Dodaj do ulubionych

Kto jest kim - wersja kieszonkowa

04.10.02, 15:05
Al vel al!!! - czyli worek na spermę.
amigosan vel nurmi vel oaza - pijany czwororęczny samuraj .
AndrzejG - czyli Siła Spokoju.
Ania - obsesja Kanalii52.
anty vel pro100 - czyli kogel-mogel. Na szczęście słodkawy.
bimi - czyli największy sukces antropologii: odnalezione brakujące ogniwo.
Blong - czyli Alicja po niewłaściwej stronie lustra.
borsuk vel datchs - czyli Wyjście Smoka.
bykk alias choleryk - Hej! Pijcie mleko "Hej"!
d_nutka - Rejtan z nożem w zębach.
doku alias dokumenda alias markiz De Doque - prześladowca Józefa K.
dorota - I Co Ona Mówi IV
EUROMIR - czyli Tako rzecze Zaratustra.
Galba vel chłopek - Imperator Humoru i Zdrowego Rozsądku.
helga_ - czyli Tożsamość Bourna.
Hiacynt vel boaaa - szyszkownik Kilkujadek na tropie.
# - szable w dłoń!
jacek#jw - comme il faut.
Janusz - czyli kajakiem do Szwecji.
Janusz2_ - czyli Okopy Św. Trójcy.
Krzys52 alias kretyn52 - czyli Wielkie Żarcie Gówna.
LIMAK vel Ja vel... dużo było tych vel i alias - czyli jak zapakować
ośmiornicę do siatki po ziemniakach.
nurni - czyli Triumf Lapidarności.
Perła - Jak rozpętałem II wojnę forumową.
pollak - Znaczy Kapitan.
Sceptyk - w takt Schuberta: "Choć burza huczy wkoło nas, do góry wznieśmy
skroń!"
7/5040 - czyli Rambo przywracający porządek.
snajper vel SS-Snajperfuehrer - czyli Jak hartował się Jedwab.
tete - czyli rozkalibrowany pistolet.
tyu - czyli Zmierzch Bogów.
wild vel max - wolny jak taczanka na stepie.
V.C. - owca z Folwarku Zwierzęcego.
Obserwuj wątek
    • pro100 Who is who dla Adama M - jestem tutaj nowy? 04.10.02, 15:23
      xiazeluka napisał:

      > Al vel al!!! - czyli worek na spermę.
      > amigosan vel nurmi vel oaza - pijany czwororęczny samuraj .
      > AndrzejG - czyli Siła Spokoju.
      > Ania - obsesja Kanalii52.
      > anty vel pro100 - czyli kogel-mogel. Na szczęście słodkawy.
      > bimi - czyli największy sukces antropologii: odnalezione brakujące ogniwo.
      > Blong - czyli Alicja po niewłaściwej stronie lustra.
      > borsuk vel datchs - czyli Wyjście Smoka.
      > bykk alias choleryk - Hej! Pijcie mleko "Hej"!
      > d_nutka - Rejtan z nożem w zębach.
      > doku alias dokumenda alias markiz De Doque - prześladowca Józefa K.
      > dorota - I Co Ona Mówi IV
      > EUROMIR - czyli Tako rzecze Zaratustra.
      > Galba vel chłopek - Imperator Humoru i Zdrowego Rozsądku.
      > helga_ - czyli Tożsamość Bourna.
      > Hiacynt vel boaaa - szyszkownik Kilkujadek na tropie.
      > # - szable w dłoń!
      > jacek#jw - comme il faut.
      > Janusz - czyli kajakiem do Szwecji.
      > Janusz2_ - czyli Okopy Św. Trójcy.
      > Krzys52 alias kretyn52 - czyli Wielkie Żarcie Gówna.
      > LIMAK vel Ja vel... dużo było tych vel i alias - czyli jak zapakować
      > ośmiornicę do siatki po ziemniakach.
      > nurni - czyli Triumf Lapidarności.
      > Perła - Jak rozpętałem II wojnę forumową.
      > pollak - Znaczy Kapitan.
      > Sceptyk - w takt Schuberta: "Choć burza huczy wkoło nas, do góry wznieśmy
      > skroń!"
      > 7/5040 - czyli Rambo przywracający porządek.
      > snajper vel SS-Snajperfuehrer - czyli Jak hartował się Jedwab.
      > tete - czyli rozkalibrowany pistolet.
      > tyu - czyli Zmierzch Bogów.
      > wild vel max - wolny jak taczanka na stepie.
      > V.C. - owca z Folwarku Zwierzęcego.
      • xiazeluka Re: Who is who dla Adama M - może Mu się przyda/nt 04.10.02, 15:28
    • Gość: XXL I każdemu ...... IP: *.echostar.pl 04.10.02, 15:29
      I każdemu mądremu stempelek na łeb,
      I mądrze to i sprwiedliwie .........
      • Gość: XXL ..a głupich jak zwykle nie widać ( w wirtualu ). IP: *.echostar.pl 04.10.02, 15:31
        • bykk Re: ..a głupich jak zwykle nie widać ( w wirtualu 04.10.02, 15:41
          Za siebie mogę potwierdzićsad(!
          hej!
      • jaceq Re: I każdemu ...... 06.10.02, 19:14
        Gość portalu: XXL napisał(a):

        > I mądrze to i sprwiedliwie .........

        ........ a też słusznie i zbawiennie.
    • Gość: rypski krupczak Dlaczego mnie pominieto? IP: *.nyc.rr.com 04.10.02, 16:04
      Ja tez chce byc slawny.
      • xiazeluka Re: Dlaczego mnie pominieto? 06.10.02, 18:27
        Gość portalu: rypski krupczak napisał(a):

        > Ja tez chce byc slawny.

        Chcieć to mało.
        Parę jątrzących wątków, trochę podpuch - to pomyślę.
    • Gość: doku Pan na Zamku ... IP: *.mofnet.gov.pl 04.10.02, 16:06
      xiazeluka napisał:

      > doku alias dokumenda alias markiz De Doque - prześladowca Józefa K.

      ... w Warszawie, wiecie gdzie.
    • Gość: krzys52 A ty jestes pobozny Balwan ateista - Xiakretynie IP: *.proxy.aol.com 06.10.02, 18:59
      .........
      • xiazeluka Re: A ty jestes pobozny - a po czym poznajesz? 06.10.02, 19:14
        Gość portalu: krzys52 napisał(a):

        > .........

        O, EEG nadal bez zmian?
        • al!!! Do błękitnokrwistego befsztyka 07.10.02, 08:04

          W coś takiego trudno byłoby mi uwierzyć jeszcze niedawno. Otwieram lukową
          listę, czyżbym więc zalazł za skórę błękitnokrwistemu befsztykowi - ksiażątku
          na tyle, ze mnie tam umiescił?. Znana reguła mówi jednak, że ostatni będą
          kiedyś pierwszymi (i na odwrót). Nie mam przeto złudzeń i godze sie na
          wszystko, co w jego chorym z nienawiści umyśle się wylęgnie. Bez pozdrowień.
          • xiazeluka Re: Abecadło z pieca spadło 07.10.02, 08:28
            al!!! napisał:

            >
            > W coś takiego trudno byłoby mi uwierzyć jeszcze niedawno. Otwieram lukową
            > listę, czyżbym więc zalazł za skórę błękitnokrwistemu befsztykowi - ksiażątku
            > na tyle, ze mnie tam umiescił?.

            A gdzie miałem Cię umieścić, kretynku doktoryzowany, na liście ułożonej w
            porządku alfabetycznym?
            • bykk Re: Abecadło z pieca spadło 07.10.02, 08:36
              Witaj Luka.
              Nie wiem o co tak się piekli dr.Al? Al,co Ty,tydzień się zaczął,do wikiendu
              daleko,oszczędzaj siłysmile). Wszędzie walczą o 1 miejsce,a Ty narzekasz?smile
              pozdrawiam obu Panów
              hej!
            • al!!! ...Brzechwa Lukopodobnym.... 07.10.02, 09:09
              xiazeluka napisał:

              > A gdzie miałem Cię umieścić, kretynku doktoryzowany, na liście ułożonej w
              > porządku alfabetycznym?

              Rydzykopodobny (tylko w poglądach) agnostyku - Luko jesli łaska nie odreagowuj
              na mnie obelg rzucanych przez innych na ciebie. Jezeli chcesz rozmawiać, ok.
              ale bez daleko idących porownań do morderców, kretynów itp.itd. W tym stylu
              masz już nawiązany dialog - nie rozszerzaj go na innych.
              • Gość: luka Re: ...Brzechwa Lukopodobnym.... IP: *.k.mcnet.pl 07.10.02, 09:35
                al!!! napisał:

                > Rydzykopodobny (tylko w poglądach)

                Aleksandro, jak Ty to robisz, że każde Twoje zdanie to błąd?
                Ja jestem prawicowcem, a nie narodowym socjalistą z Torunia, zechciej to w
                końcu zrozumieć.

                > agnostyku - Luko jesli łaska nie odreagowuj
                > na mnie obelg rzucanych przez innych na ciebie.

                Kto coś pisał o "befsztyku", habilitowany durniu?

                > Jezeli chcesz rozmawiać, ok.
                > ale bez daleko idących porownań do morderców, kretynów itp.itd. W tym stylu
                > masz już nawiązany dialog - nie rozszerzaj go na innych.

                Ciociu Aleksandro, mam problem - jak nazwać mordercę albo kretyna tak, by
                porównania były bliżej idące? Jak np. mam określać Ciebie - mordercę i kretyna -
                tak, aby było to kulturalne i miłe dla uszu? Pomóż, proszę!
    • Gość: Galba Och! Zanadtoście łaskawy Xiążę! IP: 213.17.161.* 07.10.02, 08:40
      Dziękuję za komplementa z całego serca (trawionego oczywiście nienawiścią do
      wartości humanizmu).

      Galba
      IHiZR
      • Gość: Oaza Don Kichot raczej IP: 196.40.43.* 07.10.02, 09:28
        czasem w szkockiej spódniczce w wolace na twarzy z siedmiu warstw materii
        brokatowo perlistej czasem z mieczem czasem z gałązką oliwną
        jedna KOBITA o wielu imionach
        Oaza
        Amigosan
        Nurmi
        Edo
        Carioca
        Stan
        i - eeeeeeee tam
        • Gość: dorota Re: Don Kichot raczej IP: *.man.bialystok.pl 07.10.02, 12:50
          Walka z wiatrakami, czasem moze dokas zaprowadzic, nie przestawajmy byc dziecmi
          i czytajmy bajki
          • Gość: siedem Pani Jolanda Kwasniakowa IP: 213.216.66.* 07.10.02, 12:56
            poczyta dzieciarni bajki bo zakłady w kwidzyniu maja recesje a unkle pejs ma
            kuzyna ktory ma ciocie ktorej brat jej meza jest wspolwlascicielem tychze
            zakładow papierniczych.

            5040
            • jacek#jw Re: Pani Jolanda Kwasniakowa 07.10.02, 13:39
              Gość portalu: siedem napisał(a):

              > poczyta dzieciarni bajki bo zakłady w kwidzyniu maja recesje a unkle pejs ma
              > kuzyna ktory ma ciocie ktorej brat jej meza jest wspolwlascicielem tychze
              > zakładow papierniczych.
              >
              > 5040

              Bo są sfery, gdzie trudno coś znaleźć bez udziału kuzyna, cioci lub wujka. Tak
              się realizuje politykę prorodzinną!!!!
              • Gość: siedem Re: Pani Jolanda Kwasniakowa IP: 213.216.66.* 07.10.02, 13:52
                jacek#jw napisał:

                > Bo są sfery, gdzie trudno coś znaleźć bez udziału kuzyna, cioci lub wujka.
                Tak
                > się realizuje politykę prorodzinną!!!!

                oglądałem sobie z pewnym panem budowę domku [1800m kwadratowych] pan mnie
                przekonywał że właściciel jest mafiozo ja uparcie nie wierzyłem, musiałem
                spasowac kiedy stwierdził że kuzyn żony właściciela jest bratem żony Buzka!!!
                hahaha ponoć na faktach autentycznych. acha boom ekonomiczny inwestor przezył
                za kadencji premiera Buzka...
                tez pozdrawiam

                5040
                • bykk Re: Pani Jolanda Kwasniakowa 07.10.02, 14:01
                  Siódemka,alechś wpadłsmile! Zona Buzka nie ma brata,hehehe!
                  hej!
                  • Gość: siedem Re: Pani Jolanda Kwasniakowa IP: 213.216.66.* 07.10.02, 14:11
                    bykk napisał:

                    > Siódemka,alechś wpadłsmile! Zona Buzka nie ma brata,hehehe!
                    > hej!

                    dokładnego pokrewienstwa moze nie zapamietałem ale nazwisko o dziwo tak
                    {klimowicz} właściciel kilku tysiecy hektarów w okolicy. zreszta nie interesuje
                    mnie to. ważny jest mechanizm naszej bananowej republiki. pozdrawiam na
                    fajrant smile

                    5040
                  • Gość: # Odp..ol sie od profesora...7. IP: *.wroclaw.tpsa.pl 07.10.02, 14:12
                    Sie zyje z ludzmi.
                    Sie pracuje.
                    Sie rzadzi.
                    "Sie ma".

                    Zapytaj Owsika...

                    Nie trzeba zony by miec szwagra.

                    P.S.
                    ---->temat zawiera niedozwolone słowo, musisz je poprawić albo przy wysłaniu
                    zostanie wykropkowane
                    A Adas je uzywal nawet w Paryzu...w TV sad

                    • bykk Re: Odp..ol sie od profesora...7. 07.10.02, 14:23
                      Witaj Hasz.
                      To prawda,"sie ma"smile!
                      Siódemka,nie do 15.00 dalekao jaki,fajerantsmile? Poza tym to nie o Buzek temu
                      znajomemu chodziło,tylko o Buszek chodziło,znana pomyłkasmile)!
                      pozdrawiam Panów
                      hej!
                    • Gość: siedem Re: Odp..ol sie od profesora...7. IP: 213.216.66.* 07.10.02, 14:28
                      Gość portalu: # napisał(a):


                      > A Adas je uzywal nawet w Paryzu...w TV sad

                      bo to wyjatkowa menda jest

                      5040
              • Gość: Janusz Kajakiem do Szwecji:) IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 07.10.02, 14:19
                A toś mi dowaliłsmile
                Jeśli nie boisz się wody*) - mogę Ciebie w ten rejs zabrać.

                Janusz
                *) "Już jest sztorm! Niespodziewanym atakiem pędzi na nas od ściany
                naprzeciwko, zdzierając mimochodem białozieloną skórę z fal.
                Fale z minuty na minutę stają się wieksze. Niebawem rzucają się na nas jak
                poszczuta ujadająca nagonka.
                To jest sztorm! Mógłbym ryczeć z zachwytu. Bryzgi wody uderzają mnie jak ciosy
                bicza w twarz. Moje morskie buty wypełniły się wodą. Szumiące potoki
                przykrywają nas tak,że całymi minutami nie waże sie wyprostować. Stoję jak pod
                wodospadem, który tylko od czasu do czasu przestaje płynąć."
                Lotar- Gunter Buchheim "Okret"
    • tyu Re: Kto jest kim - wersja kieszonkowa 07.10.02, 16:04
      xiazeluka - czyli forumowy Katon
      twierdzący przy każdej okazji, a zwłaszcza bez, że

      demokracja + pasy bezpieczeństwa w samochodzie = faszyzm (czy jakoś tak)
      - widocznie przez analogię do stwierdzenia znanego skądinąd, że
      władza rad + elektryfikacja = socjalizm

      po długich i ciężkich cierpieniach, po użycie kolejności alfabetycznej włącznie,
      napisał:

      ...
      > tyu - czyli Zmierzch Bogów.
      ...


      Hmmm.
      Co on chciał przez to wyrazić?
      Zmierzch (o mnie), to chyba źle,
      ale zrównanie z Bogami - to chyba dobrze?

      W sumie - czy ma to znaczyć, że dyskusje ze mną są jako muzyka klasyczna, czy
      też - że rozmawiamy jak nietolerancyjnie klerykalny agnostyk z kulturalnie
      antyklerykalnym ateistą-tolerantem, a skutkiem jest właśnie to, co napisał?
      Hmmmmmmmm...

      Chyba, że to kolejna zmyłka, kinomańska aluzja do nazizmu, który - jak sama
      nazwa wskazuje - jest zdaniem Xiążęcia tożsamy z komunizmem?

      Znaczy, pozdrawiam. Niech tam.
      tyu

      A Ala i tak popieram - a co, nie wolno?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka