Dodaj do ulubionych

Prokuratura: Przekroczył granice obrony (?!!!)

IP: *.chello.pl 04.01.03, 20:32
" Zarzut nieumyślnego spowodowania ciężkich obrażeń ciała ze skutkiem
śmiertelnym i przekroczenie granic obrony koniecznej postawiła prokuratura,
66-letniemu mieszkańcowi Brzegu, który w sylwestra bronił się nożem przed
trzema młodymi napastnikami.

Trzej mężczyźni wtargnęli do jego mieszkania żądając pieniędzy.

Jednego z napastników emeryt ugodził nożem wędkarskim. Ranny 17-latek zmarł
w drodze do szpitala w Nysie.

Po dwóch dobach spędzonych w areszcie, gdy dokonano kwalifikacji czynu,
emeryta wypuszczono do domu. Zwolniono także dwóch napastników, którym
wstępnie postawiono zarzut usiłowania rozboju i nałożono na nich dozór
policyjny.

O dalszych losach postępowania zdecydują wyniki badań biegłego, który ustali
jak doszło do powstania zadanej nożem rany i czy napastnik nadział się na
ten nóż sam, czy został pchnięty. "

To jest świeża informacja z Onetu. Przecież ten prokurator to ..... !!!!!!
Co to ma za znaczenie - czy został gnojek pchniety czy się sam nadział ?!!
Facio bronił swojego domostwa i gdyby zarżnął tych 3. gnoi to powinien
dostać medal !!!
Obserwuj wątek
    • Gość: Scan Re: Prokuratura: Przekroczył granice obrony (?!!! IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 04.01.03, 20:36
      Już to było. Płać tantiema należne PiotrowiQ.
      Parę pięter niżej.
      Bez windy.
      • telewizja.trwam Re: Prokuratura: Przekroczył granice obrony (?!!! 04.01.03, 20:48
        Jak nazywa sie ten prokurator ?
        • Gość: Scan Re: Prokuratura: Przekroczył granice obrony (?!!! IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 04.01.03, 21:00
          PiotrQ. Z Krakowa.
          Arbiter elegantiarum.
          • telewizja.trwam Re: Prokuratura: Przekroczył granice obrony (?!!! 04.01.03, 21:07
            Gość portalu: Scan napisał(a):

            > PiotrQ. Z Krakowa.
            > Arbiter elegantiarum.
            Nie pierdol koleś krów ! Albo wiesz albo spierdalaj na drzewo kozom bobki
            szamać.
            • Gość: Scan Regulamin pracy IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 04.01.03, 21:15
              TV Trwam - do kontynuowania:

              "Przełożonych się nie lękaj,
              Mało pracuj - dużo stękaj.
              I nie przejmuj się swą pracą,
              bo i tak ci gówno płacą.
              Nie krytykuj, nie podskakuj,
              Siedź na dupie i przytakuj.
              Jak pracujesz w niskiej grupie,
              Wolno ci mieć wszystko w dupie.
              W pół do czwartej bierz kapotę,
              Sraj na szefa i robotę.
              Tak dożyjesz starczej renty,
              Nawet w dupe nie kopnięty.
              Abyś głodem nie przymierał,
              Rentę będziesz sam pobierał.
              Ani dużo, ani mało,
              Byle na polewkę stało.
              A gdy przyjdzie życia kres,
              Powiesz wszystkim: Srał was pies!!!"

              • Gość: Harry Sorry, nie zauważyłem, że taki wątek już tu był. IP: *.chello.pl 04.01.03, 21:24
                Ale Wy Panowie (Scan i Telewizor.OjcaRydzyka) nie krępujcie się. Prowadźcie
                dalej ten ożywiony dialog.
    • Gość: Harry Re: Prokuratura: Przekroczył granice obrony (?!!! IP: *.acn.waw.pl 05.01.03, 23:30

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka