Dodaj do ulubionych

Lista potworków:

IP: *.intranet.loc / *.abo.wanadoo.fr 01.10.02, 10:30
Czas abym odświerzył to forum ,oto krótka ściaga dzięki każdy nowy na tym
forum będzie wiedział z kim ma do czynienia:

Oto kompanioni drużyny K (kozunia):

siedem
znany bardziej jako kretyn5040 – bardzo aktywny ale niegroźny bo mało
niebezpieczny, lubi się przepierać za kozę, często spotakć można na oślej
ławce (tam gdzie miejsce kuz).

xialuka
tacowy z Łańcuta, klerykalna fobia umajona napadami wulgarności, pisze mało
ale za to bez sensu, raczej unikać bo rozdrażnione przyczepia się do podeszwy

galba
galbaty potworek z zarządu upeerku, kiedyś groźny ,teraz pozbawiony jadu,
haha! Cysorzyk bokassa o mentalności bartona.

bykk
odmiana galby pospolitej wysepująca na małopolsce, drażnić do woli, ślini się
i bawi tym damy

janusz2_
fanaktycznie oddany tym wymienionym wyżej, uczestnik orgii z kozunią ,pozorny
spokój maskuje rozstrój.

andrzejG
niebespieczny bo podchodźi z tyłu, udaje przyjaciela, rozmawia i z nienacka
wbija nóż w serce, omijać z dalaeka,

zalecenia ogólne dr. Limaka:
nie zadawać się, omijać, czasem drażnić, to im pomoże ,nie wyciągać im ręki
bo i tak ją ugryzą (jak to bestie).

Inne gadziny:
tebe, maas, dj – odcinają łącze, konta i wszystko na prośbę kozuń, boją się
prawdy i sprawiedliwości, omijać z daleka.

L.
Obserwuj wątek
    • Gość: LIMAK Inne potworki niech sie same wpiszą_hihi_nt IP: *.intranet.loc / *.abo.wanadoo.fr 01.10.02, 10:32
      • lymak wedle życzenia, hihihihihi 01.10.02, 10:36
        • Gość: LIMAK witamy kozunię 5040__hihiho!____nt IP: *.intranet.loc / *.abo.wanadoo.fr 01.10.02, 10:38
    • Gość: Xeni hihihihi!____________nt IP: *.intranet.loc / *.abo.wanadoo.fr 01.10.02, 11:34
      • d_nutka Re: hihihihi!____________nt 01.10.02, 11:40
        to by się nawet zgadzało.
        ale kto broni drugiej bramki?
        d_
        • Gość: LIMAK Potwoki grają same na jedną bramkę IP: *.intranet.loc / *.abo.wanadoo.fr 01.10.02, 11:48
          hihi! i dziwią sie ,że ciągle przegrywają.

          ho!ho!

          L.
          • d_nutka Re: Potwoki grają same na jedną bramkę 01.10.02, 12:01
            czyżby atak ich byl lepszy?
            jaki wynik?
            d_
            • Gość: LIMAKTY przegrywają same ze sobo IP: *.intranet.loc / *.abo.wanadoo.fr 01.10.02, 12:04
              d_nutka napisała:

              > czyżby atak ich byl lepszy?
              > jaki wynik?
              > d_

              5040 do zera.

              hihihi!

              L.
            • janusz2_ Yntelektualna rozmówka z limakiem 01.10.02, 12:10
              d_nutka napisała:

              > czyżby atak ich byl lepszy?
              > jaki wynik?
              > d_

              D_nutko - gratuluję partnera do rozmowy.
              • d_nutka Re: Yntelektualna rozmówka z limakiem 01.10.02, 12:13
                wariat z wariatem zawsze się dogada jaki wcale nie trzeba gadać po nocy.
                noc jest od spania,a godziny pracy do pracy.
                a rozrywka?
                rozrywka dla normalnych może być nieinaczej.
                d_
    • Gość: Carioca Re: Lista potworków: IP: *.teimes.gr 01.10.02, 13:05
      Kochany ty mój Limaczku wróciłeś ukochany nie wiem
      czy mnie pamiętasz? Ja o tobie zawsze pamiętała będe
      nigdy ciebie nie zapomne, nigdy. Te noce w Grecii pamiętasz.
      Tą plaże nocą pamiętasz mój ukochany? Czekam na priwie.
      Smuci mmnie ta suka danka znowu sie przykleja do ciebie kochany.
      Papatki buźaczki.
      Cari
      • pollak Re: Lista potworków: 01.10.02, 13:08
        Gość portalu: Carioca napisał(a):

        > Kochany ty mój Limaczku wróciłeś ukochany nie wiem
        > czy mnie pamiętasz? Ja o tobie zawsze pamiętała będe
        > nigdy ciebie nie zapomne, nigdy. Te noce w Grecii pamiętasz.
        > Tą plaże nocą pamiętasz mój ukochany? Czekam na priwie.
        > Smuci mmnie ta suka danka znowu sie przykleja do ciebie kochany.
        > Papatki buźaczki.
        > Cari

        Tylko uważaj, bo jak się na Ciebie zezli to Ci jeszcze napisze ześ jest kurwa.
        • Gość: siedem jestem dotknięty IP: *.tgory.pik-net.pl 01.10.02, 13:20
          tym, że ślimak umieścił mnie na 3 miejscu swojej listy

          5040
          • Gość: Galba Jeśli mogę... IP: 213.17.161.* 01.10.02, 13:26
            ... wtrącić się do tego jakże kwietnego watku:

            Siódemko,
            wszak jesteś na liście śCierwa PIERWSZY. Trzecie miejsce mnie przypadło.

            G.
          • pro100 Re: jestem dotknięty 01.10.02, 13:29
            Gość portalu: siedem napisał(a):

            > tym, że ślimak umieścił mnie na 3 miejscu swojej listy
            >
            > 5040

            Ba, ja sie w ogóle do rankigu nie załapałem. Gdzie można złożyć protest?
            Naprawdę jestem zdegustowany.

            pozdr anty
            • pollak Re: jestem dotknięty 01.10.02, 13:32
              pro100 napisał:

              > Gość portalu: siedem napisał(a):
              >
              > > tym, że ślimak umieścił mnie na 3 miejscu swojej listy
              > >
              > > 5040
              >
              > Ba, ja sie w ogóle do rankigu nie załapałem. Gdzie można złożyć protest?
              > Naprawdę jestem zdegustowany.
              >
              > pozdr anty

              Jak znam życie, niedługo wyjdzie dodatek.
            • Gość: siedem Re: jestem dotknięty IP: *.tgory.pik-net.pl 01.10.02, 13:32
              ślimak miał twoje dwa nicki do zapamietania a to zbyt wiele jak na bezkregowa
              forme zycia

              5040
    • bykk Re: Lista potworków: 01.10.02, 13:33
      Hej Panowie,a co ja mam powiedzieć,jestem poza podium. Myślę jednak,że
      to nie prawdziweksmile)!
      hej!
      Anty,tych co to chodzą tam,to on może nie klasyfikuje,chociaż...smile)
      • pro100 Re: Lista potworków: 01.10.02, 13:45
        bykk napisał:

        > Hej Panowie,a co ja mam powiedzieć,jestem poza podium. Myślę jednak,że
        > to nie prawdziweksmile)!
        > hej!
        > Anty,tych co to chodzą tam,to on może nie klasyfikuje,chociaż...smile)
        Klasyfikował, dopiero Danka po czułkach batem strzeliła to zszedł był. Zresztą
        cholera wie o co im tam chodzi. A na podium nie wszyscy mogą być, ale żeby tak
        zaraz ....... sad((( No nie mogie, jezdem niepocieszony.

        pozdr anty
      • janusz2_ Re: Lista potworków: 01.10.02, 13:59
        bykk napisał:

        > Hej Panowie,a co ja mam powiedzieć,jestem poza podium. Myślę jednak,że
        > to nie prawdziweksmile)!
        > hej!
        > Anty,tych co to chodzą tam,to on może nie klasyfikuje,chociaż...smile)

        Witaj bykk-u,
        a co ja mam powiedzieć? Za mną juz tylko znalazł się AndrzejG, który najdłużej
        próbował rozmawiać z limakiem jak z normalnym człowiekiem.

        Pozdrawiam
        • bykk Re: do Janusza z 2:) 01.10.02, 14:05
          Witaj!
          Co racja,to racja. Nie dziw się,pamiętasz jak to dla jedynego Jondrusia
          stosował stałego nicka śLIMAK,ale i to potem mu przyłożył!smile)
          pozdrawiam wszystkich
          hej!
          Carioca się cieszy widać,ciekawe kiedy nam przyłoży,hehehe!
          • Gość: siedem Re: do Janusza z 2:) IP: *.tgory.pik-net.pl 01.10.02, 14:11
            bykk napisał:

            > Witaj!
            > Co racja,to racja. Nie dziw się,pamiętasz jak to dla jedynego Jondrusia
            > stosował stałego nicka śLIMAK,ale i to potem mu przyłożył!smile)
            > pozdrawiam wszystkich
            > hej!
            > Carioca się cieszy widać,ciekawe kiedy nam przyłoży,hehehe!


            Jondruś to dusza człowiek. Cenię go za te franciszkańskie podejście do świata.
            On nawet w bozym bydlątku ślimaczku dostrzegł istotę obdarzoną duszą a może
            nawet człowieczeństwem.

            5040
            • bykk Re: do Siódemki 01.10.02, 14:17
              Hej Siódemka!smile
              Jasne,że tak,ale w nagrodę dostał kopa w dupę! Wniosek? Nie zbliżaj się
              zbytnio do konia Franka Kocyby!smile)
              pozdrawiam Cię
              ciekawe co się stało,że "wyzwolony spod zabezpieczeń" nie odzywa się?
              może poszedł na priv z Cariocą?
    • Gość: LIMAK Alechśta głupie psie bobki____nt IP: *.inetia.pl 01.10.02, 14:26
      hihihi!
    • Gość: LIMAK Mniejsze potworki: IP: *.inetia.pl 01.10.02, 14:31
      anty
      powszechnie znany jako antyrozum, nazwy tłumaczyć nie musimy, zachowuje sie tak
      jak nazywa, typowy upeerowski kozi bobek,

      pollack
      gad z rodziny żmij, zmienia skórę i adresy jak dziwka rękawiczki, podnóżek
      helgi,

      helga
      transwestyta z muzgiem małego królika, wyciągnij jej rękę a ugryzie zamiast
      dziękować za dobre rady, zaślepiona nienawiścią do lepszych od siebie

      L.
      • Gość: Carioca Re: Mniejsze potworki: IP: *.teimes.gr 01.10.02, 14:38
        Potworku mój kochany Limaczku jedyny
        gdzie chodzisz którędy zahaczasz ja ciągle czekam
        na priwie a ty zmieniłeś adres? Podaj prosze
        nowe namiary na mojego nika pamiętasz?
        papatki na priwie czekam steskniona
        Cari
      • pollak Re: Mniejsze potworki: 01.10.02, 14:45
        A nie mówiłem. Jest i dodatek smile

        Gość portalu: LIMAK napisał(a):

        > anty
        > powszechnie znany jako antyrozum, nazwy tłumaczyć nie musimy, zachowuje sie
        tak
        >
        > jak nazywa, typowy upeerowski kozi bobek,
        >
        > pollack
        > gad z rodziny żmij, zmienia skórę i adresy jak dziwka rękawiczki,

        Hahaha

        > podnóżek helgi,

        He? .... Eeeetam

        > helga
        > transwestyta z muzgiem małego królika, wyciągnij jej rękę a ugryzie zamiast
        > dziękować za dobre rady, zaślepiona nienawiścią do lepszych od siebie
        >
        > L.

        I jedno pytanie, co to jest 'muzg'?
        • janusz2_ Re: Mniejsze potworki: 01.10.02, 14:49
          pollak napisał:

          >
          > Gość portalu: LIMAK napisał(a):
          >
          > > helga
          > > transwestyta z muzgiem małego królika, wyciągnij jej rękę a ugryzie
          > > zamiast dziękować za dobre rady, zaślepiona nienawiścią do lepszych od
          > > siebie
          >
          > I jedno pytanie, co to jest 'muzg'?

          Pollak - przecież odpowiedź jest prosta - wg. limaka 'muzg' to jest coś co ma
          mały królik.
          • pollak Re: Mniejsze potworki: 01.10.02, 14:50
            janusz2_ napisał:

            > pollak napisał:
            >
            > >
            > > Gość portalu: LIMAK napisał(a):
            > >
            > > > helga
            > > > transwestyta z muzgiem małego królika, wyciągnij jej rękę a ugryzie
            > > > zamiast dziękować za dobre rady, zaślepiona nienawiścią do lepszych o
            > d
            > > > siebie
            > >
            > > I jedno pytanie, co to jest 'muzg'?
            >
            > Pollak - przecież odpowiedź jest prosta - wg. limaka 'muzg' to jest coś co ma
            > mały królik.

            A może miał na myśli 'musk'.
            • janusz2_ Re: Mniejsze potworki: 01.10.02, 14:52
              pollak napisał:

              > A może miał na myśli 'musk'.

              limak "miał na myśli"?
              Hm, ciekawe przypuszczenie. smile
              • pollak Re: Mniejsze potworki: 01.10.02, 14:54
                janusz2_ napisał:

                > pollak napisał:
                >
                > > A może miał na myśli 'musk'.
                >
                > limak "miał na myśli"?
                > Hm, ciekawe przypuszczenie. smile


                Racja, palnąłem. smile
                • Gość: LIMAK Haha! Dwa potworki kopulują publicznie! IP: *.inetia.pl 01.10.02, 14:56
                  Ochydne to jest! Będzie z tego galbate monstrum!

                  hihiho!

                  L.
        • Gość: Ania Jestem obrazona.: IP: *.upc.chello.be 01.10.02, 14:50
          Nawet na mniejszego potworka sie nie zalapalam
          • Gość: LIMAK Ty nie potworek ty zwykła tufta___nt IP: *.inetia.pl 01.10.02, 14:54
      • pro100 Jak już rabbi Schlymack sie do mnie odezwał to 01.10.02, 15:06
        Gość portalu: LIMAK napisał(a):

        > anty
        > powszechnie znany jako antyrozum, nazwy tłumaczyć nie musimy, zachowuje sie
        tak
        >
        > jak nazywa, typowy upeerowski kozi bobek,

        lece w te pędy zapisać się do upeeru, ktoś wie gdzie to w Słupsku znaleźć ???
        O dzieki dostojny Schlymacku!!!!

        pozdr anty
        >
        > pollack
        > gad z rodziny żmij, zmienia skórę i adresy jak dziwka rękawiczki, podnóżek
        > helgi,
        >
        > helga
        > transwestyta z muzgiem małego królika, wyciągnij jej rękę a ugryzie zamiast
        > dziękować za dobre rady, zaślepiona nienawiścią do lepszych od siebie
        >
        > L.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka