Dodaj do ulubionych

statystyki biednego wilda

IP: *.dostep.pl 25.08.02, 10:32
nick wild zajmuje aktualnie (w chwili, gdy to piszę) 6 wątków na pierwszej
stronie spisu wątków dnia dzisiejszego. pod koniec dnia powinno być ich o
kilka więcej.

jako wątki własne wild wpisuje wyłącznie informacje cudze i cudze opinie,
najczęściej podając linki do miejsc, z których informacje wziął.

myśi własnej - na owe 6 wątków - ani jednej.

w owych 6 wątkach wilda pojawiło się łącznie 89 wpisów, co sugeruje, że
średnia wynosiłaby 14 głosów na jeden wątek, gdyby nie...

w każdy wątku wilda 40 procent wpisów stanowią wpisy samego wilda, niekiedy
kilka pod rząd - klasyczna rozmowa samego ze sobą.

przyglądając się największemu na dziś osiągnięciu wilda - wątkowi, w którym
zamieszczono aż 40 opinii - stwierdzamy, że aż 17 z nich nalezy do samego
wilda, zaś 10 do niejakiego doku. pozostałe 13 głosów przypada na 5 osób,
czyli tak naprawdę wątek wilda zainteresował 7 osób.

jednocześnie niemal w każdym wątku oryginalnym, wymyślonym przez innego
forumowicza (czyli wątku własnym, z własną kreatywną myślą w temacie i
treści, wątpliwościami itd) wild sieje spustoszenie. walczy wówczas w
pojedynkę ze wszystkimi sprzymierzeńcami autora takiego wątku, póki go nie
zniszczy całkiem (vide największy aktualnie wątek z.hołdysa, opuszczony juz
przez autora i wszystkich rozsądnych dyskutantow).

psycholog spoleczny Jacek Santorski powiedzial w TV o takim przypadku:
"Przyczyny takiego postepowania mogą być różne. Czasem zaniedbanie w
wychowaniu, czasem poczucie słabości, kiedy w życiu realnym się jest
najsłabszym z kilkorga rodzeństwa czy człowiekiem zagubionym, nieśmiałeym w
jakiejś grupie społecznej. Bohaterowie znad klawiatury sądzą wówczas, że
poczucie wielkiej własnej krzywdy będą mogli wyrównać, zadając krzywdę innym
uczestnikom życia społecznego, tworząc jednocześnie mistyfikacje na swój
temat, w które w zasadzie jedynie oni sami wierzą".

--------------------
PS
wilda przebija konglomerat nicków V.C. i v.c., które zainstalowały na
pierwszej stronie 22 wątki na podobnej zasadzie.
Obserwuj wątek
    • Gość: xxxl Re: statystyki biednego wilda IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 25.08.02, 13:16
      Re: Agencja V.C. podaje... Zbuduj sobie blogger
      kochanka 25-08-2002 03:18

      "Mielismy takiego kogos pod nickiem Gelatik na forum Swiat. Co dziennie nadawal
      przeglad prasy. On myslal ze wszystko co nadawal bylo dla nas nowe,
      interesujace i tylko on wiedzial jak to znalezc. Wydawalo sie czasami ze ten
      biedny czlowiek wlasnie przed chwila nauczyl sie wycinac i wklejac i z radosci
      tak sie tym popisywal. Oczywiscie spotkal sie na forum z dosyc duza opozycja i
      juz nie ma po nim ani znaku. Ja nawet sie zastanawiam czy VC to Gelatik, nadal
      dumnie kopiujacy".

      To cytat z postu o V.C., ale jak odpowiedni...




    • Gość: wild Śmiechu?Pisarzu?Norku?Wild2?to ja też sie wpisze.. IP: *.net.bialystok.pl / 10.102.11.* 25.08.02, 13:39
      Śmiech i "WIEDZA"

      a np. tacy psychoterapeuci jak Tomas Szasz przyjęli oni na wzór innych gałęzi
      medycyny "model medyczny", wg którego choroba to nic więcej niż nieprawidłowe
      funkcjonowanie jakiejś części, czynności lub organu ciała. O "chorobie
      psychicznej" możemy zatem mówić tylko wtedy, gdy mamy do czynienia z fizycznym
      uszkodzeniem mózgu. Pozostała część zjawiska dotąd nazywanego "chorobą
      psychiczną" to jedynie metafora opisująca "problemy życiowe", które jako takie
      nie powinny być w ogóle przedmiotem zainteresowania psychiatrów lub innych
      lekarzy.
      --------------------------------------------------------------------------
      Zwykło się definiować psychiatrię jako tę dziedzinę medycyny, która zajmuje się
      badaniami, rozpoznawaniem i leczeniem chorób psychicznych. Definicja ta jest
      całkowicie bezwartościowa i błędna. Choroba psychiczna jest mitem. Psychiatrzy
      nie zajmują się leczeniem chorób psychicznych. Mają oni na co dzień do
      czynienia z osobistymi, społecznymi i etycznymi problemami naszego życia.
      (T. Szasz)
      ----------------------------------------------------------------------------
      W czasach Rewolucji Kulturalnej w Chinach (1966-76) uważano, że wszystkie
      choroby psychiczne biorą się z niewłaściwych poglądów politycznych.

      wyborcza.gazeta.pl/info/artykul.jsp?xx=971121&dzial=010201

      Ps. o maoizm Ciebie już nie chce sie pytać z daleka go czuć...

      ale...

      spytam sie czy jesteś za koncesjami na leczenie?
      potrafisz odpowiedzieć na tak proste i śmieszne pytanie?

      1.Ty odpowiadasz - TAK!

      a ja sie spytam - wiele razy w życiu mówiłeś coś a robiłeś coś innego?

      2.Ty odpowiadasz - NIE!

      jestes OK - temu psychologi daje kopa w tyłek - nudzi mnie


      następne pytanie:
      Czy "Twój" myślowy psycholog-Śmiech często pracuje łamiąc Kodeks Psychologiczny?


      www.ptp.psychologia.pl/
      Psychologa obowiązuje przestrzeganie tajemnicy zawodowej. Ujawnienie wiadomości
      objętych tajemnicą zawodową może nastąpić jedynie wtedy, gdy poważnie zagrożone
      jest bezpieczeństwo klienta lub innych osób. Jeśli jest to możliwe, decyzję w
      tej sprawie należy dokładnie omówić z doświadczonym i bezstronnym kolegą.
      Materiały poufne powinny być komisyjnie zniszczone, jeżeli zaistnieją warunki
      grożące ich ujawnieniem.

      Wnikanie w intymne, osobiste sprawy klienta dopuszczalne jest jedynie w takim
      zakresie, jaki wynika z celów pomocy psychologicznej.
      Psycholog przestrzega zasady dobrowolności uczestniczenia w badaniach
      psychologicznych, a także respektuje prawo uczestników do wycofania się w
      dowolnym momencie z dalszego udziału w badaniach. Jeżeli uczestnicy badań
      pozostają w stosunku zależności wobec prowadzącego badania jako jego studenci,
      klienci lub pracownicy, a także wtedy, gdy istnieje możliwość społecznej presji
      na udział w badaniach, należy szczególnie zadbać o to, aby zasada dobrowolnego
      udziału nie była naruszona.

      postkomunistyczny pismaczy śmiechu w szatkach psychologa-parareligijnego pisz
      ile Ci Partia poooozwoli! <surprised

      • Gość: xxxl mylisz psychiatrię z psychologią. celowo? IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 25.08.02, 13:49
        Cytat z Grzesiuka...
        Dentystka: Niech pan otworzy usta.
        Pacjent; Ty też jesteś kurwą.

        wild nie umie rozmawiac, dlatego stuka na forum. w rozmowie raealnej po prostu
        wzbudzilby ziewanie. az milo, ze sie go nie zna.
        jego reakcje kazaly mi zweryfikowac sąd o nim - jest malo inteligentny,
        zwyczajnie.

        jest tez dzieckiem cytatow, linkow, cudzych przytaczanych tez - sam nie ma w
        sobie nic.
        procz agresji wobec kazdego.
        moze rzeczywiście wyprzedził tok rozumowania autora postu i lada moment
        powinien zza węgła pojawić się psychiatra?


        • Gość: wild Pisarzu a Ty kim jesteś?:))) IP: *.net.bialystok.pl / 10.102.11.* 25.08.02, 13:51
          czy uważasz że posiadanie koncesji jest potrzebne do wykonywania zawodu
          psychiatrii?

          jezeli tak?

          zajmij sie tym na co masz tę koncesje! smile
        • Gość: wild jakby co... IP: *.net.bialystok.pl / 10.102.11.* 25.08.02, 13:54
          to miłej Niedzielki! smile dzieki za troske... ech...
    • Gość: śmiech proszę nie psuć statystyki mnie przynajmniej...! IP: *.dostep.pl 25.08.02, 13:57
      ...i nie gadać ze sobą na moim wątku ! wara od niego, śmieciarzu !

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka