Gość: Harry
IP: *.chello.pl
04.01.03, 20:32
" Zarzut nieumyślnego spowodowania ciężkich obrażeń ciała ze skutkiem
śmiertelnym i przekroczenie granic obrony koniecznej postawiła prokuratura,
66-letniemu mieszkańcowi Brzegu, który w sylwestra bronił się nożem przed
trzema młodymi napastnikami.
Trzej mężczyźni wtargnęli do jego mieszkania żądając pieniędzy.
Jednego z napastników emeryt ugodził nożem wędkarskim. Ranny 17-latek zmarł
w drodze do szpitala w Nysie.
Po dwóch dobach spędzonych w areszcie, gdy dokonano kwalifikacji czynu,
emeryta wypuszczono do domu. Zwolniono także dwóch napastników, którym
wstępnie postawiono zarzut usiłowania rozboju i nałożono na nich dozór
policyjny.
O dalszych losach postępowania zdecydują wyniki badań biegłego, który ustali
jak doszło do powstania zadanej nożem rany i czy napastnik nadział się na
ten nóż sam, czy został pchnięty. "
To jest świeża informacja z Onetu. Przecież ten prokurator to ..... !!!!!!
Co to ma za znaczenie - czy został gnojek pchniety czy się sam nadział ?!!
Facio bronił swojego domostwa i gdyby zarżnął tych 3. gnoi to powinien
dostać medal !!!