Dodaj do ulubionych

LUZER się odezwał!

IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 26.09.01, 15:55
Jest, zdrowy - i do nas zajrzy niedługo, tak obiecuje! Luzerionie - wracaj co
żywo - nareszcie! Bez Ciebie feeling forum spada! Czy jest ktoś, kto jest tego
samego zdania, co ja?
Obserwuj wątek
    • bykk Re: LUZER się odezwał! 26.09.01, 16:00
      Miriam,a wyluzowany chociaż?
      pozdrawiam i życzę wszystkiego naj
      • Gość: Miriam Re: LUZER się odezwał! IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 26.09.01, 16:04
        bykk napisał(a):

        > Miriam,a wyluzowany chociaż?
        > pozdrawiam i życzę wszystkiego naj

        Oczywiście, jak to On. Zawsze wyluzowany. Jest ok. M
    • civic_vtec Re: LUZER się odezwał! 26.09.01, 16:12
      Gość portalu: Miriam napisał(a):

      > Jest, zdrowy - i do nas zajrzy niedługo, tak obiecuje! Luzerionie - wracaj co
      > żywo - nareszcie! Bez Ciebie feeling forum spada! Czy jest ktoś, kto jest tego
      > samego zdania, co ja?

      Odpowiedz na pytanie - nie wiem, nie znam.
      Tobie Miriam na slowo wierze i czekam.

      bez czulosci (wszak teraz nie wypada) wink

      vtec
    • Gość: Balzer Re: LUZER się odezwał! IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 26.09.01, 16:16
      Super. Luzer mial zawsze trafne uwagi.
    • Gość: orange Re: LUZER się odezwał! IP: *.sieradz.cvx.ppp.tpnet.pl 26.09.01, 17:01
      Niech wraca!

      (chory jestem, to ta jesienna plucha)

      heya!
      • civic_vtec Re: do orange'a chorego 26.09.01, 19:20
        Odszukaj w Quchni przepisy na chorobska jesienno-pluchowe albo zazyj
        rozpuszczalna aspiryne o smaku orange albo... co tam chcesz jeszcze.

        Wylaz z kataru i kichania

        vtec

        P.S. Wyciagnalem watek, zeby Cie ktoras z Pan przutulila wink
        • Gość: orange Re: do orange'a chorego IP: *.sieradz.cvx.ppp.tpnet.pl 26.09.01, 19:33
          Dzięki Witku!
        • Gość: tete Re: do orange'a chorego IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 27.09.01, 09:57
          civic_vtec napisał(a):

          > P.S. Wyciagnalem watek, zeby Cie ktoras z Pan przutulila wink

          Czytam - uwierzyć nie mogę ! Żadna nie przytuliła. A dlaczegóż to prychający
          zakatarzony trzyma się z dala od Sieci ? Tam niewiast moc. Ciepła dużo. Herbata z
          sokiem malinowym, wiśniowe konfitury ...

          pozdrawiam, tete
    • Gość: Terek Zdrówka dla Luzera. IP: *.pl 26.09.01, 19:29

      Zdrówka dla Luzera.

      Po powrocie Luzera Forum niewątpliwie ulegnie intelektualnemu wzmocnieniu .

      Luzer, niecierpliwie czekamy!

    • tyu Re: LUZER się odezwał!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 26.09.01, 20:16
      Gość portalu: Miriam napisał(a):

      > Jest, zdrowy - i do nas zajrzy niedługo, tak obiecuje! Luzerionie - wracaj co
      > żywo - nareszcie! Bez Ciebie feeling forum spada! Czy jest ktoś, kto jest tego
      > samego zdania, co ja?


      Miriam!!!!!
      Gdybym mógł wyściskałbym Cię w tej chwili! Za całokształt, a zwłaszcza za dobre
      wiadomości! Więcej takich, jak dziś!

    • Gość: Lisek Re: LUZER się odezwał! - do Luzera i nietylko IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 26.09.01, 23:19
      Gość portalu: Miriam napisał(a):

      > Jest, zdrowy - i do nas zajrzy niedługo, tak obiecuje! Luzerionie - wracaj co
      > żywo - nareszcie! Bez Ciebie feeling forum spada! Czy jest ktoś, kto jest tego
      > samego zdania, co ja?

      Do wszystkich:
      To swietnie. Radosc wielka. Czekam niecierpliwie, zwlaszcza na Luzerowe z Perla
      potyczki.

      Pozdrowienia,
      Lisek

      Tylko do Luzera:
      JAWYBYZRP OLHCYR, UZRTSIM EZREZUL. KESIL - AGULS YNOZINU.
      • tyu Re: LUZER się odezwał! - do Liska i nie tylko 27.09.01, 08:13
        Gość portalu: Lisek napisał(a):

        > Gość portalu: Miriam napisał(a):
        >
        > > Jest, zdrowy - i do nas zajrzy niedługo, tak obiecuje! Luzerionie - wracaj
        > co
        > > żywo - nareszcie! Bez Ciebie feeling forum spada! Czy jest ktoś, kto jest
        > tego
        > > samego zdania, co ja?
        >
        > Do wszystkich:
        > To swietnie. Radosc wielka. Czekam niecierpliwie, zwlaszcza na Luzerowe z Perla
        >
        > potyczki.
        >
        > Pozdrowienia,
        > Lisek
        >
        > Tylko do Luzera:
        > JAWYBYZRP OLHCYR, UZRTSIM EZREZUL. KESIL - AGULS YNOZINU.


        !uksiL
        uyt !kezcytop eizdęb ein i ęłreP zsyartsyw ,asuirezuL kincomop - łebaid okaj ob,
        utkelaid ogenni jyżU


    • Gość: Perła Re: Gdyby ktoś nie wierzył... IP: *.lublin.cvx.ppp.tpnet.pl 27.09.01, 09:49
      do mnie też się odezwał i zapowiada wejście smoka
      • adams40 Re: Gdyby ktoś nie wierzył... 27.09.01, 10:25
        Gość portalu: Perła napisał(a):

        > do mnie też się odezwał i zapowiada wejście smoka

        Może został wybrany ?
      • civic_vtec Re: Gdyby ktoś nie wierzył... o smoku 27.09.01, 11:04
        Gość portalu: Perła napisał(a):

        > do mnie też się odezwał i zapowiada wejście smoka

        A czy owieczki i barany (takze te z farszem siarkowym) oraz panny nadobne na
        pozarcie przyszykowane?
        • Gość: Al Re: Gdyby ktoś nie wierzył... o smoku IP: 192.168.1.* / *.piwet.pulawy.pl 27.09.01, 12:24
          Świetna wiadomość. Tym bardziej, że w kilku sprawach
          nam po drodze.... Pozdrowienia Luzer. Jak teatr?
          • bykk Re: Gdyby ktoś nie wierzył... o smoku 27.09.01, 18:25
            Wejście smoka?
            Super,ale widział ktoś smoka wyLuzowanego???
            Chyba,że nasz z Krakowa,co miał kaca?
            pozdrawiam Luzera i wszystkich z tej i z tamtej strony Wisły!!!!!!!!!!!!
    • luzer Re: LUZER się odezwał! 11.11.01, 16:54
      Kochani, naprawdę wzruszyliście mnie tymi postami!!! Dopiero teraz,
      przeszukując forum, znalazlem ten wątek i zaprawdę, łza mi się w oku zakręciła.
      To bardzo miłe, dowiedziać się, ze ma się na forum tylu przyjaciół. Moje
      milczenie nie wynika ze złej woli, ani, broń Boże, z lekceważenia (chyba mnie
      o to nie posądzacie??!!), lecz z przyczyn bardzo prozaicznych - kłopotów
      zdrowotnych (sprawy chirurgiczne związane z podwoziem) oraz, od dłuższego już
      czasu, bardzo ograniczonego (mam nadzieję - chwilowo!) dostępu do netu.
      Zlikwidowano mi stacjonarny telefon, a w pracy - zmieniłem miejsce na takie bez
      komputera) i w zwiazku z powyższym skazany jestem na jedną, maleńką kawiarenkę
      internetową, gdzie bardzo trudno dopchać sie do kompa przez tłum małolatów. Mam
      jednak nadzieję iż to się się zmieni i wrócę do Was na dobre, za czym już
      bardzo tęsknię!
      Dziękuje, przemiłej jak zawsze, Miriam za otwarcie tego wątku, dziękuję
      wszystkim, którzy się zechcieli dopisać, przepraszam, że dopiero dzisiaj ów
      wątek odnalazłem (Tyu ma w tym dużą zasługę (że znalazłem, nie, że - dopiero
      dzisiaj!) - dzięki Tyu, wiesz za co!). Jestem cały czas z Wami, moi przyjaciele
      i "dyżurni" nieprzyjaciele (których na równi sobie cenię), postaram się od
      teraz trochę częściej zaglądać na forum, żeby sobie z Wami porozmawiać.
      Pozdrawiam wszystkich: Miriam - first, a potem - Tyu, Liska, Ala, Perłę, Lukę,
      Balzera, Bykka, Terka, V_teca (mam nadzieję, że nikogo nie pominąłem).
      Do zobaczenia, Wasz Luzer.
      • Gość: Vist¸ __Witaj !____________________ LUZER :-)) IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 11.11.01, 20:10

        Cześć smile))


        Mam nadzieję, że niebawem zasmakujemy

        znów Twego "pióra"...

        ... niezapomnianego


        Pozdrówka


        smile)

        Vist¸___________________/
      • Gość: luka Re: LUZER się odezwał! IP: 217.67.196.* 12.11.01, 10:17
        Cieszę się, że jesteś, choć żałuję, iż w tak ograniczonym zakresie. Tym
        bardziej, że Twoi totumfaccy tyu i Al jakoś cienko przędą... Może latarni im
        potrzeba? Przybywaj, jak najczęściej.
      • Gość: adams Re: LUZER się odezwał! IP: 213.25.60.* 12.11.01, 15:54
        Doprowadz do porządku swoje podwozie i przybywaj na stałe. Zdrówka życzę. Pozdrowionka
    • bykk Re: do Luzera 11.11.01, 17:36
      Szukajcie,a znajdziecie,powiedział Luzer i znalazł!
      Witaj,życzę dużo zdrowia(choroba nie wybiera,lewa czy prawa "strona",jak
      chce to dopadnie każdego,wiem cosik o tym)!
      Wracaj do kompa ZDRÓW!!!
      • Gość: Lisek Do Luzera wazne jest IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 11.11.01, 22:32
        Jatiw uzrtsim ezrezuL! Aineiwordzop do ogewT ogenreiw aksiT.
    • Gość: mietek Re: LUZER się odezwał! IP: 10.0.210.* 12.11.01, 08:04
      I co z tego,skoro Sceptyk milczy jak grób?/podobno dlatego,że nie może
      wygrzebać się spod sterty jabłek do nadprodukcji wina/.
      • bykk Re:Ogólnie 12.11.01, 16:03
        Gość portalu: mietek napisał(a):

        > I co z tego,skoro Sceptyk milczy jak grób?/podobno dlatego,że nie może
        > wygrzebać się spod sterty jabłek do nadprodukcji wina/.

        Właśnie,Mietek słusznie zauważył!
        Sceptyku , gdzie sie podziewasz???
        Stuknij,odpowiedz co Ty na to?
        Wracajcie lewi i prawi!!!
        Czas grać w te "klocki"!!!
        pozdrawiam Wszystkich!

Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka