Gość: Miriam IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 26.09.01, 15:55 Jest, zdrowy - i do nas zajrzy niedługo, tak obiecuje! Luzerionie - wracaj co żywo - nareszcie! Bez Ciebie feeling forum spada! Czy jest ktoś, kto jest tego samego zdania, co ja? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
bykk Re: LUZER się odezwał! 26.09.01, 16:00 Miriam,a wyluzowany chociaż? pozdrawiam i życzę wszystkiego naj Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Miriam Re: LUZER się odezwał! IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 26.09.01, 16:04 bykk napisał(a): > Miriam,a wyluzowany chociaż? > pozdrawiam i życzę wszystkiego naj Oczywiście, jak to On. Zawsze wyluzowany. Jest ok. M Odpowiedz Link Zgłoś
civic_vtec Re: LUZER się odezwał! 26.09.01, 16:12 Gość portalu: Miriam napisał(a): > Jest, zdrowy - i do nas zajrzy niedługo, tak obiecuje! Luzerionie - wracaj co > żywo - nareszcie! Bez Ciebie feeling forum spada! Czy jest ktoś, kto jest tego > samego zdania, co ja? Odpowiedz na pytanie - nie wiem, nie znam. Tobie Miriam na slowo wierze i czekam. bez czulosci (wszak teraz nie wypada) vtec Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Balzer Re: LUZER się odezwał! IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 26.09.01, 16:16 Super. Luzer mial zawsze trafne uwagi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: orange Re: LUZER się odezwał! IP: *.sieradz.cvx.ppp.tpnet.pl 26.09.01, 17:01 Niech wraca! (chory jestem, to ta jesienna plucha) heya! Odpowiedz Link Zgłoś
civic_vtec Re: do orange'a chorego 26.09.01, 19:20 Odszukaj w Quchni przepisy na chorobska jesienno-pluchowe albo zazyj rozpuszczalna aspiryne o smaku orange albo... co tam chcesz jeszcze. Wylaz z kataru i kichania vtec P.S. Wyciagnalem watek, zeby Cie ktoras z Pan przutulila Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: orange Re: do orange'a chorego IP: *.sieradz.cvx.ppp.tpnet.pl 26.09.01, 19:33 Dzięki Witku! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tete Re: do orange'a chorego IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 27.09.01, 09:57 civic_vtec napisał(a): > P.S. Wyciagnalem watek, zeby Cie ktoras z Pan przutulila Czytam - uwierzyć nie mogę ! Żadna nie przytuliła. A dlaczegóż to prychający zakatarzony trzyma się z dala od Sieci ? Tam niewiast moc. Ciepła dużo. Herbata z sokiem malinowym, wiśniowe konfitury ... pozdrawiam, tete Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Terek Zdrówka dla Luzera. IP: *.pl 26.09.01, 19:29 Zdrówka dla Luzera. Po powrocie Luzera Forum niewątpliwie ulegnie intelektualnemu wzmocnieniu . Luzer, niecierpliwie czekamy! Odpowiedz Link Zgłoś
tyu Re: LUZER się odezwał!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 26.09.01, 20:16 Gość portalu: Miriam napisał(a): > Jest, zdrowy - i do nas zajrzy niedługo, tak obiecuje! Luzerionie - wracaj co > żywo - nareszcie! Bez Ciebie feeling forum spada! Czy jest ktoś, kto jest tego > samego zdania, co ja? Miriam!!!!! Gdybym mógł wyściskałbym Cię w tej chwili! Za całokształt, a zwłaszcza za dobre wiadomości! Więcej takich, jak dziś! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lisek Re: LUZER się odezwał! - do Luzera i nietylko IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 26.09.01, 23:19 Gość portalu: Miriam napisał(a): > Jest, zdrowy - i do nas zajrzy niedługo, tak obiecuje! Luzerionie - wracaj co > żywo - nareszcie! Bez Ciebie feeling forum spada! Czy jest ktoś, kto jest tego > samego zdania, co ja? Do wszystkich: To swietnie. Radosc wielka. Czekam niecierpliwie, zwlaszcza na Luzerowe z Perla potyczki. Pozdrowienia, Lisek Tylko do Luzera: JAWYBYZRP OLHCYR, UZRTSIM EZREZUL. KESIL - AGULS YNOZINU. Odpowiedz Link Zgłoś
tyu Re: LUZER się odezwał! - do Liska i nie tylko 27.09.01, 08:13 Gość portalu: Lisek napisał(a): > Gość portalu: Miriam napisał(a): > > > Jest, zdrowy - i do nas zajrzy niedługo, tak obiecuje! Luzerionie - wracaj > co > > żywo - nareszcie! Bez Ciebie feeling forum spada! Czy jest ktoś, kto jest > tego > > samego zdania, co ja? > > Do wszystkich: > To swietnie. Radosc wielka. Czekam niecierpliwie, zwlaszcza na Luzerowe z Perla > > potyczki. > > Pozdrowienia, > Lisek > > Tylko do Luzera: > JAWYBYZRP OLHCYR, UZRTSIM EZREZUL. KESIL - AGULS YNOZINU. !uksiL uyt !kezcytop eizdęb ein i ęłreP zsyartsyw ,asuirezuL kincomop - łebaid okaj ob, utkelaid ogenni jyżU Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Perła Re: Gdyby ktoś nie wierzył... IP: *.lublin.cvx.ppp.tpnet.pl 27.09.01, 09:49 do mnie też się odezwał i zapowiada wejście smoka Odpowiedz Link Zgłoś
adams40 Re: Gdyby ktoś nie wierzył... 27.09.01, 10:25 Gość portalu: Perła napisał(a): > do mnie też się odezwał i zapowiada wejście smoka Może został wybrany ? Odpowiedz Link Zgłoś
civic_vtec Re: Gdyby ktoś nie wierzył... o smoku 27.09.01, 11:04 Gość portalu: Perła napisał(a): > do mnie też się odezwał i zapowiada wejście smoka A czy owieczki i barany (takze te z farszem siarkowym) oraz panny nadobne na pozarcie przyszykowane? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Al Re: Gdyby ktoś nie wierzył... o smoku IP: 192.168.1.* / *.piwet.pulawy.pl 27.09.01, 12:24 Świetna wiadomość. Tym bardziej, że w kilku sprawach nam po drodze.... Pozdrowienia Luzer. Jak teatr? Odpowiedz Link Zgłoś
bykk Re: Gdyby ktoś nie wierzył... o smoku 27.09.01, 18:25 Wejście smoka? Super,ale widział ktoś smoka wyLuzowanego??? Chyba,że nasz z Krakowa,co miał kaca? pozdrawiam Luzera i wszystkich z tej i z tamtej strony Wisły!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
luzer Re: LUZER się odezwał! 11.11.01, 16:54 Kochani, naprawdę wzruszyliście mnie tymi postami!!! Dopiero teraz, przeszukując forum, znalazlem ten wątek i zaprawdę, łza mi się w oku zakręciła. To bardzo miłe, dowiedziać się, ze ma się na forum tylu przyjaciół. Moje milczenie nie wynika ze złej woli, ani, broń Boże, z lekceważenia (chyba mnie o to nie posądzacie??!!), lecz z przyczyn bardzo prozaicznych - kłopotów zdrowotnych (sprawy chirurgiczne związane z podwoziem) oraz, od dłuższego już czasu, bardzo ograniczonego (mam nadzieję - chwilowo!) dostępu do netu. Zlikwidowano mi stacjonarny telefon, a w pracy - zmieniłem miejsce na takie bez komputera) i w zwiazku z powyższym skazany jestem na jedną, maleńką kawiarenkę internetową, gdzie bardzo trudno dopchać sie do kompa przez tłum małolatów. Mam jednak nadzieję iż to się się zmieni i wrócę do Was na dobre, za czym już bardzo tęsknię! Dziękuje, przemiłej jak zawsze, Miriam za otwarcie tego wątku, dziękuję wszystkim, którzy się zechcieli dopisać, przepraszam, że dopiero dzisiaj ów wątek odnalazłem (Tyu ma w tym dużą zasługę (że znalazłem, nie, że - dopiero dzisiaj!) - dzięki Tyu, wiesz za co!). Jestem cały czas z Wami, moi przyjaciele i "dyżurni" nieprzyjaciele (których na równi sobie cenię), postaram się od teraz trochę częściej zaglądać na forum, żeby sobie z Wami porozmawiać. Pozdrawiam wszystkich: Miriam - first, a potem - Tyu, Liska, Ala, Perłę, Lukę, Balzera, Bykka, Terka, V_teca (mam nadzieję, że nikogo nie pominąłem). Do zobaczenia, Wasz Luzer. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Vist¸ __Witaj !____________________ LUZER :-)) IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 11.11.01, 20:10 Cześć )) Mam nadzieję, że niebawem zasmakujemy znów Twego "pióra"... ... niezapomnianego Pozdrówka ) Vist¸___________________/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: luka Re: LUZER się odezwał! IP: 217.67.196.* 12.11.01, 10:17 Cieszę się, że jesteś, choć żałuję, iż w tak ograniczonym zakresie. Tym bardziej, że Twoi totumfaccy tyu i Al jakoś cienko przędą... Może latarni im potrzeba? Przybywaj, jak najczęściej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: adams Re: LUZER się odezwał! IP: 213.25.60.* 12.11.01, 15:54 Doprowadz do porządku swoje podwozie i przybywaj na stałe. Zdrówka życzę. Pozdrowionka Odpowiedz Link Zgłoś
bykk Re: do Luzera 11.11.01, 17:36 Szukajcie,a znajdziecie,powiedział Luzer i znalazł! Witaj,życzę dużo zdrowia(choroba nie wybiera,lewa czy prawa "strona",jak chce to dopadnie każdego,wiem cosik o tym)! Wracaj do kompa ZDRÓW!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lisek Do Luzera wazne jest IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 11.11.01, 22:32 Jatiw uzrtsim ezrezuL! Aineiwordzop do ogewT ogenreiw aksiT. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mietek Re: LUZER się odezwał! IP: 10.0.210.* 12.11.01, 08:04 I co z tego,skoro Sceptyk milczy jak grób?/podobno dlatego,że nie może wygrzebać się spod sterty jabłek do nadprodukcji wina/. Odpowiedz Link Zgłoś
bykk Re:Ogólnie 12.11.01, 16:03 Gość portalu: mietek napisał(a): > I co z tego,skoro Sceptyk milczy jak grób?/podobno dlatego,że nie może > wygrzebać się spod sterty jabłek do nadprodukcji wina/. Właśnie,Mietek słusznie zauważył! Sceptyku , gdzie sie podziewasz??? Stuknij,odpowiedz co Ty na to? Wracajcie lewi i prawi!!! Czas grać w te "klocki"!!! pozdrawiam Wszystkich! Odpowiedz Link Zgłoś