Gość: LIMAK
IP: *.intranet.loc / *.abo.wanadoo.fr
01.10.02, 10:30
Czas abym odświerzył to forum ,oto krótka ściaga dzięki każdy nowy na tym
forum będzie wiedział z kim ma do czynienia:
Oto kompanioni drużyny K (kozunia):
siedem
znany bardziej jako kretyn5040 – bardzo aktywny ale niegroźny bo mało
niebezpieczny, lubi się przepierać za kozę, często spotakć można na oślej
ławce (tam gdzie miejsce kuz).
xialuka
tacowy z Łańcuta, klerykalna fobia umajona napadami wulgarności, pisze mało
ale za to bez sensu, raczej unikać bo rozdrażnione przyczepia się do podeszwy
galba
galbaty potworek z zarządu upeerku, kiedyś groźny ,teraz pozbawiony jadu,
haha! Cysorzyk bokassa o mentalności bartona.
bykk
odmiana galby pospolitej wysepująca na małopolsce, drażnić do woli, ślini się
i bawi tym damy
janusz2_
fanaktycznie oddany tym wymienionym wyżej, uczestnik orgii z kozunią ,pozorny
spokój maskuje rozstrój.
andrzejG
niebespieczny bo podchodźi z tyłu, udaje przyjaciela, rozmawia i z nienacka
wbija nóż w serce, omijać z dalaeka,
zalecenia ogólne dr. Limaka:
nie zadawać się, omijać, czasem drażnić, to im pomoże ,nie wyciągać im ręki
bo i tak ją ugryzą (jak to bestie).
Inne gadziny:
tebe, maas, dj – odcinają łącze, konta i wszystko na prośbę kozuń, boją się
prawdy i sprawiedliwości, omijać z daleka.
L.