Dodaj do ulubionych

Wojna domowa w Polsce?

03.06.06, 17:44
To co sie dzieje teraz w Polsce z teczkami-falszywkami i aferami wokol nich
nosi znamiona poczatkow wojny domowej. Komu naprawde na niej zalezy? Czy jest
to robota ubecji, czy mafii oligarchow, czy to jedno i to samo?
Obserwuj wątek
    • patience Widac, ze wojny nie widzialas ;) /nt 03.06.06, 17:46

      • aurora.una no nie widzialam ma zywo, 03.06.06, 17:55
        ale ja sobie wyobrazam. Pisze, ze to wyglada na poczatki wojny domowej. Zaczyna
        sie od rozniecania nienawisci wszystkich do wszystkich, a potem przyjdzie
        mordowanie na oslep. Ja sie pytam komu to sluzy. Follow the money - mowi
        prawnicze przyslowiewink
        • patience Nie ma zadnej wojny;) 03.06.06, 18:03
          To, ze dawne sluzby specjalne PRL panikuja, to wcale jeszcze nie oznacza, ze
          wylegna na ulice i zaczna strzelac. Nie te czasy, nie to uzbrojenie, nie ten
          system i ta wola rewolucyjna.
          • aurora.una Re: Nie ma zadnej wojny;) 03.06.06, 19:00
            Tu nie chodzi tylko o strzelanie, ale przede wszytkim o gwalcenie prawa,
            upadlanie niewinnych ludzi, falszowanie teczek i historii, czyli dobijanie
            Polski. To sluzy tylko wrogom naszego kraju. Jesli ktos zostal pokrzywdzony
            powinien zglosic sie do IPN i zbadac swa teczke oraz, jesli chce, wystapic
            sadownie przeciw esbekom, ktorzy go przesladowali, ale obecna psychoza wojny
            domowej jest destrukcyjna dla calej Polski. Ona jest jak rak, rozrasta sie, az
            wreszcie zabije.
          • abstrakt2003 A najbardzie zaskoczeni byli bolszewicy... 03.06.06, 19:14
            gdy trybunał ludowy za kontrrewolucję ich skazywał!
            • danutki Re: A najbardzie zaskoczeni byli bolszewicy... 03.06.06, 19:52
              abstrakt2003 napisał:

              > gdy trybunał ludowy za kontrrewolucję ich skazywał!

              ilu wyborców miała PO?
              uwzględniając teraz głosy biednych,obojętnych lub niezdecydowanych,którzy nie
              brali udziału w wyborach szala władzy niebezpiecznie przechyliła się w
              stronę....czy myśmy mieli bezkrwawą rewolucję?
              kontrrewolucja też będzie bezkrwawa?
          • rycho7 termometr pacjentki 05.06.06, 09:10
            patience napisała:

            > To, ze dawne sluzby specjalne PRL panikuja

            Pacjentka ma jakis sposob oceniania, ze "dawne sluzby specjalne PRL panikuja".
            Czy zdradzisz nam ten sposob. Ja tego nie zauwazam. Nawet "dawnych sluzb
            specjalnych PRLu" wspolczesnie nie zauwazam w realu. Maja tatuaze na czolach?
            Czy sa chrzczeni scyzorykiem ze sladami na pagonach?

            Czy jest jakis wziernik do Twych urojen?
    • abstrakt2003 Tego nic nie powstrzyma.... 03.06.06, 20:21
      Już się zaczeło - już nic tego nie zmieni. To już jest chyba apokalipsa......
      www.youtube.com/watch?v=DO3zyRhX2sE&search=szeryf%20kaczy%C5%84ski%20pis%20akcja%20ptagia%20grypa%20go%20pl%20giertych%20kaczory
      • danutki Re: Tego nic nie powstrzyma.... 04.06.06, 09:39
        abstrakt2003 napisał:

        > Już się zaczeło - już nic tego nie zmieni. To już jest chyba apokalipsa......

        a ja bym kaczuchom dała szansę na...kontrolowaną demokratycznie apokalipsę.
        dwie kaszuchy to nie jedna i o kult jednostki trudniej.
        • patience Re: heheeeeeeeeee 04.06.06, 14:34
          danutki napisała:
          > a ja bym kaczuchom dała szansę na...kontrolowaną demokratycznie apokalipsę.
          > dwie kaszuchy to nie jedna i o kult jednostki trudniej.

          Dwie kaczuchy to nie jedna i o kult jedfnostki trudniej!? HEHEEEEEE ZNAKOMITE
          prychlam kawom na ekran a juz dawno nie mialam okazji
        • aurora.una re: kontrolowana apokalipsa... 04.06.06, 19:37
          hmm... tez sie usmialamsmile) na kontrolowana demokratycznie apokalipse dwoch
          poljednostek lub podjednostek tez sie zgadzam, ale jasnym jest, ze obecna
          narodowa schizofrenia teczkowa jest juz poza wszelka kontrola. Teraz wszyscy
          atakuja wszystkich lopatami, kosami na oslep. Najgesciej leca glowy niewinnych,
          lub osob przypadkowych, bo jak wiadomo teczek esbekow nie ma w IPN. Pozostanie
          po tej wojnie pobojowisko ludzi okaleczonych, wzajemnie nienawidzacych sie i
          nie ufajacych sobie, ktorzy nie beda w stanie podtrzymac panstwa i Polske wezma
          przyslowiowi dlabli. W taki wsposob nasi przodkowie utracili kraj, oddawaja go
          zaborcom. Czy ktos tego naprawde chce, czy w oswieconej nienawisci nie jest w
          stanie sobie tego wyobrazic?

          Uwazam, ze nalezy zajac sie uwlaszczonymi oligarchami, bo to sa jedyni ludzie,
          ktorzy kierowali aparatem opresji w okreslonym celu. Pisza, ze sama Solidarnosc
          byla robota esbekow. Czy myslicie, ze to prawda? Oczywiscie wiekszosc jej
          czlonkow na pewno nie miala o tym pojecia.
          • danutki Re: re: kontrolowana apokalipsa... 04.06.06, 20:39
            aurora.una napisała:

            > Uwazam, ze nalezy zajac sie uwlaszczonymi oligarchami, bo to sa jedyni
            ludzie,
            > ktorzy kierowali aparatem opresji w okreslonym celu. Pisza, ze sama
            Solidarnosc
            >
            > byla robota esbekow. Czy myslicie, ze to prawda? Oczywiscie wiekszosc jej
            > czlonkow na pewno nie miala o tym pojecia.

            nie wyznaję spiskowej teorii dziejów-i dobrzeżze tak mam -bo od pewnego czasu
            jestem zajęta wyjątkowo ciekawą lekturą, która przybliża mi wiedzę ekonomiczną
            w ujęciu historycznym niemożliwą do poznania w okresie PRL-u opartego o
            rewolucję bolszewicką.
            Auroro
            to ciekawe co napisałaś, ale to chyba nie ten opresyjny aparat wzbogacił się
            najwięcej.można raczej z dużym prawdopodobieństwem przyjąć, że pozwolił na
            bogacenie się innym za cenę....
            ale czy była możliwa inna droga?
            brać mniej łapówek?
            niższe łapówki?w tej dziedzinie teraz PiS ma wiele do pokazania wszystkim
            obywatelom.
            tu
            • aurora.una Re: re: kontrolowana apokalipsa... 05.06.06, 05:16
              Witaj Danusiu,

              a mozesz zdradzic jaka ciekawa ksiazke czytasz?
              Ja tez nie przepadam za spiskowymi teoriami dziejow , ale uwazam ze stara
              prawnicza maksyma - idz za pieniedzmi - bardzo duzo moze wyjasnic. Wedlug
              licznych swiatowych opracowan lapowki (od globalnych bakowow i korporacji) w
              Polsce oraz w innych krajach, ktore zostaly w sposob zlodziejski zamienione w
              kolonie tych korporacji, brali ludzie ktorzy mieli mozliwosci decyzyjne. Czesc
              z nich byla chyba w aparacie wladzy i przemocy, choc na pewno nie wszyscy.

              Wydaje mi sie, ze obecnie Polska najbardziej potrzebuje bezkrwawej rewolucji
              typu Ameryki Lacinskiej, dzieki ktorej odzyska ukradzione Polakom, uprzednio
              wspolne mienie. Bez tego Polska nigdy sie nie podzwignie, bo kraj bez kapitalu
              zawsze bedzie tylko kolonia. I tym powinien zajac sie teraz PiS. Trzeba poddac
              rewizji wszystkie akty uwlaszczajace, ktore byly przeprowadzone ze szkoda dla
              panstwa i cofnac je w majestacie prawa. Tak Wenezuelczycy czy Boliwijczycy
              odebrali wlasne zloza ropy naftowej, ktore byly im ukradzione przez swiatowe
              korporacje.

              Natomiast polowanie na ksiezy, profesorow, czy dziennikarzy, ktorzy rzekomo
              byli zmuszeni do wspolpracy z ubecja, choc naprawde nic na tym nie skorzystali,
              jest tylko zaslona dymna. Krzywdzi sie wielu niewinnych lub przypoadkowych
              ludzi, a prawdziwi winowajcy polskiej tragedii (czyli ci, co uwlaszczyli sie
              Polska) i zamienili ja w kolonie, smieja sie do rozpuku. Nie wiem, czy PiS stac
              na odwage, zeby dokonac tych rewizji.
              • danutki Re: re: kontrolowana apokalipsa... 05.06.06, 06:52
                aurora.una napisała:

                > Witaj Danusiu,
                >
                > a mozesz zdradzic jaka ciekawa ksiazke czytasz?

                Witaj Auroro,
                chyba jeszcze nie czas na to, abym zdradziła tytuł tej książki.
                mogę jednak zdradzić, że treść tej książzki ma coś wspólnego z tematem tego
                postu, a ściślej z jednym jego członem

                > Ja tez nie przepadam za spiskowymi teoriami dziejow , ale uwazam ze stara
                > prawnicza maksyma - idz za pieniedzmi - bardzo duzo moze wyjasnic.

                w mojej branży to się naazywa -idź po tropach

                > Wedlug
                > licznych swiatowych opracowan lapowki (od globalnych bakowow i korporacji) w
                > Polsce oraz w innych krajach, ktore zostaly w sposob zlodziejski zamienione w
                > kolonie tych korporacji, brali ludzie ktorzy mieli mozliwosci decyzyjne.
                Czesc
                > z nich byla chyba w aparacie wladzy i przemocy, choc na pewno nie wszyscy.

                i to jest teraz ważne, że na pewno nie wszyscy

                >
                > Wydaje mi sie, ze obecnie Polska najbardziej potrzebuje bezkrwawej rewolucji
                > typu Ameryki Lacinskiej,

                tylko nie to!
                o Ameryce Łacińskiej zbyt mało wiemy, aby się na niej wzorować-a poza tym nie
                mamy złóż ropy.polska miedź chybaa ma się dobrze?
                a może już nie jest polska?

                > dzieki ktorej odzyska ukradzione Polakom, uprzednio
                > wspolne mienie. Bez tego Polska nigdy sie nie podzwignie, bo kraj bez
                kapitalu
                > zawsze bedzie tylko kolonia.

                kraj bez kapitału czy ludzie bez niego?gdyby rozdano wspólne mienie wszystkim
                Polakom jak chciał tego Wałęsa, to pewnie mielibyśmy podobny obraz
                sprywatyzowania z tą różnicą, że pieniądze za prywatyzowane mienie nie
                zasiliłyby kiesy pańnstwowej-czyli nas wszystkich

                >I tym powinien zajac sie teraz PiS. Trzeba poddac
                > rewizji wszystkie akty uwlaszczajace, ktore byly przeprowadzone ze szkoda dla
                > panstwa i cofnac je w majestacie prawa.

                po co cofać?
                żeby samemu wziąć?
                biednym rozdać?
                zarządy komisaryczne ustanowić?
                czy to rozsądne?
                przecież ten wariant już przerabialiśmy

                > Tak Wenezuelczycy czy Boliwijczycy
                > odebrali wlasne zloza ropy naftowej, ktore byly im ukradzione przez swiatowe
                > korporacje.

                czy myśmy jakieś bogactwo naturalne oddali w obce ręce?
                z tego co ja wiem i obserwuję, to grozi nam "oddanie" wykształconej w Polsce
                nie tylko młodzieży, ale i doświadczonych fachowców.czy wystarczy jeno
                patriotyzmu Wszechpolaków do zakładania rodzin w Polsce i rodzenia dzieci jak
                chce LPR?

                >
                > Natomiast polowanie na ksiezy, profesorow, czy dziennikarzy, ktorzy rzekomo
                > byli zmuszeni do wspolpracy z ubecja, choc naprawde nic na tym nie
                skorzystali,
                >
                > jest tylko zaslona dymna.

                dla kogo?

                >Krzywdzi sie wielu niewinnych lub przypoadkowych
                > ludzi,

                zaniechać lustracji?
                niech wmanewrowani nie z własnej woli przyznają się sami

                >a prawdziwi winowajcy polskiej tragedii (czyli ci, co uwlaszczyli sie
                > Polska) i zamienili ja w kolonie, smieja sie do rozpuku.

                czy to jest mądre poszukiwać teraz tych "ci", czyli jaakiś niezidentyfikowany
                układ uwłaszczeniowy zapominając, że i obywatele też byli uwłaszczani?
                na mniejszą skaaalę, ale jednak ....brali co władza dawała

                > Nie wiem, czy PiS stac
                >
                > na odwage, zeby dokonac tych rewizji.


                czy stać każdego z nas na dokonaanie tych rewizji?
                • rycho7 przyznaje sie bez bicia 05.06.06, 09:33
                  danutki napisała:

                  > niech wmanewrowani nie z własnej woli przyznają się sami

                  Urodzilem sie nie z wlasnej woli. Rodzice moi przed i w zwiazku z moim
                  urodzeniem nie przebywali na terytorium PRL z wlasnej woli. Wszyscy zostalismy
                  wmanewrowani. Wspolpracowalismy z wladza rzadzaca terytorium, do ktorego
                  bylismy przypisani. Proby zmiany terytorium byly nieskuteczne. Wladza w koncu
                  dala sie zmienic na gorsza. Kto i do czego ma sie przyznawac? Chodzi Ci o 40
                  milionow czy o 100 tysiecy? Czy wrobelki na jedna nozke bardziej nalezy zjesc?
                  Czy kontakty z zydokomuna sa gorsze? I od czego gorsze?
                  • danutki Re: przyznaje sie bez bicia 05.06.06, 10:09
                    rycho7 napisał:

                    > danutki napisała:
                    >
                    > > niech wmanewrowani nie z własnej woli przyznają się sami
                    >
                    > Urodzilem sie nie z wlasnej woli. Rodzice moi przed i w zwiazku z moim
                    > urodzeniem nie przebywali na terytorium PRL z wlasnej woli. Wszyscy
                    zostalismy
                    > wmanewrowani.

                    w donosicielstwo?
                    w łapówkarstwo?

                    > Wspolpracowalismy z wladza rzadzaca terytorium, do ktorego
                    > bylismy przypisani.

                    na czym polegała twoja współpraca?
                    bo ja tylko pracowalam i współpracowałam ze współpracownikami w "mojej" czyt.
                    państwowej pracy


                    Proby zmiany terytorium byly nieskuteczne.

                    a jaa wręcz przeciwnie
                    nie dałam się wyrzucić

                    Wladza w koncu
                    > dala sie zmienic na gorsza. Kto i do czego ma sie przyznawac? Chodzi Ci o 40
                    > milionow czy o 100 tysiecy? Czy wrobelki na jedna nozke bardziej nalezy
                    zjesc?
                    > Czy kontakty z zydokomuna sa gorsze? I od czego gorsze?

                    to jeszcze nie koniec zmian a wróbelek z jedną nóżką też poleci jak ma dwa
                    skrzydełka
                    • rycho7 slowa, slowa, slowa 05.06.06, 19:51
                      danutki napisała:

                      > w donosicielstwo?

                      Alez oczywiscie. Zakladano nam najrozniejsze teczki. W szkole, w parafii, w
                      pracy, w biurze meldunkowym, w hipotece. Sa teczki znaczy sie donosili.
                      Donoslil conajmniej dokumenty do teczek. A w koncu jak Ty piszesz, ze donosili
                      to wcale nie znaczy, ze ktokolwiek cokolwiek udowodnil.Ty wiesz i juz.

                      > w łapówkarstwo?

                      Jako male pachole dawalem kwiaty na dzien nauczyciela. A pozniej juz bylo z
                      gorki. Rodzice kupowali za lapowki cielecine od baby ze wsi. A cielecina byla
                      kradziona z kontrybucji. Bylo i lapowkarstwo i paserstwo. Mozesz oskarzyc w
                      ramach przestepstw komunistycznych. Jeszcze do 2009 roku.

                      > na czym polegała twoja współpraca?

                      Uczeszczalem do panstwowego zlobka, panstwowej podstawowki, panstwowego
                      ogolniaka. No i nie obalalem ustroju nawet w zlobku. Sie znaczy pelny
                      kolaborant. Co innego Hasz, on od malenkosci plul w celu obalenia. Ja w
                      denaturacie nie gustuje wiec przy obalaniu nie plulem.

                      > bo ja tylko pracowalam i współpracowałam ze współpracownikami w "mojej" czyt.
                      > państwowej pracy

                      No widzisz, fatalnie. Moglas przynajmniej sabotowac. Faze do ziemi podlaczac w
                      komitecie. Albo dziure drazyc w falochronie.

                      > nie dałam się wyrzucić

                      Nalezalas do wybranych.

                      > to jeszcze nie koniec zmian a wróbelek z jedną nóżką też poleci jak ma dwa
                      > skrzydełka

                      Ale on ma tez jedno skrzydelko bardziej. Poleci tak jak to w przereblu.

                      > bo ja tylko pracowalam i współpracowałam ze współpracownikami w "mojej" czyt.
                      > państwowej pracy
                      • danutki Re: slowa, slowa, slowa 05.06.06, 20:26
                        rycho7 napisał:

                        > Nalezalas do wybranych.
                        >

                        to już koniec
                        koniec mojej cierpliwości
                        dostałam alergii na żydokwas R7
                        pozostając w tym środowisku dłużej mam podstawy obawiać się o swoje zdrowie.
                        żegnam waści
                • aurora.una do Danusi: 06.06.06, 05:03
                • aurora.una Do Danusi: 06.06.06, 05:13
                  A jednak proponuje uczciwa rewizje calego procesu uwlaszczeniowego, ktory jak
                  wiemy, byl oparty na wielkim przekrecie. Nie proponuje, zeby zabierac ludziom
                  firmy, ktore sami stworzyli, ale publiczny majatek, ktory ukradli. Amerykanie
                  mogli skonfiskowac zlodziejom szefom z Enronu majatek, ktory ukradli ludziom,
                  mozemy i my.

                  Nie zbuduje sie prosperujacego panstwa prawa na fundamencie zlodziejstwa.
                  Uwazam, ze niegdys panstwowe firmy przejete przez roznych samouwlasczonych
                  ologarchow powinny byc oddane pracownikom pod spoldzielczy zarzad, tak jak to
                  uczyniono z wielkim sukcesem w AL. Spoldzielczosc doskonale funkcjonuje w wielu
                  krajach i ona powinna byc przyszloscia Polski i swiata. Przyjlad - w PL
                  najlepiej prosoperujacym pismem jest Polityka - spoldzienia.
                  • danutki Re: od Danusi: 06.06.06, 09:13
                    aurora.una napisała:

                    > A jednak proponuje uczciwa rewizje calego procesu uwlaszczeniowego, ktory jak
                    > wiemy, byl oparty na wielkim przekrecie.

                    moim zdaniem nie da się tego przeprowadzić, więc po co zaczynać?
                    nie wszystkie dobra wspólne uwłaszczano w oparciu o jakiś przekręt.
                    no i pozostaje kwestia co zrobić ze sprywatyzowanymi firmami, w których udział
                    brali także pracownicy dostając lub zakupująac akcje po preferencyjnych cenach

                    >Nie proponuje, zeby zabierac ludziom
                    > firmy, ktore sami stworzyli, ale publiczny majatek, ktory ukradli. Amerykanie
                    > mogli skonfiskowac zlodziejom szefom z Enronu majatek, ktory ukradli
                    ludziom,
                    > mozemy i my.

                    tu nie widzę analogii
                    firma Enron chyba od początku była prywatnym przedsięwzięciem

                    >
                    > Nie zbuduje sie prosperujacego panstwa prawa na fundamencie zlodziejstwa.

                    a na jakim fundamencie zbudowano prosperującą dziś czyba uczciwie Australię?


                    > Uwazam, ze niegdys panstwowe firmy przejete przez roznych samouwlasczonych
                    > ologarchow powinny byc oddane pracownikom pod spoldzielczy zarzad, tak jak to
                    > uczyniono z wielkim sukcesem w AL. Spoldzielczosc doskonale funkcjonuje w
                    wielu
                    >
                    > krajach i ona powinna byc przyszloscia Polski i swiata. Przyjlad - w PL
                    > najlepiej prosoperujacym pismem jest Polityka - spoldzienia.

                    ale spółdzielczości nie można nakazać ani zadekretować. to już przerabialiśmy
              • rycho7 byc pieknym, mlodym, zdrowym, bogatym, kochanym... 05.06.06, 09:23
                aurora.una napisała:

                > Wydaje mi sie, ze obecnie Polska najbardziej potrzebuje bezkrwawej rewolucji
                > typu Ameryki Lacinskiej, dzieki ktorej odzyska ukradzione Polakom, uprzednio
                > wspolne mienie. Bez tego Polska nigdy sie nie podzwignie, bo kraj bez
                kapitalu
                > zawsze bedzie tylko kolonia.

                Piekna deklaracja, ktora bardzo chetnie bym poparl. Tyle, ze jej calkowity brak
                realizmu poraza.

                > Trzeba poddac
                > rewizji wszystkie akty uwlaszczajace, ktore byly przeprowadzone ze szkoda dla
                > panstwa i cofnac je w majestacie prawa.

                Niestety pojecie "ze szkoda dla panstwa" jest czysto polityczne i zaprowadzi do
                uwlaszczenia sie nowej, czesciowo innej nomenklatury. Tym razem
                ornitologicznej. Czesciowo skomunizowanej dzieki kapitalizacji.
                • hasz0 ______________Zrobię dla Ciebie wyjatek i zapytam: 05.06.06, 09:57
                  Poniewaz piszesz, że nie rozumiesz o co mi chodziło
                  w przywołąniu wątku o cenach w PRL-u.
                  Wyjaśniam jasne:

                  Wielu młodych.... do 45 lat!(w 1970 mieli 10 a w 1980 20 l i niewiele rozumieli)
                  atakuje mnie, jakobym pochwalał tamte wynaturzone politycznie czasy.
                  Z ich postów przebija takie czarno-białe niezrozumienie realiów jakby
                  przyjechali z Kanady w 1989.

                  Nie wiedzą jakie olbrzymie zmiany nastąpiły w 1957 r.
                  Jak naprawdę się żyło w latach 60-tych i czym naprawdę były wydarzenia 1967-68
                  i 1970 jaką rolę wypełnił Żymierski, Jaruzelski, Gomułka, Moczar
                  i szara eminencja Cyrankiewicz.
                  Kim wtedy były rodziny Michników, Bermanów, (H)Umer itd.
                  Kim był Gierek po 1970 i kim po 1976!
                  Kto strzelał do narodu i zamykał w siermięznym obozie socjalizmu
                  a kto nie strzelał do Polaków i otwarł sie na technologie i otworzył Polskę na
                  Zachód w sposób niewyobrażalny dla reszty obozu.
                  Zadłużenie Gierka to 20 mrd $ przez 10 lat (naprawdę 13 reszta %%%, konwersje)
                  A ciebie zapytam w rewanzu:
                  > Niestety pojecie "ze szkoda dla panstwa" jest czysto polityczne i zaprowadzi
                  do
                  > uwlaszczenia sie nowej, czesciowo innej nomenklatury. Tym razem
                  > ornitologicznej. Czesciowo skomunizowanej dzieki kapitalizacji.

                  Rozumiem ornitologicznej = kaczki ale reszta? skomunizowa kapitalizacją
                  - czyzby mieńszewizm/bolszewizm?
                  A uwłaszczenie nacjonalizacją?
                  • rycho7 #: ______________Zrobię dla Ciebie wyjatek i zap# 05.06.06, 19:57
                    hasz0 napisał:

                    > A ciebie zapytam w rewanzu:

                    Rewanzyzm zauwazam, pytanie niestety nie.

                    > A uwłaszczenie nacjonalizacją?

                    To bardzo trudne jak dla Ciebie. Aby cokolwiek wspolczesnie uwlaszczyc to
                    trzeba nasamprzod znacjonalizowac. Przewlaszczenie w takiej sytuacji jest
                    zazwyczaj nieslusznie ornitologicznie nazywane kradzieza.
    • wikul Bomba jadrowa w Aurorze ? 05.06.06, 20:45
      aurora.una napisała:

      > To co sie dzieje teraz w Polsce z teczkami-falszywkami i aferami wokol nich
      > nosi znamiona poczatkow wojny domowej. Komu naprawde na niej zalezy? Czy jest
      > to robota ubecji, czy mafii oligarchow, czy to jedno i to samo?


      Wojna to sie odbywa w twojej głowie a może niżej. Uważaj żeby nie wybuchła
      bomba jądrowa.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka