wiesz, ze moje poglady roznia sie zasadniczo od Twoich. I ja od
        czasu "paxu" do twoich watkow nie wchodze, mimo,ze nie raz mnie korci zeby Ci
        powiedziec,ze nie masz racji.

        Pozdro
        • wikul Re: A to Polska wlasnie....? 19.06.05, 17:37
          marianna.rokita napisała:

          > Wikul, sama sie trzymam smile
          > Nie zlosc sie wiesz, ze moje poglady roznia sie zasadniczo od Twoich. I ja od
          > czasu "paxu" do twoich watkow nie wchodze, mimo,ze nie raz mnie korci zeby Ci
          > powiedziec,ze nie masz racji.
          >
          > Pozdro

          Nie przeszkadzają mi inne poglądy. Jestem jednak uczulony na niesprawiedliwą,
          prostacką, generalizującą ocenę Polski. Zwłaszcza że teraz można z Polski
          wyjechać do postępowego Jasnogrodu. Tylko najpierw warto przypomnieć sobie kto
          w tym Jasnogrodzie do kogo strzela (bynajmniej nie ze śrutu)i kogo zabija.
          może na tym tle Polska nie jest taka najgorsza.
          • rycho7 znaczy sie kazda ocene 19.06.05, 18:15
            wikul napisał:

            > Nie przeszkadzają mi inne poglądy. Jestem jednak uczulony na niesprawiedliwą,
            > prostacką, generalizującą ocenę Polski.

            Zeby cos poprawic nalezy opracowac diagnoze. Wszelkie dyskusje z jedynie
            prawdziwymi Polakami-katolikami koncza sie stwierdzeniem "Jestem jednak
            uczulony na niesprawiedliwą, prostacką, generalizującą ocenę Polski.". I tak da
            capo. Orkiestra (obroncow tradycji) na Tytaniku gra.
            • wikul znaczy sie nie kazdą ocenę 19.06.05, 18:20
              rycho7 napisał:

              > wikul napisał:
              >
              > > Nie przeszkadzają mi inne poglądy. Jestem jednak uczulony na niesprawiedl
              > iwą,
              > > prostacką, generalizującą ocenę Polski.
              >
              > Zeby cos poprawic nalezy opracowac diagnoze. Wszelkie dyskusje z jedynie
              > prawdziwymi Polakami-katolikami koncza sie stwierdzeniem "Jestem jednak
              > uczulony na niesprawiedliwą, prostacką, generalizującą ocenę Polski.". I tak
              da
              >
              > capo. Orkiestra (obroncow tradycji) na Tytaniku gra.


              Jak zwykle nie wiesz o czym jest wątek. A co mają do tego prawdziwi Polacy -
              katolicy pozostanie twoją słoką tajemnicą.
              • rycho7 CBDO 19.06.05, 18:31
                wikul napisał:

                > Jak zwykle nie wiesz o czym jest wątek. A co mają do tego prawdziwi Polacy -
                > katolicy pozostanie twoją słoką tajemnicą.

                Odpowiedz typowa.
    • wikul A to Anglia wlasnie....? 19.06.05, 18:10
      A tu masz lepiej w postępowej Anglii.

      wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,2775622.html
      • kropekuk Moze powiesz, ze przez ANGLIKOW? To wierzaca 19.06.05, 19:05
        dzicz afrykanska wyemigrowala - niestety - wraz ze swa afrykanska kultura.
        Podobnie jak i dzicz polska i katolicka:
        news.bbc.co.uk/1/hi/england/beds/bucks/herts/4101656.stm
        Zreszta od tej dziczy afrykanskiej obrywa sie nozami rzeznickimi takze i
        Polakom:
        news.bbc.co.uk/1/hi/england/beds/bucks/herts/4096356.stm
        • wikul Re: Moze powiesz, ze przez ANGLIKOW? To wierzaca 19.06.05, 19:15
          kropekuk napisał:

          > dzicz afrykanska wyemigrowala - niestety - wraz ze swa afrykanska kultura.
          > Podobnie jak i dzicz polska i katolicka:
          > news.bbc.co.uk/1/hi/england/beds/bucks/herts/4101656.stm
          > Zreszta od tej dziczy afrykanskiej obrywa sie nozami rzeznickimi takze i
          > Polakom:
          > news.bbc.co.uk/1/hi/england/beds/bucks/herts/4096356.stm


          Nie pisałem o Aglikach a o Angli. Najpierw zwalczaj dzicz koło siebie, nie
          martw sie o innych.
          • kropekuk Totez sie te dzicz zwalcza. Lacznie z ta polska 20.06.05, 00:54
            Nb. zobacz jak was tu cenia - oferta dla miejscowych NIGDY nie spada ponizej
            10.000 funtow. Ale Polak Polaka - jak wiadomo- za bezcen sprzeda :
            news.bbc.co.uk/1/hi/england/beds/bucks/herts/4101656.stm
      • kropekuk A to POLSKA wlasnie.... 20.06.05, 02:25
        DZIECI W BECZCE. Ofiary kultu Dionizosa w Polsce:
        news.bbc.co.uk/1/hi/world/europe/2983467.stm
    • owca.amarantowa to moze byc jakas prowokacja 19.06.05, 19:23
      Dlaczego za nieboszczki PRLki nie bylo atakow na gejow, a zaczely sie nagle
      teraz? To moga byc prowokacje. Przedwybocze podchody?
      • wikul Re: to moze byc jakas prowokacja 19.06.05, 19:37
        owca.amarantowa napisała:

        > Dlaczego za nieboszczki PRLki nie bylo atakow na gejow, a zaczely sie nagle
        > teraz? To moga byc prowokacje. Przedwybocze podchody?


        Skąd wiesz że nie było ? A prowokacja mogła być.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka